Клавдия Некрасова 20 квітня 2021, 18:30
Очень благодарна сотрудникам приват24, попалась на мошенников и отправила им деньги, приват24 помог вернуть в течении суток, спасибо большое!!!
20 квітня 2021, 18:41
Стараємось для вас!
kat10971374 20 квітня 2021, 16:13
Поступила непонятно от кого сума на карту, как выяснилось человек просто ошибся номером когда переводил, в итоге заблокирован счёт и приват банк ничего не делает, а только кормит обещаниями!
20 квітня 2021, 17:09
Ми звернулися до вас в особисті повідомлення, щоб уточнити ваш номер телефону та розібратися в ситуації, що склалася.
Iv2021 20 квітня 2021, 15:14
Приватбанк на протязі двох тижнів безпідставно не розблоковує картку, на яку надійшов переказ з-за кордону, посилаючись на Закон Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, тим самим позбавивши сім'ю коштів для проживання на невизначений термін, на численні звернення і заяви лише формальні відмовки, що в них такий порядок
20 квітня 2021, 16:46
Екатерина Кузнецова 20 квітня 2021, 14:36
Я отправила случайно деньги, отправка была случайная другому абоненту денежных средств, ПриватБанк меньше чем за сутки решили мой вопрос и деньги мне все вернулись, я очень довольная быстротой решение моего вопроса и возврата денежных средств.
20 квітня 2021, 15:03
Були раді допомогти. Дякуємо, що ви з нами.
Моїй мамі зупинили надходження пенсії на її власний разунок через те, що вона більшість часу знаходиться за кордоном, карткою не користується. Хоча у мене є картка дублікат, оформлена по довіреності і я нею користуюся, кошти на рахунку «рухаються». В пенсійному фонді сказали,
що банк надав дані, про те, що пенсія отримується взагалі по дорученню (як можна отримувати пенсію на власний рахунок по дорученню?). Людина для того і виготовляє дублікат картки для іншої людини, бо з певних причин не має змоги користуватись своєю та й не зобов’язана. Чому людина має їхати тисячі кілометрів, для чого? Вона оформила пенсійну карту і має право одержувати на неї пенсію та користуватись нею на свій розсуд. Хто понесе відповідальність за такі неправомірні дії?
20 квітня 2021, 16:42
Ваше питання вже на розгляді у наших профільних фахівців. По результату вам зателефонуємо.
johnoscar 20 квітня 2021, 12:59
последний раз месяц назад актуализировал данные в отделении. Спустя неделю требуют опять актуализировать данные. Можно было бы предположить что это из-за прописки в днр, но справку переселенца предоставлял.
Ну и еще плохо что закрыли отделение в моем селе и теперь чтобы актуализировать данные в отделении нужно ехать в другое село.
20 квітня 2021, 13:47
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваш номер телефону та детальніше розглянути ваш випадок.
kulibin76 20 квітня 2021, 12:35
Завел дополнительный номер телефона для размещения объявлений и покупок в интернет магазинах. Через несколько недель начался спам от Приватбанка, по два звонка подряд с разных номеров. Отказался от услуг этого банка.
20 квітня 2021, 13:14
Нам дуже шкода, що ви відчули незручності. Бачимо, що при вашому зверненні в підтримку, наш оператор відключив усі непотрібні дзвінки по вказаному вами номеру телефону.
У разі додактових запитань – ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
Mnl 20 квітня 2021, 11:17
Я не заказывала карту Голд. С утра, через каждый час звонки от робота — заберите карту в отделении. Один номер блокируешь — через час робот звонит с другого номера, все номера на 067 начинаются. Достали!
20 квітня 2021, 12:10
Вибачаємось за спричинені незручності.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та вирішити питання.
stastelegroup 20 квітня 2021, 9:25
Отдел технической поддержки помог вернуть неправильно перечисленные через терминал деньги.
Большое спасибо ребятам за понимание и отличную работу!!!
20 квітня 2021, 10:00
Беремо і допомагаємо!
Мінфін
Відповідь адміністратора
22 квітня 2021, 15:51
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 22.04.2021).
MMila 20 квітня 2021, 2:24
У меня скорее не отзыв, а просьба и соответственно вопрос. Скажите, пожалуйста, почему процедура chargeback рассматривается банком так долго? У меня пропал авиабилет по вине компании (естественно МАУ). Оплата была 07.02.2021 г. Сегодня 19.04.2021 г. В данный момент нахожусь за границей, материально не имею возможности взять обратный билет домой. Прошу Приват Банк помочь мне в возврате личных денежных средств как можно быстрее для приобретения нового. В данной ситуации моей вины нет, а забрать свои деньги оказывается огромной проблемой. Вот и просьба о помощи!
20 квітня 2021, 9:47
Добрий ранок!
Виставлення фінансової претензії — тривалий процес, у зв´язку з тим, що Міжнародна Платіжна Система дає час кожної зі сторін зібрати і надати необхідні документи. На жаль, банк ніяк не може прискорити розгляд заявки.
Ми виступаємо в ролі заявника і завжди докладаємо максимум зусиль для того, щоб оскаржити транзакцію і виграти справу.
З повагою, ПриватБанк.
Milana15 19 квітня 2021, 19:31
Спасибо огромное специалисту в Приват24 Тимуру за его высокий профессионализм и терпение. Помог решить не простую задачу, очень вежливо всё объяснил и нашёл выход из ситуации! Очень грамотный и высококвалифицированный специалист ПриватБанка!!!
19 квітня 2021, 20:16
Добрий вечір!
Наші оператори завжди поруч і готові прийти на допомогу!
Ludaluda11 19 квітня 2021, 19:00
Спасибо сотрудникам банка помогли вернуть деньги неверно оплаченные за газ
19 квітня 2021, 19:25
Добрий вечір!
Завжди до ваших послуг :)
Виталий Аксём 19 квітня 2021, 10:32
У банка «есть» такая услуга как заказать доставку карты… Котора не работает совсем!!! Я заказал карту 25 марта, пришла карта мне 1апреля почтальоном Мист экспресс, который не понятно сколько доставлял мою копию документов в банк плюс проспал моё фото с картой… После этого я бесконечное количество раз звонил на 3700 чтоб мне карту активировали… В и тоге уже 19 апреля и у меня карта-пустышка которой я не могу пользоваться… И в какой-то момент на номер 3700 меня перестали соединять с оператором, видать надоел я им, и меня отправляет в чат пообщаться с специалистом. Я общался с тремя «специалистами» которые оказались ботами которые мне тоже не помогли.
Итог: банк с операторами которым платят з/п просто за просиживание поп на стуле, чат боты нерабочие, и услуга доставки карты на дом не рабочая. Я очень разочарован…
19 квітня 2021, 18:27
Добрий вечір!
Перепрошуємо за завдані незручності.
Як бачимо, на даний момент питання активації картки було вирішене. Наші колеги додатково зв'яжуться з вами для надання зворотнього зв'язку після перевірки інформації за вашим зверненням в підтримку.
RVern 19 квітня 2021, 9:28
Обратился в отделение с вопросом о перевыпуске карты-отказ по решению банка. Звонок на горячую линию результата тоже не дал. Обращение к банку в пятницу, 16.04.21 и через час уже мне перезвонила представитель банка Валерия и сообщила, что вопросом занимаются. В понедельник, 19.04.21 уже в 09.00 мне перезвонила Валерия и сообщила, что мой вопрос решен положительно. Большое спасибо за оперативность!
19 квітня 2021, 10:00
Були раді допомогти. Дякуємо, що ви з нами.
Alex Rudyk 18 квітня 2021, 19:49
Ну как-то никогда не было никаких проблем с Приватом. Конечно, были «непонятки», которые весьма оперативно решались после звонка.
Например: Невозможность перевода денег на гривневую интернет карту.
Или было непонятное копеечное снятие комиссионных с платежа Триолану с начала года (не в претензии).
Всё. 😊
19 квітня 2021, 8:23
Доброго ранку!
Ми робимо все, щоб наші клієнти отримували лише найкраще обслуговування. У разі чого, наша підтримка 24/7 готова допомогти з будь-яким питанням!
Дякуємо за ваш вибір :)
svetlaniy 18 квітня 2021, 16:23
Відділення за адресою: Вінниця, пл. Привокзальна, 1
Я не являюсь ни клиентом банка, ни поручителем, ни, тем более, должником. Но кто-то оставил мой телефон, когда оформлял карту голд в Приват банке. И, я так понимаю, не заплатил за обслуживание 70 грн. (это информация от сотрудников банка). Теперь мне звонят из этого банка каждый день, причем, даже в воскресенье — в 8.00 утра!!! Я раз 200 сказала, что не знаю этого человека и не имею к нему отношения. Все равно звонят и как попка — дурак, просят пригласить к МОЕМУ телефону этого человека.
Я уже подала жалобу в Нацбанк. Думаете что-то изменилось? НЕТ!!!
Это переходит все границы.
Не представляю как они ведут себя с теми, кто им действительно что-то должен.
НИКОГДА НЕ ИМЕЙТЕ ДЕЛО С ПРИВАТБАНКОМ!!!
18 квітня 2021, 18:12
UASOF 18 квітня 2021, 14:37
Приватбанк — нарушители закона! Я являюсь действующим военнослужащим, имею статус УБД, предоставил документы с места службы, а именно из Военного ВУЗА, где прохожу службу, а мне Приватбанк отказал с кредитных каникулах потому что там работают недоучки и не знают что любой ВВНЗ это такая же воинская часть!!!
18 квітня 2021, 15:58
Необхідні документи (оригінали) для надання кредитних канікул:

1. Військовий квиток i довідка із зазначенням строку військової служби для осіб рядового, сержантського і старшинського складу та офіцера запасу:
— перший розворот, де ПІБ і фото;
— 2,3 стор. або 4,5 стор., де вказаний період проходження військової служби.
2. Службове посвідчення і довідка із зазначенням строку військової служби (витяг з наказу або довідка про зарахування до списків військової частини для резервістів) для осіб офіцерського складу i прапорщикiв.

Довідка із зазначенням строку військової служби повинна бути видана структурним підрозділом, військовою частиною або вiйськовим комiсарiатом (територіальним центром) особам, якi підпадають під дію п.15 ст. 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» не бiльше нiж мiсяць тому.

Максимальна кількість сканкопій — 2 шт.
Дані надані згідно з Листом від Міністерства оборони України від 01.02.2019 № 321/722.
Bodiks 18 квітня 2021, 11:20
Вчера (17 апреля 2021 года) перевел на карту ПБ сумму 950 грн. Человек оказался мошенником. Можно ли произвести какие-то действия с его картой (блокировка)?
Номер карты: 5168 7456 0642 6424
Владелец карты: Скурихіна Любов Володимирівна
18 квітня 2021, 13:24
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.

У разі спроби здійснення щодо Вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Роман Кривошап 18 квітня 2021, 8:36
Швидко вирішили питання!
18 квітня 2021, 11:28
Стараємось для вас!
Galka78 17 квітня 2021, 22:21
Не думала, що колись буду писати такий відгук, але це просто переходить всі межі… В 21, 40 год, був помилковий платіж з кредитної картки на картку юніора, в 21,41 год, було звернення до оператора, про скасування помилкового платежу, оператор вийшов на зв’язок через дві хвилини…і упс (((платіж скасувати не можна… ЧОМУ??? Бо це переказ миттєвий??? В смислі??? То так ви заробляєте гроші ??? На процентах з кредитки? Я 11 років є клієнтом приват банку, і від коли він є державним, ще ні одної проблеми, якісно не було вирішено!!! Тому пора з вами прощатися, з таким відношенням до клієнтів, ви самі є шахраями!
18 квітня 2021, 11:27
Нам шкода, що ви стикнулись з такою ситуацією.
Для проведення переказу клієнтом обираються як картка-відправник, так і картка-отримувач та вводиться сума самостійно клієнтом. Також, додатково здійснюється підтвердження переказу особисто клієнтом на наступному екрані.
Дійсно, здійснити повернення переказу в данному випадку немає можливості.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝