Мінфін - Курси валют України

Встановити

Умови отримання кредиту Dinero

СтавкаТермінСума
Перший0.1% в деньвід 7 до 30 днів до 15000 грн
Повторний1.6% в деньдо 30 днів до 23000 грн
Отримати кредитВсі умови

Про компанію

Українська фінансова компанія Dinero (Дінеро), продукт ТОВ«Інстафінанс» (код ЄДРПОУ: 43449837), спеціалізується на короткострокових беззаставних позиках.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. ТОВ «Інстафінанс» включено до державного реєстру фінансових установ. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 1396 від 30.04.2020 р.

Директор: Борцовс Артьомс

Переваги в компанії

 • Просте оформлення, ніяких додаткових документів і перевірки доходів,

 • Перша позика — безкоштовно,

 • Швидкість — отримання позики за кілька хвилин,

 • Пролонгація позики при необхідності,

 • Найнижчі на ринку ставки для повторних позик.

Основні умови кредитування

Сервіс пропонує оформлення короткострокової позики на суму 3 00 до 23 000 гривень на термін до 30 днів. Без перевірки доходів та інших складних процедур.

Мінімальні вимоги до позичальників:

 • бути громадянином України;

 • вік від 18 років,

 • наявність діючої банківської карти,

 • наявність діючого паспорта,

 • відсутність істотних прострочень в інших компаніях.

Як взяти позику

 • Вибрати суму і термін. При першому зверненні доступний позику до 15 000 гривень. Скористатися калькулятором на головній сторінці сайту — і відразу ж отримаєте підсумкову суму з відсотками. Кредит потрібно погасити в останній день дії договору.

 • Заповнити анкету з докладними даними про себе. Переконатися, що всі дані введені коректно. Навіть невелика помилка в імені стане причиною відмови у видачі позики.

 • Дочекатися рішення системи і отримати коштів на банківську карту.

Як погасити кредит

Фінансова організація пропонує кілька варіантів:

 • через особистий кабінет, шляхом списання з прив'язаною банківської карти;

 • банківським переказом зі свого рахунку на реквізити компанії;

 • оплатою готівкою в будь-якому терміналі України.

Для короткострокових позик строком до 30 днів компанія «Dinero» надає можливість продовжити термін погашення. Якщо у вас виникли непередбачені обставини, і ви не можете погасити позику вчасно, ви можете продовжити термін погашення позики. За продовження терміну позики на 7, 14 або 30 днів вам необхідно буде заплатити невелику комісію. Платіж здійснюється в будь-якому з відділень банку або банківською картою в особистому акаунті на сайті.

Програма лояльності

У компанії «Dinero» діє Партнерська програма «Приведи друга — отримай 200 грн».

Також є бонусна програма.

Головний офіс:03035, м. Киев, вул. Сурикова, 3-А
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 215

Пользовалась динеро на протяжении 3 лет
1/5
Vika133452021-10-19 11:35:55
Сегодня мне пришел промокод на скидку 80%( если ты нашел дешевле чем у динеро, они дадут скидку больше), я его ввела, он сработал, показал что % ставка снижена, и я подписала договор. После чего в личном кабинете вижу что процент насчитан полностью. Оперетару я естественно не дозвонилась, меня просто скидывали, и решила вернуть займ сразу. Через время связался оператор, не выслушав всей проблемы и давая понять что ей это не онтересно, посоветовала зайти с ПК, и скинуть скриншоты в чат. В чате мне тоже ничем не помогли, оператор наверное не настроен на то, чтобы помочь в решении проблем, или тупой. Спасибо за испорченное настроение и разочароние в вашей компании. Если вы запустили такую акцию, то присылайте рабочие промокоды, или не позорьтесь. Никогда не была должником, и всегда компания общалась со мной нормально, но сегодня я поняла на сколько быдляцкое отношение к них к людям, такое впечатление что я не с проблемой обратилась, а просила милостыню, и унижалась перед царями. Фу, один день поменял полностью представление о компании, не советую категорически!!!
Скарга!!!!
1/5
Anu2021-10-07 13:39:18
Ваш співробітник Компаніі «Дінеро» (Інстафінанс) Людмила номер телефона (097) 147-26-90 сьогодні мені телефонувала на рахунок мого боргу перед Вашою компанією. Я відповіла, що надіслала Укрпоштою Вам листа і чекаю відповіді від ваших юристів (Лист ви отримали 01.10.21 декларація 0200251703980). На що Вона відповіла лист залиште собі. І коли Вона зателефонувала мені другий раз то фраза прозвучала: « Працюємо у примусовому порядку!» Після цієї фрази вона кинула слухавку. Телефонувала за номером 044 224-59-81 не можу додзвонитися.
Мені дуже цікаво це як працюємо у примусовому порядку?
Я не відмовляюся платити.
Якщо будуть надходити дзвінки знайомим або родичам, я згоди на це не давала. На всі дзвінки я відповідаю та беру слухавку.
Стягнення боргу з родича можливо тільки в трьох випадка:
1. Договір поруки;
2. Знаходження в шлюбі з боржником;
3. Спадкоємець, який вступив в права після смерті родича (боржника).
У всіх інших випадках родичі не несуть відповідальність за борги.
Якщо надалі будуть надходити дзвінки, то юридична компанія яка представляє мої інтереси буде направляти скаргу в національний Банк України, та оскаржувати дії вашої компанії.
Афера
1/5
RusV2021-09-27 14:28:55
В мае 2021 пришли на почту 2 письма, в которых было указано, что на мое имя оформлено 2 кредита в сентябре 2020 в «организациях» Динеро и Укрпозика (Тов Инстафинанс).Я вообще противник такого рода организаций, услугами которых пользуются лишь наркоманы, аферисты и бомжи.Главное то, что за этот период со мной вообще никто не связывался. Каким то чудесным способом мне удалось с ними связаться (т.к. отвечает робот) и рассказать о мошенничестве, на что мне ответили, что будут разбираться от 3 до 30 дней.Прошло уже 4 месяца и ни слуху ни духу. Единственное, что я узнал от них, так что кредит был выдан онлайн и указали мой старый номер, которым я не пользуюсь лет так 8 и мне не известную электронную почту. С этими данными я отправился в киберполицию и нацполицию, написал заявления и жду… жду уже 4 месяца, ведь так сложно проверить номер карты, адрес электронной почты, на которые были выданы деньги. Сама операция выдачи денег онлайн, без какой либо проверки, является криминалом и такого рода «организации» ничем не отличаются от тех же мошенников, которые облапошивают. Если бы Инстафинанс (владелец этих шарашек) был такой прозрачный, а ведь они по факту тоже пострадавшая сторона, то уже бы все решили и виноватых нашли, а так-шарашка. Ну ничего, я это так не оставлю, далее будет.Подожду расследование и результаты нацполиции, а там в прокуратуру и суд
Почему на вашу организацию так много жалоб?
3/5
Djulia332021-08-07 06:40:20
Уже не однократно появляются в интернете жалобы людей о том что в вашей компании выдаются «псевдокредиты». Когда у компании «Латвийские корни» это дает все основания обращаться не только в полицию Украины но и по законам евро союза на граждан евро союза можно подавать заявления в полицию их стран, а полиция Латвии возвращает ответ в течении дня да еще и на хорошем русском языке. Так что лучше законы не нарушать — тем более в Европе боле 8 пострадавших — это уже существенная вина.
Dinero
19 жовтня 2021, 14:28
Djulia33, спасибо Вам з а то, что отслеживаете новости о нас. В Dinero работают передовые протоколы по борьбе с мошенничеством. Каждое обращение от пострадавших от кредитных мошенников мы расследуем отдельно в сотрудничестве с полицией. Кстати, в том числе и из-за таких ситуаций мы подписали Меморандум о сотрудничестве с Киберполицией. При выявлении мошенничества, мы заботимся о клиентах, списывая им долг и очищая их кредитную историю.

К сожалению, защититься от происков мошенников на 100% в нашу информационную эру невозможно. Но мы работаем по всем направлениям, в том числе и ведем просветительскую работу с клиентами, обучая их защищать свои данные. Ознакомьтесь, пожалуйста, с разделом на сайте: https://www.dinero.ua/ua/storinka/borotba-z-shahraystvom

В любом случае, мы всегда на стороне клиентов и защищаем их интересы!
Мощейничество занимаються
1/5
harchenko8582021-07-07 12:24:34
Я не когда не брал кредита этой компании.сегодня позванил они отказались удалить номер 0686208991 требуют фото паспорта на каком оснавании????? Я подам заявление полицию
Dinero
7 вересня 2021, 10:40
Уважаемый harchenko858, к сожалению, не совсем понятна суть вашего сообщения. Вы звонили или Вам позвонили от имени Dinero? Часто мошенники звонят и представляются сотрудниками известных компаний, чтобы завладеть Вашими персональными данными. Разумеется, по входящему звонку никому нельзя предоставлять данные своего паспорта, Вы абсолтно правы. Наши сотрудники не запрашивают документы — они могут посоветовать клиенту, как их добавить в личный кабинет — и все.

Пожалуйста, напишите нам в форму обратной связи на сайте https://www.dinero.ua/ua/zvorotnii-zvyazok или письмом на info@dinero.ua — укажите, пожалуйста, номер, с которого звонили, дату этого звонка и время, будем разбираться. Поймаем мошенников с вашей помощью! Всего Вам доброго!
безнаказанность и мошенничество
1/5
YarikShap2021-06-17 20:03:37
данная организация оформила каким-то чудным образом кредит мошенникам на мои паспортные данные, на моб.номер, которым я не пользуюсь уже больше 5 лет.Выслали мне подобие договора, заключенного с их организацией на целый одинарный листок, с абсолютно непонятной информацией.Такое ощущение, что вспешке за 2 минуты состряпали и бегом отправили. Цирк уехал, а клоунов оставили. Естественно, на мою просьбу предоставить оригинальный договор, со всеми реквизитами и полноценными данными, ни ответа, ни привета. Написал заявление в полицию.Буду потихоньку бороться.
Dinero
7 вересня 2021, 10:41
Уважаемый YarikShap, при заключении договора с нашими клиентами мы высылаем им полный договор со всеми реквизитами, имеющий полную юридическую силу, в случае, если он принят (элеткронный договор равнозначен бумажному).

Если Вы не заказывали этот договор, т. е., не подавали заявку на кредит в Dinero, и имело место заключение догвора на ваш финансовый номер, это случай мошенничества по отношению к вам сторонних лиц. К сожалению, это одна из распространенных практик у мошенников — завладение номеров (клонов SIM-карт) которыми, давно не пользуются.

Каждый подобный случай мы тщательно рассматриваем и совместными усилиями с потерпевшим и полицией разоблачаем мошенников. Для этого мы подписали Меморандум о сотрудничестве с Департаментом киберполиции Нацполиции.

Пожалуйста, обратитесь к нам через форму Обратной связи на сайте https://www.dinero.ua/ua/zvorotnii-zvyazok, выбрав тип обращения «Жалоба на мошенничество». В теле обращения укажите Ваш контактный номер телефона и тот нмер, на который был взят кредит, ваши ФИО и сумму кредита. Все данные будут тщателньо изучены и Вам обязателньо будет предоставлена обратная связью Победим мошенников вместе!

с уважением,

команда Dinero
отзыв
1/5
Anonim1234562021-06-16 08:59:32
Ушла из-за унизительного отношения со стороны начальника юр. отдела.
На собеседовании спрашивали про мою жизнь вне работы.
В итоге с первых дней от начальника юр. департамента пошли насмешки по поводу церкви.
Унижал и делала из меня мягко говоря глупого и некомпетентного сотрудника но только перед тему сотрудниками юр. департамента, которые еще учатся в институте (хотя за моими плечами более 8 лет опыта работы.).
Когда я заходила в отдел с улыбкой, говорил что у меня не в порядку с головой.

Если начальник юр. департамента кого-то из другого отдела недолюбливал, то учил своих сотрудников динамить своих «нелюбимчиков» в работе.
После того как директор вызвал к себе для пояснения причин почему я не хочу работать, начальник юр. департамента уже меня не трогал, но пускал по разным отделам слухи о том что я не хочу работать потому что завидую сотрудникам в отделе, либо я не хочу работать потому что хочу работу лучше.

В итоге принесла свои извинения только начальница отдела кадров. Хотя ее вины ни в чем не было.
Директор Динеро отморозился.

Просили писать заявление на увольнение не по собственному а по согласию что б не было у компании проверок.
Dinero
3 серпня 2021, 10:15
Спасибо за отзыв о нашей компании. Мы помним эту ситуацию и рассматривали ее тщательно со всех сторон, в том числе и с Вашим участием. Мы также понимаем, что человеческий фактор может сработать где угодно, порой даже неожиданным образом. Все люди разные, и увы, иногда могут не сработаться друг с другом. Благо, для нашего коллектива это редкость)
Компания старается делать все возможное, чтобы между сотрудниками складывались доброжелательные отношения. И Ваш уникальный опыт стал для нас поводом для роста, показав, в каком направлении двигаться дальше нашей командообразующей стратегии. За это спасибо Вам! Искренне желаем Вам успехов в дальнейшей карьере!
Мошенничество и вымогательство
1/5
Netmicrozaymov2021-06-14 12:14:59
Отдел по задолженности ложит трубку! Реструктуризации нет! Тело кредита 15000, оплатила уже 53600. На встречу не идут, говорят нет реструктуризации. Сил правда больше нет. Суд конечно затянется, но повоюем!!! Очень неприятно когда готов платить, а тебя не слышат
Dinero
7 вересня 2021, 10:44
Уважаемый клиент, если у Вас есть претензии к работе наших сотрудинков, обратитесь, пожалуйста, к нам через форму Обратной связи на сайте: https://www.dinero.ua/ua/zvorotnii-zvyazok, в поле Тип обращения выберите «жалоба на сотрудника», укажите дату и время ваших разговоров, свой номер телефона и, если помните, имя сотрудника. Мы прилагаем множество усилий по достижению высокого качества обслуживания в Контакт Центре, помогите нам стать лучше, будем очень признательны. Что касается вашей задолженности, она взимается согласно подписанному Вами договору.
Участники мошенничества путём незаконного завладения личными даными
1/5
KateKat2021-06-05 22:01:00
Буквально несколько дней назад мне стало известно, что кто-то на мое имя в этой конторе взял кредит. Моему негодованию нет придела – не проверять предоставленную информацию, фактически принимать участие в мошенничестве через завладение моими данными без моего какого-то согласия. Слов нет – одни выражения относительно этой конторы. А сейчас, когда мне нужна была помощь банка, благодаря этим участникам мошеннических афер, я имею плохую кредитную историю. Не говоря уж о том, во сколько мне выльется судебное разбирательство с этой конторой. И да – обращалась к ним, но реакции 0
Dinero
19 жовтня 2021, 14:20
Уважаемая KateKat! Учитывая сферу нашей деятельности, увы, сталкивание с мошенниками неизбежно. Мы регулярно ведем работу совместно с нашими клиентами и полицией по выявлению мошенников, разоблачению их действий, поверьте, мы не меньше клиентов заинтересованы в победе над ними. Несмотря на наиновейшие технологии защиты информации, которые мы применяем, все равно случаи мошенничества встречаются. Возможно, потому что клиенты сами не берегут свои персональные данные и позволяют мошенникам ими завладеть.

В любом случае, мы, как и Вы зинтересованы в решении этой ситуации и торжестве справедливости. Пожалуйста, обратитесь к нам на сайт через форму Обратной связи: https://www.dinero.ua/ua/zvorotnii-zvyazok

Либо Вы можете написать нам на info@dinero.ua или позвонить в Контакт центр и там зарегистрировать обращение. Для расследования нам нужны следующие данные: ваши ФИО, № телефона, дата взятия кредита на Ваше имя и номер этого кредита.

Пожалуйста, обратитесь к нам для решения ситуации. Мы умеем работать с ними и всегда восстанавливаем позитивную кредитную историю клиентов, пострадавших от мошенников.
Не рекомендую.
1/5
Lazarenk02021-05-14 18:51:38
В кредите отказали несколько раз, даже на мелкую сумму. Я так думаю это коллеги некоторой фирмы, которые хамят людям и чувствуют себя безнаказанно. Звонили с их конторы и говорили что проблемы были, что мол кредит одобрен, а на деле человек который якобы «специалист» говорит обратное. Записи разговоров и скрины всегда есть. Но в эту гонтору не обращусь больше. Либо начальство не знает о деятельности этих «специалистов», либо и правда Гонтора плохая.
Dinero
7 вересня 2021, 10:42
Добрый день! Мы дорожим безопасностью как своих клиентов, так и своей собственной. Поэтому каждая заявка на кредит проходит тщательную проверку перед одобрением. Чтобы получить разъяснения, почему Вам было отказано в кредите, обратитесь к нам на сайт через форму Обратной связи https://www.dinero.ua/ua/zvorotnii-zvyazok или напишите на info@dinero.ua/ Укажите, пожалуйста, свой телефон, ФИО и даты обращения. После того, как специалисты изучат историю Ваших обращений, они дадут Вам ответ. Все недоразумения мы всега стараемся решить. А истории же, когда клиенты, которым мы отказали, пишут в открытых источниках мол «зелен виноград » — тоже случаются) Всего Вам доброго!

Умови отримання кредиту Dinero

Сума при першому кредитідо 15000 грн
Сума при повторних кредитахдо 23000 грн
Термін кредитування при першій позицівід 7 до 30 днів
Термін кредитування при повторній позицідо 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті0.1% в день
Комісії, перший кредитКомісії розраховуються від початкової суми кредиту
Відсоткова ставка при повторних кредитах1.6% в день
Комісії, повторний кредитКомісії розраховуються від початкової суми кредиту
Термін розгляду заявкивід 15 хв.
Необхідні документипаспорт, ІПН
Вікові обмеження18-70 років
Додаткова комісія за дострокове розірвання, перший кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Додаткова комісія за дострокове розірвання, повторний кредитДодаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючим, неофіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим, офіційно працевлаштованим менше 6 місяців, офіційно працевлаштованим більше 6 місяців, офіційно працюють в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонерам

Переваги кредиту від Dinero

Можливість отримати позику за 5 хвилин - подайте заявку онлайн і отримаєте кошти на карту всього за кілька хвилин
Просте оформлення - ніяких додаткових документів, застав і перевірки доходів
Прийняття рішення про видачу кредиту 24/7, без вихідних і святкових днів

Як отримати кредит в Dinero

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як погасити кредит Dinero

 1. Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
 2. Через термінали самообслуговування
 3. Оплата на розрахунковий рахунок

Дінер - українська МФО, яке видає короткострокові кредити для фізосіб. Головна мета компанії - допомога громадянам, яким терміново потрібні гроші через виникнення непередбачених ситуацій. Відкрита організація з травня 2017 року, що підтверджується свідоцтвом і ліцензією на право діяльності, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті. Установа включено до держреєстру мікрофінансових компаній.

Умови позики в Дінеро

 1. Сума від 300 до 23 тис. гривень.
 2. Новачкам видадуть не більше 15 тис. гривень.
 3. Відсоток - 0% в день.
 4. Ставка при повторному зверненні - 0,46%.
 5. Термін позики - 7, 14, 30 або 45 діб.
 6. Гроші видають на банківську карту.
 7. Вік позичальників - від 18 до 75 років.
 8. Географія кредиту в Дінеро - вся Україна, крім АР Крим і зони АТО.
 9. Пролонгація позички можлива на термін 7, 14 або 30 днів. за додаткову плату.
 10. Потрібні дані - ІПН + паспорт, номер особистого телефону, карти і email.

Плюси і мінуси кредитування в Dinero

Онлайн кредит на карту в Україні в Дінеро має ряд переваг:

 1. Гроші видадуть без довідки про доходи, поручительства третіх осіб та застави.
 2. Кредит можна отримати без перевірки кредитної історії.
 3. Перший кредит на карту дадуть під 0%.
 4. Вигідні програми лояльності та промо-акції.
 5. Просте оформлення без паперової тяганини.
 6. Швидка відповідь протягом 15 хвилин.
 7. Миттєве зарахування грошей.
 8. Зручний особистий кабінет.
 9. Є можливість пролонгації онлайн кредиту, щоб уникнути прострочень і неустойки.
 10. Найнижчі ставки для повторних позик.
 11. Можна додатково поліпшити свою кредитну історію. Досить взяти позику в Дінеро і вчасно погасити. З більш високим кредитним рейтингом стануть доступними не тільки великі мікропозики в МФО, а й банківські пропозиції.

Знайшли місце і мінуси компанії:

 1. Досить високі штрафні санкції - від 1,5% в день і вище. Розмір неустойки залежить від розміру заборгованості. Не варто забувати при цьому про нараховані відсотки і поточний розмір кредиту.
 2. За умовами договору, компанія має право вимагати погасити борг достроково і повністю при появі прострочення.
 3. Виходить, що співпраця з МФО Dinero вигідне, якщо клієнти дотримуються всі умови кредитної угоди.

Процедура отримання кредиту

Для реєстрації на сервісі Dinero досить вказати свій номер мобільного телефону і пароль. У майбутньому його можна використовувати при вході в особистий кабінет.

Динеро

Більш спрощений варіант - використовувати профіль соціальної мережі Фейсбук.

Щоб оформити позику на карту в цій організації досить виконати кілька простих кроків:

 1. Відвідати головну сторінку, де розташований онлайн-калькулятор. Там виставляєте потрібну суму грошей, термін.
 2. Клікаєте на опцію «Подати заявку» і вводите особисті дані + контактну інформацію.dinero
 3. Сфотографуватися з паспортом в руках.
 4. Відправляєте запит на розгляд.
 5. Після позитивного рішення прив'язуєте карту до аккаунту на сайті, верифікація доступна через особистий кабінет.
 6. Вивчіть кредитну угоду, підпишіть його за допомогою СМС-коду. Свій екземпляр угоди з МФО ви отримаєте по електронній пошті.

На всі маніпуляції досить 20 хвилин. І після введення смс-ки гроші миттєво надійдуть на картку. Повторний кредит краще брати після входу в особистий кабінет. Там збереглися всі дані, так що процедура скорочується до 3-5 хвилин.

Як повернути кредит

Після отримання грошей в борг система направить всю інформацію клієнту по кредиту, включаючи суму до оплати і ціну продовження договору. Дані можна пошукати по облікового запису в системі або через інформаційний центр.

как погасить займ динеро

МФО пропонує кілька варіантів для закриття боргу:

 1. Через особистий профіль у системі dinero.ua. Списання коштів відбувається з прикріпленою картки.
 2. Через Контакт Центр по номерам Kyivstar (0673262233), Vodafone (0503262233) та Lifecell (0733262233).
 3. По терміналах City 24, 24NonStop, 2Click, Paymarket, IBox, ФК "Система", EasyPay.
 4. Оплата мікрокредиту можлива через відділення будь-якого вітчизняного банку. Термін на переказ коштів - 3 дні. Реквізити вказані в розділі «Контакти» на сайті. Важливо пам'ятати, що при погашенні слід вказати в призначенні платежу номер свого договору, ІПН з метою ідентифікації проводки.контакты динеро

Оплачувати позику можна будь-яким способом, і це зручно. До речі, є свої плюси оплати боргу до розрахункової дати. Для початку не буде штрафних санкцій, потім формується правильна кредитна історія. У майбутньому компанія може переглянути кредитний ліміт в бік збільшення. Необов'язково закривати заборгованість повністю. Завжди можна перенести термін оплати на 7/14/30 днів, що дозволить зберегти всі зазначені вище переваги та особисті гроші у себе на зручний для вас період.

Програми лояльності МФО

В системі Дінеро діє кілька програм лояльності та акційних пропозицій. Для початку - отримання 300 гривень на рахунок, якщо привести одного. Чим більше знайомих - тим більше можна заробити. Якщо людина пройде авторизацію і отримає мікропозику на карту цілодобово, то можна заробити на цьому. Досить знайомому надіслати посилання із запрошенням оформити позику. Для участі в акції вам потрібно:

 1. Отримати свій реферальний код і передати даний код другу, щоб він вказав його при оформленні заявки на позику. Важлива умова - ваш друг повинен вперше користуватися послугами Дінеро.
 2. Ввести номер телефону або e-mail друга, а система Дінеро відправить йому запрошення.
 3. Після того як запрошений один оформить перший кредит на ваш рахунок будуть зараховані гроші.

Зараз діє унікальна пропозиція "0% на 45 днів!". У підсумку з 24.10.2019 р по 31.12.2019 р люди можуть отримати гроші абсолютно безкоштовно. Беріть позику, а після віддаєте ту суму, що встигли взяти на картковий рахунок. Чи не буде переплат, нарахувань або зайвих відсотків. В рамках проекту жителі країни зможуть 45 днів користуватися позиками безоплатно.

За умовами акції слід виконати ряд вимог:

 1. Бути новим клієнтів МФО.
 2. Пройти реєстрацію на сайті.
 3. Подати заявку на позику. До речі, новеньким можна отримати не більше 15 тис. грн.
 4. Безкоштовні кредити можна отримати до 31.12.2019 р включно.
 5. Пролонгація угоди по безоплатним позикам платна.

З усіх питань можна звернутися в службу підтримки 24/7. Всі відповіді є і на сайті в розділі «Питання-відповідь», працює чат в нижньому правому куті.

Що робити якщо Dinero відмовив вам у кредиті

В системі працює моментальна відповідь. Тобто на підставі анкети на отримання грошей до зарплати, МФО говорить остаточне рішення. Відмова теж має місце бути, це 1% всіх запитів на кредит. Але це не говорить, що Дінеро для вас закрита, просто можна повторити заявку через деякий час.

Важливо знати, що необхідно вносити тільки ті персональні дані, які відповідають дійсності. Будь-які розбіжності, нехай навіть помилка, сприймаються фірмою, як надання неправдивих даних. У підсумку справа загрожує відмовою. Банківська картка, яка буде прив'язана до особистого кабінету, повинна бути видана на ім'я одержувача мікропозики. Інший пластик програма не пропустить.

Якщо Дінеро дала відмову у видачі грошей, то причина в наступному:

 1. Негативна кредитна історія в ряді МФО, про яку система знає.
 2. Наявність інших кредитів. А нова позика вплине на платоспроможність здобувача позики.
 3. Спроба вказати неправдиві дані, включаючи і номер недіючої картки.
 4. Помилки в анкеті.
 5. Технічні збої на сайті установи.

Як вже говорилося вище, будь-які розбіжності в анкеті з паспортом позначаться на рішенню по позиці. Спроба дати невірні дані призведе до відмови у співпраці в майбутньому. МФО Dinero має повне право не розкривати причини відмови у видачі грошей на карту. Справа в тому, що при узгодженні заявки виключається людський фактор, так як все вирішує система. Схвалення, як і відмова програма дає автоматично на базі особистої інформації в заявці. Повторно подати запит при відмові системи можна через місяць. Якщо вийшло непорозуміння, є помилки в анкеті, зв'яжіться зі співробітниками гарячої лінії Дінеро. Вони проведуть ретельне розслідування, допоможуть все виправити.

В іншому випадку спробуйте запитати меншу суму позики через 30 днів. І не забудьте вчасно погасити борг. Якщо справа в кредитній історії, то така схема дозволить реабілітуватися перед МФО. Важливо не погашати позики достроково, а оплачувати позику з усіма належними кредитору відсотками.

Відгуки клієнтів про Dinero

Компанія має хорошу репутацію в фінансовому секторі України завдяки оперативності видачі грошей. В цілому відгуки носять нейтральний і позитивний характер. Залиште і ви свою думку про роботу з мікрофінансовим установою, якщо вже має досвід роботи з компанією.

Негативний осад залишається у позичальників, які не вичитують правила договору. Зокрема, багатьох не влаштовує високий відсоток неустойки, але це стосується тих людей, які вчасно не закрили борг. При цьому забули продовжити угоду з Дінеро. Від себе кредитор зробив все можливе, щоб програма отримання позики була максимально прозорою і зручною навіть при наявності форс-мажорних ситуацій, припустимо, затримки зарплати та ін.

Пролонгація позики

Це дуже просто. Необхідно лише внести оплату за продовження терміну дії мікрокредиту до закінчення терміну оплати. Пролонгацію онлайн позики дозволено виконувати на термін 7,14 або 30 днів.

Внести комісію можна будь-яким способом, як вказано в розділі «Як повернути кредит» цієї статті. Інформація про погашення відразу відображатися в особистому акаунті.

Що відбувається в разі прострочення

У разі, якщо позичальник відмовиться продовжувати угоду, просто перестане погашати суму боргу, за кожен день прострочення мікрофінансових організація стане нараховувати 1,5% штрафу. Пам'ятайте, що діє пролонгація договору, яка як раз допомагає не вийти з графіка платежів. Якщо співпраці МФО не дочекається, то справа клієнта можуть продати колекторам або ініціювати судову процедуру. А це невигідно ні самої МФО, ні позичальникам.