Нет услуг

Sansaycomua 2 жовтня 2021, 4:37
Короче долго описывать не буду, ситуация следущая: по какой-то причине меня данный банк (если эту контору можно так назвать), не хочет обслуживать, не смотря на бывшие депозиты и т. д., им очень жаль (как они пишут в смс), это мне жаль вашу шарашкину контору, пока вы жалеете, другие банки работают и зарабатывают … подитожу — банк = фуфло, не обращусь и не советую.
2 жовтня 2021, 12:27
Можливість оформлення продуктів в Банку залежить виключно від Ваших персональних даних в комплексі. Згідно з чинним Законодавством Банк має право не розголошувати причину відмови у видачі кредитних продуктів.

Sense Bank
Sense Bank
2 жовтня 2021, 9:41
Щоб змогли вам допомогти треба підтвердити даний відгук вашими даними, або напишіть ПІБ та номер телефону в особисті повідомлення. Розберемося в ситуації і подивимося що можна зробити
2 жовтня 2021, 11:29
Банк просто так не відмовляє в обслуговуванні, значить якийсь «грішок» за Вами рахується. І не обов`язково перед Альфою — наприклад, можливо якась проблемна заборгованість була (чи є) перед іншим банком.
2 жовтня 2021, 13:03
Kingcity
«Банк просто так не відмовляє в обслуговуванні»

Для того, чтобы банк прекратил обслуживание клиента достаточно поставить «галочку» в профиле клиента в чек-боксе «отказать в обслуживании» и эту отметку может поставить любой сотрудник, имеющий такое право.

По Привату вы точно знаете, что банк может отказать в обслуживании
даже просто так, а вот по Альфе — до сих пор вас гложут сомнения.

Не сомневайтесь, там работают такие же украинцы,
как и в Привате, а некоторые даже перешли из Привата в Альфу,
захватив с собой не только позитивный но и негативный опыт
обслуживания клиентов банка.
2 жовтня 2021, 16:37

«По Привату вы точно знаете, что банк может отказать в обслуживании
даже просто так…» — особисто я з цим не стикався, але щось по Привату часто в останній час скарги стали проскакувати про відмову обслуговуванні. По Альфі таких скарг — «раз, два и обчелся».У цьому році, якщо не помиляюсь, це перша.

«Не сомневайтесь, там работают такие же украинцы,
как и в Привате» — хто б сумнівався. Я навіть так і писав у своєму блозі, навколо якого ми так багато дискутували: «У цих установах працюють тисячі чи навіть десятки тисяч громадян України, отримують там зарплату».

«а некоторые даже перешли из Привата в Альфу…» — що ж їм у найбільшому банку країни, ще й державному, не сиділось, що зважились на таку «зраду» — пішли працювати у «презренну», «вражу» Альфу? Видно не все так добре у найбільшому держбанку…
2 жовтня 2021, 16:57
P. S. Наскільки можна зрозуміти з відповіді представника банку («Банк має право не розголошувати причину відмови у видачі кредитних продуктів») — мова не йде про відмову в обслуговуванні взагалі, а лише про відмову у видачі кредиту чи встановленні кред. ліміту на картку. А це — звичайна практика.
Sansaycomua
Sansaycomua
2 жовтня 2021, 16:40
Мне вообще всё равно, что у вас за кем видится, не вам давать оценки, нам тоже видится, что ваш банк имеет 2.5 рейтинг, писать, что-то ещё и отвечать терпилам ниже — не вижу смысла. Люди такие рейтинги просто так не ставят … Будьте проще, и люди потянутся

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк