Обережно! Шахрайство під виглядом або у змові з працівниками "Альфа - банку!

Анна Пал 23 квітня 2020, 19:31
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Шевченка, 59-А
Будьте обережні при купівлі товарів онлайн в розстрочку «Оплата частинами» від «Альфа-банку». Що роблять шахраї: як я тепер розумію (зі мною це сталося вчора, 22 квітня), коли ви подаєте заявку онлайн на оплату частинами і вами приходить повідомлення, що ваша заявка на розгляді, чекайте на рішення «Альфа-банку», приблизно через 20 хвилин вам дзвонять нібито з «Альфа-банку» і кажуть, що нажаль не можливо оформити розстрочку, тому що ваша картка (яку ви вказали у заявці) чомусь заблокована, і пропонують її «розблокувати». Для цього запитують лише повний номер картки та термін дії і приблизний баланс на рахунку, потім говорять, що зараз прийде смс, треба буде назвати код підтвердження для розблокування. Код дійсно приходить, при чому зі звичного офіційного номеру «Альфа-банку», і після того як ви називаєте цей кот нібито оператору, у вас з картки списуються гроші. При чому! Оператор сам просить вас зайти до застосунку і перевірити чи все добре і в цей момент ви бачите, що грошей на рахунку не вистачає, але оператор заспокоює: «Не хвилюйтесь, система ще не оновилась. Після того як я покладу слухавку, треба буде перезавнтажити телефон і знову зайти у застосунок, все вже має бути гаразд». Навіть не розумію як я повелась на цей «розводняк»! Але мене збили з пантелику декілька речей: оператор був дуже професійний, розмовляв точнісінько як будь-який інший оператор кол-центру банку, тому мене нічого не насторожило, по-друге, шахраї точно знали, що я чекаю на дзвінок чи повідомлення від банку — на це і був розрахунок, по-третє, мене не запитували пін-код чи якісь інші незвичні речі, хоча зараз я розумію, що запитувати повний номер картки це теж було дивно, зазвичай запитують лише останні чотири цифри, і в четверте — смски з кодами від самого Альфа — банку. Мені видається, що це робить або сам працівник або в змові з працівником Альфа — банку, чи колишнім працівником Альфа — банку, в якого є доступ до заявок на оформлення розстрочки і якому відома процедура спілкування операторів банку.
24 квітня 2020, 9:22
Доброго дня. Дякуємо за сигнал! Вкажіть, будь ласка, Ваш мобільний номер телефону в особистому повідомленні, перевіримо.

23 квітня 2020, 19:46
У Альфа-Банка эта услуга называется «легкая рассрочка».

На каком сайте было дело?
Вроде только 4 сайта сейчас предоставляют такую услугу (тут https://alfabank.ua/ru/private-persons/credits/legka-rozstrochka) — все остальное оформляется на других условиях — у меня самого сейчас есть кредит с льготным периодом в 10 месяцев — оформление кредита довольно муторное и кредитка там не участвовала.
Анна Пал
Анна Пал
24 квітня 2020, 18:40
Дело было на сайте магазина «Розетка». Так кредитка там и не участвовала, откуда вы взяли про кредитку?
27 квітня 2020, 14:24
На розетке с вами не могли связаться «шахраи».
Вы оформляли покупку на поддельном сайте.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 43 43.6

Курс валют в Сенс Банк

EUR 43 43.6
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Обережно! Шахрайство під виглядом або у змові з працівниками "Альфа - банку!