Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

Рейтинг компанії: 76.8 / 100

Українська фінансова компанія Dinero (Дінеро), продукт ТОВ«Інстафінанс» (код ЄДРПОУ: 43449837), спеціалізується на короткострокових беззаставних позиках.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. ТОВ «Інстафінанс» включено до державного реєстру фінансових установ. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 1396 від 30.04.2020 р.

Директор: Борцовс Артьомс

Переваги в компанії

 • Просте оформлення, ніяких додаткових документів і перевірки доходів,

 • Перша позика — безкоштовно,

 • Швидкість — отримання позики за кілька хвилин,

 • Пролонгація позики при необхідності,

 • Найнижчі на ринку ставки для повторних позик.

Мінімальні вимоги до позичальників:

 • бути громадянином України;

 • вік від 18 років,

 • наявність діючої банківської карти,

 • наявність діючого паспорта,

 • відсутність істотних прострочень в інших компаніях.

Як взяти позику

 • Вибрати суму і термін. При першому зверненні доступний позику до 15 000 гривень. Скористатися калькулятором на головній сторінці сайту — і відразу ж отримаєте підсумкову суму з відсотками. Кредит потрібно погасити в останній день дії договору.

 • Заповнити анкету з докладними даними про себе. Переконатися, що всі дані введені коректно. Навіть невелика помилка в імені стане причиною відмови у видачі позики.

 • Дочекатися рішення системи і отримати коштів на банківську карту.

Як погасити кредит

Фінансова організація пропонує кілька варіантів:

 • через особистий кабінет, шляхом списання з прив'язаною банківської карти;

 • банківським переказом зі свого рахунку на реквізити компанії;

 • оплатою готівкою в будь-якому терміналі України.

Для короткострокових позик строком до 30 днів компанія «Dinero» надає можливість продовжити термін погашення. Якщо у вас виникли непередбачені обставини, і ви не можете погасити позику вчасно, ви можете продовжити термін погашення позики. За продовження терміну позики на 7, 14 або 30 днів вам необхідно буде заплатити невелику комісію. Платіж здійснюється в будь-якому з відділень банку або банківською картою в особистому акаунті на сайті.

Програма лояльності

У компанії «Dinero» діє Партнерська програма «Приведи друга — отримай 200 грн».

Також є бонусна програма.

Головний офіс:03035, м. Киев, вул. Сурикова, 3-А
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 231

1/5
Niki272022-06-09 22:04:43
Пора с ними что то делать. Звонят по несколько раз в день и говорят что будут звонить всем!. Им всеравно где ты, и что с тобой. Главное, верни им деньги здесь и сейчас. Что то они нервные стали угрожают. Не слушают что кто-то с родных служит. Да о чем здесь говорить, они безнаказаны все, власти наверное выгодно по этому эти шараг и издеваються над людьми. Да ладно, в мирное время… Но сейчас от окупанта нечем не отличаются.
1/5
ivan19772022-05-25 08:16:21
Ужасная фирма, НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВООБЩЕ!!! В военное время списывают деньги, с карты! Начисляют свои проценты! Договориться о уступке о закрытии кредита в такое положение — НЕВОЗМОЖНО с этими людьми!
Очень рад, что эта организация приостановлена! Лучше бы закрылась вообще!!!
Совместная контора Укрпозика и Динеро! Люди будьте осторожны!!!
1/5
Amdrei2022-02-28 22:23:03
Не предоставляют отстрочку для уплаты притом что я нахожусь за границей. Нужны деньги. Сказали за просрочку будут насчитывать проценты.
На карте денег нет. Удалось найти друзей и закинули для пролонгацуии на неделю. Не могу залогинится. После общения с саппортом сказали что СМС отправляют только в пределах Украины.
Получается
— не даот отстрочку в связи с войной (хотя бы 20 дней и я смогу закрыть)
— при просрочке насчитываают проценты
— нахожусь за границей. смс для логина отправляют по Украине.
Примите меры!
1/5
Ten892022-02-13 02:21:27
Брала кредит 4 раза все вовремя возвращала.
Подаю заявку кредит одобрен, приходит смс для подписания договора.
На сайте начинается загрузка договора выскакивает ОТКАЗ на 30 дней.

Такого я ещё не видела не водном МФО.
Dinero
22 лютого 2022, 22:39
Шановно клієнтко!
Дякуємо вам за те, що користались нашими послугами раніше. Чому цього разу система видала Вам відмову, тут важко сказати, бо у Вашому дописі замало інформації. Якщо хочете дізнатись, чому так трапилось, зв'яжіться з нами особисто і вкажіть таку інформацію: ПІБ, номер телефону, ІПН і детально, що саме сталося. Наші фахівці розглянуть звернення і нададуть вам пояснення. Звернутись можна за такими каналами: листом на info@dinero.ua, або на форму Зворотнього зв'язку https://www.dinero.ua/ua/zvorotnii-zvyazok, або у онлайн-чат на сайті, або за телефонами Контакт Центру: https://www.dinero.ua/ua/kontakti
2/5
evgeniy09512022-02-11 16:10:29
Друзья, если Вы думаете кредитоваться или нет — можете 1 раз взять займ и тут же удалить Ваши данные что бы их не было в базе. А если Вы ранее брали кредит — быстрее попросите удалить Ваши данные из этого сайта.
Займ № L2456125. Ранее кредитовался у них, летом 2020 года у меня украли телефон и финансовым номером и воры оформили займ. Я тут же об этом сообщил компании, мне сказали что такие ситуации бывают, нужно предоставить вытяг с реестра до судебных расследований и долг будет списан. Прислал им документы на их електронку -реакции вообще никакой. Отправил документы заказным на юр. адрес и пришел ответ спустя 45 дней что они мошенничества не обнаружили!!! Послушайте, так зачем же операторы просили прислать вытяг с ЕРДР и говорили что вопрос будет закрыт и в итоге компания вот так поступает так поступила. Почему же Вы сразу не сказали что для Вас документы с полиции не аргумент?????
В общем, правда после того, как они получили документы Укрпочтой — звонки тут же прекратились, но долг необоснованно висит в БКИ. Подал на Динеро в суд. На адвокатский запрос о деталях мошеннического займа в ответе просто написали что займ оформлен в соответствии Закона «об електронной коммерции». На суде адвокат от компании Динеро вообще грязно работает — прислал фотографию в суд, которую я предоставлял при оформлении самого первого займа в доказательство того что якобы есть моя фотография, просит отказать и иске)
Касательно отзывов на минфине по поводу других случаев — сотрудник компании пишет что якобы можно обратиться к ним и если они проведут проверку долг будет списан. Смело могу заявить – СПИСАН ДОЛГ НЕ БУДЕТ, единственное что звонки прекратятся до продажи в факторинговую компанию. Открывайте сайт «единий реестр судебных решений» и посмотрите — абсолютно по всем делам, где мошенники взяли кредит и люди обратились в суд из за того что долг висит в БКИ, адвокат Динеро везде шлет отзыв, где иск о мошенничестве не признает и там у него на это разные аргументы. Тут писать об этом долго не буду – можете сами почитать, там интересно. Поэтому представитель Компании, зачем Вы обманываете людей когда пишете, что можно обратиться на обратную связь и проблема будет решена?

Кстати, если брать отзывы по МФО в целом, на сайте Минфина, по моему наиболее количество отзывов, которые связаны с мошенничеством, и с тем что Компания никак не идет на встречу в сложившейся ситуации как раз приходит на компанию ДИНЕРО.

Рекомендую удалять ваши персональные данные с этого сайта, если думаете кредитоваться или нет, пожалуй 1 раз можно взять в долг но тут же удалите Ваши данные. Сейчас много других МФО.

А для сотрудника Динеро напишу еще раз № займа L2456125.
Dinero
22 лютого 2022, 23:38
Уважаемый клиент! Вы написали отзыв на сайте Минфин, который сотрудники Dinero, конечно, мониторят регулрно, но не так оперативно, как запросы, отправленные по специально созданным для этого каналам.
В масштабе нашего потока клиентов, увы, количество мошеннических кредитов, довольно заметно (хоть и в процентном соотношении их удалось уменьшить благодаря новейшим методам верификации). И все эти кредиты, в кторых однозначно доказано, что они были взяты мошенниками, закрываются и никто из жерт мощенничества не остается с подпорченной кредитной историей. Но в тех случаях, когда действительно доказано, что кредит был взят мошенниками.
с уважением, команда Dinero.ua
1/5
Zakirova7772022-02-03 12:53:25
Да, Людмила стоит 10-ти сотрудников) Хамка какую поискать нужно. Не слышит клиента, угрожает, унижает. Такое ощущение, что она отсидела 2 срока. Я тоже не понимаю как такие люди там могут работать и портить репутацию компании. Остальные сотрудники адекватные, нормальные люди, с ними можно вести диалог и договариваться. А Людмила портит всё отношении к компании Динеро. Поддерживаю ниже оставленный отзыв.
Dinero
22 лютого 2022, 23:50
Здравствуйте!
Спасибо за замечание, напоминаем, что для того, чтобы пожаловаться на сотрудника, Вы можете воспользоваться формой Обратной связи на сайте, выбрав тип обращения «Жалоба на сотрудника».
По внутренним распорядкам при приеме на работу наша служба безопасности тщательно проверяет каждого человека, поэтому сотрудников с судимостями ((а тем более, двумя) у нас нет и быть не может) Янукович у нас бы не работал ;)
Мы еще раз переслушаем записи разговоров с Людмилой и обсудим все ее сильные и слабые стороны.
Спасибо Вам за помощь в нашем развитии. И старайтесь вовремя выполнять взятые на себя обязательства — тогда и Людмила Вам звонить не будет)
с уважением.
команда Dinero.ua
1/5
Vernaya2022-02-03 12:45:59
День добрый. У вас есть такой сотрудник как Людмила Сергеевна, посмотрела, тут о ней уже написано, но она стоит большего внимания, потому что, так общаться с людьми может только, промолчу. Орёт, как ненормальная, унижает и угрожает. Все записи и скриншоты есть, буду отправлять регулятору и в киберполицию. На сколько мне известно, звонок должен осуществляться под запись и через вашу систему, а не через Вайбер и угрожать. От оплат не уходила и проплачивали. Оскорбления, угрозы и унижения, это похоже, то, с чем она сталкивалась в жизни и для нее это норма. Таким людям нельзя работать с людьми. Уверен регулятор и кибер полиция разберётся за угрозы
Dinero
22 лютого 2022, 23:46
Здравствуйте!
Если Вы хотите пожаловаться на работу кого-либо из сотрудников Dinero, Вы всегда можете воспользоваться формой Обратной связи на сайте, выбрав тип обращения «Жалоба на сотрудника».
Если же сам факт звонков от кредитора специалиста по коллекшену воспринимается Вами как угроза и унижение — простите, но это может быть субъективным мнением — да, неприятно становиться должником. Впрочем, стать им — Ваш выбор. Мы обещаем переслушать записи разгвооров (а они, конечно же, у нас ведутся) упомянутой сотрудницы и при необходимости провести с ней соответствующую работу.
спасибо за то, что помогаете нам становиться лучше)
1/5
Dybas19922022-01-26 22:59:48
Ужасное отношения работы сотрудников, чата и компании в целом!
Объясню почему!
До 2019 года был так сказать « постоянным» клиентом! Более 2 лет не брал кредиты в этой так сказать компании!!! 19.01.2022 по состоянию семейного апокалипсиса надо искать деньги в большом количестве! В заблокированных смс нахожу скидку на 50 процентов до 30 дней!!! Доступный лимит как бывшему постоянному клиенту17 .000 грн!!! Решил взять на 7 дней из процентом 925 грн не учитывая комиссию за онлайн транзакции! В итоге!!! 26.01.2022 г. Начиная из 9.30 утра, из 5 разных номеров консультанты под запись разговора начинают напоминать об оплате! Ответ был один! Никакой пролонгации за такие деньги не будет! Будет полное погашения кредита до 20.00 текущего дня!!! Очередной звонок контроля оплаты был где-то в 17.00!!! У 18.20 я через личный кабинет провожу оплату 17925 грн не учитывая комиссию! С карты ПриватБанка деньги сняло за 4 секунды! Захожу в личный кабинет Dinero долг на месте!!! И тут начинается!!!
1 обратился в онлайн чат! Ответ: оплату по ИНН мы не видим; обратитесь к банку отправителю и и.д. т.п.
2. Звоню на горячую линию динеро!!! Ответ: пришлите нам квитанцию об оплате с вашего банка!!!
3. Звоню в приват, там автоответчик по повышению лимита транзакции с карты по интернету!!! Хорошо)
4. Спустя кучу сделанных скринов об оплате вовремя!!! Отправленных в чат динеро и почту динеро!!! Долг за мной 17925 грн так и висит в личном кабинете!!! Скриншоты я могу и сюда выложить! Но толку вижу ноль ( 0 ) сейчас 22.57 по нашему времени! Прошло более 4 часов после оплаты, и никакого даже известия о закрытии долга!!! Сравнительно из другими организациями проблем по оплате никогда не было!!! Переживал больше где найти деньги!!! Никогда не лезьте в эту петлю!!!
Dinero
1 лютого 2022, 15:28
Шановний клієнте, дякуємо Вам за те, що скористались нашим послугами!
Щодо оплати та терміну зарахування — Ви маєте розуміти, що банківські транзакації можуть відбуватись не терміново. Але це не наша відповідальність. Якщо гроші були дійсно Вами перераховані на закриття кредиту, назавтра у Вашому Особистому кабінеті вже не буде боргу, а кредит буде позначений сплаченим. Якщо Ви перевели гроші у не робочій час (не у банківські години), банк може перерахувати їх не миттєво, тож перейматись, що за кілька неробочих годин кредит не закритий, не варто…
Щоб переконатись, що наразі з Вашим кредитом все гаразд, зателефонуйте, будь ласка, ще раз до Контакт Центру.
з повагою,
команда Dinero.ua
1/5
Ulianna101020202022-01-17 11:45:36
Несколько лет назад была сложная ситуация и воспользовалась услугами Динеро. Была довольна. Без каких-либо претензий.
Потом необходимость пропала. Личный кабинет не удаляла.Но и не пользовалась уже их услугами.
В начале октября 2021 г.я поменяла номера телефона и карточку мобильного оператора, на номере которого был зарегистрирован личный кабинет, я перестала использовать и держала дома( не теряла).
28 октября 2021 гола Динеро выдала кредит мошенникам, о чем я узнала при проверке своей кредитной истории в БКИ. БКИ отправил запрос в Динеро о мошенничестве, но этот запрос отклонили. Недавно мне прислали письмо с оповещением об уплате долга в размере 16409.00 грн. При этом на конверте на видном месте указали мой ИНН.
Проверяла свою электронную почту. Письма о заключении кредитного договора мне не приходило.
Т.е. кому-то через мой личный кабинет, на неактивный телефонный номер, на чужую банковскую карту оформили кредит.
Т.е. оформлять кредит в Динеро опасно, т.к.потом кто-то другой сможет оформить кредит на тебя.
Dinero
1 лютого 2022, 15:43
Шановна Ulianna!
Так, нf привеликий жаль, попри вживані нами найновітніші технології безпеки, як то система BankID від Нацбанку тощо, досі трапляються поодинокі випадки шахрайських атак. Частою схемою шахраїв є саме випуск дублікату SIM--карти, прив'язаної до Особистого кабінету фінустанови (банку чи кредитного сервісу). Коли клієнт більше року не користується номером телефону, мобільний оператор може анулювати цю SIM-карту та знову випустит номер у продаж. Або ж шахраї можуть замовити послугу «відновення номеру», надуривши оператора, і тоді у них в руках опиняється клон вашої старої SIM--карти. А Особистий кабінет прив'язаний до цього номеру телефону, відтак у шахраїв з'являється можливість зламати Ваш Особистий кабінет, а далі вже справа техніки. Кредит вони отримують на свою банківську карту, а документи до акаунту прив'язані ваші…
На жаль, ми подеколи стикаємось з такою шахрайською схемою. Ось чому неодноразово закликали громадян: якщо у вас є SIM-карти, якими ви більше не плануєте користуватись, блокуйте їх через мобільного опертора, не лишайте їх нібито чинними та прив'язаними до вас!
Коли ми стикаємось з випадками шахрайства, ми разом з клієнтом та співпрацючи з Кіберполіцією розслідуємо їх. Звісно, упевнившись, що це шахрайство, ми позбавляємо клієнта, що став жертвою зловмисників, усіляких боргів. Тому для вирішення Вашої ситуації, будь ласка, якнайшвидше зв'яжіься з нами особисто напряму: або зателефонувавши до Контакт Центру, або листом на dinero@info.ua, або заповніть заявку з темою «Скарга на шахрайство» у формі Зворотнього зв'язку на сайті: https://www.dinero.ua/ua/zvorotnii-zvyazok. У письмових зверненнях обов'язково вкажіть Ваші ПІБ, ІПН, номер телефону (той самий, горезвісний) та опишіть ситуацію. Ми разом її розгялнемо та після того, як впевнимося, що це шахраї взяли креит, спишемо його. Ми ніколи не вішаємо шахрайськи кредити на потерпілих! Dinero протидіє шахраям, співпрацюючи з Кіберполіцією, Нацбанком та самими клієнтами. Дякуємо Вам за довіру!
з повагою,
команда Dinero.ua
1/5
Mesnik352022-01-04 14:47:50
Кантора отстой, угрожают, наносят моральный ущерб, не соблюдают законы, им пофиг на все и на всех, надо лишить лицензии на их деятельность, категорически не советую ето убожество
7 січня 2022, 12:41
Отзыв не подтвержден «Минфином» (на 07.01.2022).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, которые подтверждают, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
Dinero
4 січня 2022, 16:44
Шановний клієнте, дякуємо Вам за увагу до нашої компанії!
Ми працюємо виключно з дотриманням усіх вимог чинного законодавства України, в тому числі й у роботі з боржниками. Проте ми не можемо нести відповідальність за суб'єктивне незадоволення боржників самим фактом звернення до них співробітників відділу по проботі з боржниками.
Якщо Ви хочете поскаржитись на когось з нашимх співробітників, будь ласка, подайте запит на форму Зворотнього зв'язку на сайті: https://www.dinero.ua/ua/zvorotnii-zvyazok, ми оперативно опрацьовуємо ці звернення та постійно вдосконалюємось. Але самий факт звернення до Вас наших співробітників відділу по роботі з боржниками не класифікується чинним законодавством як порушення ваших прав чи завдання моральних збитків, ми не робимо такого. Будь ласка, напишіть нам та розкажіть, що саме за вами трапилось, будемо вирішувати ситуацію разом. Дякуємо за розуміння!
з повагою, команда Dinero.ua

Як отримати кредит в Dinero

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Дінеро — українська МФО, яке видає короткострокові кредити для фізосіб. Головна мета компанії - допомога громадянам, яким терміново потрібні гроші через виникнення непередбачених ситуацій. Відкрита організація з травня 2017 року, що підтверджується свідоцтвом і ліцензією на право діяльності, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті. Установа включена до держреєстру мікрофінансових компаній.

Умови позики в Дінеро

 1. Сума від 500 до 23 тис. гривень.
 2. Новачкам видадуть не більше 15 тис. гривень.
 3. Відсоток — 0,5% в день.
 4. Ставка при повторному зверненні - +/-1,9%.
 5. Термін позики — 30 днів.
 6. Гроші видають на банківську карту.
 7. Вік позичальників — від 18 до 75 років.
 8. Географія кредиту в Дінеро — вся Україна, крім АР Крим і ОРДЛО.
 9. Пролонгація позички можлива на термін 7, 14 або 30 днів за додаткову плату.
 10. Потрібні дані - ІПН + паспорт, номер особистого телефону, карти і email.

Плюси і мінуси кредитування в Dinero

Онлайн кредит на карту в Україні в Дінеро має ряд переваг:

 1. Гроші видадуть без довідки про доходи, поручительства третіх осіб та застави.
 2. Кредит можна отримати без перевірки кредитної історії.
 3. Перший кредит на карту дадуть під 0,5%.
 4. Вигідні програми лояльності та промо-акції.
 5. Просте оформлення без паперової тяганини.
 6. Швидка відповідь протягом 15 хвилин.
 7. Миттєве зарахування грошей.
 8. Зручний особистий кабінет.
 9. Є можливість пролонгації онлайн кредиту, щоб уникнути прострочень і неустойки.
 10. Найнижчі ставки для повторних позик.
 11. Можна додатково поліпшити свою кредитну історію. Досить взяти позику в Дінеро і вчасно погасити. З більш високим кредитним рейтингом стануть доступними не тільки великі мікропозики в МФО, а й банківські пропозиції.

Знайшли місце і мінуси компанії:

 1. Досить високі штрафні санкції - від 1,5% в день і вище. Розмір неустойки залежить від розміру заборгованості. Не варто забувати при цьому про нараховані відсотки і поточний розмір кредиту.
 2. За умовами договору, компанія має право вимагати погасити борг достроково і повністю при появі прострочення.
 3. Виходить, що співпраця з МФО Dinero вигідне, якщо клієнти дотримуються всі умови кредитної угоди.

Процедура отримання кредиту

Для реєстрації на сервісі Dinero досить вказати свій номер мобільного телефону і пароль. У майбутньому його можна використовувати при вході в особистий кабінет.

dinero

Більш спрощений варіант — використовувати профіль соціальної мережі Фейсбук.

dinero-facebook

Щоб оформити позику на карту в цій організації досить виконати кілька простих кроків:

 1. Відвідати головну сторінку, де розташований онлайн-калькулятор. Там виставляєте потрібну суму грошей, термін.
 2. Клікаєте на опцію «Подати заявку» і вводите особисті дані + контактну інформацію.dinero
 3. Сфотографуватися з паспортом в руках.
 4. Відправляєте запит на розгляд.
 5. Після позитивного рішення прив’язуєте карту до аккаунту на сайті, верифікація доступна через особистий кабінет.
 6. Вивчіть кредитну угоду, підпишіть його за допомогою СМС-коду. Свій екземпляр угоди з МФО ви отримаєте по електронній пошті.

На всі маніпуляції досить 20 хвилин. І після введення смс-ки гроші миттєво надійдуть на картку. Повторний кредит краще брати після входу в особистий кабінет. Там збереглися всі дані, так що процедура скорочується до 3−5 хвилин.

Як повернути кредит

Після отримання грошей в борг система направить всю інформацію клієнту по кредиту, включаючи суму до оплати і ціну продовження договору. Дані можна пошукати по облікового запису в системі або через інформаційний центр.

как погасить займ динеро

МФО пропонує кілька варіантів для закриття боргу:

 1. Оплата банківською карткою на сайті.
 2. Оплата через контакт-центр, зателефонувавши на номери: 067 326 2233, 073 326 2233, 050 326 2233.
 3. Оплата через термінали самообслуговування: Fbank.com.ua (Фамільний), Ibox.ua, Easypay.ua, fc-sistema.com.
 4. Оплата через відділення будь-якого українського банку.контакты динеро

Оплачувати позику можна будь-яким способом, і це зручно. До речі, є свої плюси оплати боргу до розрахункової дати. Для початку не буде штрафних санкцій, потім формується правильна кредитна історія. У майбутньому компанія може переглянути кредитний ліміт в бік збільшення. Необов’язково закривати заборгованість повністю. Завжди можна перенести термін оплати на 7/14/30 днів, що дозволить зберегти всі зазначені вище переваги та особисті гроші у себе на зручний для вас період.

Програми лояльності МФО

В системі Дінеро діє кілька програм лояльності та акційних пропозицій. Для початку — отримання 300 гривень на рахунок, якщо привести одного. Чим більше знайомих — тим більше можна заробити. Якщо людина пройде авторизацію і отримає мікропозику на карту цілодобово, то можна заробити на цьому. Досить знайомому надіслати посилання із запрошенням оформити позику. Для участі в акції вам потрібно:

 1. Отримати свій реферальний код і передати даний код другу, щоб він вказав його при оформленні заявки на позику. Важлива умова — ваш друг повинен вперше користуватися послугами Дінеро.
 2. Ввести номер телефону або e-mail друга, а система Дінеро відправить йому запрошення.
 3. Після того як запрошений один оформить перший кредит на ваш рахунок будуть зараховані гроші.

Що робити якщо Dinero відмовив вам у кредиті

В системі працює моментальна відповідь. Тобто на підставі анкети на отримання грошей до зарплати, МФО говорить остаточне рішення. Відмова трапляються, але це не означає, що Дінеро для вас закрите. Можна повторити заявку через деякий час.

Важливо знати, що необхідно вносити тільки ті персональні дані, які відповідають дійсності. Будь-які розбіжності, нехай навіть помилка, сприймаються фірмою, як надання неправдивих даних. У підсумку справа загрожує відмовою. Банківська картка, яка буде прив’язана до особистого кабінету, повинна бути видана на ім'я одержувача мікропозики. Інший пластик програма не пропустить.

Якщо Дінеро дала відмову у видачі грошей, то причина в наступному:

 1. Негативна кредитна історія в ряді МФО, про яку система знає.
 2. Наявність інших кредитів. А нова позика вплине на платоспроможність здобувача позики.
 3. Спроба вказати неправдиві дані, включаючи і номер недіючої картки.
 4. Помилки в анкеті.
 5. Технічні збої на сайті установи.

Як вже говорилося вище, будь-які розбіжності в анкеті з паспортом позначаться на рішенню по позиці. Спроба дати невірні дані призведе до відмови у співпраці в майбутньому. МФО Dinero має повне право не розкривати причини відмови у видачі грошей на карту. Справа в тому, що при узгодженні заявки виключається людський фактор, так як все вирішує система. Повторно подати запит при відмові системи можна через місяць. Якщо вийшло непорозуміння, є помилки в анкеті, зв’яжіться зі співробітниками гарячої лінії Дінеро. Вони проведуть ретельне розслідування, допоможуть все виправити.

В іншому випадку спробуйте запитати меншу суму позики через 30 днів. І не забудьте вчасно погасити борг. Якщо справа в кредитній історії, то така схема дозволить реабілітуватися перед МФО. Важливо не погашати позики достроково, а оплачувати позику з усіма належними кредитору відсотками.

Відгуки клієнтів про Dinero

Компанія має хорошу репутацію в фінансовому секторі України завдяки оперативності видачі грошей. В цілому відгуки носять нейтральний і позитивний характер. Залиште і ви свою думку про роботу з мікрофінансовою установою.

Негативний осад залишається у позичальників, які не вичитують правила договору. Зокрема, багатьох не влаштовує високий відсоток неустойки, але це стосується тих людей, які вчасно не закрили борг. При цьому забули продовжити угоду з Дінеро. Від себе кредитор зробив все можливе, щоб програма отримання позики була максимально прозорою і зручною навіть при наявності форс-мажорних ситуацій, припустимо, затримки зарплати та ін.

Пролонгація позики

Це дуже просто. Необхідно лише внести оплату за продовження терміну дії мікрокредиту до закінчення терміну оплати. Пролонгацію онлайн позики дозволено виконувати на термін 7,14 або 30 днів.

Внести комісію можна будь-яким способом, як вказано в розділі «Як повернути кредит» цієї статті. Інформація про погашення відразу відображатися в особистому акаунті.

Що відбувається в разі прострочення

У разі, якщо позичальник відмовиться продовжувати угоду, просто перестане погашати суму боргу, за кожен день прострочення мікрофінансова організація стане нараховувати 1,5% штрафу. Пам’ятайте, що діє пролонгація договору, яка як раз допомагає не вийти з графіка платежів. Якщо співпраці МФО не дочекається, то справа клієнта передається колекторам. А це невигідно ні самої МФО, ні позичальникам.