Касові операції - обмін валют

Ruslan103 17 січня 2022, 20:47
Перше знайомство із цим банком було досить приємним — обслуговувався у відділенні м. Києва по вул. Московська, 46/2. Але нажаль це було лише перше враження.
На свою голову вирішив так би мовити «раз в житті» обміняти свої кровно зароблені в іноземну валюту в даному відділенні. Ішовши саме до банку, а нев пункт обміну валют, я сподівався на чесність та надійність. Касир при мені перерахувала валюту, я швидко передивився і все, але потім виявив підклеєну купюру. Я не сумнівався що раз ця купюра була у банку, то значить банк її може прийняти іще раз! І як же ж я помилявся…
В результаті — відділення банку просто надурило довірливого клієнта. З таким же успіхом можна було обміняти валюту на вулиці у кого завгодно. Аналогія із грою в наперстки сама напрошується: не побачив — сам винен.
Але саме неприємне в цій історії те, що ти навіть не поскаржишся — ні когось із менеджерів тобі, ні додзвонитись на гарячу лінію неможливо.
В подальшому буду намагатись не мати справу із цим банком взагалі і іншим не раджу.

Sense Bank
Sense Bank
17 січня 2022, 20:54
У вашому питанні треба розібратись трохи детальніше, можете написати нам ваші дані і ми спробуємо допомогти. Вибачте, що завдали вам такі незручності і хочемо змінити вашу думку про нас, щоб у вас були тільки приємні враження від нашого сервісу
20 січня 2022, 20:56
Якщо ви дійсно зацікавлені урегулювати дане питання, ви можете зв’язатися зі мною
kingcity
kingcity
17 січня 2022, 22:48
На таке попасти можна де завгодно — у будь-якому банку, обміннику чи у «міняли». Уважніше треба купюри оглядати при отриманні.
20 січня 2022, 20:54
Так я не додивився, але ж навіщо мені розказувати що такої купюри у них не могло бути, тому що більше валюти з інших банків в мене просто немає.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк