«Комфорт» уже не комфорт

Vic Tor 8 жовтня 2019, 9:00
Бажаєте, щоб ваші кошти були заблоковані у найбільш потрібний момент, і терпіти принизливе і безрезультатне звернення на платну гарячу лінію, — довіртесь Альфа-банку.

Давно користуюся продуктами Альфа-банку і не перший раз проводжу інтернет-операції. Ніколи не мав з банком клопоту, а якщо були якісь питання, все вирішувалося через безкоштовну гарячу лінію 0800. Вчора ж без причини у найпотрібніший момент була заблокована картка Комфорт з немалими як для мене коштами на рахунку. Ця одностороння, нічим не втотивована дія з боку Альфа банку спричинила, що я не встиг погасити кредит у іншому банку і поніс грошові втрати.

Як виявилося, дзвінок у контакт-центр на новий номер 044 тепер платний, що, на мою думку, нечувано для третього банку країни, який не може собі дозволити номер 0800. Ідентифікація не пройшла успішно, хоча всі дані називав вірно. Мені, 59-річному пенсіонеру, інваліду третьої групи, без пояснення причин блокування пропонується прийти у відділення з документами. Я пояснив консультанту, що за станом здоров’я я можу прийти у відділення лише за якоїсь важливої причини, наприклад закрити всі рахунки і забрати кошти в інший банк. Якщо банку ще не байдужі клієнти, то якось вирішіть це питання, і оптимізуйте роботу і гарячої лінії, і відділу безпеки.
8 жовтня 2019, 12:06
Віктор Васильович, картка була заблокована службою безпеки у зв'язку з підозрілими операціями. Розблокування можливе тільки у відділенні банку.

Sense Bank
Sense Bank
8 жовтня 2019, 11:14
Взяла у роботу
10 жовтня 2019, 19:35
Скажіть, будь ласка, скільки ще чекати на розблокування? У відділенні сказали, що у них розблокування неможливе (хоча вище Ви вказали що можливе лише у відділенні). Заяву я написав вчора і очікував, що протягом доби мене позбавлять незручностей, натомість виявив, що решта карток теж заблоковані. Коли Банк відновить надання банківських послуг згідно договору?
Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
8 жовтня 2019, 14:25
Звонить в поддержку рекомендую через приложение альфа-мобайл.
Чтобы не поднимать тарифы за обслуживание банк сокращает издержки.
9 жовтня 2019, 16:35
Ви не повірите, сьогодні у відділенні банку співробітник мені доказувала, що моя картка активна, і «йдіть знімайте свої гроші». У дружини та ж сама проблема, ми добилися хоча б написати заяви про розблокування заблокованих відділом безпеки карт, попри здивування працівників відділення, бо вони блокування не бачать. Зараз виявилось, не лише по Комфорту, а й по жодному з моїх трьох рахунків не можна зробити жодних операцій. Наскільки адекватна така поведінка Банку? І чи все добре у координації відділень, гарячої лінії і служби безпеки?

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк