Хуже не видел. Обмен и мошенничество.

User93 21 липня 2021, 9:28
Взял кредитную карту Рэд на 4000 грн. Воспользовался деньгами, потом обратно закинул. Всё это в течении месяца, при льготном периоде в 2 месяца. В это же время нужно было сделать несколько переводов, как раз на эту сумму, почти впритык. Перевожу. Естественно, как и везде, снимается комиссия. Осталось 100+ грн на карте. На следующий день у меня -90. Задним числом приходит ещё комиссия, о которой при переводе нигде сказано не было. При чём 4% от суммы, но минимум 20 грн (то есть даже если переводишь 5 грн, снимает 20). Ок. Спустя 3 дня у меня -250 грн. Оказывается есть ещё комиссия за «готівкові операції» с кредитных средств. +Готівкові операції это переводы с карты на карту почему-то. И на них льготный период не действует 😆. Он действует только на покупки!!! Мошенники. Других слов не подберу.
22 липня 2021, 8:18
User93, Ми досі не отримали ваш ідентифікаційний код. Він нам потрібен для того, щоб перевірити ваш відгук та допомогти вирішити ситуацію, яка склалась. Якщо ми не отримаємо код, доведеться закрити звернення. Але ми сподіваємося, що цього не станеться. Бо нам не байдуже, чи вирішили ви своє питання. Всі списання Банк проводить згідно тарифів картки та діючого ДБО. З тарифами ви можете ознайомитись за посиланням https://alfabank.ua/upload/Tariffs-red.pdf. Без надання даних надати повну інформацію вам не зможемо. Пільговий період — це період часу до 62 днів, протягом якого банк дає можливість використовувати кредитну карту для розрахунків в торгово-сервісних мережах за пільговою процентною ставкою 0,01%. Для готівкових операцій пільгового періоду немає.

21 липня 2021, 10:02
User93, Щоб ми швидше розбрілися в ситуації і вирішили ваше питання, надішліть ідентифікаційний код в приватному повідомленні. Дякуємо!
21 липня 2021, 16:20
User93, Ми пам’ятаємо про вашу ситуацію і хочемо допомогти. Але для цього вам потрібно надіслати ідентифікаційний код в приватному повідомленні. Це пришвидшить процес. Дякуємо!
ybloko
ybloko
21 липня 2021, 22:48
Тарифы на сайте и в приложении размещены, там написано и за комиссии и какие операции идут в льготный период, очередной безграмотный пользователь, которому кто-то и что-то должен Это так круто жаловаться самому на себя☺️
kingcity
kingcity
22 липня 2021, 20:00
«И на них льготный период не действует 😆. Он действует только на покупки!!! Мошенники» — почитати умови і тарифи продукту, яким користуєтесь, не пробували? Ну-ну… В такому випадку Вас чекає ще багато «открытий чудных»…

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Хуже не видел. Обмен и мошенничество.