Уралали кредитные деньги, банк откзывается реагировать

ekaterina2805 20 липня 2018, 13:09
Відділення за адресою: Київ, пр-т Берестейський, 20
Вчора, 19 липня 2018 року, починаючи приблизно з 20:47 до 20:50 на мій номер було отримоно 7 повідомлень від служби інформування Альфа-Банку про зписання коштів з моєї картки загальною сумою на 22500 гривень, сумами по 2500 та 5000 гривень.
Це були кредитні кошти якими я ніколи не користувалась. Коли ви їх поверните? І як так вийшло, що навіть ніякого смс підтведження не знадобилось шахраям щоб зняти таку сумму гройшей. Чому система безпеки не заблокувала такі платежі? У безепеки не виникло підозри, що я ніколи не знімала кредитних коштів, а тут автоматично, на протязі двух хвилин було знято 22500 грн, та ще й на сайт, який займається якимись іграми? Як система безпеки розпізнає підозрілі платежі?
Картка вже заблокована, заява в поліцію написана.
Цей кредит я закривати не збираюсь через недбалість вашої служби безпеки.
20 липня 2018, 14:28
ekaterina2805, доброго дня. Дуже шкода, що склалася така ситуація. Не на всіх ресурсах потрібен код підтвердження. Проте в інтернеті розрахуватися картою можна тільки при введенні її повних реквізитів (номер карти, термін її дії та CVV-код). Ці дані знає тільки клієнт. Є велика вірогідність шахрайства. Уточніть, будь ласка, в особистому повідомленні ваш ІПН. Я перегляну деталі.

20 липня 2018, 13:25
Стандартная ситуация… на будущее в альфа нет верефи бай виза и 3дсекюрити(виза и мастеркард)… любой мошеник может снимать средства с карт альфабанка… кстати в банке все это считают нормальным…
20 липня 2018, 14:28
Найприкріше те, що карта в мене на руках, конфіденційні дані ніхто не знав, ніколи картка не губилася. Звідки в шахраїв дані про картку? Невже десь є витік інформації про картки… навіщо банк взагалі заочно погоджує якісь кредити які потім не може навіть захистити. Це якись жах.
20 липня 2018, 14:30
Скимеры… если карта не чипованая-ее просто скопировали…
20 липня 2018, 14:42
Так з чіпом, ще й «голд»… навряд чи скімери, я з карти готівку не знімала взагалі, дуже рідко користувалась. в той день в магазині розрахувалась, в АТБ… але карта була в мене в руках.
20 липня 2018, 14:50
Цілком можливо, що Ваші дані «злили» шахраям, або вони отримали до них несанкціонований доступ. Почитайте мій відгук від 04.07.18 (заголовок — «Постраждав, бо мої персональні дані опинились у руках шахраїв») та відгук Сергія Сініцина від 02.07.18 (заголовок — «Банк сливает данные клиентов мошенникам и вымагает украденные деньги») — побачите підтвердження цього припущення.Раджу крім поліції звернутись в НБУ та прокуратуру — з вимогою перевірити, чи дотримується банк вимог закону «Про захист персональних даних» та чи не передають працівники банку інформацію шахраям.
20 липня 2018, 15:18
На відміну від вашої історії мені взагали ніхто не телефонував та не відправляв смс, було просто повідомлення про те що списано гроші. Я нікому ніколи не повдомляла дані про карту! З прокуратурою та НБУ ніколи не зв«язувалась, я навіть не знаю як туди звернутись…
20 липня 2018, 15:38
Шахраї діють різними методами, у всіх цих історіях спільне одне — вони мали дані клієнтів. У вашому випадку можна ще допустити варіант, що комусь (продавцю в магазині, офіціанту у кафе і т.д.) вдалося переписати дані вашої карти — номер, термін дії, код CVV, або сфотографквати її з обох сторін.Але якщо ви впевнені, що ніколи не випускали карту з-під нагляду, тоді залишається тільки варіант зі «зливом» чи несанкціонованим доступом до інформації з даними клієнтів.До речі, раджу код СVV взагалі витерти з карти, перед тим записавши його десь окремо — на своїх картах я так і роблю.А з прокуратурою та НБУ я теж дотепер справ не мав, але життя змусило… Всю інформацію про порядок звернення та контакти можна знайти на відповідних сайтах: https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=8275081 та https://kyiv.gp.gov.ua/ua/index.html.
20 липня 2018, 15:36
Альфа-Банк, ви відповіли що не на всіх ресурсах потрібен код підтвердження. Але проблема саме в тому що особисто я не користувалась тим ресурсом, куди були переведені гроші. Як я розумію, цей сайт спеціально і було розроблено шахраями, знаючи про Вашу щілину в безпеці що НЕ НА ВСІХ РЕСУРСАХ ПОТРІБЕН КОД ПІДТВЕРДЖЕННЯ, яка дозволяє обійти будь які елементарні заходи безпеки. Я просто в шоці.
Як ви гарантуєете безпеку кредитних коштів і конфіденційність інформації про мої дані? Звідки у шахраїв вся ця інформація? В мене велике питання щодо захисту моїх особистих даних вашим банком!
Це КРЕДИТНІ кошти, на які ви певно ще й відсотки будете нараховувати. Хоча б на період розслідування заморозьте нарахування відсотків. Будьте людьми.
20 липня 2018, 16:16
Не отдавайте эти средства банку… пускай банк позаботится чтоб на их каратах работали Verified by Visa и 3d secure… если эти сервисы бы работали у вас бы деньги не украли…
20 липня 2018, 16:22
Саме так, я взагалі не маю відношення до цих коштів і вини свої признати не можу! Я навіть не знаю, що мною було не так зроблено аби гроші були краще захищені. Картка просто лежала в мене в гаманці і тут хоп, і мінус 22500 гривень… Я не збираюсь дарувати банку таку велику суму грошей, але поки що очевидно що у банка інші плани щодо цієї історії. Я навіть не знаю де шукати підтримку.
20 липня 2018, 16:27
Мне жаль что с вашей краты украли эти средства… я думаю этих мошенников всетаки поймают…
20 липня 2018, 17:34
У банку ви точно підтримки не знайдете.Куди звертатись — я вам написав.Ви сказали, що не знаєте. як туди звернутись — я вам навів посилання у наступному повідомленні. Я вже звернення у ці установи направив, маєте бажання — пишіть теж.Чим більше буде таких звернень — тим імовірніше, що відповідні органи змушені будуть відреагувати.Якщо будете сидіти склавши руки — нічого не зміниться, банк і далі буде робити вигляд, що у нього все в нормі, а шахраї і надалі будуть ошукувати людей і тратити гроші ваші, мої і гроші таких як ми в своє задоволення. Якщо у двері не стукати — їх не відкриють…
20 липня 2018, 17:45
Если вы активно рассчитываетесь картой, то, скорее всего, где-то засветили свои данные на карте. Но это не обязывает вас признавать кредит и идти на поводу у банка. Законодательство обязывает кредиторов доказывать, что именно клиент воспользовался кредитными средствами или способствовал тому, что третьи лица воспользовались кредитом. Только это геморрой для банков, поэтому они обычно идут по пути наименьшего сопротивления и обвиняют во всех грехах клиента. Вам лучше перестать пользоваться этим банком, пока ситуация полностью не решится, т.к. есть большая вероятность того, что вскоре банк будет списывать с ваших счетов, открытых в нем, ваши средства в счет погашения долга.
20 липня 2018, 20:37
У меня такая же ситуация. Украли с кредитки этого же прекрасного банка 3700, Альфа-страхование признало случай страховым, витяг з реєстру досудових розслідувань предоставила, в отделении банка написала письмо, в котором просила компенсировать страховую сумму и отменить % за просрочку. Ответ банка: нет, % отменять не будут. Якобы милиция им не указ и деньги Альфа-страхование должно
возмещать. Но я ничего платить не собираюсь, только по суду, если эти… туда подадут.
Те 300 грн., потраченные мной, я банку вернула.
На этот восхитительный банк давно пора массово писать жалобы. Предлагаю всем нам, пострадавшим, этим и заняться.
20 липня 2018, 20:43
Я вже зайнявся — написав звернення в НБУ та прокуратуру. Приєднуйтесь!
20 липня 2018, 20:45
Кстати, о снятии средств смс не приходили и даже не сразу отобразились операции в my alfa-bank.
20 липня 2018, 21:41
Всим дякую за підтримку та дієві поради. До НБУ була написана заява через форму яку вони пропонують на сайті. По смс прийшло підтвердження про реєстрацію заяви. До прокуратури сьогодні не встигла. Та й наскільки я зрозуміла туди треба йти якщо поліція не дає результатів. Але всеодно в понеділок зайду та хоч дізнаюсь як діяти в такому випадку.
Дуже прикро, що зараз банкова система стоїть на боці шахраїв.

Наразі є:
— написана заява до поліції
— скарга на службу безпеки та заява у відділені Альфа-Банку
— заява до НБУ
— заява у службі платежів ЛікПей, через який списували гроші

Дуже тяжко чекати результатів. Після відгуків оптимізму зовсім нестало, адже сума яку списали для мене є дуже великою…

20 липня 2018, 22:00
Тримайтесь. Ваш стан зрозумілий. Але іншого виходу нема.І треба розуміти, що результату не буде ні завтра, ні післязавтра, ні через тиждень — процес буде нескорим і нелегким.Але треба набратись терпіння і віри — без цього діла не буде.В прокуратуру звичайно краще подати звернення особисто і нехай його при вас зареєструють і дадуть вам копію зі штампом, підписом особи, яка прийняла і датою прийому.Якщо не вийде зробити це особисто — подавайте через форму на сайті. Але СМС звідти не прийде — щоб переконатись, що звернення прийняте. треба буде дзвонити у відділ прийому громадян та розгляду звернень (телефони є на сайті). Успіху, ви не одна!
NSV83
NSV83
3 серпня 2018, 8:20
У меня біла аналогичная ситуация https://minfin.com.ua/company/alfa-bank/review/117705/#comments
Деньги вернули…
8 серпня 2018, 17:40
И у меня та же ситуация месяц назад произошла, украли деньги с кредитки, считали данные в интернете, расчитались на 5000грн. Ни смс с кодом подтверждения, ни звонка… Вообще тихо спокойно… Написала два обращения в банк, ответ стандартный — сочувствуем, но платите долг и не будет вам процентов. В полицию тоже написала заявление, но судя по выражению лица сотрудника полиции, никто в этом разбираться не будет. «Не ты первая, не ты последняя». По совету в комментариях написала заявление в НБУ, и очевидно буду обращаться в прокуратуру. Вообще интересно как дальше происходит процесс со стороны банка, вот не плачу я эту сумму, они подают в суд, портят в списках мою кредитную историю? Или звонят колектора? Ни разу с таким не сталкивалась, имею карточки нескольких банков, и ни с одним такого не произошло. А все потому, что у Альфа Банка нет смс-подтверждения платежа!!! Мошенникам на радость — захотели подсмотрели данные — и все, пиши пропало. Что за система, неужели из стольких случаев (я уверена их сотни-тысячи) нельзя было предпринять меры и усились безопасность в этом вопросе? Благо, что не мои деньги, а кредитные. Как хорошо, что не открывала дебетовую карту в этом банке!
10 серпня 2018, 14:43
Anastasiya2707, полиция вообще ничего делать не хочет даже в более серьезных случаях. А банку плевать, кто кредитные средства потратил, клиент или мошенник: банк же на данные клиента деньги выдал, вот с него и спрос. Клиента просто за лоха бесправного держат, одним словом: коллекторы запугают клиента и его знакомых, письма с угрозами клиенту тоже будут портить нервы, и он уже не будет добиваться справедливости, а всё выплатит, чтобы его оставили в покое.
10 серпня 2018, 16:09
Пускай пугают, платить не намерена, буду обращаться в прокуратуру, а дальше в министерство. И что значит «запугают», пускай подают в суд, его каждый сможет выиграть, общалась с юристами, такого мнения многие. Это лажа банка. Думаю, если каждый из нас, кто пострадал подобным образом, не будет платить и бороться, результат не заставит себя ждать.
10 серпня 2018, 17:03
Правильно, вот и я тоже ничего не буду платить. Пусть суд выиграют сперва. Хотя одна сотрудница коллекторской конторы Дельта М (банк продал ей мой долг) сказала, что Альфа-банк не подаёт в суд)
А их пугалки мне до одного места.
Как уже писала выше, все необходимые действия для решения ситуации я предприняла.
15 серпня 2018, 11:31
Иногда подает. Но больше любит коллекторам продавать. Даже после суда продает, а не взыскивает через исполнителей! :) Но если действительно продали коллекторам, а не отдали просто на прозвон, то можете идти за шампанским и отмечать это событие. Обычные коллекторы по судам не ходят, а следовательно и взыскать ничего не смогут! :)
23 серпня 2018, 14:06
Банк відписав, що за операції з введення CVV коду він відповідальності не несе. Але мною карточка нікому не передавалась, всі дані були відомі ТІЛЬКИ мені тобто банк не довів, що конфіденційні дані було вкрадено з моєї вини чи бездіяльності. Банк ігнорує вимоги ПОСТАНОВИ НБУ від 05.11.2014 № 705 «Про здійснення операцій з використанням електр. платіжн. засобів» пункту 9 розділу 6 «Користувач не несе відповідальності за здійснення платіжних операцій, якщо електронний платіжний засіб було використано без фізичного пред'явлення користувачем та/або електронної ідентифікації самого електронного платіжного засобу і його користувача, крім випадків, якщо доведено, що дії чи бездіяльність користувача призвели до втрати, незаконного використання ПІНу або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції.»
Також ігноруються вимоги пункту 8 розділу 6 цього ж положення «Емітент у разі здійснення помилкового або неналежного переказу, якщо користувач невідкладно повідомив про платіжні операції, що ним не виконувалися, після виявлення помилки негайно відновлює залишок коштів на рахунку до того стану, у якому він був перед виконанням цієї операції.» Банк був негайно та невідкладно повідомлений про ці оперції. Слідчий відкрито затягує справу, в тел. розмові сказав, що «я зараз зайнятий і займусь справою коли буду більш вільний, поки що нічого не розглядав». Заява в нього більше місяця. ТОМУ ШАНОВНІ КЛІЄНТИ БАНКУ! БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ, ЩО БАНК ВІДКРИТО ІГНОРУЄ ВИМОГИ ЗАКОНУ ТА ГРАБУ
23 серпня 2018, 14:37
На повторне звернення до банку, щодо дотримання цих вимог, де було детально описано відповідно до постанови як банк повинен діяти в цій ситуації, банк відповів «Я розумію ваше обурення цією ситуацією, але, на жаль, іншого рішення не буде.» ДУЖЕ ЗМІСТОВНО ТА ОБ'ЄКТИВНО. Тобто коли вказуєш на конкретні вимоги, банк просто не вважає за потрібне вам пояснювати, чому вони не виконуются. Поліція затягує справу, в них «свої» пріорітети щодо розслідувань.

ХОЧУ НАГОЛОСИТИ ЩО Я НЕ ОДНА, НАМ ВІДОМО ПО ВИПИСЦІ БАНКУ НА ЧІЙ РАХУНОК БУЛО ПЕРЕРАХОВАНО ГРОШІ! Поліції просто треба затримати цю особу та вияснити походження цих грошей у нього на рахунку.

Злочин майже доведено, та в цій країні звичайні люди просто беззахисні. Щиро вітаю всих «незалежних» з наступаючим днем незалежності. Нехай це свято святкують ті, хто «не залежить» від вимог закону, кому плювати на людей. На жаль я себе незалежною не вважаю… Країна кумовства, хабарів і беззаконня.

23 серпня 2018, 17:31
На бездействие полиции можно пробовать жаловаться — сначала начальству, потом в прокуратуру.
24 серпня 2018, 14:04
Марно… Юрист сказав що скарги, по його досвіду, призводять лише до ще більшого затягування справи. Так як для того щоб змінити слідчого є обмежений законом перелік причин. Навмисне затягування справи не являється такою причиною, так як довести це не можливо.
Єдиний спосіб це навпаки, надавати слідчому максимально багато інформації, фактично самому розслідувати справу. Звучить абсурдно та нажаль так і є. В моєму випадку у слідчого є всі можливі докази, та він готується до параду… Ось на таких прикладах і можна зробити висновок — для установ типу банків чи поліції — звичайні люди як набридлива моль, тільки заважають прислужуватись своїм босам. До речі розмови з слідчим в мене записані, але законом так робити не можна, тому як доказ що справа затягується я ці записи використати не можу.
Eugene07
Eugene07
14 листопада 2018, 11:59
Екатерина, у меня возникла такая же ситуация. Подскажите, как обстоят дела теперь? столько времени прошло. Что-то выяснилось?
14 листопада 2018, 14:36
Зараз ведеться слідство. Справу поки що не закривають, але й результатів немає.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Уралали кредитные деньги, банк откзывается реагировать