Відгуки про компанію — 170

neptun892024-07-26 10:20:57
У мене трапилося ДТП. Я звернувся до страхової компанії Оранта. Виплата страхових грошей прийшла швидко, страховою компанією дуже задоволений, дуже допоміг менеджер Віталій. Дякую за допомогу та гарне обслуговування.
San892024-07-24 10:36:25
Хочу висловити свою вдячність! На нашій роботі нас страхують через Оранта від нещасних випадків. Нещодавно зі мною стався страховий випадок, і я 26 червня відправив усі документи укрпоштою. Хвилювався, що міг щось забути, але менеджер (приємна дівчина) мене заспокоїла, сказавши, що все окей. І вже через 10 днів я отримав виплату. Дякую за чудову роботу!✨
gerta672024-07-22 12:01:15
Зв'язалися зі мною за хвилин 10 після дзвінка до страхової Оранта. Віддалено ухвалили документи з ДТП. Машину поставив на ремонт на десятий день. Розмір виплати повністю задовольнив. Але машина нова зовсім, може тому. Поки нарікань на Оранту не маю.
Tatar2024-07-19 12:02:21
Швидко оформив страховку на авто через сайт Оранта, дякувати богові не довелося нікуди їхати і витрачати купу часу. Дякую за сучасний підхід.
Кирил2024-07-17 09:45:22
Оформляв в Оранті для сім"ї туристичну страховку для виїзду за кордон. Пройшло все легко та швидко. Страхові виплати, дякувати Богу, не знадобилися. Сподобалося тепле ставлення до клієнта та дуже просте людяне спілкування. Однозначно залишили гарне враження.
yalbny902024-07-15 08:54:53
Маю медичну страховку в Оранті– мені подобається, застраховані також і діти та батьки-пенсіонери, виплати проходять через 14-15 днів після подання всіх документів. Завжди без затримок
niyof892024-07-08 16:58:47
Віобулось все так. Що з власної необережності не розрахував виворот при виїзді і прим'яв поріг об бардюр. Зателефонував до Оранти і пояснив ситуейшин. Приємна дівчина довгенько розпитувала що і як, фіксуючи усі деталі. Вже за день зі мною зв'язався комісар і ми домовилися про зустріч для огляду авто. І вже за чотири дні після огляду гроші були переказані на офіційне СТО і мені подзвонили що можна привозити авто. Сервіс страхової на висоті. Нажаль тільки авто вже трохи покоцане.
litok20242024-07-05 16:34:55
Тричі отримував відшкодування від Оранти. Швидко. Ввічливо. Професійно. Якісно!!! Кожен відділ на своєму місті. Робота злагоджена. Працівники в м. Павлоград у спілкуванні приємні і позитивні