Urgent 12 листопада 2021, 7:56
Поповнював карту через термінал, термінал готівку забрав, а потім видав повідомлення що «не можливо опрацювати запит, для повернення коштів зверніться по номеру 3700». Там надали відповідь що звернення буде опрацьовано після інкасації. Термін до 14 днів. Для порівняння ті самі термінали самообслуговування хоч і беруть вищу комісію за поповнення але все вирішують все на протязі дня, а тут державний банк…
І їм байдуже що ці кошти комусь терміново потрібні. Одним словом жах!
12 листопада 2021, 9:56
Доброго ранку!
Перепрошуємо за незручності.
Проведення та звірка результатів інкасації при обробці заявки на повернення коштів дозволить нам впевнитись в тому, що кошти були внесені та визначити їх суму. За результатом обробки заявки ми додатково інформуємо клієнта.
irusha102 11 листопада 2021, 16:47
Уже більше півроку не можу відкрити спеціальний рахунок для отримання компенсації Пакунок малюка, у письмовій відмові з головного управління банку причини не вказується за їх бажанням, чому моя дитина не може отримати компенсацію через невідомі причини, якщо це державна програма, а в інших банках такого рахунку відкрити неможливо
11 листопада 2021, 17:40
stcroix 11 листопада 2021, 15:33
Сегодня я стал участником просто гротескной и жутко неудобной ситуации на кассе отделения 30 г. Харьков, Сумская, 96. (К слову, рейтинг отделения на гугл отзывах 1,6 из 5 о многом говорит. Если рейтинг порядка 3х, уже нужно срочно что-то делать, а когда меньше 2х уже поздно). Ситуация в следующем, у меня открыт счет в Приват Банке и сегодня только со скандалом я смог снять свои деньги на кассе. Сотрудник банка начала передо мной пропускать двоих своих знакомых громко аргументируя это наличием у них карты Платинум. Хотя я понимал, что вся эта ситуация происходит для того, чтоб им успеть до перерыва. Гротескность ситуации состоит в том, что женщина, которую хотели провести без очереди, сказала сотруднице: «Так у меня не платинум», на что сотрудница ответила…«Та ничего", ну и я все это я слышал)) Далее, представитель приват банка посмотрела на меня и задала вопрос не очень уместный, как мне показалось: «Что у вас?» Я не понял, за проезд она спрашивает или это приемная мэра, но я ответил, что хочу снять деньги в кассе, собственно жду очереди. Затем она начала громко и на все отделение выяснять, являюсь ли я ВИП клиентом (только такие клиенты, как я понял, могут совершать коммуникации с живыми людьми на этом отделении, я ответил, что я предприниматель пришел, занял очередь и хочу получить свои деньги, банку оплатить за это его комиссию, и пойти по своим делам, затем сотрудница начала выяснять, премиальной картой я владею или нет, я ответил, что у меня бизнес счет и карта, наверное хорошая, но я даже не мог представить, что у меня какая-то обычная карта и за нее сейчас меня будут пытаться унизить, к слову скажу, что комиссия за снятие денег в кассе этого банка у меня порой в разы превышает месячное обслуживание ваших премиальных карт). Но не об этом. Я, каким-то чудом, пробился снять деньги с карты, и на этом, все вроде бы, должно было кончится, но нет) За моей спиной сотрудница рассказывала, что для снятия денег у них есть банкоматы и терминалы. Честно, я это прекрасно знаю и, поверьте, не утруждаю вас своим приходом в отделения и не занимаю драгоценное время кассиров и сотрудников, когда сумма снятия не очень большая. Кассир, которой очень хотелось на перерыв, начала сетовать, что у меня «обычная клубничка», это её крайне возмутило. Вместо того, чтоб собрать немного мысли в кучу, предложить мне какое-то решение вопроса по открытию карты ВИП, шмип, Платинум, еще что-то, я услышал только неодобрительное улюлюкание. Мне часто звонят менеджеры, предлагая доп услуги для предпринимателей, дешевые кредиты, деньги на развитие бизнеса, говоря, что банк идет в ногу со временем и понимает бизнес. Это вранье. По крайней мере уровень и клиентоориентированность сотрудников на местах находится между городской поликлиникой и укр почтой. И получается из серии «Губы накрасила, а пятки не помыла». Спасибо за сотрудничество.
P. S. Думал, что ни одна организация в мире не заставит написать о ней плохой отзыв, поскольку я человек максимально сдержанный и добродушный, но ваш сервис просто ни в какие рамки, твердая 1.
11 листопада 2021, 16:07
Приносимо вибачення за те, що після звернення до відділення у вас залишився негативний осад. Ми обов'язково проведемо перевірку стосовно даної ситуації та сповістимо вас по результату. Для цього ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти.
jonyuncle 11 листопада 2021, 14:16
Банк на брошюре декларирует кредит на авто с первым взносом от 10% на срок до 84 месяца.
На практике 10% никому не дают, об этом рассказывают сотрудники по телефону. Требуют 30% первого взноса. Зачем Вы тогда даете такую рекламу?
В очередной раз банк не отвечает за свои слова.
11 листопада 2021, 16:01
Дійсно, мінімальний аванс за послугою становить від 10 %, про що зазначено в офіційних джерелах банку. Ознайомитися з інформацією щодо умов кредитування та отримати детальну консультацію у профільних фахівців є можливість на сайті: https://privatbank.ua/kredity/kredit-na-avto?
З повагою, Приватбанк.
vipbmz 11 листопада 2021, 9:52
Відділення за адресою: Харків, вул. Валентинівська, 29-Б
Решила пополнить валютный депозит, создала заявку на пополнение наличными в приват 24, и после работы заехала в отделение в Харькове 08/11/21, но карточку привата забыла, подумала что если есть паспорт и ИНН проблем не должно быть. При этом вечером, я знала, что будет много людей и наличие золотой карточки, и сумма депозита более 50тыс. грн не даёт право быть первым в кассу (так как почти все такие как я в очереди, проверить сложно). Подошла моя очередь и на кассе меня попросили паспорт и карточку, объяснив ситуацию, кассир сказала что должен быть код для пополнения депозита, я зашла в приват24 и спросила где его посмотреть, так как смс не приходило и в приват 24 не отображается, на что кассир ответила, это Вы должны выяснить у менеджера отделения и это не его работа выяснять где этот код для пополнения. Посмотрев на очередь к менеджеру, я поняла, что Приватбанку мой депозит не нужен. Но решила испытать удачу через терминал для пополнения, открыв приват24 прошла идентификацию, и увидела что платёж в корзине на пополнение депозита весит, перешла в пополнение и терминал запросил карточку, таким образом в терминале без карточки тоже не пополнила. Возможно я не запомнила код для пополнения депозита, но на кассе должны уметь проводить идентификацию клиента по паспорту и увидеть что есть платёж на пополнение депозита? С терминалом наоборот, идентификацию клиента провел, но зачем требовать карточку, если я пополняю депозит?
11 листопада 2021, 10:49
Zalozn 11 листопада 2021, 8:52
Переводив 12000грн з однієї своєї картки на іншу свою. Гроші з однієї списалися, а на іншу не прийшли.
Відразу звернувся до служби підтримки банку з питанням куди зникли гроші. Повідомили — не зникли, а були зараховані на валютний рахунок. Попросив відмінити операцію — підтримка зависла на тривалий час. Тому самостійно перевів їх назад — зникло 173грн. При цьому рух коштів та їх списання у виписці не відображено, що є порушенням ст. 56 (Право клієнта на інформацію) закону Про банки та банківську діяльність. Жодних попереджень про здійснення конвертацій не надходило. Аналогічно з поверненням коштів з інтернет-магазинів — операції не відображаються, прослідкувати рух коштів неможливо.
Служба підтримки працює дуже погано — паузи досягають 10 хвилин, питання не вирішуються, персонал провокує конфлікт, зареєструвати звернення для розгляду відмовляється, що є порушенням Ст. 55 закону Про банки та банківську діяльність.
Звернувся за поясненнями через електронну пошту, але банк відповідь надати відмовився — вимагає надіслати запит рекомендованим листом або завірити електронним підписом, хоча передбачена можливість надіслати відповідь через додаток Приват24.
Гроші досі так і не повернуто — шахраї.
Відгук розглядати як скаргу у відповідності до закону Про звернення громадян. Паперову скаргу надішлю пізніше у випадку подальшої затримки з поверненням коштів.
11 листопада 2021, 12:55
Вітаємо!
При оплаті в Приват24, клієнт обирає картку з якої проводитиме оплату та картку, на яку буде проведено платіж.
Після вибору карток, для проведення оплати, платіж потрібно підтвердити, що дає змогу перевірити чи коректно обрані картки і у разі помилки, видалити оплату до її проведення. Якщо ж оплату вже проведено на картку, то в підтримці не можуть її відмінити, на жаль.
Що стосується коштів про які йде мова, то варто звернути увагу на те, що курс продажу та покупки валюти відрізняється.
На сьогодні в Приват24 — купівля 26.05 грн за один долар і продаж 26.3852.
Тобто, якщо ви купили валюту і потім її продали, то буде різниця в залежності від курсу. Ви завжди можете ознайомитись з інформацією по оплаті в Приват24 в архіві, а також у виписці.
Зі свого боку, банк виконав належно ваше дистанційне розпорядження на обрану картку за курсом, що був на момент оплати.
Ми також перевірили ваші звернення до нашої підтримки і просимо вибачити, що оператор не зміг відповісти вам одразу, так як на момент звернення канал чат-онлайн був надто популярний і оператор допускав через це паузи в діалозі.
Додатково нами буде проведено роботу з працівником, що не зміг надати вам відразу відповідь на скаргу, яка була залишена на сайті банку.
iblis76 10 листопада 2021, 14:50
Відділення за адресою: Київ, пр-т Володимира Івасюка, 53-Б
Сегодня снимал деньги в кассе.
На офф сайте приватбанка перерыв в кассе этого отделения с 12.30 до 13.30. На самом деле перерыв у кассы заканчивается в 14.00. 30 минут ждал на улице, а на улице в ноябре прохладно. Решил, если приват украл у меня полчаса времени, я потрачу еще пару минут на плохой отзыв.
10 листопада 2021, 16:16
Вибачте за незручності, з якими вам довелося зіткнутися при зверненні до відділення. Описана вами ситуація потребує ретельної перевірки. Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти.
Door2021 9 листопада 2021, 13:50
При натисканні закрити картки в приват24 видає якусь помилку при зверненні до спеціаліста у відділенні банку вона ровідомила що система у них не працює, і невідомо коли почне працювати, при наборі 3700 робот обіцяє що передзвонять через 3 хвилини і нічого не відбувається
9 листопада 2021, 14:30
Йдемо в приватні повідомлення, щоб перевірити інформацію та розібратись в ситуації.
alexeyb1979 9 листопада 2021, 12:34
Відділення за адресою: Київ, вул. Васильківська, 38
08.11.2021 стикнувся з відмовою касира прийняти доларові купюри, які мали штампи та надписи та плями. При цьому їх розмір на козній купюрі був далекий до максимального, визначеного у листі НБУ від 27.01.2021 р. N 50−0006/6961«Про здійснення валютно-обмінних операцій« зі зношеними та пошкодженими банкнотами іноземних валют». Наприклад площа надпису, цефри не перевищували 20 мм квадратних. При цьому запропонували, увага!!! взяти банкноти на експертизу тривалістю до півроку.
На прохання показати яким нормативним документом це передбачено — повне не розуміння. Скарга до колл-центру результату не дала, оператор виявився також не компетентним. Саме розумне що міг порадити, увага!!!, це поповнити ціми ж купюрами картку і потім з неї зробити платіж. Але жодної інформації щодо критеріїв зношеності купюр надати не змогла. Як результат платіж не провів, не вистачило грошей після того як частину банкнот касир відмовився приймати, витратив годину часу, чекаючи у черзі до каси.
9 листопада 2021, 13:50
Інформація за ситуацією передана профільним фахівцям для аналізу та проведення перевірки. За результатом з вами зв'яжеться співробітник банку.
tatkala 9 листопада 2021, 1:31
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Титова, 29-М
Доброго времени суток.
Вчера утром, 8.11.2021, в 8.11 по моей карте была проведена транзакция — предавторизация на сумму 4478.63 грн, что в валюте транзакции составило 169.74$
Данных операций я НЕ ПРОИЗВОДИЛА, о чем сообщила на гарячую линию банка.
Зарегистрировали заявление о мошенничестве, посоветовали обратиться в отделение банка для закрытия старого счета и карты, и открытия нового счета и карты, что и было мной незамедлительно сделано.
Специалист гарячей линии сообщила, что в случае, если данный интернет магазин разблокирует деньги, они мне вернутся, а если произведет списание — я их потеряю и банк ничего сделать не сможет.
Ещё посоветовали обратиться в киберполицию для составления заявки о мошенничестве. Попытка не увенчалась успехом, так как в их форме обязательными для заполнения являются поля о интернет ресурсе, куда производилась оплата, о способе оплаты и реквизитах, номере карты, или кошелька в (в зависимости от типа оплаты) получателя.
Снова обратилась на гарячую линию.
И банк мне эту информацию предоставить не смог — ОНИ НЕ ВИДЯТ, КУДА УШЛИ ДЕНЬГИ!
По карте существуют настройки с обязательным введением кода подтверждения по каждой транзакции.
ПОЧЕМУ в этот раз деньги были сняты без запроса кода подтверждения???
Специалист гарячей линии ответил, что некоторые интернет магазины сами отменяют запрос кода подтверждения для клиента.
Но разве код подтверждения — это защита интернетплощалки, а не клиента банка?

PS.: Моя карта находилась всегда при мне. Доступ к ней вторых лиц невозможен (проживаю и вдвоем с ребенком). Срок действия карты, сvv код, и пин код никому не сообщала. Для оплаты по терминалу ее не использовала (вариант «посмотрели данные» — не мой вариант).
Неужели нельзя вернуть украденные у меня деньги?
Неужели необходимо ждать 11 дней, пока их спишут окончательно?
9 листопада 2021, 10:34
Щоб здійснити оплату в інтернеті необхідно ввести дані картки, такі як її номер, строк дії та CVV-2 код, що на звороті картки. Якщо ці реквізити картки не введені, або дані при оплаті вказані не вірно, то оплата не буде проведена і кошти з картки не спишуться. В свою чергу, банк нікому не передає зазначені вище дані карток клієнтів.
За вашим зверненням ми створили заявку на оскарження платежу. Правила опрацювання таких заявок суворо регламентовані міжнародною платіжною системою та діють для всіх гравців на ринку. Разом з вами будемо очікувати на обробку заявки та одразу повідомимо вас про результат.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. На нашому сайті розміщені правила та поради, дотримуючись яких наші клієнти можуть самі не дати шахраям викрасти гроші з рахунків:
Moskalenko77 8 листопада 2021, 22:37
Хотелось было оставить максимально жалобный пост о работе ПриватБанк, но вектор настроения резко сменился на очень положительный 📈

Знаем, что прочтение больших публикаций занимает время, но когда это что-то приятное — совсем не жаль 😌
Информацию передам и в личные сообщения и на Минфин.

К сожалению, сотрудники колл-центра не захотели/не смогли помочь, но речь будет о работе онлайн-поддержки.

Зайдя, как всегда, в привычное приложение, обнаружили, что некоторые шаблоны слетели. Важные. Нужные. Ранее с ситуацией уже сталкивались и тогда вопрос был решён очень быстро — мне вручную добавили недостающий шаблон, поскольку он не сохранялся, хотя делали всё строго по инструкции.
Решили и в этот раз попытать счастья у онлайников. Обратились и… каково было моё удивление, когда я увидела знакомое фото и имя специалиста 😱 ЭТО БЫЛ ТОТ ЖЕ ПАРЕНЬ, который давным-давно помог! В глазах сразу засияла надежда 👀

Хочу выразить огромную благодарность специалисту! Его табельный номер 281613, а имя, повторюсь, Денис.
Сотрудник максимально лояльно отнёсся к существующей проблеме (поверьте, это проблема: вводить десятки цифр вручную, боясь пропустить что-то или ошибиться — та ещё пытка) и очень быстро, качественно, профессионально решил её тем же путём, что когда-то — запросил данные и создал шаблон вручную.
Очень счастлива, что в компании имеются такие ответственные и клиентоориентированные специалисты, которые помогают нам, простым (и не совсем) клиентам!
Очень верю, что таких много и они с таким же подходом к своей работе, несмотря на положительный или негативный настрой клиента.
Прошу передать мои слова благодарности руководителю специалиста и ему в частности, для меня это принципиально важно ☝🏼
Сотрудник действительно на своём месте. Желаю ему карьерного роста и не терять эту человечность!

Будем надеяться, что больше ничего слетать не будет, а число довольных обслуживанием разными департаментами компании клиентов будет только расти.
9 листопада 2021, 9:22
Раді, що ваше питання було успішно вирішено. Кожен з наших колег у підтримці завжди готовий прийти на допомогу :)
Ми додатково зв'яжемось з вами після перевірки вашого звернення в контакт центр. Проаналізуємо ситуацію, щоб в майбутньому будь-яке питання вирішувалось з першого звернення та максимально швидко.
sonyaua 8 листопада 2021, 17:16
Представник А Т КБ «ПриватБанк» звернувся до суду з позовом про стягнення з мене заборгованості за кредитним договором у розмірі 16979,17 грн. Судом було відкрито провадження № 2/398/964/21 у справі № 398/521/21.
Судом було винесено рішення, згідно з яким, з мене було стягнуто заборгованість за кредитним договором у сумі 4481 грн 66 коп та 599 грн 28 коп судового збору. У задоволенні решти позовних вимог банку було відмовлено.
Апеляційну скаргу банком не було подано, натомість було направлено виконавчий лист до державної виконавчої служби. Таким чином, банк погодився з рішенням суду.
Мною було сплачено вищезазначені кошти, таким чином виконано зобов’язання перед банком у повному обсязі.
Проте, після цього представники банку регулярно мені телефонують та вимагають сплатити решту коштів, не зважаючи на те, що суд не підтримав такі вимоги і обгрунтував їх незаконність.

Я направила лист до банку з вимогою закрити відповідний рахунок, керуючись положеннями ст. 1075 Цивільного кодексу України та Інструкції № 492, та вимогою передати відповідні актуальні дані в Українське бюро кредитних історій. На що отримала «відписку» від банку та відмову у закритті рахунку, не зважаючи та однозначну судову практику з цього питання.

Приват банк — це просто збіговисько колекторів, які не діють у правовому полі, направляюсь боржникам листи з фейковими судовими рішеннями (думаю, багато їх «клієнтів» з цим зіткнулися). Бачу лише один вихід — іти до суду з вимогою про обнулення та закриття рахунку.
8 листопада 2021, 18:25
Добрий вечір!
В своїй діяльності банк керується вимогами чинного законодавства України. Ваше питання було детально розглянуто профільними фахівцями та за результатом надана інформація при зворотньому зв'язку.
yporokh 8 листопада 2021, 12:24
Сегодня в 9−30 зашел перевыпустить карточку. В 12−10 уже звонят аферисты якобы от службы безопасности привата, называют мое ФИО и рассказывают что вы были сегодня в отделении, с вашей карточки пытались совершить платеж на розетку и т. д… Откуда блин вся эта информация вплоть до посещения банка!!!
8 листопада 2021, 12:53
Ми не можемо підказати, звідки у шахраїв ваш номер та чому вони зателефонували саме зараз.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима, в першу чергу, не повідомляючи третім особам персональні дані.
Ось тут 👇 є декілька проситих та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
gorodok512 8 листопада 2021, 11:37
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Космонавтів, 142/3
Я військовослужбовець. Нещодавано банк заблокував мою заробітну картку. Всі нарахування на мою картку надходять від військової частини у якій я перебуваю на фінансовому постачанні. Призначення всіх зарахувань вказано. Під час спілкування з працівниками відділення Приватбанку відповіли що потрібно підтвердити походження коштів та потрібна довідка про доходи за 2020−2021 роки. ПИТАННЯ — відкіля іде ДИБІЛІЗМ. Я кожен рік запонюю декларацію, яку перевіряють відповідні органи. Всі кошти отримую тільки від держави. Чекаю на відповідь.
8 листопада 2021, 12:03
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Anshat 8 листопада 2021, 10:50
При проверке баланса карты, оказалось что у меня списали почти 1000 грн, причем в архиве операций этих данных нет, вечером был плюс на карте, а утром получился минус, соответственно я не могу воспользоваться своими деньгами, ещё и долг появился!!!
Онлайн консультант сказал что в привате сбой и деньги списались повторно!!! Но это нигде не отображается!!! Кроме минусового баланса. Если ситуация не решится, больше этим банком пользоваться не буду!
8 листопада 2021, 11:57
При проведенні оплати на сторонніх сайтах або в мережі терміналів іншого банку сума може бути зарезервована на картці, а фактичне списання відбувається пізніше за запитом торгової точки. У вашому випадку, банк отримав два запити, один на резервування, а інший на списання такої ж суми торговою точкою. Кошти можуть знаходитись в резерві до 11-днів, що регламентовано правилами міжнародної платіжної системи. Якщо протягом 10-ти днів в банк не надходить запит на їх списання, гроші автоматично повертаються на доступний баланс картки. Кошти можуть повернутись раніше, якщо до банку надійде відповідний запит про виведення їх з резерву.
Якщо ви не проводили оплату в даній торговій точці то за вашим зверненням в підтримку ми можемо подати запит на оскарження тієї чи іншої оплати.
Ми проаналізували ваше звернення в підтримку та проведемо роботу з фахівцем, щоб покращити якість обслуговування.
Pyrchel 8 листопада 2021, 9:17
Добрий ранок!!!
Я надіюсь в когось він добрий. Я мама двійні отримала карту в приват банку «пакунок малюка«дайте відповідь на запитання будьласка!!!)???
Чому я неможу з першого разу нею скористатися? Чому вже сьогодні другий раз непроєходить платіж!? В мене двоє діток (які плачуть) а я займаюсь незрозуміло чим тільки не дітьми? Чому я неможу додщвонитись до спеціаліста, а комп’ютер ганяє мене по цифрах безкорисних!? Чому в вашому меню немає розділу проблеми з картою ПАКУНОК МАЛЮКА? раз ви взяли це на себе то повині нести якусь відповідальність!? раніше з приватному проблем ніяких небуло, зараз одні нерви…
8 листопада 2021, 10:23
Кошти, отримані на картку «Пакунок малюка», можна витратити тільки на придбання дитячих товарів та товарів для породіллі у визначених мережах закладів торгівлі або через інтернет магазини. Зняття готівки та платежі з картки на картку з даної картки не проводяться. Міністерство соціальної політики передає до банку перелік магазинів у яких дозволена купівля дитячих речей. Підключені магазини розміщені на сайті міністерства https://pakunok-malyuka.ioc.gov.ua.
У разі виникнення питань наші фахівці в онлайн підтримці на сайті банку завжди на зв'язку та готові прийти на допомогу. Також ви можете написати нам в особистому повідомленні, якщо виникли додаткові питання.
psheborskiy 7 листопада 2021, 20:12
Знімав кошти в банкоматі, гроші списало, банкомат написав, що сталась помилка і купюри не видав. 2021 рік на дворі, Ви що таке транзація чули? Таке враження що всі скілові працівники пішли по інших банках, а тут залишився один відстій. До сапорта дозвонитись не реально, зробили голосового бота, ви самі ним пробували користуватись? Після того, як насилу залишив заявку на повернення, кажуть чекайте 14 днів, ви що собі думаєте? У вас є запис з камер, логи банкомата, логи кожного пристрою в банкоматі, ви ж бачите що він кошти і не намагався видати, які 14 днів. Але правильно, для аналітики треба мати щось в голові, а не пусте місце. Кілька років назад, був топовий банк, а куди перейшов весь ТОП менеджмент і ІТ спеціалісти думаю знають усі. 😺
8 листопада 2021, 10:20
Перепрошуємо за незручності.
В деяких випадках, щоб опрацювати заявку треба зробити інкасацію, що дасть нам змогу впевнитись в тому, що кошти дійсно не були видані та визначити їх суму. Ви можете бути певні, що ми завжди прагнемо якомога швиде опрацювати заявку і за наявності збою повернути кошти клієнту.
CRjonny 7 листопада 2021, 1:00
Мной пару месяцев тому была закрыта универсальная карта от привата, в следствие событий которые я описывал ранее здесь
Уже третью неделю мне названивает робот с требованием посетить иx логово, где они якобы выдадут мне новую карту. Агаага
Парадокс ситуации в том, что еще с января у меня нулевой кредитный лимит по иx недокарте, я давно сxодил получил в другие банки аналоги и мне дали сколько я попросил, ибо я являюсь добропорядочным гражданином и соблюдаю договоренности всегда.
Приват же как известно всем читателям минфина плевал на клиента, плевал на все законы и избранно плюет на решения суда, которые его ограничивают
В принципе в последнем пункте я проявляю солидарность с ними. И потому я не могу сказать роботу, говорю здесь --единственный вариант, при котором я не против продолжить сотрудничать с Приватом далее, это полное исключение третьиx лиц в наши договоренности. Разжёвываю никакие исполнительные службы куда к корыту напиxали своиx жён чиновники с продажными судьями не лезут в наши договоренности. Я желаю также не исполнять иx решения, как делает приват когда его ущемляют
я требую с Привата гарантий не блокировать мои счета, которые я доверил ему и только ему на запросы всякиx чиновников, на парковочное место, которыx заеxали.
И только тогда можете мне звонить
7 листопада 2021, 9:55
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України. Ми відключили всі рекламні комунікації для вас і більше не будемо вас турбувати.
Ellena78 6 листопада 2021, 23:41
Огромная благодарность консультанту Ганне, которая помогла решить проблему с удаленной актуализацией, которую другие консультанты не могли решить.
7 листопада 2021, 9:46
Обов’язково передамо Ганні. Задоволений клієнт — найкраща мотивація! Щоб ми могли більш детально перевірити, чому не змогли допомогти вам з першого разу, написали вам в приватні повідомлення.
Мінфін
Відповідь адміністратора
9 листопада 2021, 15:49
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 09.11.2021).
Stranger2021 6 листопада 2021, 22:40
Много лет обслуживаюсь в Приватбанке, в принципе всем был доволен, но последние годы ставки по депозитам — курам на смех, инфляция и та выше, к тому же закрыли услугу «Стандарт безналоговый». Прийдется искать альтернативу в других банках. С такими процентными ставками по депозитам, растеряете всех вкладчиков.
7 листопада 2021, 9:45
Формування відсоткової ставки орієнтоване на ринок та на облікову ставку НБУ. Дійсно, з метою спрощення лінійки депозитів, з 01.06.21 було припинено оформлення нових та продовження на новий строк діючих послуг «Стандарт безподатковий».
Ви завжди можете обрати зручний вклад з доступного переліку https://privatbank.ua/depozit

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝