Обережно — банк шахрай !!!

moybank 11 вересня 2023, 14:25
Відділення за адресою: Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 17
Я вкладник банку. Знімала Мої кошти з карти в касі банку. Про зняття безкоштовно 2 рази на місяць попередили в касі відділення. В іншому відділенні запропонували знімати кошти в банкоматі тому, що там не рахується кількість транзакцій. При знятті Моїх коштів з карти Сенс банку в банкоматі Сенс банку знімалися комісія, але ні одного разу банкомат не попередив про це, не показав розмір комісії. З 70 000 грн. знято 951 грн, комісії. В відділенні таку крадіжку Моїх коштів пояснили кольором картки. Некомпетентність, відкрите здирництво та непрозорість — все, що можу сказати про банк. Бережіть себе і не працюйте з Сенс банком!!!
11 вересня 2023, 18:06
Ми засмучені, що у вас склалась така думка про нас 😥 Але хочемо вас запевнити, що це в жодному випадку не шахрайство з нашого боку. Адже за тарифами будь-якої картки є ліміт на безкоштовне зняття коштів, і якщо його перевищити, то буде списано комісію згідно тарифу картки. Наприклад, для картки White значення цього ліміту 20 000 грн на місяць, а для картки Black — 50 000 грн. У разі перевищення буде комісія у розмірі 3% мінімум 25 грн від суми.

*Андрій

ybloko
ybloko
12 вересня 2023, 1:10
В цьому є і ваша вина,так як ви не знаєте тарифів картки,а це ваш обов’язок І депозитні кошти завжди знімаються без коміссі, працівники банку працюючи на відвали Нажаль
Lesyaa22
Lesyaa22
25 жовтня 2023, 21:57
У працівників банка є безкоштовна процедура знаття депозитних коштів понад 2 — х раз. Якщо вам не підказали. що можно так… то напевно ви їм не сподобалися. і вас провчили за хамську поведінку вашими ж коштами :-))))

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5