mariya88c 13 лютого 2024, 12:34
Відмовили в страхуванні дитинці учаснику бойових дій, яке сумлінно сплачували роками. Лише в січні було 7, днів прострочки, із за того що військовим затримали зарплату, як тільки прийшли гроші плата за була стянута.Дитина третій раз за пів року прооперована, а допомоги нуль. А ще чекає реабілітація.Оператор толком не може нічого пояснити, бурмоче щось собі під носа. Буду кричати де тільки можна, не оформляйте страховки від приват банку, гроші роками сплачуватимете, а жодної допомоги не отримаєте
13 лютого 2024, 14:23
Вітаємо.
Рішення про виплату компенсації приймає саме страхова компанія відповідно до умов договору та таблиці страхових випадків, за якими передбачена виплата коштів. У випадку, якщо страхова подія відбулась в неоплаченипй період, виплати не проводяться. Ознайомитись із договором страхування можна в Приват24, а також з відповідями страхової компанії в меню: « Сервіси» — «Страхування» — «Історія заявок по страхових подіях».
Ми постійно вдосконалюємо свої послуги і зараз для оплати страховки можна вибрати 2 картки — основну, з якої щомісяця буде проводитися оплата страховки, і альтернативну — яка включиться, якщо на основній картці буде недостатньо коштів або вона буде, наприклад, втрачена.
Evgeniy710 12 лютого 2024, 20:02
Ніколи ні за яких обставин не користуйтеся послугами цього банку, заблокували рахунок без жодних пояснень. В односторонньому порядку закрили всі рахунки, котрі були ще відкриті в 2010 році. Ніяких документів не запросили, просто нахабне блокування. Просто немає слів.
13 лютого 2024, 8:56

Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.
Igor666Igor 12 лютого 2024, 16:47
Найгірший банк з яким доводилось працювати за весь час. Не вистачить слів і тексту щоб описати скільки різних негативних нюансів за весь час співпраці було, наведу тільки один приклад нашого прощавання, а ви вже самі робіть висновки чи зв’язуватися з цими шахраями, бо інакше їх не назвеш. Не один рік працював з ними, а саме з 2010го, за всю історію були різні картки, останній час був власником декількох карток Голд Універсальна, чим вона краща за звичайну? Тим що за обслуговування карти ви щомісяця платите 20 грн. Більше ніяких переваг, повірте моєму досвіду, і тому хто був власником тої карти безпосередньо, і не слухайте казок які вам розповідають у відділенні при оформленні. Заблокував карту, втратив фінансовий номер, телефоную у підтримку пояснюю ситуацію консультанту, до якого дозвонитися як до Папи Римського, та це окрема історія до якої з часом звикаєш (до такого скотського відношення до клієнта) Хочеш вирішити проблему? Чекай пес, стільки скільки тобі скажуть! Або робот, так званий «помічник у вирішенні питання» взагалі вам може коректно відмовити, типу спробуйте пізніше. Нарешті дозвонився і описав ситуацію у двух словах оператору, кажу хочу закрити картки я вже їх заблокував, та приїхати у відділення щоб закрити їх на даний час не маю змоги, (Чи потрібно розповідати чому не маю змоги приїхати у відділення Приват Банку, коли у країні війна? Я думаю всі і так все зрозуміли…) через Приват24 теж не можу закрити оскільки фінансовий номер загублений, Задаю питання оператору, яке взагалі не має бути питанням, але знаючи цих шахраїв не перший рік, думаю краще задати, Питаю чи буде зніматися щомісячний членський внесок з карток у даному випадку? Мені кажуть так буде, поки ви їх не закриєте… В мене питаннячко, Дак, а як так? Я їх заблокував, я їми не користуюсь, але щомісяця з них будуть зніматися кошти так наче вони активні, дак, а який сенс у блокуванні по перше? …якщо банк-шахрай продовжує знімати з мене кошти, А по друге, як можуть зніматися кошти за користування картою, якщо карта не використовується? Звісно ця інформація трохи зіпсувала мій настрій і мої плани, з горем пополам мені вдалося видертися в цивілізацію де є відділення Приват Банку, щоб шановні пани закрили мені картки, якщо ви думаєте що це кінець історії, то почекайте, далі буде цікавіше)) Дочекавшись у черзі як і необхідно ми з консультантом почали закривати мої картки, та вийшло це не одразу, почались якісь складнощі, і мене попросили почекати, або трохи пізніше підійти без черги, я так і вирішив, пройшовся по місту, зробив деякі покупки, подивився як живе вільний народ вільної країни, через хвилин 40 повернувся у відділення, де мені сказали що в них там трохи не виходить, тому мені потрібно відкрити ще одну картку, щоб закрити ті картки, What?! Л — логіка, а також погасити так званий борг, (ті самі щомісячні пограбування зі сторони Приват Банку у розмірі 20 грн. за обслуговування карток якими не користуються) На питання: А якщо я не буду закривати картки і не заплачу, що буде? Консультанти посміхнулися і сказали що не володіють даною інформацією, Тому якщо через декілька років після користування Приват Банком, до вас і ваших родичів почнуть дзвонити різні люди, або вибивати двері і розповідати про якийсь борг, то не дивуйтесь звідки у цих шахраїв ваш номер і інформація про вас…
Відкрив я ще одну карту, щоб закрити всі інші, заплатив невідомо за що, закрив карту яку щойно відкрив, подумав «Боже яке воно ко**ене той Приват Банк» і поїхав далі свободу захищати.

П.С. Обурює сам факт, як у такий час державна установа поводиться з людьми…
12 лютого 2024, 19:39
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що ми не змогли задовольнити ваші очікування. Ми постійно працюємо над розширенням і удосконаленням віддалених сервісів — Приват24, мобільні додатки під різні послуги тощо. Закриття рахунків можливе без відвідування відділення в Приват24. У разі втрати фінансового номеру / доступу в акаунт — процедура зміни номеру передбачена також віддалено через чат підтримки.
Зобов’язання Клієнта щодо сплати щомісячної комісії за обслуговування Золотої картки припиняються в разі відсутності клієнтських операцій за карткою протягом 90 календарних днів поспіль та знову поновлюються в разі здійснення операцій за карткою. Інформація зазначена в умовах надання банківських послуг на сайті банку.
NastyaSh 12 лютого 2024, 14:05
В 2023 році, я народила дитину та пішла оформлювати в соцстрах дитячі виплати.В мене, на жаль,є два рахунки в банку, які заблоковані приватним виконавцем.Перед тим, як прийти оформити дитячі виплати, я звернулась до виконавця, щоб вона відкрила мене картку з виплатами, щоб я могла отримувати дитячі, що вона і зробила.У соцстраху я надала реквізити цього рахунку, що є в заяві.Що зробив банк, він просто нарахував дитячі на інший рахунок, який не розблокований.Вже пройшов майже рік, я дитячі (пакунок малюка) так і не отримала.Ось і питання, що це за банк??? Просто працюють некомпетентні люди.Яке право ви маєте так робити???
12 лютого 2024, 15:51
Вітаємо.
Зарахування проведено на картку, що зазначена у відомості.
Радимо звертатись до виконавця для врегулювання питання.
Додатково вам буде навправлена офіційна відповідь банком з даного питання.
Andnem 11 лютого 2024, 12:35
При замене карты по сроку, закрыли кредит по непонятной причине, кредитный лимит сказали одобрят когда им захочется. Представитель сам позвонил и сказал нужно менять карту после чего кредитный лимит по новой карте не одобрен. Буду менять банк и по зарплатной карте. Ужас, шарашкина контора!
11 лютого 2024, 15:46
Вітаємо. Ми розуміємо, що зниження кредитного ліміту на картці стало неприємною несподіванкою. І разом з тим, давайте подивимося на це з іншого боку, рішення ще може бути змінено в майбутньому.
Для цього:
— можете надати документи, що підтверджують доходи.

Виконання цих простих рекомендацій, значно збільшує шанси на отримання потрібного Вам ліміту. Ми обов´язково відправимо Вам повідомлення про зміну ліміту.
Safironny 10 лютого 2024, 16:00
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Лесі Українки, 55
В додатку приватбанку мені прислали форму для актуалізації даних, так к мені виповнилось 45 років. Я сфотографувала свої документи, заповнила форму та відправила. Мені відмовили в актуалізації тому що адреса моєї реестрації не співпадає з адресою яка є в базі привабанку. Я другий раз відправила форму акуалізації, на цей раз відмова тому що дуже великі поля у фото з документами.
Тоді я пішла у відділення приватбанку на пр. Л.Українки, 55 Дніпро і там менеджер ще раз сфотографувала та заповнила форму актуалізації, але знову відмова через те що адреса реестрації не співпадає з адресою в базі приватбанку. Як мені пройти актуалізацію без цих проблем?
10 лютого 2024, 18:36
Вітаємо.
Якщо при введенні даних під час актуалізації вказати адресу реєстрації відмінну від тої, що вказана в паспорті, фото якого було прикріплено, актуалізація не буде коректною.
Для успішної актуалізації даних – необхідно вказувати актуальні та коректні дані, які збігаються з даними в паспорті.
Зазначимо, що фото документа має бути чітке (бажано при гарному освітленні), текст читабельним, мають бути видні всі поля і написи на розвороті документа.
У разі виникнення питань ви можете звернутись в онлайн підтримку на нашому сайті pb.ua або в Приват24 — наші фахівці будуть раді допомогти.
Oksanonjka 10 лютого 2024, 12:58
Цього тижня помітила, що коштів на рахунку стало менше. Коли почала дивитися історію транзакцій — нічого не змінилося. У неділю 4 лютого зняла з теміналу 400 грн і в додатку показало, що залишок на той момент був 1953 грн, а на квитанції — 2163 грн. Кошти зняли чи 5 лютого чи 6 лютого. Коли телефонувала 6 лютого у службу підтримки, то відповіли, що стався збій системи. Сьогодні 10 лютого — сказали, що гроші в резерві. Виходить, що ПриватБанк знімає кошти без підтвердження і поки повернення немає. Як і довіри до Привату.
10 лютого 2024, 15:20
Вітаємо. Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Спасибі за розуміння.
zgadum 10 лютого 2024, 9:24
То не бачать, то инвойс не так, хоча договір вже 10 років.
Пишу скарги на онлайн, пишуть що не бачать.

Сьогодні, кліет пише — відказ від банку, банк не пітвердив принняття swift.

Я так поняв вони вручну сидять й моніторять!

Кліент пише «hi, banks is not accepting your payments release — shall we try to Mono bank? "

Й постійна ідентіфікація, Якщо щось не заповнив — відмова.
Скарга — заповніть анкету. Результат ми не бачимо ми не знаемо пішіть кліенту.
10 лютого 2024, 12:09
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Дякуємо за розуміння.
zxcmodez 9 лютого 2024, 19:25
Толочьянц Анна
номер співробітника 506−13
спеціаліст некомпетентний, не розуміється на своїй справі.
Мене (клієнта) не слухає, або твердолобо не хоче цього робити.
По заявці виконує дії від себе без мого погодженн
9 лютого 2024, 20:13
Yokogama 9 лютого 2024, 11:33
Вітаю, шановне панство. Розкажу про особистий досвід, коли мені знадобилась довідка про картковий рахунок для казначейства, щоб вони могли перерахувати мені кошти за рішенням суду.
У відділенні Приватбанку на мій запит дівчинка-оператор сказала, що видати таку довідку через відділення буде коштувати 100 гривень. Але є інший, дешевший шлях. А саме: заходите в додаток Приват24, знизу вкладка Сервіси- Довідки- По рахунках. Там вибираєте необхідний рахунок і дані, які вам необхідні в довідці і замовляєте. Через кілька секунд ваша довідка готова і у вкладці Архів ви можете її завантажити на ваш пристрій або надіслати на електронну адресу. З пристрою ви можете за мінімальні кошти роздрукувати довідку вдома, на роботі або в точці надання поліграфічних послуг.
Я робив лише довідку про картковий рахунок, але там їх ще декілька видів і принцип, напевно, такий самий. Буду радий, якщо ці знання зекономлять вам трошки ваших грошей)))
9 лютого 2024, 14:31
Вітаємо.
Так, в Приват24 довідки безкоштовні.
JuliiaKS 8 лютого 2024, 17:03
Відділення за адресою: Чернігів, вул. Борисоглібська, 6
Висловлюю свою щиру подяку Козлову Руслану Олександровичу за високий професіоналізм, якісне та ввічливе обслуговування! Приємно вразив сервіс та індивідуальний підхід до клієнта. Дякую!
8 лютого 2024, 18:18
Вітаємо.
Руслан буде вдячний, що ви залишили відгук, ми ж свою чергу вдячні, що ви з нами :)
Vshmel 8 лютого 2024, 6:31
Наблюдаю регулярно интересный факт с выдачей наличных в банкоматах Приватбанка. Снимал поочерёдно наличные с двух карт, сначала с карты приват банка, после сразу с карты другого банка. Так вот, при снятии с карты Привата- банкомат выдаёт крупные купюры (500−1000), а при снятии с карты не Приватбанка- крупную сумму выдаёт мелкими купюрами (100−200). Сразу чувствуешь себя богатым с пачкой денег) Немного странный алгоритм работы банкомата при обработке операции обналичивания других банков. Видимо, таким образом, Приват банк, стимулирует не снимать деньги в своих банкоматах с карт других банков, просто, чтобы это было как минимум неудобно. Ну и второй факт наступающий вследствии первого- понятно почему в банкоматах Приват банка быстро заканчиваются купюры меньшего номинала, когда нужно снять купюру в 100 гривен их в банкоматах Привата просто почти нигде нет, банкоматы щедро награждают ими держателей карт других банков. Данный факт наблюдался мною только лишь в банкоматах Приват банка, в банкоматах других банков такой дискриминации я не наблюдал, понятно, что это делается специально, чтобы не было желания снимать крупные суммы держателями карт других банков, так как это не просто случайность, а систематически по моим наблюдениям, на протяжении очень длительного периода времени.
8 лютого 2024, 10:13
Вітаємо.
Номінал банкнот залежить від місця розташування банкомату, регіону, в залежності від запитів клієнтів та наявності певного виду купюр в касі, з якої кошти надходять до банкомату.
Missa 7 лютого 2024, 16:52
02.02.2024 баланс моєї картки був позитивний прощо свідчать повідомлення від банку, які надходять після транзакцій.
03.03.2024 баланс моєї картки став мінусовим!!!
Оператор сказав, що була подвійна транзакція, просто операції ще не оновилися, чекайте на оновлення виписки.
06.02.2024 виписка оновилась з’явилась ця операція яку оператор банку назвав подвійною, а суму по цій операції ще раз зняли з балансу картки, втретє!!!
В мене просто нема слів! Транзакція задвоєна, а сума списання затроєна!!! Просять ще чекати нового оновлення виписки. На прямо поставленні питання не можуть надати відповіді. Як так, не розумію взагалі, Ви цифри бачете порахуйте хоч на калькуляторі, сума на балансі не співпадає з балансом на дату проведення операцій по картці згідно відправляємих автоматично повідомлень після кожної транзакції!!! Жах!!!
7 лютого 2024, 18:05
Вітаємо. На жаль, нам не вдалось ідентифікувати вас. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та розібратися в ситуації.
Lex2846 7 лютого 2024, 13:07
Не могу найти в приложении как загрузить финансовые документы в приложении, как это можно сделать в моно, решил написать в поддержку, несколько дней тупо бот меня по кругу гоняет. Пишет уточнить вопрос, чтобы сказать с специалистом, пишешь вопрос, отвечает, что не понял вопроса, переформулировать. Разные пробовал варианты, лишь бы реальный оператор подключился, но нет. Единицу даже жалко ставить за такое
7 лютого 2024, 14:33
Вітаємо!
У разі виникнення непорозумінь, для з'єднання з оператором в зазначеній ситуації вам просто достатньо описати питання короткими фразами або обрати тематику серед популярних питань. У разі виникнення додаткових питань будемо раді відповісти на них в особистому повідомленні.
PH1978 6 лютого 2024, 23:22
Сьогодні, близько 14:00 години при спробі зайти в додаток приват-24 отримав повідомлення, що доступ необхідно підтвердити через дзвінок 3700, або чат. Поспілкувавшись з представницею банку, стало відомо, що банком прийнято рішення про відмову від підтримання ділових відносин/відмову в обслуговуванні шляхом розірвання ділових відносин/розірвання договору і закриття рахунку.
Таке рішення начебто прийнято на підставі ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
Нібито відповідний лист був/буде направлений на адресу мого проживання
Сказати, що я був шокований, це нічого не сказати.
Я є клієнтом банку напевно близько 20 років.
Ніяких нарікань, претензій, зауважень до мене, ніколи не було з боку банку. Навпаки, банк завжди намагався просувати свої продукти, такі, як банківське обслуговування ФОПів та юридичних осів, овердрафт, тощо. Ніяких протизаконних дій, а тим більше передбачених вказаним законом, не здійснював.
Комунікація з банком завжди відбувалась за допомогою менеджерів, телефонних дзвінків, зустрічей, електронної пошти. Тому, коли я запропонував, щоб всі документи з цього питання були направлені мені на електронну пошту, мені було відмовлено.
Також, як з’ясувалося, я повністю позбавлений права перевести власні кошти на закриття кредитної картки.
Підсумовуючи, можна констатувати, що банк без попереджень, блокувань фінансових платежів, просто «наплював» на багаторічну співпрацю.
На жаль, так званий «розвинений сервіс», не є запорукою якісного надання послуг.
Подумайте, перед тим, як обирати банк для обслуговування.
7 лютого 2024, 9:50

Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.
Володимир Лахнов 6 лютого 2024, 22:24
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Титова, 9/Прим.33
28.01.2024 року в додатку Приват 24 отримав повідомлення — Актуалізація даних. Через Дію актуалізував дані. Наступного дня 29.01 отримав повідомлення, що ваші дані підтверджено. Без якої-небудь думки настпуного дня 30.01 я не зміг увійти в додаток Приват 24, написано, що в цілях безпеки зателефонуйте 3700. Зателефонував і почув радісне повідомлення, що Приватбанк прийняв рішення розірвати усі угоди та не надавати обслуговування. Лист вислали на адресу реєсрації. Ні в листі, ні у відділені, ні за телефоном нічого не пояснили. Прийняти мою декларацію про доходи відмовились. Добре що користуюсь Монобанком. Навіть до Монобанк звернення написав, чи не заблокуєте ви мені рахунки? Відповіли, що все добре.
Не розумію тільки справжню причину і якщо я злочинець, чому ви 16 років обслуговували? Навіщо фахівці ПриватБанку мені телефонували постійно та пропонували послгу банку?
7 лютого 2024, 9:50
Вітаємо. ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі пакет документів для перерахування залишків коштів на ваш рахунок в іншому банку.
yurii1989 6 лютого 2024, 20:03
Приватбанк надіслав організації повідомлення про необхідність актуалізації даних та заповнення анкети. Після першого усунення зауважень анкета недоступна і має статус — «Ваша заява знаходиться в роботі у співробітника Банку». Увага, цей статус вже не змінюється більше 25 днів!!!
Я прийшов у відділення банку з усіма документами і мені повідомили, що я не можу пройти актуалізацію даних з причини недоступності анкети. Раніше з цього приводу створена заявка 34594434.
Наразі повна бездіяльність, підтримка відповідає — заявка створена, чекайте.
У зв’язку з неможливістю пройти актуалізацію по вині банку, прошу продовжити строк актуалізації даних на відповідний строк затримки банком.
Дякую.
7 лютого 2024, 10:49
Вітаємо. Бачимо, що ваше питання було розглянуто та фахівцям не вдалося зв'язатися з вами.
З метою уникнення розголошення банківської таємниці, інформація за заявкою за даним каналом звернення не може бути надана. Для ідентифікації та уточнення даних по заявці, радимо звернутися до чату підтримки на офіційному сайті банку https://privatbank.ua/business.
ViolettaZa 6 лютого 2024, 17:51
Банк провів, чи дозволив списання заднім числом. В МІНУС, при нульовому кредиті.

Заходжу в прива24, у мене мінус на карті, якого вчора ще не було. Банк сьогодні зробив мінус на карті
Дзвоню, з’ясовую, що коли 4 дні назад купляли піцу в сільпо, у нас з’явилось додаткове списання коштів на туж суму тільки на дві години раніше (в той час ми були в метро)

Ви мені зробили МІНУС, там де він неможливий, як вам після цього довіряти ???

Ця карта тільки розрахункова. Для оплати в інтернет магазинах використовую інші картки
6 лютого 2024, 18:34
Вітаємо.
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Після опрацювання, додатково зв'яжемося з вами. Дякуємо за розуміння.
biksant 6 лютого 2024, 14:41
29 січня, як зазвичай, без проблем користувався додатком приват24.
Жодних проблем, якихось повідомлень або чогось аномального не було.
Зранку 30 січня, при спробі увійти в додаток, побачив повідомлення, що треба підтвердити фінансовий номер телефону.
Як виявилось, то була не додаткова міра безпеки, а банк вирішив розірвати всі договори.
Автовідповідач за номером 3700 вказав, що банк прийняв рішення згідно з яким буде розірвано укладені з вами договори та закрито рахунки.

Користувався послугами банку протягом багатьох років.
Жодного разу не виникало жодного питання до мене, як до клієнта.
Спроби вияснити причину такого вчинку розбиваються об стіну.
Працівники відділення банку, само собою, сказати нічого конкретного не можуть.
Їх спроби дізнатись якусь додаткову інформацію щодо причин мають такий же ефект.

Абсолютно незрозуміла причина такої поведінки з боку банка.
Я ніколи не брав участі у сумнівних операціях, махінаціях, шахрайстві.
Не цікавлюсь азартними іграми. Не є терористом. Не займаюсь відмиванням коштів.
Поупкою/продажем криптовалюти також не займаюсь.
Таке відношення до мене, як до клієнта, вважаю несправедливим та образливим.

Яким чином можна дізнатись причину розірвання договорів зі сторони банку?
Якщо в нормальній площині це неможливо, а тільки через суд, то яким чином можна письмово звернутись до банку та отримати письмову відповідь на запит?
6 лютого 2024, 16:48

Наразі, ваше обслуговування обмежене. Додатково вам надійде лист від банку з детальною інформацією. Ви можете сформувати письмовий запит за адресою кореспонденції:
вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна
Клієнт Банку 6 лютого 2024, 14:19
Клієнт банку 76 років., сліпий, з хворим на хребет, інвалід, ледве ходить. Була заблокована карта та доступ до Приват24 через неправильний вход до привату 24. Після відвідин відділення банку картку розблокували, Приват24 залишився заблокованим. Передзвонили на 3700.
Ситуація. Людина похилого віку, вибачте, але вже через вік туго розуміє, провали в пам’яті, розмовляє російською, українською практично не розуміє. При розмові з оператором абияк його зрозумів і дав паспортні дані, після того як пенсіонер відповів, що народився в СРСР, як і більшість громадян України похилого віку, зокрема в одному з міст СРСР в м. Москва. Оператор відповів, що ваші дані неправильні йдіть із паспортом до банку.
Ходили повторно до ПриватБанку, виписали нову карту, доступ до Приват24 не розблокували.

Запитання до банку.
• Людині у 76 років йти на курси української мови, інваліду з хворим на хребет, сліпоту? Чи все-таки оператор мав розмовляти тією мовою, яку розуміє клієнт?
• Це вина людини, що вона народилася в СРСР? Чи може народитися заново, в іншій країні?
• Підказувати пенсіонеру під час розмови не можна. Ні, я, звичайно, розумію, що це можуть бути й сторонні особи. Але як тоді бути пенсіонеру, який навіть свій паспорт прочитати не може?
• Чому не можна було пройти ідентифікацію вдома через web-камеру, як ви це робили з іншими клієнтами?
• Чому ви дискримінуєте людей за національною ознакою, місцем народження?
• Як людині платити комуналку? Раніше допомагав чоловік оплачувати комуналку через Приват24. Тепер людині, власникові картки ходити за два-три кілометри, у відділення банку оплачувати комунальні послуги? Ви розумієте, що він ледве ходить? Або ви садисти?
• Скільки ще ганятимете хвору людину?

Ви розумієте, що що ви знущаєтеся з людей похилого віку? Ви гірші, ніж ті рошисти! Мені байдуже ваші вибачення, які ви тут напишете, тому що припускаю що нікого за це не покарайте, що нічого міняти в обслуговуванні ви не будете. Я всього лише хочу, щоб про такі ситуації в ПриватБанк (і) знало як багато більше населення нашої країни!
6 лютого 2024, 16:28
Ми б не хотіли, щоб у вас склалось негативне враження про нас. Банк ставиться з повагою і завжди дбає про збереження коштів кожного клієнта. Для цього в нас працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших грошей. Нами постійно проводиться їх оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності. В подібних випадках, ми повинні розуміти, що операцію проводить саме власник картки, тому і проводимо ретельну перевірку.
Для розблокування картки не обов'язково відвідувати відділення. Достатньо звернутися в чат pb.ua/chat, де наші колеги працюють для вас 24/7 і з радістю допоможуть вирішити питання.
Здійснити платежі Ви можете дистанційно в особистому кабінеті Приват24 через мобільний застосунок або через веб-версію https://next.privat24.ua/. Для оплати пройдіть в меню Сервіси — Платежі — Комунальні платежі.
Для нас дуже важлива клієнтоорієнтованість всіх наших співробітників.
Обов'язково перевіримо дії оператора, і проведемо серйозну роботу, щоб в подальшому ви й усі наші клієнти не стикалися з подібними випадками.
Описана Вами ситуація не залишиться поза увагою наших фахівців, за результатами розгляду якої з вами буде проведено зворотній зв'язок.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝