Жахливий Банк

Lol1234 10 листопада 2022, 10:51
Відділення за адресою: Ужгород, вул. Швабська, 36
Поповняла картку альфа банку у відділенні банку через банкомат, оскільки працівники каси ніколи не мають бажання прийняти від клієнта кошти на поповнення карти, а відразу «посилають» у банкомат. Банкомат взяв кошти у розмірі 50000 і «подавився» ними і написав технічна помилка звертайтесь до банку. Звернувшись відразу до банку мені сказали: «звернення ми зафіксували, термін розгляду 45 днів». Банкомат майже відразу інкасували, оскільки на все місто тільки 2 чи 3 банкомати. Але банк не поспішає повертати кошти оскільки хоче на протязі цілих 45 днів ними користуватись «на шару» думаю клієнту банк недає в користування таких грошей безкоштовно!
Будьте обережні і оминайте цей банк-шахрай у якого розумні банкомати і забирають такі суми для внутрішнього користування банку!!!
11 листопада 2022, 8:51
Ситуація дійсно неприємна, врахуємо на майбутнє. Ваші кошти вже на місці, там де і повинні бути. З співробітниками відділення буде проведено бесіду, бо це недопустимо. Дуже прикро, що саме такий досвід ви отримали у співпраці з нами.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.4 43