6500 8 квітня 2022, 9:49
Доброго дня чому я не можу получили допомогу у розмірі 6500 тисяч гривень, заявка подана успішно, ще 23.03.2022? Що робити?
8 квітня 2022, 12:27
Якщо ви все правильно зробили — залишається лише очікувати зарахування від міністерства економіки. Трішки затримуються з виплатами :(
sergey3594 7 квітня 2022, 21:32
У меня есть карта Cameleon, основное преимущество которой — это бесконечный льготный период, нужно вносить только 10% от задолженности за месяц, никаких дополнительных плат за обслуживание не предусмотрено.
Так вот, минимальные платежи я вносил все всегда регулярно, но уже 2 месяца с меня списывают проценты за наличные операции, хотя последний месяц я вообще не совершал никаких расходов, а в предыдущем месяце было несколько покупок на АЗС, никаких наличных. Поддержка морозится, отправляет ботом заготовленные сообщения, что они 24/7 под обстрелами. Во многих городах кофейни открылись и работают оффлайн, а тут поддержка, которая, в принципе, может работать из любой точки мира не работает.

Не рекомендую пользоваться услугами данного банка.
8 квітня 2022, 11:55
Є поняття готівкових і безготівких операцій. Безготівкові — оплата карткою, готівкові — перекази, зняття готівки. Якщо ви по картці проводили таку операцію, то з'являється заборгованість бо готівковим операціям. Цей борг погашається в останню чергу, а це означає, що треба погасити всю картку повністю і після цього погаситься готівковий борг. І поки він не погашений — буде нарахування і списання відсотків.
Всі прекрасно розуміють, що в країні війна. Колеги з чату оговтуються від постійних обстрілів і бомбардувань їхнього міста. Зараз вже повертаємось в звичний ритм роботи, щоб забезпечити високий рівень сервісу.
Мінфін
Відповідь адміністратора
12 квітня 2022, 18:55
Отзыв не засчитан (на 11.04.2022).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, которые подтверждают, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка / данной компании.
kvantum1999 7 квітня 2022, 19:41
Я користуюся карткою Альфа банку 9 років. Вона в мене робоча — використовувала для сплати податків і за комунальні послуги у своїй підприємницькій діяльності, так як на відміну від інших банків Альфа банк за такі послуги не брав жодної комісії. В мене великий кредитний ліміт — 78500 (був до минулого тижня). З початком війни я користувалася карткою і на кінець місяця на ній був залишок близько 10000 гривень. 2 квітня я помічаю, що в мене з картки списали 2000 на зменшення кредитного ліміту.Операція датована 30 березня, але в мене відобразилася лише 2 квітня. До цього залишок на картці відображався з урахуванням цих грошей, які були списані ще 3 дні тому. Жодних повідомлень ні персональних, ні на сайті банку про зменшення кредитного ліміту не було. Ну добре, думаю, для мене 2000 не критичні, багато банків зменшують ліміт.При цьому я продовжую регулярно поповнювати картку, бо мені потрібно до 10 квітня заплатити близько 50000 гривень за електроенергію.Я за закликом президента і держави вирішила відновлювати бізнес і працювати, А не втекла за кордон, хоча маю спеціальність і можливість жити за кордоном.2 квітня банк знімає знову без попередження ще 2400. Ці суми не корелюються ніяк у відсотковому відношенні з залишками на картці. Після цього я починаю писати в службу підтримки з однією метою — взнати, який у мене тепер кредитний ліміт, щоб спланувати платежі. Відповіді — нуль. Наступного дня банк списує 4950 на зменшення кредитного ліміту.І цю операцію я також бачу через 2 дні. На залишку ці гроші відображаються як доступні. Пишу знову в підтримку. У відповідь — верх цинізму — жодної відповіді, прикриваючись національними прапорами, пишуть — ми з України, наші співробітники в окупації (я не чула, щоб офіс Альфа банку знаходився в Маріуполі чи Херсоні)(хоча може проросійський банк розглядає окупантом Україну, таке складається враження з їх відповіді). Потім в хамській формі — не задавайте по декілька разів одні й ті ж самі питання (хоча жодної відповіді я не отримала). І в кінці знову прапорці і «разом переможемо». І сьогодні вишенка на торті — банк списав з рахунку — 27950. Все, за електроенергію платити мені немає чим. Хай накривається весь бізнес. Що це як не навмисне завдання шкоди нашій державі зі сторони проросійького банку? Відповіді на три звернення, окрім завірянь що вони з України і разом переможемо, я не отримала. Ремарочка, позавчора в мене два рази списали суму 258 гривень як оплату за товар і так і не повернули. І так, я не бідна людина і я розумію, політика банку зараз направлена на те, щоб залишити українців без грошей. На сьогоднішній день, мої чоловіки — чоловік і сини захищають Україну і я працюю одна. А Альфа банк, змінивши швиденько формального власника в Україні, проводить політику підриву української економіки.
8 квітня 2022, 13:38
Автоматичним повідомленням в чаті попереджаємо, що відповіді можуть бути не швидкими, оскільки через обстріли і їх наслідки не всі колеги зараз можуть працювати :(

Не Маріуполь і не Херсон, але Чернігів в своїй більшості без електроенергії і стабільного інтернету, але поступово відновлюваємося 💪.

Зменшення кредитного ліміту це вимушена міра, яку ми не можемо оминути :(. По мірі погашення боргу ліміт зменшується, але залишиться мінімум 20 000грн ліміту. Дане рішення нам не подобається так само, як і вам, але не могли уникнути цього для забезпечення стабільної роботи. Всі особливості роботи банку на період воєнного стану оновлюємо в нашій Базі знань: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4516477801746
Про особливості зменшення ліміту можна почитати за посиланням: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4867270896146. Відповіді на ваші питання можна знайти самостійно в Базі знань, якщо не змогли/є додаткові питання, то з радістю допоможемо в чаті. Ми зараз дуже просимо і будемо дуже вдячні, за можливості, спробувати знайти інформацію в центрі підтримки самостійно 🙏

Зараз поширюється багато інформації, в т.ч. і фейкової. Ми український банк і діємо в інтересах України, підтримуємо ініціативи уряду. Про цю інформацію є відповідна новина на сайті НБУ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/mijnarodni-sanktsiyi-proti-rosiyskogo-alfa-banku-ne-stosuyutsya-ukrayinskogo-at-alfa-bank.

Про покупку, за яку у вас було двічі знято кошти. Коли ви проводите операцію, то вона спочатку лише блокується (коштами не можна скористатися), ц за робимо за запитом продавця, тобто 2 запити = 2 рази заблоковано. Далі ми очікуємо на запит списання, у вашому випадку повинен бути лише 1, за операцією, яка мала пройти. Якщо не отримаємо другий запит протягом 10-15 днів, то блокування знімемо і кошти повернуться на баланс
6500 7 квітня 2022, 19:35
нету выплаты
10 квітня 2022, 11:34
Добрий день! Ми зараз очікуємо на фінансування від Мінекономіки, щоб продовжити виплати. Додатково зі свого боку перевірили всі технічні нюанси і затримок від нас не буде 💪. Впевнені, що уряд робить все можливе, щоб ви отримали кошти якомога швидше
Николай Проценко 7 квітня 2022, 16:16
30.03.2022 мені був відправлений SWIFT-переказ, у USD на ФОП-рахунок. Перед цім я уважно передивився всю поступну інформацію стосовно санкцій стосовно Альфа-банк Україна та можливих проблем з прийомом таких переказів у період воєнного стану. Скрізь стверджувалося, що все працює як завжди.
Але якісь проблеми, напевно є, так як гроші до сього часу на рахунок не надійшли. Переказ був зроблений через банк-посередник JP Morgan Chase Bank N.A
Раніше, протягом 2 років перекази на цей же рахунок надходили протягум 3−4діб максимум.
7 квітня 2022, 17:53
На наш банк ніякі санкції не впливають. Це підтвердив НБУ.
Зі свого боку для вирішення питання ми написали вам в приватні повідомлення. Будемо шукати де застряг переказ.
KatyaMonth 7 квітня 2022, 14:39
А суботу в мене за дублювалась виплата як і у багато кого. Зняли двічі суму. Кошти в суботи так і ніхто не повернув! В чатах не відповідають, на ГЛ просто морозяться і кажуть «чекайте»
Оператор Єлизавета взагалі на мою вимогу оформити скаргу почала сперечатись і відмовлялась фіксувати скаргу!
Оператор не ввічлива, не клієнта орієнтована!

Банк мої кошти не повертає!!!
Вимагаю повернути кошти та провести бесіду з оператором!!!
7 квітня 2022, 17:46
Просимо вибачити нам таку поведінку співробітника. Нам дуже соромно, що вам довелось зіштовхнутись з такою ситуацією. З працівником обов'язково проведемо бесіду та перевіримо коректність консультації. Додатково для вирішення вашої проблеми написали вам в приватні повідомлення.
Виталий Божков 7 квітня 2022, 14:22
24.03.2022 оформил через «Дiю» заявку на получение 6500 грн. господдержки. На 07.04.2022 деньги не пришли. Прошу разобраться в ситуации. С уважением, Виталий.
7 квітня 2022, 17:37
На даний момент банк виплатив всі кошти, які передало нам міністерство економіки. З боку банку затримки немає.
Потрібно чекати поки міністерство зарахує кошти :(
Лілія Вадис 7 квітня 2022, 7:30
Заявка прийнята через дію 23.03.2022 на отримання допомоги 6500 грн, коштів на картку Альфа Банку не надійшло до сих пір. Банк може надати пояснення в чому причина?
7 квітня 2022, 10:48
Все перевіримо і допоможемо знайти кошти. Написали вам в приватні.
Марина Чорнобривец 7 квітня 2022, 2:47
Добрый день! подала успешную заявку на получение выплаты 6500 13.03.22, но деньги так и не пришли! хотелось бы получить ответ банка ожидать ли выплаты?
7 квітня 2022, 10:53
Дійсно, пройшло вже дуже багато часу, будемо шукати.
Написали вам в приватні.
Cameronna 6 квітня 2022, 22:21
Добрий вечір!
Заявка на отримання 6500 грн подана 23.03.2022. Коштів в обіцяні 10 робочих днів не надійшло на картку Альфа банку. Хотілося б почути пояснення представника банку.
7 квітня 2022, 10:58
Хочемо допомогти вирішити ваше питання. Перевірте приватні повідомлення.
lkk 6 квітня 2022, 17:54
Отправил успевшую заявку на получения помощи, деньги так и не пришли. Начав чат в приложении «сенсе» после часа общения, сообщения в чате пропали.

Являясь клиентом банка, даже в такое время регулярно выплачивая рассрочку, возникают неприятные вопросы к работе…банк, наверное, решил использовать средства помощи на другие нужды…
7 квітня 2022, 11:33
З боку банку затримки немає. Зараз очікуємо кошти для зарахування від міністерства економіки :(
Уряд робить все можливе, щоб якнашйвидше провести виплати.
YanaZiakun 6 квітня 2022, 17:21
23 березня я відправила заявку на отримання допомоги в єпідтримки. Минуло вже 11 днів, хоча має бути 10. Підскажіть будь-ласка в чому справа? Чому мені не надходять кошти? Написала в підтримку Дії, чекаю на відповідь. Також написала менеджеру Альфа-банк, але відповіді я не отримала. Поясніть.
7 квітня 2022, 11:06
Вже взяли в роботу ваше питання. Будемо робити все для найшвидшого вирішення. Додатково відписали вам в приватні.
Mykola Kovalenko 6 квітня 2022, 16:19
Добрий день! Чому я досі без коштів, які йдуть мені як заробітна плата з-за кордону?
Валютний рахунок ФОП!

Платіж надісланий 31 березня. Я розумію, що свіфт платіж може йти 1−5 днів.

Але ваші менеджери постійно брешуть! Переслухайте наші розмови. ТОМУ я не можу точно бути впевненим що цей платіж взагалі там є в системі він мені дійде!

Крім того, я не можу потрапити ні в АЛЬФА бізнес, ні ОК.Альфа через веб версію, через якусь unknown error, також не працює відновлення ПАРОЛЮ!!!

Я є клієнтом від 18-го року. Раніше все було ок. Всі платежі приходили вчасно!
Плюс до всього є тримачем деяких коштів в вашому банку. ОЧІКУЮ НА ПРАВДИВУ відповідь.
7 квітня 2022, 13:56
Питання вирішене. Кошти надійшли ❤
Сергей Журавский 6 квітня 2022, 15:54
Брал кредит в банке потихоньку его гасил, но как-то раз случайно меня отвлекли вместо 400 грн перечислил 4000 грн кредит закрылся и у меня получилась переплата по кредиту в сумме 1980 грн уже второй месяц полощут мозги с возвратом переплаты то одну справку принесите то другую то докажите что это вы переплатили и каждый раз обещают пять рабочих дней и мы вернем вашу переплату, но воз и ныне там при очередном звонке в банк, а именно сегодня 06,04,2022 года мне сказали ну подождите еще чуть чуть когда это закончиться, не кому не РЕКОМЕНДУЮ этот банк очень жалею что с вами связался,
6 квітня 2022, 17:39
30 березня ми перерахували переплату на вказаний вами рахунок, але він не відповідає вашому ІПН, напишіть, будь ласка, нам на help@alfabank.kiev.ua номер рахунку в українському банку, який оформлено саме на вас і вкажіть ваш ІПН (звіримо його коректність). Більше документів від вас не потрібно для отримання переплати.

Нам дуже шкода, що вам довелося чекати і в дзвінку повідомили неправильну інформацію. Пробачте, будь ласка, за незручності.

Чекаємо на вашого листа 🙏
Богдан Богдан 6 квітня 2022, 15:32
20.03.2022 была подана заявка на помощь в размере 6500 грн. Заявка одобрена, но денег до сих пор так и не получил. В чем причина???
7 квітня 2022, 11:58
Очікується фінансування з міністерства економіки. Зі свого боку банк не затримує кошти. Уряд робить все, щоб виплатити кошти.
TatyanaB 6 квітня 2022, 14:39
Доброго дня!
Кредитною карткою користуюсь не один рік. Після отримання картки відразу відключила страхування від нещасного випадку. Але 2 місяці тому без мого попередження його підключили. Після звернення на Горячу лінію повторно відключити страхування та повернули кошти, але тільки за один місяць. А списання відбувалося 2 місяці. Прошу повернути кошти також за 18 лютого 2022 20:50 (342,91 грн)
Пишу сюди, тому що в особистих повідомленнях та в чаті відповіді немає. На Г Л складно дозвониться.
6 квітня 2022, 15:27
В ситуації розберемося і якщо ви відключали страхування, але відбувалися списання, то кошти обов'язково повернемо. Вже написали вам в особисті повідомлення
Валерия Наумова 6 квітня 2022, 14:00
23 березня відправила запит на отримання 6500 грн. На даний час гроші не надійшли. Карина е-підтримки в альфа банку. Хочеться розуміти де гроші?
7 квітня 2022, 12:25
На сьогодні з боку банку виплачені всі кошти :(
Очікуємо зарахування від міністерства економіки.
Pobeda2704 6 квітня 2022, 11:57
Заявку зробила 07.03 а гроші так і не прийшли на карту Альфа-банку, а сьогодні вже 06.04, тобто місяць пройшов!!!
6 квітня 2022, 14:22
Кошти вам вже були виплачені і доступні до використання. Детальніше розпишемо в особистих повідомленнях
Alliinnaa 6 квітня 2022, 11:14
Неоднократно писала на горячую линию, о том что повышают лимит по карте на суму процентов. Как быть Альфа Банк? Работы нет, каким способом платить кредит ??? Вы ещё больше вгоняете в долги!!! Нужно писать всем клиентам Альфа Банка Зеленскому, чтобы он предпринял какие то меры касательно этого банка. Абсолютно все банки лояльно отнеслись к своим клиентам, кроме Альфа Банк.
6 квітня 2022, 15:06
Ми зараз продовжуємо працювати, кажемо відверто, що скасувати нарахування відсотків не можемо. Оскільки це призвело б до припинення роботи банку, чим би ми підвели багатьох клієнтів.

Але ми розуміємо, що багато хто зараз не може сплачувати, тому для таких клієнтів у разі несплати автоматично будуть активовані кредитні канікули (платіж анулюємо і він простроченим не стане).

Збільшуємо кредитний ліміт для того, щоб після списання відсотків у вас по картці не було мінусу (так відбувалося раніше, якщо встановленого ліміту недостатньо для списання відсотків по картці). На суму боргу це не впливає.

Головне зараз це бережіть себе і близьких. Все буде Україна!
659111 5 квітня 2022, 22:23
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Шевченка, 59-А
Банк заблокировал карты и депозиты мобильные, закончившийся депозит на 7 дней и начисление процентов по депозитам мобильный 29 дней с 31 марта. Сегодня 5 марта карты появились в приложении, но депозит который закончился ещё 28 марта на 7 дней на сумму 24750 гр и проценты по нему на карту не зачислены и самого депозита уже нет в приложении банк украл эту сумму, на двух других депозитах мобильных на 29 дней по выписке видно что остановлено начисление процентов с 31 марта, Я предполагаю то что банк украдёт и эти депозиты, мало того что заблокировал необоснованно, незаконно не разобравшись в гражданстве и резидентстве ни один банк Украины так не поступает, одним словом это можно в военное время назвать мародёрством, Я инвалид второй группы сижу без денег положил банку депозит на сохранение. получил, то что написал. Завтра буду ехать в отделение писать заявление и подавать исковое заявление в судебные инстанции и писать заявление в прокуратуру или в полицию о мошенничестве и похищении денег с депозитов и блокировке незаконной.
8 квітня 2022, 17:17
Пробачте, будь ласка, за незручності 😣. Сталася технічна помилка, через яку ви не отримали кошти по депозиту одразу після зняття обмежень. Суму депозиту вже зарахували, відсотки також отримаєте в повному обсязі вже дуже скоро.

Нам дуже шкода, що змусили вас чекати

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8