Кому верить? Одни обманщики везде

Xenka000 11 грудня 2019, 3:08
Відділення за адресою: Одеса, вул. Пастера, 19
Как проверить историю своего кредита именно в Приват Банке онлайн(не по горячей линии тел)? Можно ли верить информации с сайта ubki.ua где показывают весь список твоих кредитов и долгов на сегодняшний день включительно? Да еще требуют оплату за каждую выданную кредитную историю 50 грн.
11 грудня 2019, 10:59
Замовити дану послугу Ви можете у Вашому особистому кабінеті Приват24 в меню «Мої рахунки»- «Кредитний рейтинг».
В даний момент знайти свою кредитну історію замовлену в Приват24 можна в особистому кабінеті на сайті УБКІ.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
11 грудня 2019, 6:14
Никак, максимум у них справка где могут написать что за период бытие клиентом и пользование лимитом, за вами нету нарушения - 100грн А именно кредитный рейтинг это к УБКИ
11 грудня 2019, 7:52
УБКИ раз в год бесплатно дает кредитную историю на своем сайте
11 грудня 2019, 9:07
Безкоштовно історія онлайн не надається. Потрібно заповнити заявку (форма є на сайті УБКІ) і відправити її поштою на адресу УБКІ, кредитна і сторія у відповідь теж буде надана поштою.
11 грудня 2019, 12:05
Безкоштовно дається раз на рік!!! На сайті є вхід за номером телефону та даті народження, далі надходе смс с одноразовим паролем. Після чого здійснюється вхід до особистого кабінету, де і можна побачити інформацію та отримати на електронну пошту чи на екран кредитну історію!!!
11 грудня 2019, 14:15
Щойно перевірив. Так, дійсно, зараз така можливість є. Очевидно вона недавно з`явилась. Раніше безкоштовні кред. історії лише поштою надавались.
11 грудня 2019, 15:07
Ця функція  існує декілька років
11 грудня 2019, 15:12
Функція «безкоштовна кред. історія раз на рік» - так. Але надавалась вона раніше лише поштою. У всякому разі ще у червні цього року я змушений був заплатити 50 грн., щоб отримати свою історію он-лайн. Безкоштовно можна було отримати лише по пошті, про це було сказано на сайті УБКІ і була описана процедура отримання.
DevilLilit
DevilLilit
11 грудня 2019, 17:57
А в чём тут банк виноват, я не совсем понимаю вашего возмущения и оценку в одну звезду
и в чем вас обманули? ни доказательств, ни фактов, ни примеров… очередное пустословие