Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Сенс Банку: Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 17

Адреса:
Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 17
Телефон:
0 800 502-050
Час роботи:
Пн-Нд: 09:00-18:00, каса: 09:00-17:45
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зарегистрироваться . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
7 жовтня 2023, 11:08
Відкривала з/п картку, сказали чечати дзвінка протягом десяти днів. Сиджу чекаю (додзвонитися не можливо ні на гарячу лінію, нікуди. Всюди робот, який не може допомогти дізнатися інформацію. Мені їхати 100 км до відділення (ближче немає, їхати на ура не хочеться. Заробітну плату отримати не можу поки не активована картка, коли вона буде готова, то є загадка
Коментарі (1)
Ответ банка
Сенс Банк
13 жовтня 2023, 10:43
Стукали вам в особисті повідомлення, але на жаль, відповіді так від вас і не отримали 🙁
Стосовно зв'язку, то ви можете зателефонувати нам за номермо гарячої лінії 0 800 50 20 50 (безкоштовно). Спочатку вам з'єднає з ботом, якому ви можете поставити ваше запитання, після чого вас має переключити на співробітника банку. У випадку, якщо бот вас одразу не зрозуміє, то ви можете кілька разів сказати йому «оператор», щоб пришвидшити процес з'єднання. Також для уточнення ви можете написати нам в чат одним із способів:
👉 Чат підтримки у застосунку Sense SuperApp: https://hi.sensebank.com.ua/newchatsupport
👉 Наш бот у Telegram: https://t.me/sensebankbot (запустіть бота та напишіть ваше питання)
Зв'язавшись із підтримкою одним із способів вище, ви можете дізнатись стан вашої картки та розуміти чи варто їхати у відділення банку.

*Андрій
3
11 вересня 2023, 14:25
Я вкладник банку. Знімала Мої кошти з карти в касі банку. Про зняття безкоштовно 2 рази на місяць попередили в касі відділення. В іншому відділенні запропонували знімати кошти в банкоматі тому, що там не рахується кількість транзакцій. При знятті Моїх коштів з карти Сенс банку в банкоматі Сенс банку знімалися комісія, але ні одного разу банкомат не попередив про це, не показав розмір комісії. З 70 000 грн. знято 951 грн, комісії. В відділенні таку крадіжку Моїх коштів пояснили кольором картки. Некомпетентність, відкрите здирництво та непрозорість — все, що можу сказати про банк. Бережіть себе і не працюйте з Сенс банком!!!
Коментарі (2)
Ответ банка
Сенс Банк
11 вересня 2023, 18:06
Ми засмучені, що у вас склалась така думка про нас 😥 Але хочемо вас запевнити, що це в жодному випадку не шахрайство з нашого боку. Адже за тарифами будь-якої картки є ліміт на безкоштовне зняття коштів, і якщо його перевищити, то буде списано комісію згідно тарифу картки. Наприклад, для картки White значення цього ліміту 20 000 грн на місяць, а для картки Black — 50 000 грн. У разі перевищення буде комісія у розмірі 3% мінімум 25 грн від суми.

*Андрій
1
25 грудня 2022, 8:39
Як це розуміти наранок вже заблокували акаунт ви немає права заблукавали рахунок
Коментарі (4)
Ответ банка
Сенс Банк
25 грудня 2022, 10:34
Банк залишає за собою право заблокувати вхід в мобільний додаток, картку, токен, або анулювати їх дію з метою запобігання втрат клієнтів, банку, або інших осіб.

Ви можете закрити рахунки і отримати залишки власних коштів у касі банку.
1
30 вересня 2022, 17:14
Багато років являють клієнтом даного банку і була щиро рада за те що банк надав можливість відкривати валютні депозити шляхом покупки долара за гривню. Згідно поради операціоніста в банку відкрила пакет White та відкрила депозит. Пройшло кілька днів і з доларової карти зняло 1 долар хоча на обох картах і гривневій і доларовій були нулі. На питання в чаті чому зняло кошти написали що за альфа чек про який мене ніхто не повідомив. На питання що мені тепер робити оператор в чаті сказала що потрібно йти у відділення і поповнювати карту на той долар. Чому загнало в мінус саме доларову карту, а не гривневу яку я могла б миттєво дистанційно поповнити і закрити мінус залишається загадкою. Чесно кажучи дуже негативне враження враховуючи що я довірилась банку в цей важкий час і поклала гроші на депозит і не пройшло й кілька днів як почалися проблеми і побори.
Коментарі (6)
Ответ банка
Сенс Банк
14 жовтня 2022, 15:16
Ми розуміємо, що таке списання з валютної картки може викликати певний дискомфорт через те, що у період військового стану, поповнити валютну картку можливо у відділенні банку чи шляхом переказу. Стосовно смс, то цей канал інформування є основним в нашому банку і підключається автоматично за всіма новими картками, і його вартість вказується в тарифах картки.
Для того, щоб уникнути подібних списань в майбутньому, радимо вам змінити в додатку банку канал сповіщень із смс на безкоштовні push-сповіщення.
Приносимо вибачення за незручності та сподіваємось на подальшу співпрацю 💙💛
1
18 грудня 2019, 23:39
Ситуація така що за два дні не зміг поставити готівку в $ на депозит. В перший день каса закрилась на обід працівники відділення сказали що треба чекати, але часу в мене не було. На наступний день у зв'язку з неможливістю мною відвідати відділення дружина спробувала поставити кошти (на мою ж карту) сказали що не приймуть. Далі спробував подзвонити в підтримку, але це практично не можливо говорить «робот» і на любі запити дає свої запрограмовані відповіді, отже написав в чат через додаток попросив петелефонувати сказали що не будуть тільки переписка, якщо хочу додзвонитися в підтримку відразу потрібно набирати платнтй номер 3344. Далі зрозумів що розмову продовжувати без змістк.
Кошти не поставив, і розумію що з таким відношенням до клієнтів не маю бажання цього робити.
Коментарі (2)
Ответ банка
Сенс Банк
19 грудня 2019, 9:35
VolodymyrVD, доброго дня. нам дуже шкода, що так вийшло. Напишіть, будь ласка, ваш ІПН, розберемося і допоможемо все вирішити.
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Сенс Банку за адресою Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 17. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Сенс Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Сенс Банку розташованому за адресою  Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 17- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.