Банк позорище 2024 года

wital 16 липня 2024, 22:56
Відділення за адресою: Херсон, пр-т Ушакова, 30/1
Мало того што каждые 2 недели мне приходят уведомления што процентная ставка по депозитам снижается, когда евро растет, вы скоро сделаете ставку ниже нуля, смысл держать деньги в вашем банке, хотя под проценты вы даёте 23−25, вы там не треснете? худший банк года, жалею што связался
Sense Bank 17 липня 2024, 15:24
Зміни депозитних ставок бувають в усіх банках, не тільки в нас😊
З 09.07.2024 року у нас змінились процентні ставки за депозитами в гривні, і дійсно вони зменшились🥲
Зміна відсоткових ставок відбувається не кожні два тижні, остання була 13.06, тому дивно, що ви так часто отримуєте смс.

Щодо зниження відсоткових ставок за депозитами, то тут все просто — ставки прив'язані до облікової ставки НБУ, тому наразі спостерігається в абсолютній більшості банків тенденція на зниження депозитних ставок, внаслідок аналогічного зниження облікової ставки НБУ.
За прогнозами ставка буде і надалі знижуватись, а отже, як би не було гірко, наш банк буде підлаштовуватись і знижувати ставку за депозитами до середньоринкової 🥺
Якби ми підвищували відсоткову ставку за депозитами, тоді можна було б зрозуміти ваше занепокоєння, оскільки банки, які пропонують високі відсотки за депозитом, відчувають гостру потребу в коштах.
А у вашому випадку, як ви розумієте, вам немає чого боятися, а навпаки — можете бути ще більш впевненими, що надійно не лише зберігаєте, але й збільшуєте свої заощадження💙
Ваша помічниця, Оля🧚‍♀️

Курс валют в Сенс Банк