Про компанію

Рейтинг компанії: 64.65 / 100

Українська фінансова компанія Dinero спеціалізується на короткострокових беззаставних позиках.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (розпорядження Нацкомфінпослуг від 10.10.2017 № 4021).

Директор: Веселий Ілля Олександрович

Переваги в компанії

 • Просте оформлення, ніяких додаткових документів і перевірки доходів,

 • Перша позика — безкоштовно,

 • Швидкість — отримання позики за кілька хвилин,

 • Пролонгація позики при необхідності,

 • Найнижчі на ринку ставки для повторних позик.

Основні умови кредитування

Сервіс пропонує оформлення короткострокової позики на суму 3 00 до 23 000 гривень на термін до 45 днів. Без перевірки доходів та інших складних процедур.

Мінімальні вимоги до позичальників:

 • бути громадянином України;

 • вік від 18 років,

 • наявність діючої банківської карти,

 • наявність діючого паспорта,

 • відсутність істотних прострочень в інших компаніях.

Як взяти позику

 • Вибрати суму і термін. При першому зверненні доступний позику до 10 000 гривень. Скористатися калькулятором на головній сторінці сайту — і відразу ж отримаєте підсумкову суму з відсотками. Кредит потрібно погасити в останній день дії договору.

 • Заповнити анкету з докладними даними про себе. Переконатися, що всі дані введені коректно. Навіть невелика помилка в імені стане причиною відмови у видачі позики.

 • Дочекатися рішення системи і отримати коштів на банківську карту.

Як погасити кредит

Фінансова організація пропонує кілька варіантів:

 • через особистий кабінет, шляхом списання з прив'язаною банківської карти;

 • банківським переказом зі свого рахунку на реквізити компанії;

 • оплатою готівкою в будь-якому терміналі України.

Для короткострокових позик строком до 30 днів компанія «Dinero» надає можливість продовжити термін погашення. Якщо у вас виникли непередбачені обставини, і ви не можете погасити позику вчасно, ви можете продовжити термін погашення позики. За продовження терміну позики на 7, 14 або 30 днів вам необхідно буде заплатити невелику комісію. Платіж здійснюється в будь-якому з відділень банку або банківською картою в особистому акаунті на сайті.

Програма лояльності

У компанії «Dinero» діє Партнерська програма «Отримайте по 300 грн з одним».

Переваги:

— Хороший спосіб додаткового заробітку,

— Можна відправляти скільки завгодно запрошень, без обмежень,

— Легкий і швидке виведення грошей.

Головний офіс:03035, м. Киев, вул. Сурикова, 3А
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 187

Сумма увеличилась без оснований
2/5
Platelshik2020-09-26 11:17:55
Зашла в личный кабинет за несколько дней до даты погашения, а там сумма больше чем была раньше, хотя условия не менялись. Обратилась в лайв чат, обещали разобраться, 2 дня прошло, ничего. Завтра день погашения, опять написала в лайв чат, консультант начал уговаривать продлить кредит, потому что при продлении сумма правильная. ВЫ СЕРЬЕЗНО? Я хочу закрыть кредит, сумма комиссии была 3885, сейчас 4198 грн. Почему я должна переплатить 300 грн? Номер договора L0512995. Что делать? Динеро, подарить вам 300 грн без объяснений?
Ужас ужасный
1/5
Nalali2020-09-06 14:05:50
С компании Динера круглосуточно звонят тысячи телефонов, автоответчик говорит о каком то кредите, который взял мой знакомый. На этом звонок обрывается. Больше информации не дают. Я звонила, писала письма, общалась в чате с сотрудниками, АБСОЛЮТНО НИЧЕГО узнать не удалось. Ни на один вопрос не подучила конструктивного ответа. Почему уже третий день мне обрывают телефон выяснить не удалось!!! Никогда не связывайтесь с этой компанией!
Шахраї
1/5
irinaalegrova2020-09-04 00:00:26
24.03.2018 року ваша установа взяла до уваги мій втрачений у 2016р.недійсний паспорт, та надала позику невстановленій особі. Я неодноразово зверталась на гарячу лінію та надсилала рекомендований лист з заявою про шахрайство. Вашою установою не було вчинено жодних дій, також не було надано відповіді на лист у встановленому законом порядку.Натомість мені почали телефонувати невідомі особи, що називають себе робітниками Кредиткапітал, та вимагати грошові кошти, посилаються на договір з вашою фінансовою установою, котрий я, особисто не укладала, про що неодноразово повідомляла вашу установу.
Мошенники
1/5
Rozvodili2020-08-25 20:13:11
Брали кредит в начале года, всьо вернули.А теперь спустя полгода стали названивать колектора.
Dinero
28 серпня 2020, 13:17
Дякуємо за Ваше звернення!
Нажаль нам важко допомогти Вам, не рощуміючи Ваших особистих даних. Щоб ми могли якомога оперативніше вирішити Ваше питання, прохання надіслати на електронну адресу info@dinero.ua інформацію: Ваші ПІБ, номер телефону, дату та суть Вашого звернення до компанії. Спробуємо вирішити Ваше питання максимально швидко.

З повагою,
Dinero.ua
Мошенники
1/5
897320422020-07-26 16:38:12
Мошенники ДИНЕРО!!!
На мои паспортные данные оформили кредит и деньги выдали на чужую банковскую карту, какого-то мужика.
По факту мошенничество, с 01.10.19года, открыто уголовное производство.
Но!!! Все запросы полиции, предоставить информацию о выданном кредите, компания Динеро игнорирует.
В итоге на мне числится чужой долг, испорчена кредитная история т. к. УБКИ пишет рейтинг дефолт.
Dinero
28 липня 2020, 9:54
Дякуємо за Ваше звернення!
Нажаль нам важко допомогти Вам, не рощуміючи Ваших особистих даних. Щоб ми могли якомога оперативніше вирішити Ваше питання, прохання надіслати на електронну адресу info@dinero.ua інформацію: Ваші ПІБ, номер телефону, дату та суть Вашого звернення до компанії. Спробуємо вирішити Ваше питання максимально швидко.

З повагою,
Dinero.ua
Нормально
4/5
SsSs172020-07-20 14:49:57
В принципе нормальное МФО, пользуюсь не первый год. Есть возможность добора денег.
Еще отдельно спасибо за акцию по карантину «Кредитные каникулы», реально помогло в плане рассчитаться.
Из минусов- иногда попадаешь на хамоватых сотрудников, и это не зависит от того, просрочка или нет( хоть и серьезно в просрочки не влазила).
Ещё хорошо, что сейчас высылают квитанции о полном закрытии долга, продуманный ход, чтоб потом никто никому ничего не доказывал.

Ну и последнее, если нечем отдавать, не берите.
Dinero
22 липня 2020, 15:36
Дякуємо за гарний відгук!

Завжди відкриті до діалогу та з розумінням відносимось до проблем наших клієнтів.

З повагою,
Dinero.ua
Не захищають своїх клієнтів або просто мошенники.
1/5
Nazar1122332020-06-26 22:06:14
Зареєструвався, я довно у дінеро, брав кредит багато разів, виплачував все учасно, не заходив на сторінку приблизно з 2019 року, поміняв номер телефону закрив усі свої банківські карти, що були заригістровані у мікро кредиті, вибрав собі одну у Приват банку, що незнав дінеро, Приблизно тиждень назад мені почали приходити смс з Приват банку, що з моїх старих карток хотять списати 3400 грн. Я подзвонив у Приват банк і спитав, там сказали щоб я непериживав що карточки закриті, а хто хочить зняти вони не бачать, 23.06.2020 Звонить до мене знайомий і каже мені що з його карточкі хочуть зняти 3400 грн, я давав його номер поручителем, відразу перевірив кредитну історію, і тут сюрприз у мене відкрито 6 мікро займів, я в шоці, подзвонив на всі компанії і мені кажуть ви брали кредит, а я кажу що це неможливо, я давно не заходив на сторінку навіть паролі по забував номер змінив, карточкі по закривав, дінеро видало кредит без мого відому і не намою карточку 19000грнкомусь, я написав у підтримку, підтримка відписала що вони вирішують, але ніхто мені вже не відписує, я сьогодні вислав їм фото заяви до поліції. Но все рівно ніхто не відписав, я піду до кінця у суд, Па иляційний суд, верховний суд. Поки дінеро не визнає що я не брав, ми живемо у 21 столітті зараз повно відео камер легко знайти хто знімав і на кого заригістрована банкова карта, хочу вам читачі сказати одне, ніколи не беріть мікро кредити не висилайте їм свої фото з паспортом бо будуть проблеми. Моя дружина блогер має 50 тисяч підписників а у її друзів 500-800 тисяч підписників, скоро про вас дізнаються усі. Друзі я буду знімати усе на Ютуб, як працює поліція, буду розказувати що мені кажуть у суді, буду знімати все до кінця.
Dinero
1 липня 2020, 12:26
Дякуємо за Ваше звернення!
Щоб ми могли якомога оперативніше вирішити Ваше питання, прохання надіслати на електронну адресу info@dinero.ua або телеграм канал @FKDineroBot інформацію: Ваші ПІБ, номер телефону, дату та суть Вашого звернення до компанії. Спробуємо вирішити Ваше питання максимально швидко.

З повагою,
Dinero.ua
Кредит не брал, звонят
1/5
cruncy2020-06-25 18:31:36
Сегодня позвонили, и в наглой и грубой форме потребовали вернуть кредит, о котором я впервые слышу.
Что делать в этой ситуации? Подавать завялению в полицию, консультироваться с юристом? Как вообще можно взять кредит на кого-то, без его согласия?
Dinero
1 липня 2020, 12:25
Дякуємо за Ваше звернення!
Щоб ми могли якомога оперативніше вирішити Ваше питання, прохання надіслати на електронну адресу info@dinero.ua або телеграм канал @FKDineroBot інформацію: Ваші ПІБ, номер телефону, дату та суть Вашого звернення до компанії. Спробуємо вирішити Ваше питання максимально швидко.

З повагою,
Dinero.ua
Динеро развод
1/5
artstudiolav2020-06-11 15:20:21
Динеро оплатил во время добавили долг за месяц который я не пользовался их деньгами. Крайне не советую связываться с этой компанией.
Dinero
22 червня 2020, 11:31
Дякуємо за Ваше звернення!
Щоб ми могли якомога оперативніше вирішити Ваше питання, прохання надіслати на електронну адресу info@dinero.ua або телеграм канал @FKDineroBot інформацію: Ваші ПІБ, номер телефону, дату та суть Вашого звернення до компанії.

З повагою,
Dinero.ua
50 на 50
2/5
jack165672020-06-07 22:55:19
КОнтора хорошая, но есть минусы. Лояльность более менее нормальная.
Но сотруднки неопытные, как роботы по скрипту галдят.
Укрпозика? я так понимаю это ваше производство.
Но вообще закрывать все мфо будем, так что высасывайте последние деньги с украинцев, такие как вы мфо шники разваливают Украину.
Крепитесь ребят, 2 бала)
Dinero
22 червня 2020, 11:46
Дякуємо за відгук!

Компанія Dinero дотримується всіх вимог законодавства України. Фінансова допомога, яка надається нашим клієнтам, націлена на вирішення їхніх нагальних питань. Наша місія: фінансова обізнаність наших клієнтів, та відповідальне використання кредитних коштів.

З повагою,
Dinero.ua

Як отримати кредит в Dinero

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Дінер - українська МФО, яке видає короткострокові кредити для фізосіб. Головна мета компанії - допомога громадянам, яким терміново потрібні гроші через виникнення непередбачених ситуацій. Відкрита організація з травня 2017 року, що підтверджується свідоцтвом і ліцензією на право діяльності, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті. Установа включено до держреєстру мікрофінансових компаній.

Умови позики в Дінеро

 1. Сума від 300 до 23 тис. гривень.
 2. Новачкам видадуть не більше 15 тис. гривень.
 3. Відсоток - 0% в день.
 4. Ставка при повторному зверненні - 0,46%.
 5. Термін позики - 7, 14, 30 або 45 діб.
 6. Гроші видають на банківську карту.
 7. Вік позичальників - від 18 до 75 років.
 8. Географія кредиту в Дінеро - вся Україна, крім АР Крим і зони АТО.
 9. Пролонгація позички можлива на термін 7, 14 або 30 днів. за додаткову плату.
 10. Потрібні дані - ІПН + паспорт, номер особистого телефону, карти і email.

Плюси і мінуси кредитування в Dinero

Онлайн кредит на карту в Україні в Дінеро має ряд переваг:

 1. Гроші видадуть без довідки про доходи, поручительства третіх осіб та застави.
 2. Кредит можна отримати без перевірки кредитної історії.
 3. Перший кредит на карту дадуть під 0%.
 4. Вигідні програми лояльності та промо-акції.
 5. Просте оформлення без паперової тяганини.
 6. Швидка відповідь протягом 15 хвилин.
 7. Миттєве зарахування грошей.
 8. Зручний особистий кабінет.
 9. Є можливість пролонгації онлайн кредиту, щоб уникнути прострочень і неустойки.
 10. Найнижчі ставки для повторних позик.
 11. Можна додатково поліпшити свою кредитну історію. Досить взяти позику в Дінеро і вчасно погасити. З більш високим кредитним рейтингом стануть доступними не тільки великі мікропозики в МФО, а й банківські пропозиції.

Знайшли місце і мінуси компанії:

 1. Досить високі штрафні санкції - від 1,5% в день і вище. Розмір неустойки залежить від розміру заборгованості. Не варто забувати при цьому про нараховані відсотки і поточний розмір кредиту.
 2. За умовами договору, компанія має право вимагати погасити борг достроково і повністю при появі прострочення.
 3. Виходить, що співпраця з МФО Dinero вигідне, якщо клієнти дотримуються всі умови кредитної угоди.

Процедура отримання кредиту

Для реєстрації на сервісі Dinero досить вказати свій номер мобільного телефону і пароль. У майбутньому його можна використовувати при вході в особистий кабінет.

Динеро

Більш спрощений варіант - використовувати профіль соціальної мережі Фейсбук.

Щоб оформити позику на карту в цій організації досить виконати кілька простих кроків:

 1. Відвідати головну сторінку, де розташований онлайн-калькулятор. Там виставляєте потрібну суму грошей, термін.
 2. Клікаєте на опцію «Подати заявку» і вводите особисті дані + контактну інформацію.dinero
 3. Сфотографуватися з паспортом в руках.
 4. Відправляєте запит на розгляд.
 5. Після позитивного рішення прив'язуєте карту до аккаунту на сайті, верифікація доступна через особистий кабінет.
 6. Вивчіть кредитну угоду, підпишіть його за допомогою СМС-коду. Свій екземпляр угоди з МФО ви отримаєте по електронній пошті.

На всі маніпуляції досить 20 хвилин. І після введення смс-ки гроші миттєво надійдуть на картку. Повторний кредит краще брати після входу в особистий кабінет. Там збереглися всі дані, так що процедура скорочується до 3-5 хвилин.

Як повернути кредит

Після отримання грошей в борг система направить всю інформацію клієнту по кредиту, включаючи суму до оплати і ціну продовження договору. Дані можна пошукати по облікового запису в системі або через інформаційний центр.

как погасить займ динеро

МФО пропонує кілька варіантів для закриття боргу:

 1. Через особистий профіль у системі dinero.ua. Списання коштів відбувається з прикріпленою картки.
 2. Через Контакт Центр по номерам Kyivstar (0673262233), Vodafone (0503262233) та Lifecell (0733262233).
 3. По терміналах City 24, 24NonStop, 2Click, Paymarket, IBox, ФК "Система", EasyPay.
 4. Оплата мікрокредиту можлива через відділення будь-якого вітчизняного банку. Термін на переказ коштів - 3 дні. Реквізити вказані в розділі «Контакти» на сайті. Важливо пам'ятати, що при погашенні слід вказати в призначенні платежу номер свого договору, ІПН з метою ідентифікації проводки.контакты динеро

Оплачувати позику можна будь-яким способом, і це зручно. До речі, є свої плюси оплати боргу до розрахункової дати. Для початку не буде штрафних санкцій, потім формується правильна кредитна історія. У майбутньому компанія може переглянути кредитний ліміт в бік збільшення. Необов'язково закривати заборгованість повністю. Завжди можна перенести термін оплати на 7/14/30 днів, що дозволить зберегти всі зазначені вище переваги та особисті гроші у себе на зручний для вас період.

Програми лояльності МФО

В системі Дінеро діє кілька програм лояльності та акційних пропозицій. Для початку - отримання 300 гривень на рахунок, якщо привести одного. Чим більше знайомих - тим більше можна заробити. Якщо людина пройде авторизацію і отримає мікропозику на карту цілодобово, то можна заробити на цьому. Досить знайомому надіслати посилання із запрошенням оформити позику. Для участі в акції вам потрібно:

 1. Отримати свій реферальний код і передати даний код другу, щоб він вказав його при оформленні заявки на позику. Важлива умова - ваш друг повинен вперше користуватися послугами Дінеро.
 2. Ввести номер телефону або e-mail друга, а система Дінеро відправить йому запрошення.
 3. Після того як запрошений один оформить перший кредит на ваш рахунок будуть зараховані гроші.

Зараз діє унікальна пропозиція "0% на 45 днів!". У підсумку з 24.10.2019 р по 31.12.2019 р люди можуть отримати гроші абсолютно безкоштовно. Беріть позику, а після віддаєте ту суму, що встигли взяти на картковий рахунок. Чи не буде переплат, нарахувань або зайвих відсотків. В рамках проекту жителі країни зможуть 45 днів користуватися позиками безоплатно.

За умовами акції слід виконати ряд вимог:

 1. Бути новим клієнтів МФО.
 2. Пройти реєстрацію на сайті.
 3. Подати заявку на позику. До речі, новеньким можна отримати не більше 15 тис. грн.
 4. Безкоштовні кредити можна отримати до 31.12.2019 р включно.
 5. Пролонгація угоди по безоплатним позикам платна.

З усіх питань можна звернутися в службу підтримки 24/7. Всі відповіді є і на сайті в розділі «Питання-відповідь», працює чат в нижньому правому куті.

Що робити якщо Dinero відмовив вам у кредиті

В системі працює моментальна відповідь. Тобто на підставі анкети на отримання грошей до зарплати, МФО говорить остаточне рішення. Відмова теж має місце бути, це 1% всіх запитів на кредит. Але це не говорить, що Дінеро для вас закрита, просто можна повторити заявку через деякий час.

Важливо знати, що необхідно вносити тільки ті персональні дані, які відповідають дійсності. Будь-які розбіжності, нехай навіть помилка, сприймаються фірмою, як надання неправдивих даних. У підсумку справа загрожує відмовою. Банківська картка, яка буде прив'язана до особистого кабінету, повинна бути видана на ім'я одержувача мікропозики. Інший пластик програма не пропустить.

Якщо Дінеро дала відмову у видачі грошей, то причина в наступному:

 1. Негативна кредитна історія в ряді МФО, про яку система знає.
 2. Наявність інших кредитів. А нова позика вплине на платоспроможність здобувача позики.
 3. Спроба вказати неправдиві дані, включаючи і номер недіючої картки.
 4. Помилки в анкеті.
 5. Технічні збої на сайті установи.

Як вже говорилося вище, будь-які розбіжності в анкеті з паспортом позначаться на рішенню по позиці. Спроба дати невірні дані призведе до відмови у співпраці в майбутньому. МФО Dinero має повне право не розкривати причини відмови у видачі грошей на карту. Справа в тому, що при узгодженні заявки виключається людський фактор, так як все вирішує система. Схвалення, як і відмова програма дає автоматично на базі особистої інформації в заявці. Повторно подати запит при відмові системи можна через місяць. Якщо вийшло непорозуміння, є помилки в анкеті, зв'яжіться зі співробітниками гарячої лінії Дінеро. Вони проведуть ретельне розслідування, допоможуть все виправити.

В іншому випадку спробуйте запитати меншу суму позики через 30 днів. І не забудьте вчасно погасити борг. Якщо справа в кредитній історії, то така схема дозволить реабілітуватися перед МФО. Важливо не погашати позики достроково, а оплачувати позику з усіма належними кредитору відсотками.

Відгуки клієнтів про Dinero

Компанія має хорошу репутацію в фінансовому секторі України завдяки оперативності видачі грошей. В цілому відгуки носять нейтральний і позитивний характер. Залиште і ви свою думку про роботу з мікрофінансовим установою, якщо вже має досвід роботи з компанією.

Негативний осад залишається у позичальників, які не вичитують правила договору. Зокрема, багатьох не влаштовує високий відсоток неустойки, але це стосується тих людей, які вчасно не закрили борг. При цьому забули продовжити угоду з Дінеро. Від себе кредитор зробив все можливе, щоб програма отримання позики була максимально прозорою і зручною навіть при наявності форс-мажорних ситуацій, припустимо, затримки зарплати та ін.

Пролонгація позики

Це дуже просто. Необхідно лише внести оплату за продовження терміну дії мікрокредиту до закінчення терміну оплати. Пролонгацію онлайн позики дозволено виконувати на термін 7,14 або 30 днів.

Внести комісію можна будь-яким способом, як вказано в розділі «Як повернути кредит» цієї статті. Інформація про погашення відразу відображатися в особистому акаунті.

Що відбувається в разі прострочення

У разі, якщо позичальник відмовиться продовжувати угоду, просто перестане погашати суму боргу, за кожен день прострочення мікрофінансових організація стане нараховувати 1,5% штрафу. Пам'ятайте, що діє пролонгація договору, яка як раз допомагає не вийти з графіка платежів. Якщо співпраці МФО не дочекається, то справа клієнта можуть продати колекторам або ініціювати судову процедуру. А це невигідно ні самої МФО, ні позичальникам.