Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Приватбанку: Червоноград, вул. Шашкевича, 9

Адреса:
Львівська область, Червоноград, вул. Шашкевича, 9
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00, без перерви, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Чергове відділення Приватбанку, яке обладнано системами безперервного живлення та працює за умов довготривалого відключення електрики.

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
18 жовтня 2023, 20:55
Я звернувся у відділення приватбанку у м.Червоноград, вул.Шашкевича, 9 по питанню оформлення спадкових прав на грошові вклади, що знаходяться в установі банку. Мною було надано свідоцтво про право на спадщину, однак працівник заявив, що треба ще надати оригінал свідоцтва про смерть, бо без нього вона не буде вчиняти ніяких дій. Хоча 5 місяців тому коли мною особисто приносився ПОВТОРНИЙ запит від нотаріуса, щодо надання відомостей, працівником банку вимагалось свідоцтво про смерть, яке мною було надано і працівником зроблено фотокопію на планшет (робочий). Тому виникає питання? Яким нормативним актом керуються Ваші працівники вимагаючи свідоцтво про смерть??? І скільки раз тим недопрацівникам треба його пред’явити?
Коментарі (6)
Ответ банка
Приватбанк
19 жовтня 2023, 9:58
Вітаємо.
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.
1
10 жовтня 2022, 18:32
Хотіла сьогодні придбати валюту в касі відділення. Після тривоги відділення відкрилося, але каса була ще закрита близько 30 хв. Весь цей час мені довелося стояти на вулиці в черзі, хоча у відділенні достатньо місця. Коли моя черга все-таки підійшла, то касир у грубій формі відповіла мені: «Не ходіть сюди, валюти в касі нема, ми продаємо тільки з приносу». Хоча на минулому тижні в п‘ятницю я особисто бачила як продавали і долари і євро явно не з приносу, а з великої пачки в касі. В мене залишилося негативне враження про банк, де до мене поставилися як до людини другого сорту. Тут знайомих кличуть за двері, а пересічним українцям дають відкоша з порога.
Написати коментар
Ответ банка
Приватбанк
10 жовтня 2022, 19:25
Добрий вечір!
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та розібратись в ситуації.
5
7 вересня 2022, 12:03
01.09.2022 через додаток приват24 замовляв на 07.09.2022 року замовляв видачу готівки міжнародного переказу. Прийшло сповіщення «Очікуйте на підтвердження, як тільки замовлення буде опрацьовано». Сьогодні 07.09.2022 ні підтвердження ні скасування НЕ МАЄ. Що порадете робити???
Коментарі (2)
Ответ банка
Приватбанк
7 вересня 2022, 13:07
Вітаємо.
Сьогодні виникають певні складнощі з логістикою та доставкою готівкової валюти через військові дії. Ми робимо все можливе для вирішення ситуації та задоволення потреб кожного клієнта. Ситуація з доставкою готівкової валюти буде вирішена вже найближчим часом.
4
14 березня 2021, 17:32
Поповнив свою карточку в банкоматі (знімай, поповнюй) щоб перекинути гроші на рахунок допомогі старій людині 1000 гривень, закинув 1050 гривень — пише на екрані комісія 0.00, а ні в додатку по телефону вже в дома зняло комісію 5.25. Так само поповнюю тій людині похилого вікуз свого додатку 1000 гривень на картку пише комісія 0, але вже стикався з цим випадком — комісія ще переться з отримувача. Тепер ця жіночка піде в касу банку — де знеї теж знімуть комісію за знімання готівки. Дуже обурений і незадоволений приватбанком, а нас таких міліон.Питання за ЩО я воював!
Коментарі (4)
Ответ банка
Приватбанк
14 березня 2021, 18:43
Добрий вечір!
При поповненні картки відображається комісія терміналу за проведення даної операції. При цьому, якщо поповнюється картка для виплат, комісія даної картки складає 0.5% від суми нецільового зарахування. Зняття готівки з неї буде без комісії. Всі тарифи по картці вказані у відкритому доступі на нашому сайті — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-dlia-viplat
При здійсненні платежу в Приват24 комісія по картці отримувача відображається перед його відправкою.
У разі виникнення питань ви можете звернутись в підтримку. Наші колеги 24/7 готові допомогти та підказати в будь-який ситуації.
1 не зарахована
4 серпня 2020, 16:22
В мене були викрадені кредитні кошти 6.07.2020р в сумі 45000 відразу заявив у приват банк і у поліцію! Приват банк зробивши розслідування заявили що моєї вини не має і мене визнали потерпілим але кредитні кошти я змушений буду повертати так сказали вони, а це ж як?!
Коментарі (16)
Ответ банка
Приватбанк
4 серпня 2020, 17:59
Кошти було проведено до іншого банку, тому з нашого боку немає змоги їх повернути.
Це може зробити банк, який випустив картки отримувача.
Рекомендуємо звернутися до підтримки банку отримувача та проінформувати, що зіткнулися з шахрайством.
Ми певні, що банк емітент картки, як і ми, дотримується політики нульової терпимості до шахрайства і всіляко допоможе за вашим зверненням владнати ситуацію з отримувачем.
Вкотре нагадуємо, для того, щоб убезпечити себе від шахрайства, в жодному разі не передавайте персональні дані третім особам.
Також, варто уточнити у мобільного оператора шляхи за допомогою яких ви можете заборонити перевипуск SIM-картки віддалено, якщо така операція мала місце.
Зі свого боку ми завжди готові допомогти слідству та надати всю інформацію, що нам відома, при отриманні запиту, що належно оформлений, згідно законодавства України.
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Приватбанку за адресою Червоноград, вул. Шашкевича, 9. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Приватбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Приватбанку розташованому за адресою  Червоноград, вул. Шашкевича, 9- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.