Приватбанк блокує соцвиплати

Tatiana409 14 квітня 2022, 23:55
Узв’язку з війною в Україні, була вимушена покинути країну разом з двома дітьми і вже більше місяця знаходжуся на території Польщі. Молодшій дитині 5 місяців, старшому сину 6 років, але він має тяжку інвалідність, дитина потребую постійного догляду. У зв’язку з цим отримую соціальні виплати. При спробі скористатися отриманими коштами Приватбанк кожного разу блокує картку, фінансовий номер та приват24. Телефонуючи на гарячу лінію 3700 мені пропонують звернутися до найближчого відділення (ви давно в Польщі відкрили відділення?). Після довгих та непродуктивних розмов запропонували звернутися до онлайн чату, де знов почалося все спочатку. Таким чином я витратила два дні намагаючись розблокувати картки та фінансовий номер, бо довелося переписуватися не з одним оператором, безліч разів прикріплювала своє фото с паспортом, як цього вимагали оператори. Витративши купу часу та нервів мені нарешті розблокували картку та відновили фінансовий номер. Коли сьогодні мені було необхідно перевести кошти на свою картку іншого банку мені знов заблокували картку та фінансовий номер. Скільки днів мені цього разу треба витратити щоб розблокувати картку та фінномер? Також виникає питання, Приватбанк щоразу блокуватиме картки та доступ до Приват24, при кожній спробі користування власними коштами? На якій підставі, за якими критеріями ці дії з коштами підпадають під так звані «підозрілі операції»? Де визначення? Де роз’яснення що це за такі «підозрілі операції»? Чому я маю витрачати час на непрофесійних операторів Приватбанку кожного разу коли маю намір використати кошти як вважаю за необхідне для своїх дітей замість того, щоб проводити цей час із ними, оскільки вони й так психологічно травмовані через вимушений від'їзд з дому?
15 квітня 2022, 10:16
Вітаємо!
Шкода, що наші піклування про вашу фінансову безпеку у вас залишили негативний осад:(
Дійсно, деякі операції можуть потрапляти на перевірку. Це викликано необхідністю впевнитись, що їх здійснюєте саме ви, а не третя особа і цим самим захистити вас від шахраїв.
Якщо є підозри, що операцію здійснює третя особа — ми вимушені прийняти усі міри задля збереження ваших коштів.
Для вирішення вашого питання просимо звернутися в нашу підтримку чата, де наші фахівці з радістю вам допоможуть.
Якщо у вас виникнуть труднощі чи додаткові запитання — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.

15 квітня 2022, 3:49
Як там статус біженця і соцвиплати в Україні і Польші?Не погано влаштувались!
Три літри
Три літри
15 квітня 2022, 8:55
В смысле «блокируют финансовый номер»?

Приватбанк давным давно продал своего мобильного оператора (2007 год) и никакие номера заблокировать не в состоянии.

А ты сообщила Приватбанку что находишься на территории Польши и все операции будут происходить там? Подозреваю что это можно сделать и в том же самом Приват24 без звонка оператору.
15 квітня 2022, 12:11
Там даже функци карты есть не блокировать при выезде за кордон если что.
Игорь Виноградов
Игорь Виноградов
16 квітня 2022, 6:14
Так правильно,другая карта находится не у Вас,и банк в праве ее заблокировать,что собственно и делает.Тем более не в Украине.А ПриватБанк,это Украинский банк,если не знали.Отделений в Польше нет,это был глупый вопрос,про отделение в Польше.За границей,Вы сами за себя несете ответственность,и в случае чего,Украина не несет за Вас ответственность,так же,как и банки!!!

USD 39.4 40

USD 39.4 40