Vit63 8 лютого 2022, 9:42
Хочу довести до відома керівництва Приватбанку, що банк не виконує своїх прямих обов’язків, не піклуїться про своїх клієнтів. Я подав заявку на повернення коштів в зв’язку з махінаціями які було проробленно зі мною. Підготував всі документи, зібрав докази. Приватбанк приняв мою заяву, транзакціям було присвоєно номери 1806307, 1806313, 1806312, 1806311.В той же день, коли були відкриті заявки, Приватбанк зразу їх і закрив, а на сайті написав «На жаль, кошти повернути неможливо, оскільки з дати здійснення операції минуло більше 120 днів (згідно з правилами міжнародних платіжних систем Visa/Mastercard).» Але ж це не правильно! В правилах Мастеркард написано, що якщо володар картки оскаржує якість послуги, то транзакція має бути не старіша ніж 540 днів. Я неодноразово звертався в Приватбанк, пояснював, розказував де я таке прочитав в правилах, та на якій сторінці. Мені постійно відмовляли, говорили, що заявки оформленні коректно,і що ми нічим помогти не можемо, пройшло 120 діб. Але я знаю, що такі заяви розглядаються за термін до 540 діб. Я написав письмову скаргу та відправив у Приватбанк. Вчора прийшла мені письмова відповідь, підписав Семененко В. В.
Пан Семененко В. В. пише мені таке «Якщо товари або послуги повинні були бути надані після дати обробки транзакції, то період часу в 120 календарних днів обчислюється з останньої дати, коли власник картки очікував отримати товари або послуги, але не повинен перевищувати 540 днів з дати обробки транзакції. Документів, які б підтвердили. що послуга повинна була бути надана Вами протягом останніх 120 днів, Вами надано не було. Враховуючи вищевикладене, на даний час термін оскарження закінчився»
ЯК ЖЕ ДОКУМЕНТІВ НЕ БУЛО? КУДИ ДИВИТЬСЯ БАНК??? ЧОМУ НЕ ЧИТАЄ ДОКУМЕНТИ??? На 1 сторінці моєї заяви, я звертав увагу банка, що у моєму випадку, часові рамки для повернення платежів слід обчислювати не з дати здійснення транзакції, а з 21.12.2021 р. (коли я направив Повідомлення про відмову від послуг та розірвання договору), підстава визначення часових рамок стор. 59 правил Мастеркард. Але пан Семенко В. В. не уважно прочитав мої документи, та поспішив мені відмовити.
Прошу, Голову правління, службу безпеки та підрозділ управління ризиками розібратися з роботою претензійного відділу банку.
8 лютого 2022, 10:52
Банк виконує взяті на себе зобов'язання та робить максимум, щоб вирішити питання на користь клієнта.
На жаль, в наданих вами документах, що могли б дати банку підстави для оскарження операцій немає опису послуги і даних про те, чому послуга не відповідає тій, яку вам мали надати. Також відсутні підтвердження, що послуга мала бути надана вам. Таким підтвердженням могли б слугувати скріншоти переписки з надавачем послуги або договір на надання послуги, які не були надані.
alexgrdev 8 лютого 2022, 9:26
Відділення за адресою: Київ, вул. Маршала Тимошенка, 29
Функція зняття готівки розташована неадекватно глибоко в меню, зате кнопку «Отримувати зп/пенсію в приват» розташували відразу перед очима.
Далі, коли я спробував зняти 2 тисячі гривень, мені написало, що це занадто велика сума і що можна зняти лише 1 тисячу. Ок, зняв по 1 тис, але чому я дожен витрачати час щоб знімати скільки мені потрібно тільки по 1 тисячі, не зрозуміло. І чому це обмеження відображається після спроби зняти гроші, а не перед?
Загалом навіть таку просту функцію, як зняти готівку, банк не зміг зробити нормально.
8 лютого 2022, 10:49
Функціонал та системи банку розробляються та оновлюються в залежності від потреби наших клієнтів.
Ми маємо зручну та велику мережу банкоматів, що дає змогу зняти готівку майже всюди як нашим клієнтам, так і клієнтам інших банків без додаткових комісій з нашого боку та пошуків потрібного банкомату.
При знятті готівки з картки ПриватБанку кнопка зняття готівки знаходиться на головному екрані, який доступний одразу після введення ПІН-коду.
В нових банкоматах, що також приймають готівку, можна знімати кошти через NFC, приклавши картку або телефон з NFC до банкомату, після чого можна одразу обрати суму зняття і провести операцію. Такий спосіб діє не лише для карток ПриватБанку.
При знятті готівки з карток інших банків фунціонал меню може відрізнятись. Також можна скористатись послугами каси/банкомату, що видав вашу картку. Обмеження на суму зняття з карток інших українських банків встановлено для відповідності вимогам законодавства.
Дякуємо за зворотній зв'язок.
Елена Кулиш 7 лютого 2022, 19:05
Хочу пожаловаться на бездействие работников претензионного отдела ПриватБанка, и покрытие ими мошеннических действий LIMEFX.
Я являюсь клиентом ПриватБанка, в ноябре 2021 г. подала заявление на опротестование транзакций по операциям по моей карте, которым были присвоены номера заявок №№ 17531177, 1753179.
Когда банк принял мое заявление, то обещал сделать все, чтобы ускорить процесс возврата моих средств. Но через пару месяцев я поняла, что банк не защищает меня, хотя я его клиент, потому что эти «работники», занимающиеся моими заявками, уже давно положили мои средства в свой карман!!!
Зачем им возвращать мне мои средства?
Я уверена, что они сами и организовали все это, чтобы используя платежные системы, наживаться за счет клиентов банка. Иначе как объяснить такую ​​ситуацию?
12.01.2021 г. из информации на сайте https://privatbank.ua/refund я узнаю, что по моим заявкам №№ 17531177, 1753179 «получен ответ от торговой точки с отказом о возмещении средств. С документами можно ознакомиться, отправив письмо на chargeback@privatbank.ua. В теме письма укажите номер заявки.»
Я направила запросы на получение копий документов от банка-эквайера.
В тот же день я получила от ПриватБанка ответ, что «Мерчант не надав ще документи до репрезентації. Очікуємо їх до 10 днів.»
Хорошо, жду.
Проходит 10 дней, документов никто не присылает, а вообще закрывает заявки.
Я начинаю писать на chargeback@privatbank.ua запросы, на каком основании закрыты мои заявки.
На что получаю такой ответ, дословно: «Ми отримали відмови від банку-еквайра на повернення коштів. Однак, документи ще не відобразились на ПС. Крім того, змушені Вам повідомити, що згідно вимогам МПС щодо диспутів власників карт (див. Розділ 2 Chargeback Guide) обмежують оскарження певних транзакцій, що стосуються інвестицій, валютних рахунків, та подібних диспутів, тому транзакції більше не підлягають оскарженню».
Сколько бы я ни писала требований, жалоб, не звонила на горячую линию, у ПриватБанка ответ заготовлен один: «згідно вимогам МПС щодо диспутів власників карт (див. Розділ 2 Chargeback Guide) обмежують оскарження певних транзакцій, що стосуються інвестицій, валютних рахунків, та подібних диспутів, тому транзакції більше не підлягають оскарженню».
Мне очень интересно, какой стороной мерчант Бухгалтерские услуги: Tap*Tap A с MCC кодом — 8931 (Бухгалтерский учет, Ревизия и Бухгалтерские Услуги) относится к инвестиционным, валютным счетам? А если бы и касался, то правила Мастеркарда такие транзакции не запрещает обжаловать.
Вот мне очень интересно, для ПриватБанка Мастеркард разработал какие-то отдельные правила? Для всего мира одни, а для ПриватБанка другие?
У меня сейчас обжалуются такие же транзакции с мерчантом. Бухгалтерские услуги: Tap*Tap A и в МОНО банк. Там тоже возникла подобная ситуация, банк-эквайер пообещал ответить на претензию, но не прислал документы, то претензионный отдел МОНО банк направил мне письмо, где отмечалось, что «Банком було отримано повторне подання до оплати (Second Presentment) щодо спірних операцій. Згідно правил МПС банк-еквайєр має 8 календарних днів (від дати виставлення диспуту) для надання супровідної документації. Після закінчення терміну банк-еквайр так і не надав супровідні документи. Виходячи з цього Банком було виставлено повторну претензію (Pre-Arbitration Case) надавши як аргумент порушення правил оформлення диспутного кейсу — відсутність супровідної документації. 12.01.2022 р. було ініційовано повторну претензію (оформлено Pre-Arbitration Case)… "
Из такого письма видно, что МОНО банк реально защищает своего клиента, руководствуясь правилами Мастеркард.
В таких обстоятельствах, я вынуждена констатировать о препятствиях в реализации моего права на опротестование спорных транзакций со стороны отдельных сотрудников Приватбанка.
Время идет, а я до сих пор не могу добиться своего права подать на пре-арбитраж МПС, потому что у Приватбанка транзакции с мерчантом Бухгалтерські послуги: Tap*Tap A не обжалуются. А возможно уже давно обжаловались, только мои средства осели в чужом кошельке?
Прошу руководство банка провести служебное расследование.
8 лютого 2022, 10:42
В своїй діяльності Банк неухильно дотримуєтсья вимог чинного законодавства, а оскарження платежів здійснює виключно в рамках правил міжнародної платіжної системи.
У вашому випадку оплата була здійснена на рахунок брокерської компанії, яка про це відкрито повідомляє на своєму сайті, також це вказано в документах наданих вами для проведення оскарження і у відповіді, яка надійшла до банку від екваєра під час опрацювання заявки на повернення коштів. При всьому бажанні піти вам на зустріч в оскарженні платежів ми не маємо змогу ігнорувати правила платіжної системи.
Raz8585 7 лютого 2022, 17:27
Відділення за адресою: Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19
Ну что ж, очень не хотелось писать данный отзыв (ждал сколько хватило терпения), но теперь всё же вот пришлось.
Суть очень проста — 20.01.2022 мы с женой снимали деньги в банкомате Приватбанка прямо в помещении отделения банка по адресу Киев, ул. Маршала Тимошенка, 29.
В помещении установлено несколько терминалов самообслуживания и банкоматов. Выбрали самый большой, из той серии в который можно укладывать сразу несколько пачек наличных, с надписью «до 200 купюр». Я предположил, что и с выдачей в этом случае проблем быть не должно — наличности должно хватить.
Дальше как у всех, кто был в подобной ситуации — банкомат деньги с карты списал, но ничего не выдал. При этом он мучительно считал, считал, крутил и гремел своими механизмами минут 10 — при этом шторка лотка выдачи наличных оставалась закрытой всё время. Затем он всё же остановился, отдал карту из картоприёмника и написал на экране что вроде «Операция не может быть выполнена». После вернулся в главное меню и при этом верхний левый пункт «Зняти готівку» был уже серым и неактивным, хотя ранее он работал — иначе я бы просто не смог на него нажать.
Естественно, уже через минуты 2 банкоматного пересчёта мы с женой заподозрили — что-то здесь пошло не так и подозвали свободного менеджера из зала для помощи, благо клиентов у него на моменте не было. К сожалению, он помочь не смог — максимально ему удалось зайти со своего планшета в счёт карты и подтвердить списание суммы. Ну и посоветовал звонить и сообщить о неисправности.
Прямо тут же, у банкомата в помещении банка, был сделан звонок, оформлена и зарегистрирована заявка на возврат средств. Нам было сообщено, что в течении 14 дней деньги вернуться на карту.
Ну что ж, ладно, больше никто ничем помочь не мог, была ещё надежда, что «в течении 14 дней» — это же может быть и раньше, поэтому решили подождать решения вопроса.
25.01.22 по ссылке на номер заявки на сайте банка появилась дополнительная надпись — «Уточнення даних. По Вашій заявці на повернення коштів проводиться перевірка. Терміни розгляду до 14 робочих днів.» Ну ладно — люди работают, вот уже целых 5 дней потратили на решение вопроса, значит что-то двигается.
Однако время шло, НИКАКИХ движений по заявке более не происходило и вот сегодня, в понедельник, решил после выходных проверить её статус.
Предыдущая запись от 25.01.2022 таинственно исчезла, вместо неё появилась точно такая же, но с датой уже от субботы — 05.02.2022 с той же формулировкой «Уточнення даних. По Вашій заявці на повернення коштів проводиться перевірка. Терміни розгляду до 14 робочих днів.» То есть после ожидания возврата — 18 дней, Приват сам себе опять продлил срок невозврата наших денег ещё на 14 дней и, как я понимаю, к этой уловке он может прибегать каждые 2 недели просто меняя дату в «Уточнення даних»?
Эй, Приватбанк, скажите пожалуйста — а что вам ещё нужно, чтобы разобраться в операции по ВАШЕЙ карте, в ВАШЕМ неисправном банкомате и в помещении ВАШЕГО отделения? У вас есть как минимум 3 записи с видеокамер безопасности в отделении, подтверждающие, что выдачи наличных не было, включая камеру самого банкомата, и свидетель — сотрудник банка, который стоял всё время рядом с нами. Сколько ещё нужно времени для выяснения — ведь я точно знаю, что инкассация этого банкомата с 20.01.2022 была сделана уже не один раз?
Ну и вопрос тем, кто опытный — что делать в том случае, если Приват будет морозиться и дальше?
7 лютого 2022, 18:36
Добрий день.
По вашій заявці на повернення коштів проводиться перевірка. Терміни розгляду до 14 робочих днів. Ми дуже стараємося встигнути надати відповідь в обіцяний вам термін.
aurinko29 7 лютого 2022, 16:24
Жахливо. Відмовили 75-річній бабусі в оформленні УНІВЕРСАЛЬНОЇ картки, як тільки почули, що вона має використовуватися для ЩОРІЧНОГО переказу коштів за аренду пая, аргументувавши тим, що це ОДНОРАЗОВИЙ (??) переказ. КАРТКА УНІВЕРСАЛЬНА, яка вам різниця, як часто буде відбуватися переказ! Із вичайні співробітниці, і адміністратор — хамки. Прошу звернути на це увагу і фінансово вплинути на їх поведінку.
7 лютого 2022, 17:38
Добрий день.
Йдемо до приватних повідомлень, щоб уточнити ваші дані, та детальніше розібратися в ситуації.
Shaman22 7 лютого 2022, 15:33
Несколько недель назад поменял номер телефона, номер был прикреплен только к Приват банку, больше никуда, ни звонки, ни интернет не использовался.
Сегодня звонят «разводилы» и уже знаю меня по Ф.И.О
Приват, вы уже задолбали сливать всю информацию своих клиентов!!! Или вы за дураков всех держите?
7 лютого 2022, 16:27
Добрий день.
Ми розуміємо цінність приватності та важливість захисту персональних даних. Зі свого боку не можемо прокоментувати, звідки у сторонніх організацій ваш номер телефону, але точно можемо запевнити вас, що не передаємо дані третім особам.
Кино Индустрия 7 лютого 2022, 15:00
Решил я вообщем сделать маме подарок, что бы не переживала так сказать о своем будущем! У нее какие-то сбережения были, я решил добавить до этой суммы от себя подарок и купить ОВГЗ, до 1 млн. Что бы ей ляпяло по 8−9к. в месяц и она жила спокойно, не напрягалась на свою минималку) И шо вы думаете!!!
Ей заблокировали счета в Привате и требуют справку о доходах! А какой доход, если я ей большую часть просто подарил.
Раньше хоть воровали, так не лезли в карман простых граждан, а сейчас так же воруют, так еще и граждан обирают. Да и вообще, когда все «тiкали» с ОВГЗ, я вложился на свой страх и риск и этим государство мне отплатило!
Приват скажет, что он работал в нормах закона, а я скажу что сдал с патрохами налоговой, а если банк выбирает налоговую, а не клиента, клиент выбирает другой банк.
Пока ПриватБанк, привет Монобанк! p. s. В ответе не коммент не нуждаюсь…
7 лютого 2022, 15:59
Добрий день.
Банк здійснює фінансовий моніторинг для запобігання та недопущення використання послуг банку з метою:
— легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом;
— фінансуванню тероризму;
— фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
Мама може надати оригінал документу що підтверджує родинний зв'язок.
У разі виникнення питань, мама завжди може звернутися до підтримки банку за будь-яким із доступних каналів, ми завжди раді допомогти.
Lorem2022 7 лютого 2022, 14:21
31.01.2022 р. щодо мене були вчиненні шахрайські дії, а саме з моєї кредитної карти знято шахраями 31000,00 грн. Працівники Приват банку та служба безпеки дають стандартну відповідь звертатися до поліції, що це не їх компетенція. Та ніхто не може дати чітке пояснення, як з картки де кредитний ліміт 1500,00 грн можливо зняти 31000,00 грн. При чому із 1500,00 грн кредитних коштів мною було використано 1447,00 грн. Скажіть, як банк дозволив збільшити кредитний ліміт, якщо той ще не погашено. Повідомлення про збільшення кредитного ліміту надійшло тільки наступного дня. Списання коштів відбувалося з інтервалом в 1 хв і ти не можеш нічого вдіяти, бо на гарячій лінії 3700 треба пройти 7 кругів пекла доки з'єднають з колцентром. Картку заблокувала та кредит гасити мені. Вданому випадку навіть не передбачено замороження % доки триває досудове розслідування. Вивчивши детально відгуки за останній час я знайшла дуже багато подібних випадків пов’язаних саме з Приват банком. Служба безпеки бачить в який банк пішли кошти та допомогти нічим не хочуть.
7 лютого 2022, 14:55
epihodov 7 лютого 2022, 14:14
30 января 2022 года на платформеhttps://reibert.info продал товар, получил оплату и оборвал связь.
Номер карты «приватбанка», на которую были переведены средства: 5168 7427 3355 2347
ФИО мошенника: Канибор Максим Викторович
телефоны мошенника:
066 9304519
095 1278967
7 лютого 2022, 14:46
Добрий день.
У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Novokhatskyi 7 лютого 2022, 8:51
Відділення за адресою: Вінниця, пр-т Коцюбинського, 32
Все как всегда пополнял карту универсальная в терминале самообслуживания. Внёс 2000 гривен после этого нажав кнопку оплатить, терминал выключился и деньги так и не были зачислены. После чего обратившись в отделение мне сказали что ВООБЩЕ не видят мою карту универсальную в списке моих карт вообще не видят и сказали обратится на гарачую линию. Гарячая линия сказала написать в чат онлайн. А чат онлайн сказал сходить в отделение. Спасибо вам огромное «любимый ПриватБанк». Вы все больше пытаетесь помочь своим клиентам!
7 лютого 2022, 9:54
Добрий день.
На жаль, нам не вдалось ідентифікувати вас за залишеними в заявці даними. Додатково написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші дані та детальніше розібратись в ситуації.
YaninaBorynets 7 лютого 2022, 6:33
4.02.2022 в терміналі самообслуговування після внесення купюри 500 грн.термінал вибив помилку, що тимчасово не приймає готівку і виключився. Після звернення до відділення банку мені передзвонив оператор, прийняв заявку на розгляд, але кошти не були повернені, так як прийшла відповідь про те, що технічних збоїв виявлено не було! Більше до операторів додзвонитись незмогла. Дуже прикро, що такий великий банк, а таке халатне відношення до клієнтів. Шкода, що так довго йому довіряла. Скоро так почнете втрачати клієнтів!
7 лютого 2022, 10:26
Natttak 6 лютого 2022, 16:28
Сьогодні позвонили з номеру 0993534817 назвались службою безпеки приват банку, позвонили на фінансовий номер ВІДОМИЙ ЛИШЕ БАНКУ! назвали всі персональні дані, і намагались випитати щось по рахунках. Я кинула трубку. Перезвонила на гарячу лінію, бот задала кучу питань, підтвердила, що номер за банком не зареєстрований, типу кудись там дані передасть і все, з оператором не з'єднала. Тобто мої точні дані відомі шахраям, а банк їх покриває!
6 лютого 2022, 18:17
Добрий вечір!
Банк виконує всі вимоги щодо збереження та захисту даних, і не надає інформації третім особам, окрім випадків, що передбачені законодавством України.
На жаль, ми не можемо знати, звідки у шахраїв ваш номер, однак, не варто забувати, що вказуючи свої контакти на сторонніх сайтах, месенджерах і інших відкритих ресурсах — цю інформацію можуть отримати треті особи.
В свою чергу, ми, розуміючи, що такі випадки мають місце, розробили зручний спосіб для перевірки комунікацій з банком.
Детально описали інформацію в пості  https://www.facebook.com/privatbank/posts/3477682912252211.
Сподіваємось, що даний функціонал допоможе зберегти ваші кошти і допоможе швидко перевірити інформацію.
alphakoleso 6 лютого 2022, 13:12
Пользуюсь банком уже давно и недавно обнаружил что мне отключили ОЧ (оплату частями), то есть кредитный лимит по карте мы вам разрешаем, а ОЧ отключаем из-за соображений что по вашему адресу прописаны или проживают люди, к которым у банка есть вопросы по просрочкам. Сюр в том, что по моему адресу регистрации проживает и зарегистрирован только один человек, то есть я. И никаких проблем с банком у меня нет. Все и всегда оплачивалось вовремя и никаких проблем.

Для решения вопроса написал «специалисту» в чате, на что получил ответ, что я менял места регистрации и в банке их указано несколько. Действительно, это так, я когда уезжал на учебу, то менял адрес прописки чтобы поселиться в общежитие. Однако после окончания обучения данные актуализировал и пользовался услугами банка дальше. ОЧ уже сняли после всех этих манипуляций с прописками. По какой причине — непонятно. И для того, чтобы пересмотреть лимиты мне менеджер предлагает обратиться непосредственно в отделение банка, никаких онлайн инструментов не предусмотрено в период пандемии. И вишенка на торте, после завершения диалога выскакивает плашка с текстом «Дотримуйтесь рекомендацій під час карантину. Не хворійте, бережіть себе та близьких».

Гениально :)
6 лютого 2022, 14:44
Нам сумно, що ви зіткнулися з незручностями. На жаль, на даному етапі банк не може запропонувати вам послугу «Оплата частинами». Для того, щоб ми змогли переглянути це рішення, просимо вас принести в будь-яке відділення довідку, в якій буде відмічено список проживаючих за адресою людей. А ось тут ви можете переглянути графік наших відділень https://privatbank.ua/map.
Додатково, ми проведемо бесіду з нашим оператором чата для покращення якості обслуговування.
Якщо у вас є додаткові запитання — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
Ольга Олеговна 5 лютого 2022, 18:31
Якась неясна жахлива ситуація з роботою відділу чарджбек Приватбанку. Повна неповага до кліентів, небажання відповідально обгрунтувати їх неясні рішення, відсутність ясних причин-лише загальні відписики, порушення прав клієнта по п. 2.1.4.10 Умов та Правил Приватбанку по проведенню чарджбек-диспуту -саме подальше оскарження в міжнародній платіжній системі (МПС). Хоча прийнявши правила МПС Mastercard, банк є її агентом і ТОМУ ЗОБОВ«ЯЗАНИЙ НАДАВАТИ ВЛАСНИКУ КАРТИ Mastercard усі сервіси та послуги цієї МПС в повному обсязі. В т.ч. і послугу зворотного платежу (чарджбек — chargeback), включаючи усі цикли розгляду. А зараз БАНК ВИСТУПАЄ НЕ НА БОЦІ КЛІЄНТА, а зовсім навпаки!!! — всіми способами має за ціль протидіїї клієнтові. І це все викликає, м»яко кажучи, великий подив.
ФАКТИ: мої заявки на повернення коштів 1755032, 1755034−1755037 безпідставно не пішли в арбітраж МПС. Причина диспуту «Послуги не відповідають описанню. Спір не стосується цілей інвестування») Про існування отримуваяа коштів я дізналась тільки з банківських виписок. Ніяких відносин з тією торг.точкою я не мала (не проходила реєстрацію, не надавала своїх даних) Просто моїми персональними даними скористувались треті особи.
Після отримання першої відповіді від 05.01.22 торгової точки з відмовою про повернення (у відповіді назва відповідача не ідентифікується! звичайно, що шахраї добровільно не повернуть) з відділу чарджбек надійшов запит 10.01.22: «для подальшого оскарження потрібні більш вагомі докази «Послуга надана, еквайр не бажає приймати на себе відповідальність за операції.Для подальшого оскарження операції потрібен депозит в розмірі 500 USD за кожну транзакцію з якою не згодні згідно п. 2.1.4.57.1.Умов та Правил…» (ДО РЕЧІ, ТАКОГО п. 2.1.4.57.1 НЕ ІСНУЄ!!!).
Ну пропустимо момент з передчасною вимогою оплати «штрафу» — банк вимагає — я змушена погодитись. Гарантію їм надала. Документи з доказами на розсуд арбітражу МПС надала! Це 17.01.22.
Я все, що від мене вимагали, виконала. ТОБТО ІНІЦІЮВАЛА ПРОЦЕДУРУ! Перевіряю стан своїх заявок! А ОСЬ ТУТ ДИВО! Заявки закрити! Статус «За заявкою на повернення коштів провести претензійну роботу неможливо, дані за транзакцією суперечать коментарям до поданої заявки.» По-перше, суперечать — це і є причина диспуту!, по-друге «неможливо» — ЩО ЦЕ???
Згідно правил МПС АРБІТРАЖНА СПРАВА ПОДАЄТЬСЯ в Mastercard і саме МПС вирішує спір!!! (а банк, звісно, не є суддєю). Рішення проводити подальше оскарження — це виключно рішення тримача картки. Банк повинен підтримати і передати претензію в арбітражю
Починаючи з 19.01.22 Звертаюсь в підтримку, в чати, у відділ чардбек з питаннями. ЧЬОГО Я ТІЛЬКИ НЕ НАСЛУХАЛАСЬ)!
24.01.22 Ольга, відділ по зверненню громадян на моє питання 15622758, 15624292: «Я лише повторюю, що Вам вже писали з відділу чарджбек. Ми провести роботу не можемо. Просто не можемо». На моє питання «ЧЬОМУ САМЕ?» відповідь «А це ми не зобов«язані пояснювати». БОМБЕЗНО! На моє прохання довести хочь одне обгрунтування я отримала «До побачення! ІНШОЇ ВІДПОВІДІ НЕ БУДЕ!» (до речі, цю фразу я чую і читаю від операторів чату, а також по телефону 3700 вже разів сто)
Питаю відділ чарджбеку: Я надала документи. Надала гарантію. З яких причих не ведеться оскарження? Причину назвали новеньку «заявки закрито статусом відмова і це остаточне рішення по заявкам. Транзакції класифікуються як переказ коштів…» І дали посилання Cardholder Dispute requirements (see Ch. 2 of the Chargeback Guide) «. ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ? А ЧИЄ? на яких підставах??? А глава 2 правил — це як раз те, що ДОЗВОЛЯЄ ПРОВОДИТИ ОСКАРЖЕННЯ! Це вони, типу, відповіли. Це, типу, повне пояснення!!!
28.01.22 в чаті оператор Аліна таб.№ 285080 взагалі перевершила всіх (цитую з переписки) «13:27:54 Оператор: нам дуже шкода, але за заявкою отримана відмова. Причина відмови — ****ХХХХ****. Ми готові надати Вам всі документи, щоб Ви змогли особисто ознайомитися з інформацією. Для цього, напишіть нам, будь ласка, на пошту chargeback@privatbank.ua, в темі листа вкажіть номер заявки.». ОСЬ! ****ХХХХ***- ЦЕ МЕНІ ВСЕ ПОЯСНИЛО! ЗАЛІЗОБЕТОННО!!!
31.01.22 Ольга, відділ по зверненням 32303209, 15628594, НОВЕНЬКЕ: «Неможливо оскаржити через зміну в політиці Мастеркард… ІНШОЇ ВІДПОВІДІ ВАМ НЕ БУДЕ». На моє прохання надати письмову відповідь з вказанням в якому розділі (на якій сторінці) саме зміни в правилах, в якій редакції документу це вказано, дата внесених змін, які так сильно впливають на роботу, я отримала ГРУБУ ВІДПОВІДЬ «ВИ НАМ НЕ ВКАЗУЙТЕ ЩО ВИ ХОЧЕТЕ БАЧИТИ В ПИСЬМОВІЙ ВІДПОВІДІ! Ми самі вирішемо що Вам писати!». До речі, по оскарженню чарджбек змін в правилах немає! (я читала і спросила в спеціалістів, які працюють в іншому банку!)
Може, я би їм (робітникам Приватбанку) і вірила, АЛЕ! Справа в тому, що я на 100% знаю — ПОВИННО БУТИ ІНАКШЕ! В мене є докази з опиту повернення коштів (з іншим банком) — той самий мерчант! ті самі причини! все ідентично! Мої заявки до Мастеркард через інший банк- ідентичні! Диспут було виграно (і ніхто мені нервів не трепав!)
P. S.№ 2 Сподіваюсь, отримаю відповідь від банку на цей відгук.
Так ось! Хочу сказати:
1. Щоб вирішити правильно моє питання- Ви можете мене ідентифікувати за номерами заявок.
2. Хоча тут сайт і не є офіційним ресурсом банку, це не надає Вам права відписатись і ««рекомендувати»» мені звернутись беспосередньо в банк (тому що це я вже робила на протязі 30 днів).
3. Я не просто так злюся! Я маю докази! І знаю людину, яку так само пробують відшити. Я хочу донести і оприлюднити інформацію. Тому що якщо вже банк буде не набоці клієнта — то навіщо нам такий банк!!!
6 лютого 2022, 10:53
Ми завжди на стороні наших клієнтів і подібні випадки — не є винятком, однак, на жаль, деякі операції не підлягають оскарженню, згідно правилам міжнародних платіжних систем, про що вас сповіщали наші фахівці в телефонному режимі та був надісланий лист на вашу пошту з поясненнями щодо відмови в оспорюванні платежів.
Додатково, банком було сформовано офіційну відповідь на ваш запит.
Anyamog 5 лютого 2022, 15:19
Відділення за адресою: Ужгород, вул. Швабська, 57
Доброго дня. В мене стоїть обмеження по рахункам, і для того щоб воно було знято, мені потрібно було підійти у відділення і написати зобов’язання про те що я не буду вести підприємницьку діяльність по рахункам. І обмеження Банк мав зняти. Але обмеження не було знято, так як для того мені вже потрібно йти знову у відділення і писати пояснювальну про доходи. А пояснювальну про доходи я вже писала і надавала в чат, сказали що то можна було надати пояснювальну про доходи в чат. І вже 6 разів я була у відділенні. Бо по обмеженню ніщо не змінюється. А тільки кожного разу, мені потрібно йти у відділення і все щось писати.
5 лютого 2022, 17:00
Заява має бути написана чітко по шаблону. На жаль, попередня заява не відповідала шаблону. За вашим зверненням у відділення для написання зобов'язання співробітник може знайти шаблон для заяви (зобов'язання) у відповіді на заявку про зняття обмеження. Наші колеги проведуть перевірку відносно коректності дій і консультації співробітника відділення та зв'яжуться за результатом.
irinabal 5 лютого 2022, 13:47
Відділення за адресою: Львів, вул. Староєврейська, 3
Мною в терміналі відділення вносились кошти, але оскільки я не помітила, що попередній клієнт не завершив операцію, вони не потрапили на мій рахунок. Для мене це була суттєва сума. Працівники банку та гарячої лінії неодноразово намагались мені допомогти. Але через хвилювання та розпач я не могла згадати точну дату та час операції, що значно ускладнювало вирішення моєї проблеми.
Вкотре телефонуючи на гарячу лінію ПриватБанку, мене з'єднали з оператором Юлією. Вона щиро перейнялася моєю непростою ситуацією. Її професіоналізм та чуйне ставлення до мене посприяли вирішенню цієї проблеми, що вразило та допомогло заспокоїтись. Було приємно, що до мене віднеслись не шаблонно, а з індивідуальним підходом. Я відчула на собі яким чином біблійний принцип застосовується і в наші дні: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти». Дуже хочу щиро подякувати співробітникам ПриватБанку та особливо оператору Юлії.
5 лютого 2022, 14:52
Наші оператори завжди поруч і готові прийти на допомогу!
Дякуємо, що ви з нами :)
У чеку про оплату митного збору зазначена одна особа, а на митниці інша. І за цю послугу сплачено 540 гривень. Тепер я маю писати лист до митниці на повернення коштів, чекати, проводити операцію знову. Шкода втраченого часу, нервів і грошей.
5 лютого 2022, 10:12
ГО Центр протидії фінансовим зловживанням 4 лютого 2022, 17:49
Місія Громадської організації «Центр протидії фінансовим зловживанням» полягає в тому, щоб захистити споживачів фінансових послуг від різного роду зловживань шляхом підвищення обізнаності щодо можливостей повернення втрачених коштів через процедуру чарджбек. Ця процедура передбачена правилами МПС Віза та Мастеркард, якими прийняті правила, що регламентують порядок проведення процедури чарджбек усіма банками, які займаються випуском платіжних карт.

ГО «Центр протидії фінансовим зловживанням» у рамках своєї діяльності також займається збиранням та аналізом інформації про хід чарджбек-диспутів проти нелегальних форекс-платформ у банках України.

Ми вже декілька років моніторимо і опрацьовуємо матеріали, які нам надають члени нашої організації. Ці матеріали вказують на те, що у більшості випадків українські банки- емітентів платіжних карт ідуть назустріч своїм клієнтам в питаннях оскарження транзакцій, проведених на користь шахрайських форекс-платформ.

Однак, нами зафіксовано та задокументовано десятки безпідставних відмов у прийнятті чарджбек заявок, а також численні факти безпідставного закриття раніше відкритих заявок з боку співробітників претензійного підрозділу АТ КБ «Приватбанк». Так ряд громадян, які опротестовували транзакції на користь одних і тих же торгово-сервісних точок крім ПриватБанку у інших банках, зіткнулись з різним проведенням чарджбек диспутів і спостерігали протилежну якість претензійної роботи. Якщо у Монобанку чи іншому банку приймалися заявки на чарджбек і кошти згодом повертались на карту, то з боку ПриватБанку за тих же обставин, поступала відмова або без пояснення причин, або з посиланням на те, що згідно з правилами МПС, опротестувати ці операції неможливо. Хочемо зазначити, що у Приватбанку мали місце численні випадки повернення коштів однім клієнтам при відмові іншим по аналогічним транзакціям.

У зв’язку з цим, у багатьох держателів карт виникає обгрунтована підозра, що співробітники претензійного відділу Приватбанку, які безпідставно блокують проходження чарджбек-диспутів у МПС, знаходяться у змові з представниками т.з. форекс-брокерів (а насправді — шахрайських проектів). А деякі держателі карт припускають, що незважаючи на письмові відмови, насправді претензійна робота Приватбанком проводяться і кошти повертаються, але в подальшому протиправно привласнюються банком.

Ми закликаємо керівництво АТ КБ «Приватбанк» силами внутрішньої безпеки банку провести службове розслідування вказаних фактів та перевірити роботу претензійного підрозділу.
4 лютого 2022, 19:12
Добрий вечір!
В своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Звертаємо увагу, що даний сайт не є ресурсом банку.
При необхідності отримати від банка відповідь на запит рекомендуємо формувати запит згідно норм чинного законодавства.
Sergiiqwert 4 лютого 2022, 15:14
Приват на свое усмотрение меняет комерческий курс во время торговой сесии. Сегодня заходил в 8.00 курс был 28.10 — Курс с учетом вчерашнего дня. Зашел после 10.00 — курс 28.13. Зашел в 12.30 — уже 28.02. Как курс может измениться во время работы сесии? Написал в потдержку — сказали — да все ок. Приват в праве менять курс во время открытой сесии обмена. Дословно: «Так, вірно, проте якщо курс змінюється на ринку, керівництво приймає рішення про зміну курсів і в основну сесію.» позвонил на 3700. Сказали нет. Такого быть не может. А когда указал на переписку в чате, и противоречие двух консультантов, заикаясь сказали что «ну возможно». К тому же курс 28.13 не отображается на графике курсов на сайте. Не впервые замечаю махинации с курсом. В декабре — поменяли по одному курсу, а на графике сайта, через пару дней указали другой, больший. После разберательств разницу вернули. Кароче шарашкина кантора.
4 лютого 2022, 15:58
Фахівці проведуть перевірку відносно наданої консультації в підтримці та зв'яжуться з вами за результатом розгляду питання.
Dp111292lvr 4 лютого 2022, 14:51
Відділення за адресою: Полтава, вул. Соборності, 70-А
співробітник приватбанку м Полтава вул Соборності 70а відкрив клієнту карту є підтримка. На прохання клієнта додати карту до гугл пей, співробітник відправив клієнта до відділення іншого банку Абанку щоб йому там допомогли. Клієнту сказали що їй тут зроблять пластикову карту і вона зможе розрахуватися держ коштами. Ситуація абсурдна
4 лютого 2022, 15:16
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити деталі та розібратись в ситуації. Будемо вдячні за зворотній зв'язок.
Мінфін
Відповідь адміністратора
6 лютого 2022, 11:26
Відгук не зарахований (на 06.02.2022).

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝