Юрий Волошин 28 серпня 2021, 23:36
Сьогодні після обіду прийшло грошове забезпечення по закінченню контракта одразу по карті показує що вона закрита але вона до 2025 року ні смс ні дзвінків не було від банку просто закрили як так?і зараз їхати додому, а грошей немає ну якби є але і не має
30 серпня 2021, 11:16
Доброго дня! Щоб з'ясувати ситуацію, зателефонуйте, будь ласка, до контакт-центру за номером телефону 0-800-210-800 (цілодобово). Оператор перевірить інформацію по рахунку та зорієтує в подальших діях. На сайті банку можна залишити запит на послугу зворотного дзвінка: https://www.oschadbank.ua/zvorotnij-zvazok
Андрій Міняйло 28 серпня 2021, 12:41
Пропонують послуги в соц. мережі Instagram. Беруть предоплату за свою послугу і зникають. Номер карти ОщадБанк 4790 7299 1489 2104. Представляється Іменем Дацюк Дмитро.
Посилання на шахрайську сторінку: https://www.instagram.com/ukraine.real.follows/
Будьте уважні.
Інформаційне повідомлення в ОщадБанк я уже відправив.
28 серпня 2021, 14:57
Доброго дня! Якщо один із клієнтів Ощадбанку не виконав договірні зобов'язання (не відправив товар/не надав послуги) рекомендуємо звернутись до правоохоронних органів. Банк, за запитом правоохоронних органів, надасть всю необхідну інформацію для проведення розслідування.

Посилання на сайт кіберполіції: https://cyberpolice.gov.ua/declare/
5557720 28 серпня 2021, 12:33
Здравствуйте. Помогите решить проблему. Моей бабушке больше 80 лет, у нее есть карта, на которую перечисляют пенсию и иные социальные выплаты. Карта не привязана ни к одному интернет источнику, как любой пожилой человек — сняли деньги в банкомате и все. Вчера сидим мы дома, приходит смс банка о снятии 2000 гривень!!! Всех, что вообще были у бабушки! Карта дома, никто ее не терял совершенно, мы дома, а денег нет! Сразу звоним на Горячую линию, информации конструктивной ноль, ничего не знаем. Как вернуть деньги? Как отменить мошеннические действия? Есть же возможность отследить движение средст и Своевременно!!! отменить транзакцию! Куда обратиться?
28 серпня 2021, 14:55
Доброго дня!

Інтернет-операція може бути проведена виключно за наявності всіх реквізитів картки — номеру, терміну дії та СVV-коду. Можемо припустити, що дані картки було скомпрометовано. Скасувати транзакцію можливість відсутня.

В даному випадку необхідно звернутися до правоохоронних органів та написати відповідну заяву. Банк, за запитом правоохоронних органів, надасть всю необхідну інформацію для проведення розслідування в межах ЗУ.

Залишити звернення рекомендуємо також на сайті кіберполіції: https://cyberpolice.gov.ua/declare/
Bubenko 27 серпня 2021, 18:58
Відділення за адресою: Одеса, вул. Академіка Корольова, 27
В отделении г. Одесса по адресу ул. Академика Королева, 27 закончился долларовый депозит. Полученные 5000$ в банке спрятала в конверт (26.08.2021г.) и на следующий день (27.08.2021г) привезла деньги в конверте в другой банк, чтобы открыть депозит (другая % ставка).Кассир, принимая деньги под лампой, сразу указала, что одна купюра с грибком — желтоватые пятнышки на поверхности. Я вернулась в Ощадбанк — конечно же никто купюру мне не заменил. Главный аргумент управляющей отделения: эта купюра побывала в руках кассира другого банка, визуально сразу она бы грибок не увидела, значит деньги уносила и подменила. В том банке рабочее место кассира открыто для глаз клиента и проверка проходила буквально 5 секунд. Моя жалоба: кассир, менеджер и управляющая отделением, услышав проблему, позволили себе сразу перейти на непозволительно пренебрежительный, повышенный и поучающий тон.
28 серпня 2021, 10:24
Доброго дня! Для уникнення непорозумінь в таких випадках, рекомендуємо перевірити купюри одразу при отриманні. Приносимо вибачення, якщо працівники поводили себе некоректно. Дякуємо вам за відгук. З працівниками поведемо роботу.
Svetamart31 27 серпня 2021, 18:47
Відділення за адресою: Київ, вул. Шолом-Алейхема, 22
Замовили карту киянина у відділені, яке працює у суботу, так як фізично забрати карту в інші робочі дні немає можливості. Коли карта була готова вирушили забирати, попередньо переглянувши розклад відділення на сайті банку, змін в розкладі не було. Лише по приїзду, стало зрозуміло, що відділення вже у суботу не працює(повідомили місцеві жителі). Повторюсь на сайті змін не було. Питання, чому карта не може бути перенаправлена за заявою у інше відділення, яке працює у суботу? Тепер, згідно відповіді гарячої лінії, потрібно оформляти нову карту і знову чекати. Гарантії, що і наступне відділення так само не зачинить двері немає. Шкода витрачений час (Чому такі складнощі в таких дрібних питаннях не зрозуміло. Банк не клієнтоорієнтовний.
28 серпня 2021, 14:50
Доброго дня! Відділення працює з понеділка по п'ятницю. Інформацію на сайті банку виправимо, перепрошуємо за неточність.

Сьогодні відділення також працює до 17:00 (передсвятковий день).

Картку можна перенаправити в інше відділення при оформленні перевипуску.
Kat11 27 серпня 2021, 12:15
Відділення за адресою: Київ, пр-т Голосіївський, 68
Я клієнт Ощадбанку, ФОП та інвалід 3 гр. з проблемами з ногами, але не колясочник. Прийшла до банку написати заяву на нову пластикову картку, у старої закінчився термін дії. Працівники банку, менеджер та адміністратор відділення 10026/04 по пр-т Голосіївський 68, відповіли, що ФОПів обслговує лише начальник відділення, яка зараз дуже зайнята із іпотеками. Тобто інваліди на ФОПи не пріорітет! Справа на 2 хвилини… Вважаю це неподобством та порушенням прав інвалідів.
Також звинувачую Ощадбанк у блокування моїх власних коштів, які знаходяться на картці, яку треба поміняти та зняти власний заробіток. Тобто, за які кошти іти купити продукти на оплатити оренду житла, якщо банк відмовляється тебе обслуговувати?
Попросили прийти наступного дня, я сказала їм, що маю інвалідність не просто так, а боляче ходити. Але їх це не турбує.
27 серпня 2021, 14:04
Доброго дня! Ситуацію перевіряємо, найближчим часом зв'яжемося з вами, щоб надати зворотний зв'язок.

lavina2014 26 серпня 2021, 18:21
Відділення за адресою: Київ, вул. Червоноткацька, 35
Я здійснюю незалежну професійну діяльність, та є уповноваженим представником клієнта А Т Ощадбанк, надалі — Клієнт.

Діючи за дорученням Клієнта 26.08.2021 року, разом з представником Клієнта за довіреністю, приїхала у відділення номер 20 А Т Ощадбанк, що розташоване по вул. Червоноткацькій 35, для того, щоб проконтролювати видачу банківської пенсійної картки Клієнта представнику за довіреністю.
Менеджер, що приймала документи, повідомила що не може видати банківську картку Клієнта, посилаючись на внутрішні положення. Оскільки ми наполягали на поясненні причин, менеджер покликала начальника відділу Овдієнко О., яка на підвищених тонах почала наголошувати що Клієнт має статус ВПО, а тому його картку не видадуть, оскільки є внутрішні положення банку, а довіреність представника видана в Росії, вона взагалі не має сили. І дала усні розпорядження менеджеру не приймати у нас заяву на видачу картки, на що ми заперечили, намагались їй пояснити, що вона не має права не прийняти нашу заяву, на що вона відповіла, що адвокат це взагалі не представник, і спілкуватись з нами їй нема про що. А все що сьогодні вона може так це взяти копію паспорту, коду, довіреності та направити на перевірку службі безпеки банку, і лише після цього ми зможемо подавати якісь документи. У відповідь на дії Овдієнко О., я попросила аудієнцію з Начальником відділення, та здійснила дзвінок на 102, для фіксування факту самоуправства. Після цього прийшла невідома особа, повідомила що є працівником служби безпеки банку, на наше прохання назвати ПІБ та пред’явити посвідчення, особа пішла за документами. Оскільки приїхала поліція, і я почала писати заяву, начальник відділу передумала, дала дозвіл менеджеру і менеджер взяла на реєстрацію пакет наших документів разом із заявою.
Вважаю дії начальника відділу Овдієнко О. не тільки неправомірними, а і такими, що формують негативну репутацію державного банку.
27 серпня 2021, 10:26
Доброго дня! Довіреність, видана на території РФ, також приймається в роботу, а щодо обмежень по видачі карток — по довіреності неможливо видати електронне пенсійне посвідчення, це стосується всіх клієнтів, не лише ВПО. Хотіли б перевірити всі деталі ситуації. Будемо вам дуже вдячні, якщо зазначите нам в приватні повідомлення ПІБ клієнта та його контактний номер телефону.
З повагою
Djus 26 серпня 2021, 12:04
Відділення за адресою: Київ, вул. Харківське Шосе, 21/6
Хочу поделиться, какие сложности вызывает переоформление карты Киевлянина. У моей мамы, которой 80 лет, через месяц заканчивалась карта Киевлянина, которая также является проездным в транспорте для пенсионеров. Заказали новую карту в отделении. При этом старой картой можно было пользоваться ещё месяц. Но когда мы через день пошли к банкомату, чтобы снять с карты деньги, карту банкомат не вернул, денег и чека не выдал, только надпись на экране: «Карта изъята, обратитесь в ваш банк.» Обратились к сотруднице отделения, потом позвонили по телефону горячей линии. Всё что удалось выяснить, что карта заблокирована и вернуть её нет никакой возможности. Причину блокировки и изъятия никто не знает. Как человеку ездить без проездного, тоже не знают. «Пусть дома сидит и ждёт новую карту» — вот и вся помощь. Что с деньгами на карте — тоже не понятно.
Прошло 4 недели, 26.08 новую карту наконец-то сделали. Так чтобы забрать её с отделения, нужно ждать ещё 2 недели. Очередь, ускорить процесс невозможно. То, что пожилой человек может заболеть, плохо себя чувствовать, никого не интересует. Тогда записываться снова и ждать ещё 2 недели. Вот такой сервис в Ощадбанке.
26 серпня 2021, 12:22
Доброго дня! У випадку, якщо попередня картка неактивна, а нова виготовляється, зняти кошти можна в будь-якому відділенні банку з паспортом та мобільним номером телефону, що фіксується за клієнтом. Зазначимо, що 14 днів — максимальний термін виготовлення картки разом з доставкою. Якщо вам повідомили більший термін, напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ПІБ та номер телефону клієнта, ми перевіримо, яка причина затримки.

Kostia999 25 серпня 2021, 19:00
У відділенні «Ощадбанку», що розташоване у м. Києві, по вул.Арх.Вербицького, відмовились в касі прийняти платіж після 18 години, запропонувавши прийти з ранку. Хоча графік роботи з 09 до 19 години. Дуже приємно отримувати послуги в державній установі. Чи варто оскаржувати дії працівників в інших інстанціях? Дякую.
26 серпня 2021, 12:46
Доброго дня! Перепрошуємо за ситуацію. Вже з'ясували причину та зробимо все необхідне, щоб уникнути її повторення в майбутньому. Дякуємо вам за відгук.
yyutso 25 серпня 2021, 18:16
Відділення за адресою: Одеса, вул. Фонтанська дорога, 30/32
Я не думал, что оплата по договору может стать такой огромной проблемой. Пошел платить вОщадбанк, так как у строительной компании договор на бескомиссионное обслуживание. В отделении г. Одесса на Фонтанской дороге 30/32 был полный треш: отказались брать деньги в кассе (16:30), мотивируя невозможностью вызвать инкассацию. На декларацию о доходах смотрела как сушенная вобла, призналась, что не знает как она должна выглядеть. После моих возражений начальник отделения отключила электричество (при мне вырубила автомат) во всем отделении и сказала, что у них нет света. Цирк. Хотя работали две кассы. Начальник отделения ушла в туман, больше ее не видел. В кассе *** отказались брать деньги на отрез. Боже как они не хотят работать, демонстрируя пренебрежение к клиентам банка. Вели с нами как с непрошенными гостями. Это ДНО. никогда такого не видел. Позвонил в коллцентр, нажаловался. Мне посоветовали поехать в другое отделение. поехал туда, а там в отделение закрыто (16:55) и старушки сказали, что у них света нет, хотя в доме есть и в округе тоже. Ладно, поехал на Черняховского. там работает все, но огромная очередь с одной кассой. Поехал на Говорова (17:01): большое современное отделение где работает одна касса. Деньги отказались брать, мотивируя тем что инкассация была и что займу я у нее не менее 30 минут времени, которыми она не располагает. Начальник отделения сказала, что кассиров нет так как ни кто не хочет работать. Поехал в отделение на Сегедскую (17:10). Отказались брать и здесь, сказали, что я чуть-чуть не успел и они уже закрыли отчет. Здесь наблюдается системный кризис менеджмента. С 14:00 не смог заплатить крупную сумму. Отеление на ФОнтанской дороге проклял. Не думал, что в Ощаде такой ТРЕШ.
26 серпня 2021, 10:22
Доброго дня! Перепрошуємо за ситуацію, вже перевіряємо її більш детально. Для уточнення також написали вам в особисті повідомлення.
Чтобы оплатить алименты, нужно простоять целый день! Неужели так трудно в терминале добавить назначение платежа? Самый отвратительный банк. Всегда загружен. Из 6 касс в Черноморское, работают только 2
25 серпня 2021, 15:43
Доброго дня! При наявності всіх реквізитів, ви також можете сплачувати через Ощад 24/7, не очікуючи в черзі.
Dusza 25 серпня 2021, 10:56
Відділення за адресою: Харків, пр-т Гагарiна, 176
Доверенность на снятие денег со счета и остальные операции, связанные с картой. Начальница отделения сначала отправила моего представителя на апостиль — что является чушью. Апостиль проставляется в моем случае в Польше — в стране, где выдана доверенность. Потом просто указала закон, где говорится о требовании легализации документов, выданных за границей. Она не слышала о Гаагской конвенции, договоре между Украиной и Польшей и т. д. В итоге отправила доверенность на проверку киевским нотариусам Ощадбанка. Мой представитель специально ехала из другого города, потратила время и деньги, теперь будет вынуждена ехать еще раз по окончании проверки. Кто ответственный за такой бардак? Почему специалисты харьковского отделения не могут решить этот вопрос?
25 серпня 2021, 12:32
Доброго дня! Інформацію щодо даної ситуації обов’язково перевіримо, дякуємо за зворотний зв’язок.
Natalli0 24 серпня 2021, 21:37
Мне нужно было очень срочно снять деньги с карты. Я очень опаздывала и у меня не было налички даже на проезд. Сначала банкомат сожрал мою карту. Деваться некуда, пыталась снять через приложение без карты. Эта услуга платная. Мне пришлось бегать по району к трем разным банкомата, потому что у них кнопка «снять без карты» просто не работала. Я 3 раза оплатила услугу и у меня ничего не получилось. А ещё как-то раз я скачала себе их приложение. Приложение постоянно вылетало, на моменте регистрации, когда надо было ввести цифры из смс. И из-за этого ощад заблокировал карту со всей моей зарплатой. Операторы ничем никогда помочь не могут. Комиссия большая на все. Никому не советую, я уже и пин код забыла от этой карты, потому что просто перевожу все свои деньги от туда на карту другого банка, чтобы опять не трепать себе нервы.
25 серпня 2021, 12:05
Доброго дня!
Прикро, що сталася подібна ситуація. Якщо повідомите нам адресу даних банкоматів, де не працювала кнопка та де було вилучено вашу картку, ми обов’язково їх перевіримо на працездатність, адже техніка, дійсно, інколи може давати збій.

Щодо додатку: якщо виникають проблеми, ви можете надіслати нам ваш номер телефону ми перевіримо інформацію та порадимо вам, що потрібно зробити для уникнення подібних випадків, адже додаток працює коректно, тому перевіряти потрібно саме за вашим номером, в чому може бути причина.

Роботу співробітників контакт-центру ми також можемо перевірити (прослухати консультацію) та при потребі провести додаткову роботу для поліпшення якості роботи з клієнтами.

Тому, якщо у вас є детальне звернення, в якому ми раді будемо допомогти, напишіть нам в особисті повідомлення. Дякуємо!
Marina1986P 24 серпня 2021, 18:02
Уже почти 2 недели не могу пользоватся своей картой из-за сестры указала мою карту вместо мошенника карты.Ощад по телефону блокирует мой счет… по горячий линий обьяснить что я и что сестра это не реально, на каких основпний вообше заблокировал мои социальные выплаты по телефону ?У меня есть один вопрос разблокируйте мне счет и не улердивайте мои деньги в отделение я не могу поехать и социальные выплаты я тоже не могу снять… Что за безобразие блочить мой счет есть основания или решие суда, я буду жаловатся на все инстанций куда можно будет! Сестра куча звонков слелала что по ее вине указала мою карту
25 серпня 2021, 11:49
Доброго дня! Інформацію щодо вашого рахунку обов’язково перевіримо та надамо зворотний зв’язок.
aleno4ka301 22 серпня 2021, 23:26
Ощадбанк заблокировал мой социальный счет (UA203054820000026208501507015) под предлогом, якобы это служба безопасности Ощадбанка заблокировала мой счёт (по карте ни одной!!! Операции не проводилось! Только центр занятости туда начислял выплаты! В отделении мне ничего не говорят, только посылают на Гагарина 115 к службе безопасности, ездила я туда 2 раза, мне ничего толком не сказали, да со мной вообще никто разговаривать не захотел! После пошла в отделении с целью закрыть счёт и получить свои деньги, на что получила отказ. В отделении Ощадбанка сказали что закрыть счёт они не могут пока служба безопасности не разблокирует счёт! Телефон службы безопасности они не дают и вообще более никакой информации! Вы лишили меня и двоих моих малолетних детей без средств существования в период карантина!!! Какого х… И при всем этом всем сгребли с меня 50 грн при открытии социального счета (это который бесплатный)
25 серпня 2021, 11:41
Доброго дня! Дану інформацію вже перевіряємо, очікуйте, будь ласка, на зворотний зв’язок
Olga888888 21 серпня 2021, 21:27
У меня два депозита в Ощадбанке по 50 000грн. и депозит активен и активная пролонгация, сегодня хотела отключить пролонгацию, что бы в сентябре деньги вернулись на счет (когда срок заканчивается), все сделала как нужно, зашла в информацию к депозиту убрала галочку автопролонгации пришел код подтверждения ввела вроде отключилась, но после обновления страницы пролонгация снова активна… что за ерунда происходит… звонила на горячую линию сказали ждать — отключится через пару часов, зашла вечером сегодня — все активно, авто пролонгация не отключилась, а на горячей линии меня бредом начали кормить мол идите в банк пишите заявление и т. д. что вы делаете ребята? Какой банк? какой поход? деньги берете онлайн и возвращайте так же…
27 серпня 2021, 9:35
Доброго дня! Написали вам в особисті повідомлення. Перегляньте, будь ласка.
Alina111111 21 серпня 2021, 10:49
Если вы обслуживаетесь в магазине, где установлен POS-терминал Ощадбанка, то шансов рассчитаться картой очень мало. Терминал или все время ломается, не работает, в нем заканчивается бумага и ещё множество проблем. Для чего банк предоставляет оборудование, которое не в состоянии обслуживать?

Ситуация в г. Харьков. Зоомагазин по ул. Героев Труда, 15.
OschadbankUA 25 серпня 2021, 11:15
Доброго дня.
Банк надає своє обладнанання в користування підпримцям та згідно договору постійно здійснює своєчасне обслуговування Pos-терміналів. Також клієнту надається телефони тех.підтримки для усунення проблем, що виникають під час обслуговування терміналу. Зі свого боку, ситуацію з терміналом перевіримо.
arendarsveta22 20 серпня 2021, 13:43
Добрый день хочу поведать участникам группы и руководству данного банка как я посетила отделение банка на ул. Шептицкого, 22.
Отделение ужасное, скотское отношение к сотрудникам. Была свидетелем того как руководительница при всех кричала на своего сотрудника и только было слышно «…давай планы, планы??? Было понятно, что сотрудник новый, но это не смущало так сказать этого руководителя. Цитата «…меня не волнует, что ты еще проходишь обучение, ты что тут собралась учиться, а планы кто делать будет, мне здесь такие не нужны, которые учатся и опять же мне нужны планы…» Не буду перечислять все, что она кричала, видать с этими планами уже разговаривать нормально разучилась. Все эти вопли были в присутствии сотрудников и клиентов. С таким отношением руководителя к сотрудникам там никто не захочет работать и вообще на каком основании идет булинг со стороны руководителя?
В первый разу вижу чтобы взрослая женщина-руководитель отделения банка позволяла себе вести себя подобным образом. Совет: При подборе на руководящую должность отделения банка в перечень документов надо включить справку от психиатра. Для эффективной работы и обслуживания клиентов обстановка должна быть благоприятной, чтобы люди хотели идти на работу как на праздник, а не как на каторгу. Я не понимаю о каких планах идет речь, если я не хочу взять кредит меня никто не заставит. Меняйте политику иначе останетесь без клиентов и без сотрудников. и еще почему эта руководительница сама не придерживается этики и ведет себя как торговка на рынке???
20 серпня 2021, 14:30
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Зробимо все необхідне, щоб не допустити подібної ситуації в майбутньому.

ovsej 20 серпня 2021, 13:00
Ситуація наступна: Вчора мені через даний сервіс звертався в банк що до зняття арешту з зарплатної карти, надали відповідь що постанова в банку, опрацьовується і арешт буде знятий на протязі доби. Пройшла доба, арешт не знятий. Знову звертаюся через даний сервіс в Банк, відповідь надійшла що виясняють, зачекайте, чекаю вже 4 годину, відповіді немає, на гарячу лінію телефоную-ніякої інформації надати не можуть. Сьогодні п«ятниця, потім 4 дні вихідних (в Банку вони вже напевно наступили), якщо мені не знімуть арешт з рахунку, значить я і мої діти проведемо вихідні без коштів, через недобросовісне виконання працівниками банку своїх обовязків, та ще й інформації ніякої не надають, просто формальні відписки.
20 серпня 2021, 14:23
Доброго дня! Як правило, арешт з рахунку знімається того ж дня, коли постанова від виконавчої служби надійшла до банку. В деяких випадках процедура може зайняти два-три дні, але не більше. Зі свого боку виконуємо процедури максимально оперативно. Банк не зацікавлений в тому, щоб рахунок залишався арештованим.
fggddg2323 20 серпня 2021, 9:22
Жах, вже другий день дзвоню у вітділення банку яке знаходиться в смт. Великий Березний, трубочку ніхто не піднімає, в мене питання ви чим займаєтесь на робочих місцях що додзвонитись нереально
20 серпня 2021, 9:37
Доброго дня! Такі випадки можливі в період високої завантаженості відділення, оскільки в пріоритеті знаходиться обслуговування клієнтів, що звернулись особисто. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ, номер телефону та питання, яке цікавить. Ми передамо інформацію і з вами зв'яжуться.
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝