Подяка за якісну роботу

Varbat1m 8 серпня 2022, 14:48
Відділення за адресою: Одеса, вул. Малиновського, 71
Доброго дня,

Хочу відзначити якісну роботу банку, незважаючи на поточні важкі умови для держави та еконмоіки у цілому. Банк надав кредитні канікули, а також запропонував знижку 20% по тілу кредиту, у разі дострокового погашення усієї суми.

Окремо, хочу відзначити високий професіоналізм та рівень сервісу від мого клієнтського менеджера — Валентини Матолікової.
На мій погляд, вона є взірцем менеджера по клієнтам сьогодні (завжди на зв’язку, завжди підбіре найкращу пропозицію, ураховуючи мої вподобання та допоможе порадою і інформацією для прийняття оптимального рішення).

Певен, що завдяки таким співробітникам, як Валентина, «Альфа-Банк Україна» буде впевнено розвиватись на ринку та радувати своїх клієнтів новими інноваційними продуктами!

Бажаю успіху та процвітання усій команді «Альфи».

З вірою у скору перемогу ЗСУ та повагою,

Денис
8 серпня 2022, 15:03
Дякуємо вам за подяку!
Такі теплі слова дуже мотивують наших співробітників працювати ще більш сумлінно та старанно. Обов'язково передамо ваші слова подяки Валентині
Слава Україні! Віримо в ЗСУ! 💙💛

1976ANDREI
1976ANDREI
8 серпня 2022, 20:38
Большинство сотрудников данного банка не соответстуют занимаемой должности. Здесь процветает только обман.
VS1967
VS1967
11 серпня 2022, 20:49
Повна брехня!
Мені банк після закриття всієї суми до закінчення кредитних канікул (причому з відсотками), не тільки не зробив ніяких знижок, а ще й через деякий час приписали ніби-то недоплату та ще додаткові відсотки! І при цьому ще й говорять які вони молодці, адже надали так звані «кредитні канікули». Отож канікули з підвищеними відсотками заднім числом! І це не дивлячись на те, що у людей не було світла та зв’язку і навіть самі відділення банку не працювали.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк