Мошенница 4149499340664075 Саган Татьяна николаевна

romanchu 11 липня 2020, 8:03
Здравствуйте вчера на странице в Инстаграмме участвовала в розыгрыше, перевела мошеннице деньги за комиссию. Естественно ни приза ни денег. В чате приват мне не помогли, только отослали в полицию!!! Погуглив я увидела тут ещё один отзыв о мошенничестве Саган Татьяны с этой же картой 4149 4993 4066 4075 от 2009 года!!!

Могу предложить что вы не предприняли Ничего!!!
Почему не реагируете на обращения людей??? И даёте мошенникам получать деньги на ваши карты??
11 липня 2020, 10:23
Добрий день.
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.

У разі спроби здійснення щодо Вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

Італій .
Італій .
11 липня 2020, 8:33
Если сами жертвы мошеницы не идут в полицию то что именно они ждут от банка?
MykolaA
MykolaA
11 липня 2020, 9:17
Цитата: «Естественно ни приза ни денег.» Т.е. автор заранее была уверена в таком результате.
«участвовала в розыгрыше» - рассказ на тему «как я провела день».

kingcity
kingcity
11 липня 2020, 9:33
«Учавствовала в розыгрыше» - ну от Вас успішно й розіграли.
Mindent
Mindent
11 липня 2020, 10:23
Банк-это не полиция..а Татьяна Николаевна с таким же успехом может тут написать,что мошенница-это Вы. Только правоохранительные органы решают эти вопросы
romanchu
romanchu
16 липня 2020, 22:23
4149499340664075 владелец по карте уже Березкин Сергей Валерьевич, очень интересно...

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Мошенница 4149499340664075 Саган Татьяна николаевна