Комісія за видачу коштів

SergiiKF 23 березня 2020, 0:36
Неприємний сюрприз чекав мене після зняття власних коштів в банкоматі. Альфа банк напевне ввів комісії за зняття коштів, не дивлячись на те, що я маю карту преміального класу та умовами мого договору такі комісії не передбачено, а жодної інформації про це я не отримував. Також про можливість комісії не передбачено на сайті банку.
23 березня 2020, 9:01
Доброго дня, SergiiKF. Вкажіть, будь ласка, Ваш ІПН в особистому повідомленні, перевіримо.
Полезный комментарий
Sense Bank 25 березня 2020, 11:12
Доброго дня, SergiiKF. Ваше питання вирішено. Комісію повернуто.

23 березня 2020, 7:18
Укрпочта?
23 березня 2020, 17:20
Банкомат Альфа
23 березня 2020, 14:02
Доброго дня, SergiiKF. Згідно тарифів зняття готівки є безкоштовним в межах ліміту в будь-якому банкоматі. Ця інформація є на сайті: https://alfabank.ua/ru/private-persons/pakety-uslug?refId=MainPageMainMenu, а також повідомляється в пам’ятці при отримання карти. Для нас дуже важливо, щоб Ви залишились нашим клієнтом надалі, тому в рамках лояльності комісія буде компенсована.
23 березня 2020, 16:25
Есть терминалы укр-почты — типа банкоматы — но берут комиссию за снятие налички (кроме приватбанка)
23 березня 2020, 17:16
Банкомат Альфа Банк
23 березня 2020, 17:20
Доброго дня! Вказана Вами інформація про відсутність комісій за зняття готівки, в тому числі з банкоматів інших банків мені відома. Я знімав кошти з банкомату Альфа банку 17 та 18 березня, при цьому кожного разу з мене була стягнута комісія за зняття готівки. При цьому користуюсь послугами Альфа вже давно і жодного (!!!) разу такого не було.
24 березня 2020, 10:53
Доброго дня, SergiiKF. Згідно з тарифами зняття готівки в банкоматах інших банків та Альфа Банка є безкоштовно в межах ліміту. Для зручності клієнтів Ви можете користуватись банкоматом будь-якого Банку, але в межах ліміту. Нам дуже важливо, щоб Ви залишились нашим клієнтом! Очікуйте, будь ласка, смс повідомлення.
25 березня 2020, 11:12
Корисний коментар
Доброго дня, SergiiKF. Ваше питання вирішено. Комісію повернуто.
26 березня 2020, 11:17
Доброго дня! Так, питання вирішено. Дякую за розгляд та оперативність вирішення питання. Сподіваюся, що це було здійснено помилково та не буде повторюватися.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк