Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
Nik303
22 липня 2019, 16:26
В СК «Галицкая» дело № 10484 Сумина/Дзоз. ДТП произошло 21.01.2019 года. По решению суда (дело №645/560/19) виновной признана Сумина И.Ю. Более 90 дней с момента направления заявления с оригиналами экспертизы и квитанциями СК «Галицкая» не исполнила обязательства по осуществлению страховой выплаты Дзоз Николаю Григорьевичу. На данный момент просто игнорируют телефонные звонки…Кроме того СК исключена из участников МТСБУ… Не добропорядочная организация
Міша Чернятинський
28 травня 2019, 20:35
Я, постраждала сторона в ДТП, розбили машину в пасажира струс мозку, морально-психологічна травма в дитини і в вагітної дружини. Винуватиць на біду був застрахований в цій недостраховій. До 90 днів казали що срок ще не настав. Після 90 днів хамлять, ругаються, обливають брудом. Моя порада не втрачайте час відразу після 90 днів від подачі заяви пишіть скаргу в нацкомфінпослуг. Бажаю гадицькій розорення та забуття!
Відповідь адміністратора
Мінфін
25 листопада 2019, 16:30
asdfasfsf
sivanyk
9 липня 2018, 17:26
Не одразу, але виплатили ( через 6 місяців після суду) домовлену суму
мені як потерпілій стороні від їхнього клієнта. Єдине, що дійсно грають в мовчанку
Іваник Сергій, Новояворівськ
Алекс Галаган
7 червня 2018, 12:25
По истечении времени передвидиным сроком законом Украины о истичении 90 дней должника страховой компании галицька должна выплатить сумму которую по их заявлении посмотрел експерт и оценил Не выплачивают очень злой буду писать на них жалобу о лишении лицензии в МТСБУ
Chillipuz
15 травня 2018, 17:28
Одна из самых отвратительных страховых компаний. На контакт не идут, в офис не дозвониться — отвечает факс. Другие телефоны — без толку. Деньги не спешат выплачивать по решению суда. Были страховые случаи, но Галицкая — дно донное, худшие из худших. Ощущение, что это не компания, а контора «Рога и Копыта». В общем, никому не рекомендую с ними сталкиваться, и вообще много вопросов к разным инстанциям, как они еще не лишены лицензии?
hygen
31 серпня 2015, 9:54
Я представляю постраждалу сторону. Винуватець застрахований в СК Галицька. Всі попередні етапи були проведені більш менш нормально (хоча оцінювач занизив вартість ремонту, аргументуючи це віком автомобіля — але зараз питання не в цьому). Всі необхідні документи (рішення суду, оцінка з експертизою і т.п.) були передані в центральний офіс СК Галицька на початку червня. Оцінювач в Одеському представництві сказав, що б я дзвонив в СК Галицька на початку липня і питав про стан справи. Сказав, що виплату він повинні здійснити до 12 вересня (я так розумію це закінчення 3-х місячного терміну передбаченого законом).
Але ось уже тиждень я не можу їм додзвонитися, просто ніхто не бере трубку (тел. 0342 750247 і 0342 225475).
Я хочу дізнатися що там з моєю справою, коли буде виплачена страхова сума.
Я не розумію як взагалі таке може бути, що страхова не бере слухавку ?!
Реклама