Ощад банк не захищає клієнтів від шахрайських дій

Доброго дня, 23.08.2023 р. Шахраї, які представились представниками банку Ощад без мого відомо переказали величезну суму грошей з мого рахунку на рахунок іншого банку. Ніяких даних по карті, cvc, чи пінкодів я не надавала.Коли я зрозуміла що це Шахраї одразу перервала розмову і заблокувала на гарячій лінії карту і додаток. Але кошти вже встигли перекинути, без мого відома і будь якого підтвердження з мого боку. Не приходили смс від банку про вхід в додаток, я без мого схвалення списалась великі кошти, не спрацювали ліміти! Смс у вайбер вже прийшли просто про списані кошти. Банк не відмінив трансакції! На момент мого дзвінка на гарячу лінію оператор сказав що гроші ще не надійшли шахраям, попросила відмінити переказ навіть звернулась із заявою до місцевого відділення Ощад банку, потім до поліції та кібер поліції. Ощад банк не відстоює інтереси своїх клієнтів! Адже існує механізм відміни переказів і трансакцій які здійснені шахраями і в інших банках клієнтам повертають кошти! Ощад банк не відстоює своїх клієнтів і не захищає, я знаю що банківські перерахунки проходять на протязі 3 днів. Ошадбанк не повернув викрадені шахрайськими діями кошти.

19036256
19036256
25 серпня 2023, 10:11
Lch03112A,ІСНУЄ МЕХАНІЗМ не дати себе ошукати, банк нагадує, просить, пише, а Ви все одно думаєте, що банк за Вас повинен думати?" Нікому не повідомляйте:
• PIN-код картки
• термін дії картки
• тризначний код на звороті картки (CVC2/CVV2)
• пароль від інтернет-банкінгу
• одноразові SMS-коди
Уважно читайте повідомлення з одноразовими паролями та звертайте увагу на операції, для яких вони були надіслані!
Користуйтесь корисними порадами та тримайте свої гроші в безпеці.«СЛУЖБА БЕЗПЕКИ БАНКУ НІКОЛИ НЕ ДЗВОНИТЬ СВОЇМ КЛІЄНТАМ, якщо банк щось запідозрює, то він просто блокує операцію і рахунки клієнта,і тоді клієнт дзвонить у службу банку питає, що скоїлося.Ви самі, не підозрюючи, допомогли шахраям вкрасти Ваші кошти.
OkeyDoki
OkeyDoki
25 серпня 2023, 12:02
Скачай синий ощад и сделай процедуру регистрации. И поймешь как у тебя украли деньги. И нефиг говорить пин код либо делать его годом рождения.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Ощад банк не захищає клієнтів від шахрайських дій