Sergei380 29 вересня 2022, 11:38
Мой предыдущий отзыв не решён.
Более того почему мне на линии говорят, что карта была заказана 19.09, если у меня оплата и договор от 22.08!!!
То есть карта делается свыше 14 дней не по вине войны, к из-за безолаберности сотрудников! Вот пусть они теперь и оплатят 120 грн за выпуск карты
29 вересня 2022, 11:47
Добрий день. Для можливості перевірки інформації напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ваші ПІБ та номер телефону.
CFO21 28 вересня 2022, 14:24
Відділення за адресою: Київ, вул. Гоcпітальна, 12-Г
21 век! А в онлайн версии Ощад24/2 невозможно зарегистрироваться — не приходят СМС, только Звонок БОТа — просит нажать 1 чтобы подтвердить регистрацию — после нажатия 1 — БОТ говорит что ВЫ НЕ подтвердили регистрацию! Все действия происходят по действующей карточке с финансового номера — а результат ноль! 3 часа пытались зарегистрироваться — и звонили в поддержку и заново пытались зарегистрироваться — всё бесполезно! Ощад вы можете в ФБ тереть наши отрицательные комменты про вас — но тут вы это не вытрите — ваш банк самый отсталый в вопросе IT технологий — ваши ITишники криворукие бездарные малограмотные неучи — тот кто «руководит» IT отделом — просто тупой ***!!! Не может наладить самый важный ВОПРОС в работе сайта банка — работу онлайн Ощад24! Гоните ваших ITишников в шею! Ощадбанку ПОЗОР!!! Не банк, а сельский ларёк где продают самогон и пирожки! Граждане Н Е связывайтесь с данным низкосортным банком — Ощадбанком! Сбережёте время, нервы и деньги.
28 вересня 2022, 16:22
Добрий день. Дозвольте перепросити за завдані незручності. Якщо у вас не виходить зареєструватися у веб версії або в старому додатку Ощад 24/7, в такому випадку рекомендуємо спробувати провести реєстрацію через наш новий додаток який називається «Ощад». Там ненходить дзвінок, а має лише прийти смс повідомлення з кодом підтвердження. Його можна завантажити в Google Play за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.oschadbank.flumo або App Store https://www.apple.com/ua/search/%D0%BE%D1%89%D0%B0%D0%B4?src=globalnav.
Sanya2257 28 вересня 2022, 11:47
здравствуйте, вы заблокировали мою зарплатную карту, мне платят по 2000 грн, а то и меньше на работе, вы списываете всё под чистую во время военного положения.тем самым оставляя меня без средств к существованию…что вы мне предлагаете делать???
28 вересня 2022, 16:21
Добрий день. Якщо по вашій карті встановлено арешт, то для перевірки можливості його зняття, рекомендуємо зателефонувати з вашого фінансового номеру телефону до контакт центру за номером 0800-210-800.
Lika77777 28 вересня 2022, 11:02
Відділення за адресою: Київ, вул. Кирилівська, 121-А
До відділення не один раз звертались з проханням зняття готівки з валютної карти. Але весь час відмова зсилаючись на відсутність валюти. При тому що надходження валюти є. Так як Нацбанк надав додатковий резерв в госбанки, яким і є один з них Ощадбанк Я хочу повернути кошти й закрити рахунок в вашому Банку. Через неповагу до клієнтів. Прошу повідомити мені найближчий день, коли я можу отримати свої кошти.за тел. 0931674209
P. S.також цей лист буде надіслан до вашого головного офісу та Нацбанку.
28 вересня 2022, 16:21
kirilste1 27 вересня 2022, 21:31
Відділення за адресою: Херсон, пр-т 200-річчя Херсону, 2
Здравствуйте, у меня такая ситуация: Выехал из оккупированной территории, в грузию, лично пройти в банк не могу, карта на руках, но проблема в том что я не могу зайти в мобильное приложение и в браузере, смс не приходит, а номер получатель какой то другой,
любые данные могу предоставить с фото и прочее
карта очень нужна сейчас, жду скорейшего ответа, спасибо
28 вересня 2022, 9:26
Добрий день. Для детальної перевірки вашого облікового запису Ощад 24/7, рекомендуємо зателефонувати з вашого фінансового номеру до контакт-центру за номером (044) 247−84−18. Також, на сайті банку є можливість зателефонувати через веб-дзвінок https://www.oschadbank.ua/ua/chat.
Zapolskaya 27 вересня 2022, 18:16
Відділення за адресою: Київ, пр-т Оболонський, 15
23.09.2022 року була у відділенні Ощадбанку за адресою Оболонський проспект, 15, Київ, де зняла власні кошти в доларах. Одна з купюр була з невеличкою печаткою (я не знала, що з цим зараз якісь можуть бути проблеми) і я не змогла ні в одному банку обміняти цю купюру. Коли я повернулась до цього ж відділення за два дні, інша касир також відмовилась обміняти цю купюру і не захотіла покласти її на рахунок відкритий в банку.
Тобто співробітники банку умисно підкладають валюту, яку потім ніякий банк не приймає.
28 вересня 2022, 9:43
Добрий день. Якщо ви отримуєте валюту в касі і бачите на ній якісь дефекти, то ви можете одразу при працівниках банку відмовитися від неї та попросити в замін іншу. Якщо ж ви прийшли в інший день і хочете обміняти доларову купюру або ж покласти її на рахунок, і працівники банку виявили на ній якісь дефекти, то вони дійсно можуть відмовити в обміні, оскільки вони не можуть знати чи дійсно ці дефекти не з’явилися після її видачі.
Natai22 27 вересня 2022, 15:20
Вот что делать нахожусь в Польше ваша София заблокировала оплати в интернете и Ощад 24.В кол центре говорят езжайте в банк.Ну вы это серьезно в Украине война я с двумя детьми поеду назад для того чтобы разблокировать карту из-за вашей оплошности.Я ей говорю я проводила операции, а она взяла и заблокировала.Верните возможность пользоваться картой.Мне не нужно снимать тут деньги я их отправляю в Украину вот как мне это теперь делать?
27 вересня 2022, 15:50
Добрий день. Якщо по вашій карті встановилася заборона на проведення інтернет операцій, то на жаль дане обмеження зможуть зняти тільки у відділенні Ощадбанку. Тому зараз закордоном ви можете розраховуватися картою в магазинах та знімати готівку з карти.
Giuliia 27 вересня 2022, 14:21
Чат дуже поганий. Знаходжуся закордоном. Моя карта для виплат допомоги на дитину з інвалідністю закінчиться в наступному місяці. Те саме і з картою киянина. Я бачу, що розпочали випуск нової карти. Я не зможу приїхати і отримати нову карту. Я зможу користуватися нею в додатку як зараз? Чи я обов’язково повинна отримати пластик? Можна буде виводити гроші на іншу карту як це зробили в інших банках?
27 вересня 2022, 14:52
Добрий день. Для детальної перевірки чи була продовжена ваша карта та чи зможете ви нею і далі користуватися в ощад 24/7, рекомендуємо зателефонувати з вашого фінансового номеру до контакт-центру за номером (044) 247−84−18. Також, на сайті банку є можливість зателефонувати через веб-дзвінок https://www.oschadbank.ua/ua/chat.
MS76 27 вересня 2022, 1:34
В Ощад 24/7 невозможно обменять средства с валютной карты Ощадбанка (доллар США) для зачисления гривны на свою карту. Поддержка говорит, что функционал работает, но осуществить эту операцию технической возможности нет.
27 вересня 2022, 9:25
Добрий день. Сервіс продажу/купівлі валюти в Ощад 24/7 наразі вимкнений у зв'язку з технічними проблемами. Вирішення цього питання потребує часу. Як тільки з'явиться нова інформація, ми проінформуємо. Перепрошуємо за незручності.
Дуже сподобалося відношення, Бо начиталася негативних відгуків аж страшно було йти☹️ але обслуговування було дуже гарне👍. Я не місцева… мені треба було сплатити за закордонні паспорти і консультант дівчина і на 1 касі дівчина Наталя-чудові. Дякую за таке обслуговування))))
26 вересня 2022, 15:57
Дякуємо. Раді що допомогли у вирішенні вашого питання.
Ansholudko 26 вересня 2022, 10:48
Відділення за адресою: Київ, вул. Січових Стрільців, 32-38
Через війну знаходжусь в місті Рівне. Ощад закрив студентську карту, яка випущена в 09.2021. Щоб перевипустити карту, потрібно надсилати документи з рівненського відділення в київське. Я подавала документи 2 рази, пройшло вже 2 місяці!!! Київське відділення не бере заявку навіть на розгляд! В такий час таке відношення (((Отримувати виплати в Ощаді це найгірше, що ви можете вибрати!!!
26 вересня 2022, 11:12
Lucenko1992 24 вересня 2022, 9:54
Добрий день! З допомогою карти Ощадбанку, працює шахрайка.Бере предоплату, потім відправляє взагалі інший товар, на контакт не йде.
4790729935391649 ось її номер карти.
Через неї втратила велику суму коштів.
26 вересня 2022, 9:18
Добрий день. В даній ситуації рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів для подання відповідної заяви.
oaken 23 вересня 2022, 17:49
Мав необережність вляпатись в Ощад. Відкрив карту в цьому недобанку в іншій області в часи загалної міграції на початку війни, за умовами мушу платити щось біля 100 грн щомісяця за обслуговування при умові відсутності оборотів на рахунку але менеджер мене переконував що закрити можна буде в будь-якому відділенні Ощаду при необхіждності у будь-який час.
Карта дно, користуватись за кордоном не можна (це вже вияснилось коли я намагався зняти готівку у Польщі), вияснити скільки я можу переказати із цієї карти на іншу теж проблема, в 0 переказувати не можна, треба пробувати різні варіанти, допоки не зникне помилка «недостаньо корштів», в додатку просто не можна дізнатись скільки саме із своїх грошей наразі я можу використати.
Якихось додаткових бонусів картка не дає, від слова «зовсім», але платити тре 100 грн щомісяця. Вирішив зарити карту. Піщов у найближче відділення Києва і тут мене порадували — закрити можна тільки у тій же області у якій було карту відкрито. Ніяких інших варіантів не існує.
Тепер я маю щомісячну задачу: зараховую на цю недокарту 200 грн, та оплачую мобільний зв’язок. І так роблять усі члени моєї родини, бо теж мали необережніть вступити в це «Г» під назвою «Ощадбанк».
26 вересня 2022, 9:41
Добрий день. Дійсно, є картки в яких річне обслуговування тарифікується 100 гривень на місяць. З тарифами ви завжди можете ознайомитися на сайті нашого банку. Рахунок як і раніше можна закрити тільки в тій області де ви його відкривали. Якщо ви виїжджаєте за кордон, то по карті потрібно зафіксувати відмітку щоб користуватися нею. Для фіксації цієї інформації рекомендуємо зателефонувати з вашого фінансового номеру за телефоном (044) 247−84−18. Також, на сайті банку є можливість зателефонувати через веб-дзвінок https://www.oschadbank.ua/ua/chat.
Хочу висловити подяку за професіоналізм, чуйність та відповідальне ставлення до своєї роботи касиру Ощадбанку Ользі (м. Крививй Ріг, пр-т Гагаріна, 27). Керівництву банку пропоную заохочувати таких працівників, які навіть в важкі часи не розтрачують такі людські якості. Ще раз дякую Ользі за роботу.
22 вересня 2022, 12:30
Дякуємо. Раді що допомогли у вирішенні вашого питання.
dp123 21 вересня 2022, 12:57
18.08.2022 года на карту Ощадбанка поступили социальные выплаты на ребенка от государства. По состоянию на сейчас (21.09.2022) деньги с карты снять невозможно, в отделении банка разводят руками, поддержка по телефону также. Как после этого доверять деньги/сбережения государственному банку (и стране, как производное), который больше месяца не способен обеспечить одну из его ключевых функций — бесперебойный доступ граждан к деньгам, которые положены им по закону? О какой лояльности и т. д. может идти речь? Понимали ранее, что Ощадбанк — это дно, но чтобы настолько.
21 вересня 2022, 14:30
Olga1558 20 вересня 2022, 22:13
Відділення за адресою: Харків, вул. Полтавський Шлях, 57/59
Сьогодні моя мама, пішла знімати гроші з банкомату (в нашому селищі немає Ощадбанку, тому вона пішла до приватну) її картку автомат принял, но не віддал
Вона почала переводити гроші на іншу карту, але був ліміт, подзвонила на гарячу лінію, щоб збільшити ліміт, почала спілкуватись із молодим чоловіком Богданом, вона йому розповіла що банкомат не віддал їй карту і він без її дозволу заблокувал карту.
Я вважаю що працівники банку не повинні там робити!!!
21 вересня 2022, 9:45
Добрий день. Дійсно, є банки які не повертають картки клієнтам іншим банків після вилучення карти, тому оператори контакт-центру рекомендують блокувати карту та перевипускати, щоб ви швидше отримали нову карти та користувалися своїми коштами. Стосовно блокування карти без дозволу клієнта, напишіть нам, будь ласка, в особисті повідомлення якого числа та з якого номеру телефону ваша мати телефонувала до контакт центру, ми перевіримо інформацію.
GRIGORIY34 20 вересня 2022, 17:35
Когда же заработает генерация сертификатов КЕП в Вайбер или Телеграм, к тому очень бы хотелось, чтобы идентифицироваться можно было не только по номеру карты, которая может быть заблокирована, а и по ИНН или же номеру ІBAN? Худший сервис из всех существуюших госбанков Украины!
20 вересня 2022, 17:44
Добрий день. Проблеми з генерацією файлового КЕП були вирішені та зараз сервіс працює в штатному режимі. Спробуйте, будь ласка, провести операцію повторно.
xeptam 20 вересня 2022, 15:07
Взяв гроші за роботу (програмування) гроші не повернув, роботу не виконував
карта 4790 7299 3813 8450 будьте обережні в співпраці.
20 вересня 2022, 15:26
Sergei380 20 вересня 2022, 9:37
Добрый день.
Чтоб все понимали именная карточка киевлянина делается уже месяц, не 14 дней, и уже даже не 21…при этом банк взял за выпуск и обслуживание 120 грн на год.
Но раз вы так делаете с такими задержками я считаю справедливым половину этой суммы вернуть, как издержки, неустойку так сказать!
Как вы считаете уважаемый представитель?

Вопрос второй, когда карту киевлянина подвязки в Киев Цифровой, почему начинается танец с бубном и всякими пополнениями через какие то изи пей?
20 вересня 2022, 11:50
Добрий день. Карта виготовляється терміном до 14 календарних днів, але на жаль у період воєнного стану, терміни можуть бути трохи більші. Приносимо вибачення за незручності. В свою чергу до моменту отримання карти, ви можете зняти кошти в будь якому відділенні ощадбанку по паспорту. Стосовно поповнення карти через Київ Цифровий, для уточнення питання рекомендуємо звернутися до цього сервісу, оскільки це не сервіс Ощадбанку.
Mama1998 20 вересня 2022, 9:35
Снимала деньги с бабушкой карточки и так получилось что забыла карту. Позвонили и заблокировали карту. Карта слава Богу нашлась. Но когда на следующей день мы позвонили на горячую линию и питались разблокировать прошли 7 кругов ада. Это вообще… 3 человека не могли разблокировать!!! Бабушке нужно было на операцию идти, а они говорили что, а почему, много лишних вопросов вообще. И переключали с одного оператора на другого. Когда позвонила на горячую линию я чётко сказала что разблокировать. Если занимается один оператор пускай так и будет, а не переключать с одного на другого. Что было не понятно что просто нужно было разблокировать карту???
20 вересня 2022, 11:49
Добрий день. Хочемо звернути увагу, що оператори контакт-центру можуть надавати консультацію по карті виключно клієнту. При розблокуванні карти, дійсно консультанти можуть задавати декілька запитань, оскільки діють згідно регламентів банку. Дозвольте вас перепросити за завдані незручності.
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝