Банк

Alexander19994 16 вересня 2019, 0:50
16.09 звернувся в чат альфа банк, з пропозицією повернути кошти які я надіслав случайно не на свою картку, чекав більше 5 хв, відповідь оператора вона нічого не може зробити і не може повернути мої кошти, прошу прийняти міри і повернути мої кошти які случайно зробив поповнення не на свою картку
16 вересня 2019, 10:56
Alexander19994, банк відправив кошти по, вказаним вами, реквізитам. Відминити цю операцію ми не можемо. Кошти можна повернути тільки якщо отримувач повідомить, що це помилковий переказ і кошти йому не належать.
Полезный комментарий
corsww 16 вересня 2019, 8:37
Часто ругаю конечно альфу. Но тут они совершенно правы.
Автор. У вас акция  ночь отправки средств неизвестно куда неизвестно кому?
 Точно такой же отзыв вы написали в привате.
 Если вы перечисляли деньги через эти два банка то еще ладно. Хотя вы уж определитесь к кому у вас претензия.
 Ну а если вы просто разбрасывали их по всем банкам кому попало то тут вообще без комментариев.
 А по теме. Банку по барабану кому вы отправили деньги и это правильно.Равно как и то, что банкам по барабану чтовас связывает с этим человеком. Если при этом ни вы ни банк не нарушили законов Украины про переводы средств. Единственный вариант для вас это попытаться связаться с получателем. И если он по своему желанию вернет вам деньги то считайте , что вам повезло.

corsww
corsww
16 вересня 2019, 8:37
Корисний коментар
Часто ругаю конечно альфу. Но тут они совершенно правы.
Автор. У вас акция  ночь отправки средств неизвестно куда неизвестно кому?
 Точно такой же отзыв вы написали в привате.
kingcity
kingcity
19 вересня 2019, 9:37
Якщо ви вже неодноразово відправляли кошти не тим людям, то може вам взагалі користування картками протипоказане ?  Пора зрозуміти - відповідальність за переказ лежить на вас, банк цю проблему не вирішить, максимум - допоможе зв`язатись з отримувачем платежу.

Курс валют в Сенс Банк

USD 41 41.5