Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відгуки про компанію — 117

Anet122024-04-18 10:35:47
Я вважаю, що відгуки пишуть лише тоді, коли незадоволені, а коли все добре сприймається як належне. Напевно тому вирішила виправити становище і написати, як було в моєму випадку.

Оформила заявку через сайт цієї компанії і не минуло й години, як зі мною телефоном зв'язалися. Співробітниця компанії дуже грамотно та терпляче відповідала на всі мої запитання. Дуже зручно, що для оформлення можна було надати скани документів електронною поштою, і не потрібно було гаяти час на додаткові візити до офісу. А наступного дня поліс сплатила та підписала при отриманні.
1/5
cyndyk2024-04-17 12:39:24
В мене не має слів. Перший раз і такі проблеми. В офісі в м.Миколаїв нікто не знає і не за що не відповідає. Людина, яка описую пошкодження і передає в офіс в Київ знаходиться не в місті. і потрібно постійно дзвонити, щоб вони не забули відправити твої документи, а після дзвінка на горячу лінію, то виєвляється, що не всі документи відправили. Час іде, а справа на місці. Як брати гроші, так ви перші, як вирішувати питання, так бігай за ними!
Станіслав2024-04-15 09:34:11
Вдячний Оранта за оперативну допомогу з аварійним випадком на дорозі. Рекомендую їхні послуги всім, хто потребує надійного партнера у таких ситуаціях!
20 апреля 2024, 9:40
Відгук не зарахований (на 20.04.2024).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
Олег2024-04-12 10:39:10
Завдяки полісу Оранта та їхній підтримці з евакуацією, зекономив час і гроші. Дякую за професіоналізм і оперативність!
Іван2024-04-10 10:00:42
Завжди можна покластися на цю компанію. Оформлення страхових полісів проходить швидко і без зайвих ускладнень. Рекомендую з упевненістю!
Ketrin12024-04-08 10:07:40
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, велика увага до деталей і швидкість вирішення питань. З Орантою я вже багато років.
Yurii232024-04-04 09:35:41
Раджу цю компанію усім, хто шукає надійного страхового партнера. Вони дійсно дбають про своїх клієнтів.
Alyonaka2024-03-28 10:49:25
Цей сервіс — справжнє відкриття для мене! Я задоволена не лише конкурентними цінами, але і гнучкістю в умовах автострахування. А ще тут працюють справжні професіонали з великим серцем, готові допомогти у будь-який момент!
Alyonaka2024-03-27 09:56:39
Чудове співвідношення ціни та якості послуг. Допомогли підібрати оптимальну програму, не нав'язуючи зайвих опцій!