Виктория Ловкая 3 травня 2022, 20:34
23.03, я подала заявку на получения помощи 6500, спустя 3-х недель, в Дие написало, что деньги начислены, и ожидайте сообщения от банка, потом спустя меньше недели начало снова писать, что заявка принята успешно и ожидайте 10 раб. дней! Скоро уже как полтора месяца! Будут ли вообще эти деньги и когда?! Может это проблема с Альфа Банк? Потому как мои сотрудники с Моно Банка давным давно получили! А все кто оформил на Альфа — НИКТО!!! Что-то нам не договаривают!!!
Bocharova1805 3 травня 2022, 11:31
Маю кредит в банку. Прошу по Сенсе (інтернет банк, додаток в телефоні) надати кредитні канікули. Банк не звертає увагу і надсилає смс з вимогою оплатити. Борги
3 травня 2022, 11:43
Банк в жодному разі нікому в канкулах не відмовляє. Вони встановлюються автоматично на поточний місяць, якщо у вас немає змоги внести платіж в цьому місяці. Що стосується смс з платежем, то це звичайте нагадування, яке ми почали надсилати з 1.04, щоб ви могли орієнтуватись. Тобто сам платіж формується, і якщо у вас є можливість, то ви можете внести суму, а якщо ні — підключаться кредитні канікули і платіж стане 0 грн
Kardihan 3 травня 2022, 0:47
Як я вже описав нище схему за якої банк два рази намагався вкрасти кошти. Але саме цікаво, що вони після допису, написали, що це «прикра технічна помилка», це при тому, що вони так написали вперше і коли я я їх вивів на чисту воду, вони мені обіцяли, що такого не повториться, а тут знову повторилося и вони пишуть «це технічна помилка», тобто так обгрунтовують не законну операцію, яку здійснили на моєму рахунку самостійно без мого відома. Знімайте всі кошти, якщо у когось депозити і не майте рахунків так карток в даному банку.
3 травня 2022, 9:07
Працюємо завжди чесно і відкрито.

Зараз постійно оновлюємо для стабільної роботи і розвитку наші внутрішні системи, щоб робота з нами була комфортнішою і приємнішою. Тому іноді можуть виникати і нові неприємності, стараємося це змінювати максимально швидко. Також після виявлення кожної з проблем завжди визнаємо це і якщо ви зазнали втрат, то компенсуємо їх, як це і зробили
DasUrteil 2 травня 2022, 19:54
Я ниже уже писал, что даже во время войны эти ростовщики не гнушаются звонить людям в окупации по поводу кредита. Но это ещё не всё, теперь внимание фокус, как Альфа-Банк при помощи «Абракадабры» списывает проценты по кредиту. Из-за войны предоставлены кредитные каникулы так? Так!
У меня задолженность по карте. 21 марта по идее за пользование кредитом должно было списаться 239.96 грн. На следующей день 22 марта мой кредитный лимит увеличен на 248.64 грн. Спустя месяц 21 апреля должно было списаться 273.73 грн. На следующий день 22 апреля мой кредитный лимит увеличен на 274.97 грн. Делайте выводы…
3 травня 2022, 8:57
Кредитні канікули є, якщо ви не погасите мінімальний платіж, то вони активуються. Але канікули не означають, що не буде нарахування відсотків. Відсутні штрафи і пеня, стандартні відсотки за користування кредитними коштами, на жаль, ми скасувати не можемо. Зараз ми продовжуємо виплачувати депозити, відсотки за ними, проводити операції та обслуговувати клієнтів. У випадку скасування відсотків все це стане неможливим :(

Якщо недостатньо кредитного ліміту, або власних коштів для списання відсотків, то вони списуються в мінус, щоб не було саме цього мінусу, він не входив в мінімальний платіж і не було відсотків за овердрафт (переліміт), ми прийняли рішення на суму мінусу ліміт підвищувати. Тому і відбувається так, як описали у вашому відгуку. У нас є деякі рішення, які нам також не подобаються, але необхідні для продовження роботи банку. В усіх інших стараємося підтримати клієнтів так, як можемо ❤
132608 2 травня 2022, 19:53
Відділення за адресою: Житомир, вул. Київська, 64
В мене карта Red по якій я брала розстрочки 16950 потім 7000 та ще 2800
Все платилось вчасно був кредитний ліміт у розмірі 20000 тисяч
Залишок по усім розстрочкам вони погасили з кредитних коштів без мого відома і тепер я маю ще платити відсоток не зрозуміло чому!!!
Зараз я закидаю на карту гроші які б мали списати але вони і не списують і нараховують відсотки на ті гроші які я сама закидаю!!!
В стране война!!! Нахожусь в окупации, ни работы, ни денег. Каждый день — борьба за выживание, как морально так и физически. А эти ***** из Альфы звонят по поводу непогашенного кредита. Коллекторские номера.
4 травня 2022, 12:20
Якщо ви в період війни не погасили мінімальний платіж, то активуються кредитні канікули і заборгованості не буде. Телефонувати можуть, щоб розказати про доступні програми (наприклад прощення частини боргу, попередньо уточнивши чи маєте можливість зараз провести оплату). Ставимося до всього з розумінням.

На жаль, не отримали відповіді в особистих від вас, тому не можемо перевірити вашу ситуацію детальніше :(
Kardihan 2 травня 2022, 17:04
Відділення за адресою: Рівне, вул. Кавказька, 3
Десь два місяці назад банк помилково зарахував певну суму на мою карту «Хамелион», після чого само собою її зняв, але зняв, як готівковий переказ за який по тарифам картки я повинен сплачувати відсотки, які мені і нарахували. Після того, як я це замітив і почав спілкуватися з представниками банку, вони мені довго доводили, що відсотки були нараховані за інші платежі, тобто повністю дизінформували та брехали))) І тільки через втрату власного часу, показавши їм докази вони визнали свою провину… Після чого узгодили, що я не буду звертатися до суду

І що думаєте, цього місяця знову нарахували мені відсотки за даним платижем, які самі створили в моєму рахунку без мого відома))) Просто вкрали кошти і теперь мені кожного місяця потрібно моніторити і їм доводили, що вони крадії)) Тепер буду вимагати компенсації моральної. Ось такий він рашабанк
2 травня 2022, 19:11
Описана вами ситуація це лише прикра технічна помилка 😑. Нам дуже шкода, що вийшла така неприємна ситуація, але списані відсотки вам повернемо. Вже займаємося вирішенням питання з технічного боку, щоб подібного більше ніколи не було.

Пробачте, будь ласка, за незручності і витрачений час :(
woodman 2 травня 2022, 16:04
Незважаючи на постанову НБУ № 78 від 20 квітня 2022 року, наразі р2р перекази заблоковоні.
Підтримка посилається на обмеження введені постановою № 18 від 24 лютого 2022 року. Мені не змогли пояснити коли останні зміни у постанові НБУ будуть взяті уваги і чи будуть взагалі.

Заблоковані перекази як на власному сервісі банку p2p.alfabank.ua так і на інших сервісах.
3 травня 2022, 8:20
24 лютого НБУ в постанові повністю заборонив перекази закордон, далі дійсно обмеження послабили і встановили ліміт на перекази 100 000грн на місяць. На жаль, ми не маємо технічної можливості налаштувати такий ліміт за нашими картками :(

Зараз виконуємо найпріоритетніші задачі, тому деякі моменти можуть залишитися без достатньої уваги від нас (реалізація технічної можливості встановити відповідний ліміт), але ми невпинно працюємо і обов'язково постараємось щось придумати.

Пробачте, будь ласка, за завдані незручності :(
prizrak54 2 травня 2022, 13:58
Хотел бы выразить огромную благодарность всем сотрудникам банка, и конкретно Анастасии =) Была проблема с блокировкой личного кабинета, в который никогда не заходили в течении двух лет. Так как мы находимся на оккупированных территория и отсутствует связь, а из роуминга звонки по какой то причине не проходят — как-то связаться с банком возможности не было. После моего отзыва за 21 апреля, в ЛС с нами связались сотрудники банка и после непродолжительной переписки дали контакт в ТГ их сотрудника-волонтера Анастасии. Она проявила личную инициативу и договорилась о видеоидентификации, в виде исключения. Вчера она была пройдена и кабинет разблокирован. Еще раз выражаю огромную благодарность, от бабушки и себя, Альфабанк — берегите Настеньку) Всем мира!
2 травня 2022, 15:00
Безмежно вдячні за ваші теплі слова, ми дуже раді, що ваша проблема була вирішена завдяки допомозі Анастасії 🥰
Ми завжди готові допомогти нашим клієнтам, особливо в такі скрутні часи як зараз. Бережіть себе та свої близьких, а ми обов'язково будемо оберігати себе та Анастасію особливо 😉
Все буде Україна 💙💛
Zhmunya 30 квітня 2022, 23:11
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Харькiвська, 2
Сейчас проходит персональные акции в приложении Sens, где по условиям 80% задолженности помогаешь, а 20% банк списывает по кредитам и кредитным картам и при этом карты автоматом закрываются банком.
Закрытие кредитных карт и кредитных счетов после их погашения логично, а вот закрытие универсальных карт Хамелеон после погашения задолженности — это бред, так как карта универсальная и можно просто обнулить кредитный лимит.
На привлечение клиентов по картам Хамелеон было потрачено очень много средств и закрывать их не логично в отличии от кредитных карт.
Прошу банк рассмотреть вариант изменения условий акции с учётом особенностей карты Хамелеон.
1 травня 2022, 9:38
Дякуємо, що знайшли час і написали ваш відгук! Це допомагає нам стати краще.

Ваша пропозиція слушна, але після закриття хамелеону з лімітом (агентом підтримки, або після виконання умов акції) доступне відкриття хамелеону без кредитного ліміту через Sense. Ваш варіант, звісно ж, також розглянемо, але не можемо обіцяти швидку реалізацію :( Планів зараз дуже багато
123456789101 30 квітня 2022, 21:09
Как всегда поражали над простым народом! деньги присвоили! Президенту до этого нет дела, не контролирует! помощь от государства!
1 травня 2022, 9:24
😕

Ми зараховуємо кошти на вашу картку єПідтримка одразу після того, як отримаємо фінансування від Мінекономіки. Так, є затримки, але ми впевнені, що уряд робить все можливе, щоб ви отримали допомогу швидше.

Зі свого боку все перевірили, від нас затримок не буде.
Ryn80 30 квітня 2022, 19:23
В котрий раз цей банк (Альфа-Банк Украина) вирішив розчарувати, гадаю це другий і останній. Сьогодні зайшов в застосунок і виявив що з рахунку списали майже весь залишок коштів (з 54.2 залишили 4.2). Користуючись тим що під час війни ділова активність знизилась і певний час по рахунку не було руху, банк вирішив ввести комісію і обнулити рахунок в два епапи причому за другим разом вже виникала заборгованість зі всіми випливаючими наслідками (дізнався від служби підтримки). Які хочу зробити висновки: банк в черговий раз дуже яскраво висвітлив свою політику по відношенню до клієнта (перший раз була списана не зрозуміло за що 0,01 грн після погашення під нуль кредитного ліміту (виникла заборгованість) і були нараховані штрафи, відсотки і додаткові комісії по всій сумі кредитного ліміту. Так що люди будьте пильні відкриваючи рахунки в цій установі, вони за першої нагоди вас нає…ть (обмануть).
3 травня 2022, 15:51
В цій ситуації банк віднісся з розуміння та пішов на зустріч у вирішенні питання, кошти були повернуті на рахунок. Сподіваємося на подальшу співпрацю😉
Dommino 30 квітня 2022, 18:29
Відділення за адресою: Одеса, вул. Малиновського, 71
Благодарю за помощь сотрудницу Альфа банка Черненко Валерию.Очень приятная и компетентная девушка.Профессиональный подход к клиенту, взаимодействие и поддержка.
30 квітня 2022, 18:37
Дякуємо, передамо Валерії вашу подяку. Вона буде дуже радіти, що змогла вам допомогти
Мінфін
Відповідь адміністратора
2 травня 2022, 14:41
Відгук зарахований (на 02.05.2022).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку
СЕРГЕЙ харьков 29 квітня 2022, 13:15
Відділення за адресою: Харків, вул. Алчевських, 1
и за этих …люди гибнут, а им все мало денег …им война не помеха считают проценты даже на перед…это нелюди!!! депозиты видели какие, а кредит в 10 раз больше!!!
им человек не работает и не может попасть в отд все равно…
люди ходят слухи…он скоро обонкротится
29 квітня 2022, 14:36
Зараз не йде мова про отримання прибутку. Ми скасували багато комісій на найважливіші операції та йдемо на зустріч клієнтам в усіх ситуаціях, де це можливо.

Але скасувати відсотки за користування кредитними коштами ми не можемо. Ми продовжуємо виконувати свої обов'язки перед вкладниками, проводити операції, обслуговувати та допомагати клієнтам, якщо скасувати відсотки, то все це стане неможливим :(

Якщо у вас немає коштів для погашення заборгованості зараз, то ми ставимося до цього з розумінням і вам автоматично будуть надані кредитні канікули. Якщо говорити про погашення боргу після перемоги, то ми не виключаємо, що будуть програми з допомоги в цьому, як вже є акція 80/20 (коли 20% боргу пробачаємо)
mel2020 28 квітня 2022, 19:35
Хочу выразить огромную благодарность сотруднику чата Чумак Роману Николаевичу, который в это нелегкое время для страны, для людей остался «Человеком с большой буквы». Он проявил свой профессионализм, надёжность, компетентность и чувство ответственности. Смог проявить ещё и психологические качества, успокоить меня и полностью решить мой вопрос.
28 квітня 2022, 21:58
Дуже дякуємо за ваш відгук!

Люди, які працюють для Людей це одна з найголовніших умов для роботи агентом 😉
Ирина Соколова 28 квітня 2022, 16:57
Исполнительная служба предоставила Альфа Банку все необходимые документы для снятия ареста карты, но банк КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ ХОЧЕТ разблокировать карту придумывая разные поводы. В тяжёлое военное время и мои трое детей вынуждены выживать за гранью невозможного г. Харьков
5 травня 2022, 10:16
На жаль не отримали ваших даних, проте отримали інформацію, що вже вирішили питання з нашою командою підтримки.

Пробачте, що довелося зачекати на вирішення, наша команда працює зараз ще не в повному складі, тому трохи довше, ніж зазвичай.
Сергей Б 28 квітня 2022, 16:51
16,04,2022 г. Сняли ВСЕ зарплатные деньги на погошение крединтной карты! деньги лежали на зарплатной карте, сегодня зашел СЛУЧАЙНО посмотреть остаток и обнаружил 0 на счету! Банк не уведомил меня никаким оброзом, что деньги с одного счета (зарплатного) перевели на кредитный под полный 0.
на горячей линии мне ответили, что это согласно п. 7 ДБО .(договора на руках у меня нет, так как он продлеваеться автоматически.) я клинет банка с 2012 года!
но мой вопрос — сейчас война, а вы меня оставили без средст ответ- ну мы же не штраф вам начислили. мы закон не нарушили! да не нарушили, но оставили меня без ничего!
Jassmminne 28 квітня 2022, 15:27
Банк відмовився піднімати ліміт на зняття готівки за рахунок власних коштів. Не кредитних!!! Тобто я з малою дитиною на руках не можу зняти свої ж кошти, бо банк так сам вирішив.
Буду писати скаргу до НБУ.
3 травня 2022, 15:37
Після аналізу ситуації, ми віднеслися з розумінням та пішли на зустріч у цьому питанні.
Проблема вирішена 😉
Vladimirbateiko 27 квітня 2022, 18:51
Заявка на выплату 6500 грн. была подана ещё в марте. Выплата должна осуществляться в течении 10 дней, сроки давно прошли деньги я не получил.
27 квітня 2022, 18:56
Якщо в застосунку дія є повідомлення про успішну виплату, а коштів на рахунку ще немає — очікуйте на зарахування. Наразі очікуємо реєстри на виплату від Ощадбанку, остаточна дата виплати поки що, на жаль, не відома.
Apologet 27 квітня 2022, 14:13
Добрый день.
Вчера по моей кред. карте CASH 5******6857 банк полностью убрал (обнулил) кред. лимит. Интрига ситуации в том, что пока я ВРЕМЯ ОТ ВРЕМЕНИ пользовался кредитными средствами — на доходном сейфе у меня ПОСТОЯННО находилась сумма, примерно в 5 раз выше (!) обнулённого лимита. Теперь, понятно, я сумму депозита полностью из Альфы забираю и в минусе остаётся именно Альфа (при чём повторюсь: сумма забираемого мною сегодня депозита в 5 раз выше суммы обнулённого вчера лимита.

А как ещё можно с клиентоНЕориентированным банком? Никак, увы…
27 квітня 2022, 15:21
Розуміємо, що дана ситуація дуже вас засмутила. Нам і самим не дуже до вподоби такі дії банку, але зараз складно всім, в тому числі і банку. Будемо вірити в нашу перемогу і що після закінчення війни ми зможемо повернути ліміти до попередніх значень 💙💛

Курс валют в Сенс Банк

EUR 45 45.8