Приватбанк гаряча лінія
×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
Для того щоб задати питання, потрібно
увійти або
зареєструватися
Курс валют в Приватбанк
| Валюта | Купівля | Продаж |
| EUR | 48.95 | 49.95 |
| USD | 41.68 | 42.28 |
| Всі курси банку | ||
Коментарі (1)
Постанова Правління Національного банку України
від 03.11.2014 р. № 699
(із змінами і доповненнями, внесеними
постановою Правління Національного банку України
від 16.12.2014 р. № 810)
Відповідно до статей 7, 25, 30, 44, 45, 56 Закону України «Про Національний банк України», статей 9, 12 Закону України від 12 серпня 2014 року № 1636-VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» (далі – Закон), розділів ІІ та ІІІ Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року № 15-93 «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» та вимог постанови Правління Національного банку України від 06 травня 2014 року № 260 «Про відкликання та анулювання банківських ліцензій та генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій окремих банків і закриття банками відокремлених підрозділів, що розташовані на території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя» Правління Націонал
6. Банкам України зупинити за відкритими до набрання чинності Законом поточними рахунками юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців, самозайнятих фізичних осіб — суб'єктів Криму (далі — юридичні особи — суб'єкти Криму) здійснення операцій, крім:
зарахування коштів з вкладного (депозитного) рахунку, а також нарахованих відсотків за вкладом (депозитом);
зарахування придбаної іноземної валюти;
зарахування коштів у рамках виконавчого провадження;
примусового стягнення та арешту коштів у порядку, визначеному нормативно-правовими актами
когда приватбанк начнет выполнять
Коментарі (1)
какой на сегодня лимит суммы? операций у MasterCard (Internet-oplata) (PayPal)
а также лимит операций (количество операций в неделю или в день?)
или уже ни чего невозможно купить на заграничных сайтах? с помощью MasterCard…
об курсе 21,27грн. за 1$. я вообще молчу…
пробовал сделать оплату 140$ или 95$ не прошло… как с одной карты так и другой.
Если не чего не работает — какие перспективы?
или пора другой банк искать?
Коментарі (2)
Коментарі (1)
Коментарі (2)
Написати коментар
Мне не видно баланс карты в смс, там приходит общая сумма денег включая личные средства и лимит который у меня заблокирован
как это можно ускорить?
Коментарі (1)
Совершил покупку с долларовой карты в киевском магазине на 1494 грн, мне пришла смс об остатке на счету + выписка подтвердила расход в 76.62 доллара (курс 19.50).
Зашел вчера в Приват24 и обнаружил, что на счету недостает около 18 долларов, последняя операция же, отраженная в выписке, в графе «остаток после операции» соответствует моим ожиданиям. Я обратился в службу поддержки через чат, мне показали список моих последних операций. Эта самая покупка в нем была равна 94 долларам с центами, не помню точную цифру. Когда я поинтересовался, как это так, мне сказали, что операции производятся не по курсу для держателей карт, а по курсу Visa.
Я обратился в службу поддержки по номеру 3700. Мне предложили оставить заявку на пересмотр операции, либо аргументированный ответ. Я согласился, сегодня перезвонил, мне сказали, что все мои операции, а не только та, на которую я списал ошибку, производятся по курсу отделений, моя операция, которую я назвал для примера сотруднику банка, в размере чуть более 6 дол. на самом деле стоила мне более 7 дол… Напомню, 1494 / 94 =~ 15.89. (Курс отделений 16.40, снова несостыковочка)
Итого имеем:
Либо операции происходят по курсу Visa, либо по курсу отделений банка — сотрудники банка путаются в показаниях.
В любом случае, выходит что информация в Приват24 не соответствует действительности, при попытке перевода на свою гривневую карту, отображается сумма 1000 грн = 51.28$, на практике там будет больший расход в долларах.
Коментарі (12)
Коментарі (1)
Коментарі (1)
Коментарі (1)
Коментарі (1)
Коментарі (1)
Коментарі (1)
Написати коментар
Коментарі (2)
Коментарі (1)
Коментарі (2)
Коментарі (1)
Коментарі (1)