Комісія при розрахунку на Новій пошті

YY92 27 серпня 2022, 14:36
Оплачував покупку на Новій пошті карткою RED і після проведення операції, в мене, окрім суми покупки, стягнули ще 4% комісії, як за зняття готівки з кредитки. Бо виявляється, що «ОПЕРАЦІЇ НА НОВІЙ ПОШТІ ПРОВОДЯТЬСЯ, ЯК ЗНЯТТЯ КОШТІВ». І Ви ж могли це уточнити, пише мені консультант чату. Тобто, вона мені радить перед кожною покупкою писати їм в чат, аби взнати, чи це випадково не проведеться моя операція, як зняття готівки, хоча готівки я не знімаю.
І ще консультант пише без розділових знаків, просто набір слів, і треба серед отого всього ловити сенс. Хоч би тестування якесь робили перед прийомом.
Отже, висновок, банк дно, консультанти некомпетентні.
27 серпня 2022, 14:51
На жаль, прослідкувати кожну транзакцію клієнтів ми не можемо, оскілкьи все залежить від налаштувань терміналу, чого ми не можемо знати. Так, на Новій пошті кошти знімаються з картки як переказ коштів. Як нам відомо на Новій пошті, про це повідомляться клієнтам, або має бути про це наліпка. Але ми рекомендуємо клієнтам переуточнювати у касирів яким саме чином проходить транзакція.

OkeyDoki
OkeyDoki
27 серпня 2022, 15:16
Еще один халявщик:

На кассе НОВОЙ ПОЧТЫ НА ВСЕХ ТЕРМИНАЛАХ НАПИСАНО ЧТО ОПЕРАЦИЯ ПРОХОДИТ КАК СНЯТИЕ СРЕДСТВ…

Боже чел научись читать хоть раз в своей жизни…
30 серпня 2022, 13:25
Чел просто не хочет платить комиссий при оплате картой. Он не халявщик, а просто расчётливо относится к своим расходам. Банковских комиссий карта RED Альфа-Банка содержит множество, поэтому предпочитаю карту Cameleon
Jokets
Jokets
29 серпня 2022, 12:26
А банк причем? Об этом должна предупреждать новая почта вообще-то, а банк лишь выполняет транзакцию по запросу который к ним прийдёт
ccc2013
ccc2013
29 серпня 2022, 20:54
Кто что хочет,то и делает:))))
kingcity
kingcity
30 серпня 2022, 10:12
Це буде при при розрахунку карткою будь-якого банку. У Нової Пошти так термінали настроєні.
30 серпня 2022, 13:20
Оплата на Новой Почте наложенного платежа проходит в банковском приложении как перевод средств, оплата услуг Новой Почты за доставку — как услуга Новой Почты. Без комиссии за счёт собственных средств плачу в обоих случаях картой Банку Власний Рахунок (Банк «Восток»). Возможно, также без комиссии (на практике не проверял, по тарифам карты вроде 0) будет расчёт собственными средствами картой Cameleon Альфа-Банка
30 серпня 2022, 15:04
Оплатил сегодня на Новой Почте наложенный платеж картой Cameleon Альфа-Банка за счёт собственных средств без комиссии. Проходит в банковском приложении как перевод, оплата услуг Новой Почты за доставку — как услуга Новой Почты.
1976ANDREI
1976ANDREI
3 вересня 2022, 10:40
Жулики и воры № 1 в Украине.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Комісія при розрахунку на Новій пошті