Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
VMihas
30 березня 2020, 15:11
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
В мою машину влетел клиент Инго, еще в начале февраля. Буквально на днях получил выплату и был приятно удивлен. Конец марта и еще карантин в придачу… Думал уже до лета будут тянуть.
Serpar2
22 березня 2020, 15:15
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
Скористалися родиною медичною страховкою Інго. Все добре, в цих умовах коронавірксу нам запропонували отримати онлайнову консультацію, щоб не наразити себе ще більше на безпеку. Погодилися. Доктор сказав, які аналізи треба сдати, сдали і також онлайн проконсультувалися про подальше лікування. Навіть сподобалося що йти нікуди не требав.
OlenHim
18 березня 2020, 20:59
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
Рекомендую Інго Україну як порядну та достойну страхову компанію. Травілаяся аварія 5 січня а вже 3 лютого я хабралі машіну зі станції як новеньку. В котрий раз переконуюсь що мати поліс каско при можливості — це обов'язково. З автоцивілкою у будь якій компанії завжди купа проблем — старий автомобіль, тому виплачують менше, незрозуміло на яку страхову потрапиш, без пдв сплачують. З каско інго взагалі все по іншому. Вже 2-й раз виплачують і все чітко. Головне в логоворі обрати умови — без зносу та франшизи і тоді все ок і всі довольні.
YuraShapoval
29 лютого 2020, 22:45
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
Залишився задоволений, страхова мені виплатила по полісу віновніка 21 тисячу гривен. Ремонт обійшовсся в 23 тисячі, ще доплатив 2 тищі сам. Але якшо чесно то можна було на іншій станціі вписатися і в цю суму. Тобто на мій погляд считають вони убитки нормально. Не одразу дозвонювався, але все ж таки якщо треба то можна телефонувати по кілька разів та отримати свою відповіль. Свою автоцивілку буду робити тут, коли закінчиться поліс, бо якшо шось трипиться то хоч не буду потім хвилюваться, шо будуть проблеми. Головне шоб мені потім мозг не виносили постраждалі. Але сподіваюся що все минеться і звертатися за полісом не прийдеться.
Mykhajlo Gumenyuk
28 лютого 2020, 14:33
Відділення за адресою: Львів, ул. Академика Андрея Сахарова, 80-А
Футболять і не хочуть виплачувати відшкодування!
Matvey54
18 лютого 2020, 23:11
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
Второй раз бращаюсь из за дтп в эту страховую. Все заплатили мне как и в первый раз.
Ждал тока с экспертизой, никак не могли согласовать день и время. Говорят, что сейчас большой наплыв страховых случаев. Все остальное — хорошо., все достойно.
serghm
12 лютого 2020, 17:01
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
Случилось авария с участием виновника полиса инго. Через два дня назначили экспертизу, через 5 дней позвнили и озвучили сумму расчета. я не терял время и проконсультровлся по ремонту на двувх станциях поэтому представлял себе уже примерную смму, которую нужно выложить. Специалист, который звонил сказал, что в течение недели мне заплатят на банковскую карточку. Сумму которую озвучили была средним между предложениями, которые мне дали 2 станции. У меня конечно претензий нет, только благодарность за такую скорость всех действий. Для справки: заплатили через 4 дня после звонка.
bassou
5 лютого 2020, 14:39
Несколько раз попадал в небольшие ДТП, думал, что компания скоро перестанет меня обслуживать из-за этих мелких неприятностей в течение короткого промежутка времени)). Однако все хорошо, в выплате ни разу не отказали, очень выручили, поскольку все аварии и повреждения возникли не по моей вине. Отношение сотрудников хорошее, все услуги и консультации пытаются предоставить максимально качественно и профессионально. Даже когда пришлось ждать одну дорогостоящую деталь из-за границы, проблем в сумме выплаты в дальнейшем не возникли.
werty2202
4 лютого 2020, 0:34
Пришлось обратиться в компанию Инго, из-за аварии, я просто в шоке насколько все сложно, никому ничего не нужно, сотрудники не компетентны в вопросах. Тянут время, ничего не объясняют. Не обращайтесь в эту страховую компанию.
Mykhajlo Gumenyuk
30 січня 2020, 17:06
Відділення за адресою: Львів, ул. Академика Андрея Сахарова, 80-А
Одночасно мав справу з двома страховими ІНГО та ПЗУ. В PZU Україна нарахували відшкодування за 1 день, виплатили через 3дні, загалом закрив питання до 5 днів від моменту ДТП. ІНГО справу розглядали місяць, і ще місяць чекаю на відшкодування.
DrMyx
27 січня 2020, 15:30
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
Хочу поділитися своїми враженнями при врегулюванні. Можу сказати, що страхова мала право відмовити мені в виплаті на всі 100% і не один би суд у світі не заставив їх щось змінити. Але вони пішли мені на зустріч та закрили очі на те, що я не своєчасно їх оповістив. Знаю що в інших компаніях це жорстка умова і якщо не дотримався, то виплати не отримаєш. Мені заплатили 31 тисячу. Щиро вдячний.
Afeder
20 січня 2020, 18:20
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
Три роки тому залишав свій негативний відгук, але мені всеж пояснили, що страхова по іншому не могла зробити. Але був сердитий та не став його видаляти. Зараз інша ситуація — у виновника Инго була втоцивілка і хочу сказати, що мені все сподобалось. Головне, що завжди відповідали на мої опасіння та заспокоювали. Навіть думаю, що в них працюють психологи)) Шуткую звичайно. Виплатили 26 тисяч з 28700 по калькуляції. Кажуть, що були завищені роботи. Але нічого, узнавав що цієї суми вистачить, тож спасибі що довго не чекав та вибивав гроші.
yutel
13 січня 2020, 15:24
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
29 вересня потрапив в ДТП. Винуватець ДТП був клієнтом СК «Інго Україна». Згідно з рішенням суду, страхова компанія повинна була здійснити відшкодування за заподіяні збитки протягом 90 днів. Минуло більше трьох місяців з дати подачі заяви, але кошти відшкодування так і не надійшли. На всі звернення в страхову стосовно дати виплати, отримував і продовжую отримувати тільки обіцянки про перерахування коштів найближчим часом. Тому змушений звернутися до суду. Про хід судового процесу та чим все закінчилось, повідомлю відгуком у подальшому.
ZlataMur
10 січня 2020, 13:02
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
Хочу подякувати медичному асистансу Інго України за те, що 31 грудня не залишили мене з апендицитом, як виявилося пізніше та організували мені всю медичну допомогу. 31 грудня в 23:10 мене прооперували. Так я зустріла Новий рік. Але зараз вже все добпе, сподіваюся що всі негаразди залишила в 2019 році) Команді Інго бажаю тільки всього доброго а компанії гарних клієнтів)
Antoni56
27 грудня 2019, 15:16
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
Выплатили мені 87 тисяч. Дуже велика сума щбитку, сам би не назбирав.
Щиро дякую. Чекав виплати 71 день. Біжу ремонтуватись)
SergShark
18 грудня 2019, 16:44
Не связывайтесь с этой компанией т.к. платить нужно будет самому почти за всё. В моём случае СК оплатила визит к врачам. Ничего не гарантирует, всё в запрете. УЗИ- за свои, анализы- за свои, лечение — за свои. Смысл этой СК? Есть с чем сравнивать!
PurtesB
16 грудня 2019, 15:39
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
швидке реагування на всі питання, дуже допомогли з консультацією на місці дтп, пояснили як зробити все правильно. Чекав на виплату биля двох місяців. Загалом задоволений.
Yar1969
10 грудня 2019, 14:51
Відділення за адресою: Київ, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
АСК «ІНГО Україна» оперативно выслала страхового комиссара на место ДТП, и предоставила по VIN-коду виновного в ДТП автомобиля, действующий на время ДТП полис предыдущего хозяина автомобиля, т.к. ОСЦПВ полис «Ю.ЕС.АЙ», предоставленный водителем, совершившим ДТП (№ данного полиса «Ю.ЕС.АЙ» зафиксировала полиция при оформлении) — оказался недействительным?!
При продлении в АСК «ІНГО Україна» ОСЦПВ обязательно возьму дополнительную опцию: «Свідомий захист», «пряме врегулювання».
SergiyAlexin
9 грудня 2019, 20:06
Немного долго ждал выплату по автогражданке. Еслі бить точним, то 61 день. Но по закону вроде это даже быстро + понимаю, что сумма немалая. Вцелом доволен Ингой.
qotiq
29 листопада 2019, 21:18
Сотрудники неквалифицированные. Первая страховая договор которой писали школьники начального уровня обучения. 3 дня потратили на выяснение что написано в их договоре КАСКО, закончилось тем что они признали что сами не понимают что у них написано в договоре, но менять его не будут «под каждого клиента».

Подписать договор они предлагают не читая, просто поверив их объяснениям.

Для тех кто подписывает не читая разжую:
Актом терроризма они объявляют все что угодно — «… незалежно від того, чи кваліфікований він як терористичний акт компетентними органами держави.». Терроризм не страховой случай.
п. 7.1.7 если ваше имущество умышленно подожгли это НЕ страховой случай.
п. 7.1.19 если ваше имущество обстреляли или взорвали хулиганы это НЕ страховой случай.
и это противоречит п.2.2 этого же договора.

п. 7.1.13 если у вас машине на момент ДТП был таракан или любое другое животное это НЕ страховой случай.

Во всем договоре есть ссылки на некие Правила и Договоры, которые не указаны явно и которые вам могут «дать почитать», содержимое этих Договоров и Правил нигде не зафиксировано.

п. 10.2.2.2 и 10.2.4 говорит о том что при хищении или уничтожении авто они сами решают сколько вам выплатить и вы это признаете подписывая договор.

Но если вы готовы попробовать не читая…
Сторінки: 123456
Реклама