Дякую банку за довіру, але...

kingcity 16 грудня 2019, 16:19
Відділення за адресою: Львів, вул. Сихівська, 5
По рекомендації знайомої оформив карту «Максимум». Процедура оформлення пройшла дуже швидко — звернувся у відділення, через годину мені передзвонив співробітник банку, задав декілька запитань щодо характеру моєї діяльності, розміру доходу і т.д., а ще через годину мені передзвонили з відділення і повідомили, що карту можна отримати.По карті був встановлений немалий кредитний ліміт (немалий порівняно з іншими моїми картами).
Можливо все це обумовлено тим, що я вже давно є клієнтом банку — користуюсь пакетом «Platinum Black». У будь-якому випадку дякую банку за довіру.Але є і негативний момент — по карті автоматично підключається страховка (захист від фін.ризиків).У тарифах на сайті банку про неї ніде не сказано, та й банк не спішить повідомляти клієнтів про неї. Раніше страховки по картах можна було відключити, звернувшись у відділення.Зараз процедура змінилась не в кращу сторону — потрібно звернутись на гарячу лінію банку, повідомити про своє бажання і чекати дзвінка співробітника у відповідь.Зв`язався зі службою підтримки через чат у додатку 12.12.19 — повідомили, що мені передзвонять на протязі 24 годин. Дзвінка не відбулось. 13.12.19 зв`язався ще раз — «інформація передана керівництву, вам передзвонять якомога скоріше». Немая дзвінка. Через кілька годин пишу ще раз — «Вам передзвонять на протязі 48 годин». 16-е число, 16.15. Дзвінка немає. Ну-ну. Що банк скаже далі — передзвонять на протязі 96-годин? Чи вже після Нового Року? Чи чекати марно?
P.S. Користуючись нагодою, хочу подякувати менеджеру відділення Оксані Сіловій та касиру Ганні Кекіс за професійність та чуйне ставлення до клієнта.
17 грудня 2019, 8:53
kingcity, доброго дня. Вибачте за ситуацію, будь-ласка. Напишіть нам в приват ІПН, розберемося і все відключимо.

16 грудня 2019, 18:42
В каждой бочке меда должна быть хоть ложка дёгтя...
17 грудня 2019, 12:30
Та без неї не обходиться, зрештою як і всюди. Але проблему вже вирішено - дякуючи представнику банку. З`явився ще один позитив - буквально через день після того, як я отримав цю карту з лімітом, Монобанк раптом «відчув довіру» до мене і по своїй ініціативі збільшив мені кред.ліміт.
17 грудня 2019, 12:37
Таки смогли отказаться от страховки после публикации отзыва на Минфине?

Так может это редакция Минфина — молодцы, не дают расслабиться банкам публикуя отзывы клиентов!?
17 грудня 2019, 12:57
У приватному повідомленні я надав представнику банку свій ІПН - через кілька хвилин отримав відповідь, що мені передзвонять з банку. Дійсно, десь через півгодини мені передзвонили з цього питання.Трохи поморочили голову - спочатку розказували страшилки про шахрайства з картами, потім переконували, що страховка недорога і варто її залишити про всяк випадок. Так як я залишився «непокобелимым»  : ) і рішення свого не змінив, то пообіцяли страховку відключити. Тривала розмова (як вказано на моєму телефоні) 10 хв. 31 сек.
17 грудня 2019, 13:41
За публікацію відгуків - редакції Мінфіну теж подяка. Хоча сайт для цього і створений (звичайно, не лише для цього).
17 грудня 2019, 17:26
Пообещали отключить или отключили?

Может есть смысл в пятницу или понедельник уточнить ещё раз — есть страховка или нет?
17 грудня 2019, 17:45
Дослівно - сказали, що страховка буде відключена ближче до розрахункової дати і плата за неї списана не буде. Я це обов`язково проконтролюю. Можливо, сподіваються, що до цього часу я зміню рішення...
17 грудня 2019, 18:14
Маякните по факту...
17 грудня 2019, 18:31
Домовились, зроблю, але це вже після Нового Року, у мене розрахункова дата -12-е число.
18 грудня 2019, 10:51
Сьогодні зранку про всяк випадок зайшов у банк — підтвердили, що скарга зафіксована, стоїть помітка вирішено.
27 січня 2020, 23:40
Страховка відключена, все нормально, ніяких оплат за неї не знімалось.

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5