Остерегайтесь. Ваш кредитный лимит заблокируют в любой момент.

964ici 27 вересня 2020, 13:46
Відділення за адресою: Київ, пр-т Володимира Івасюка, 12-Г
Я попал в общество пользователей которым «тупо» заблокировали возможность пользоваться кредитным лимитом. Остальное как у всех. Платил вовремя, процентов за пользование кредитным лимитом ноль. И на это получил Стандартные отписки.
Началось так:" Обмеження за карткою
У вас прострочена заборгованість – кредитні кошти недоступні.
Погасіть борг, і ми переглянемо розмір кредитного ліміту протягом 3 днів.
Якщо платіж не буде погашено, ви не зможете отримати кредит у майбутньому."
Затем продолжение- ответы на вопросы:
" Спеціаліст Станіслав в чаті
По яким критеріям моя історія використання картки не влаштовує банк? Може умене є прострочені платежи, згідно з вашими умовами користування карткою? Напишіть, мені потрібно це знати.
Станіслав
Добрий день, Сергію Івановичу!

Добрий.

Станіслав
На даному етапі банк проаналізував поточний стан та історію використання картки, і прийняв рішення встановити подібне обмеження на кредитні кошти.
При прийнятті банком рішення про його скасування Ви будете додатково сповіщені по SMS.
Ви зможете користуватися особистими коштами при відсутності заборгованості.
Це обмеження тільки на доступ до кредиту, в іншому карти активні

Я запитував: По яким критеріям моя історія використання картки не влаштовує банк?
Відписку я читав.

Станіслав
ПриватБанк не формує кредитну історію, цим займається Українське Бюро Кредитної Історії (УБКІ) Якщо у Вас є питання, напишіть в їх підтримку на сайті https://www.ubki.ua/
Я питав про історію використання картки в ПРИВАТ банку. А в УБКІ ваш банк передає данні. Чи Ви цього не знаєте.
Станіслав
Документи, які допоможуть банку розглянути Вашу заявку і підвищать можливість прийняття рішення на вашу користь:
1. Довідка з місця роботи або виписка по зарплатній картці іншого банку за останні 3 місяці, дата видачі яких не більше 30 днів тому.
2. Техпаспорт на авто.
3. Закордонний паспорт, при наявності віз за останній рік.(всі сторінки, на яких є інформація про Вас, штампи і т д.).
4. Декларація про доходи ФОП.
Дане рішення приймає система, вона не повідомляє нам причину відмови у збільшенні кредитного ліміту.
Надається лише рекомендації, які допоможуть у збільшенні кредитного ліміту.
Причину відмови Банк не коментує.
Чим можемо бути Вам кориснi?
Вашу відповідь я вже читав в інтернеті.Мені все зрозуміло. Ваш банк не надає кредитний ліміт. Так чи ні. Це просте запитання.
Станіслав
Така система кредитування у всіх Банках
Можливо, у Вас залишились інші питання?
12:25
НІ. Все зрозуміло. Краще б я вчасно не платив.

Когда человек не понимает за что его ущемляют- он начинает так же отвечать.
27 вересня 2020, 16:21
Ми проаналізували ваше звернення в підтримку, для покращення якості обслуговування.
Щодо питання кредитного ліміту то хочемо звернути вашу увагу, що по картці обмежено користування саме кредитними коштами та у разі відсутності заборгованості, особистими коштами можна користуватись.

27 вересня 2020, 15:59
Тупо скучно . Тупо нытье. Автору. Буду говорить вашим языком. Чтобы поняли.  Подите к соседу и попросите у него 1000 до получки а когда он откажет . Уверенно! спросите а почему отказал? Ведь перед этим одалживал. И главное чтобы он не увиливал а внятно аргументировал свой отказ. А то смори обнаглели! Не хочет он  видите ли одолжить. Причем соседу же можно и заехать Ну чтобы как вы внятно выразились. НЕ ущемлял!
27 вересня 2020, 18:08
Что касается консультанта Станислава. Насколько я понял. Вот эти слова.
Станіслав
ПриватБанк не формує кредитну історію, цим займається Українське Бюро Кредитної Історії (УБКІ) Якщо у Вас є питання, напишіть в їх підтримку на сайті https://www.ubki.ua/
Так во\т лицемерием и ложью так и прет. Потому что не знаю точно сейчас  да и не интересно мне это но УБКИ основывался именно приватбанком в 2005 году совместно с БИК Оптима лиметед но любой нормальный человек понимает что эта компания принадлежала тем же лицам что и приват. Так что что а уж в кредитную историю приват что захочет то вам и нарисует. Их фирма что хотят то и делают. Что касается других банков то они прекрасно понимают чья это фйирма и что туда может нарисовать приват поэтому почти уверен что они не обращают на это никакого внимания. Просто кто то клепает с глупцов деньги на проверке их так называемой кр истории. И все.
27 вересня 2020, 19:37
"Кредитний ліміт затверджує та змінює не людина, система аналізує Ваші дані і кредитну історію, і в сукупності може як підняти так і опустити ліміт
Документи, які допоможуть банку розглянути Вашу заявку і підвищать можливість прийняття рішення на вашу користь"
, - документы система тоже сама изучает без участия людей. Того и глядишь, окажется, что за системой стоит Т-1000 или какой-нибудь Робокоп. Цирк просто)))
sergunya73
sergunya73
27 вересня 2020, 20:12
По ходу у топикстартера возникла просроченная задолженность в другом месте. Приматбанк в данном случае сработал на опережение и заблаговременно обрезал лимит. Теперь можно предоставить хоть мешок документов, всё равно лимит уже не вернут.
27 вересня 2020, 23:48
Хоть мы этого наверняка не знаем, но я с вами согласен, очень на это похоже. Если уж система сама себе режиссёр и в неё попали данные о посторонней просроченной задолженности, то скорее всего так и есть. Алгоритмичные алгоритмы туда же кто-то залаживал. Чтобы там Приват не говорил по поводу своей системы, но её же всё-таки люди создавали, я надеюсь)))
964ici
964ici
2 жовтня 2020, 11:28
После обращения к Привату со стороны Минфина произошло чудо. Проблему стали решать люди, а не программы. В результате карту в течении 3 дней разблокировали и не изменили (не уменьшили кредитный лимит).
Спасибо за помощь Минфину, ну и живым людям из банка. ПРОБЛЕМА РЕШЕНА.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Остерегайтесь. Ваш кредитный лимит заблокируют в любой момент.