Шахраї а не банк

LeoYura 4 серпня 2020, 16:22
В мене були викрадені кредитні кошти 6.07.2020р в сумі 45000 відразу заявив у приват банк і у поліцію! Приват банк зробивши розслідування заявили що моєї вини не має і мене визнали потерпілим але кредитні кошти я змушений буду повертати так сказали вони, а це ж як?!
4 серпня 2020, 17:59
Кошти було проведено до іншого банку, тому з нашого боку немає змоги їх повернути.
Це може зробити банк, який випустив картки отримувача.
Рекомендуємо звернутися до підтримки банку отримувача та проінформувати, що зіткнулися з шахрайством.
Ми певні, що банк емітент картки, як і ми, дотримується політики нульової терпимості до шахрайства і всіляко допоможе за вашим зверненням владнати ситуацію з отримувачем.
Вкотре нагадуємо, для того, щоб убезпечити себе від шахрайства, в жодному разі не передавайте персональні дані третім особам.
Також, варто уточнити у мобільного оператора шляхи за допомогою яких ви можете заборонити перевипуск SIM-картки віддалено, якщо така операція мала місце.
Зі свого боку ми завжди готові допомогти слідству та надати всю інформацію, що нам відома, при отриманні запиту, що належно оформлений, згідно законодавства України.

Sasha33
Sasha33
4 серпня 2020, 16:23
Найміть адвоката!?
4 серпня 2020, 17:24
У меня похожая ситуация, только сумма другая.
4 серпня 2020, 17:53
А яким чином викрали кошти ?
4 серпня 2020, 18:09
Натисніть на нікнейм, ознайомтесь з моею темою, можливо знайдете щось корисне.
4 серпня 2020, 18:12
Ознайомився, дякую. Наскільки я зрозумів, шахраї зламали Ваш Приват24, попередньо перевипустивши СІМ-карту?
4 серпня 2020, 18:29
Цікаво те що, кредитный ліміт було змінено о 00:00(опівночі) враховуючи те що в цей час телефон був на зв‘язку і заявку на кредитний ліміт розглядають приблизно добу, тобто попередньо ніяких повідомлень про підвищення або заявку на підвищеня не приходило
Zhmunya
Zhmunya
4 серпня 2020, 20:16
Приват — это недорозумение. То блокирует карты при переводе между своими счетами в рабочее время и звонит для верификации, а тут при смене в полночь лимита и совершении не типичной для клиента транзакции тупо отморозился и пропустил платеж — убогое дно банкоской системы Украины.
Не встречал такого алогичного алгоритма больше нигде, хотя Примат во всех отзывах о блокировке трубит о заботе над безопасностью средств клиента — вот такая она странная эта забота.
4 серпня 2020, 20:37
Жаль что на это недоразумение нет управы, полагаю, пока нет.
4 серпня 2020, 18:23
Так
4 серпня 2020, 19:42
Если клиент своими действиями или бездействием не способствовал мошенничеству, и при обнаружении безосновательного списания средств безотлагательно сообщил об этом в банк и в правоохранительные органы, то ответственность за списанные средства лежит на банке.
Информация к размышлению:
Если клиента банка развели так, что он сам перечислил кому-то свои или кредитные средства, то ответственность на клиенте.
4 серпня 2020, 19:45
Только вот банк ответил письменно, что операции подтвержденные авторизацией полностью моя забота, почему же я должна быть уверена что это не сам банк авторизацию провел
4 серпня 2020, 19:55
Если вы не согласны с утверждением об авторизации с вашей стороны, то банк должен доказать, что была авторизация именно вами. :)
4 серпня 2020, 20:08
Понимаю и согласна с Вами. Надеюсь удастся это доказать
4 серпня 2020, 22:07
А поки що змініть фінансовий номер. І новий номер повинен бути контрактним, або принаймні ідентифікованим (прив`язаним до паспорта).
5 серпня 2020, 11:02
Дякую, вже встигли це зробити і також всім раджу.
5 серпня 2020, 17:08
Вам доказывать ничего не надо. Это банк должен доказывать, если захочет через суд взыскать утраченные средства. Но в суде нужно будет грамотно возражать на выпады банка, защищая свою позицию. А пока вы, как я понял, сделали всё, что от вас зависит - уведомили банк и полицию о безосновательном списании кредитных средств с вашего счета.