Банкомат грошей не видав. А з рахунку вони списались.

bogdan1395 26 серпня 2023, 21:47
21.08.2023 о 10−47 при зніманні суми в кількості 5 500 гр, у банкоматі Ощадбанку (BRANCH 10026−0124) у місті Київ, банкомат написав «операція скасована» повернули картку та все. Відразу не звернув увагу, виявилося те, що гроші у мене списали з рахунку, а банкомат нічого с грошей не видав. Подзвонив на гарячу лінію свого банку і вашого, сказали чекати, повинні повернути протягом якогось часу на карту, якщо не прийдуть, то треба писати заяву. Чому я повинен так довго чекати повернення своїх грошей, чому повернення у вас робиться так довго, адже все це через банкомат і помилки в його роботі? Чому при помилці в системи він не входить у блокування, а списує гроші, які не може видати? Я на сьогоднішній день так і не отримав своїх грошей.

26 серпня 2023, 22:16
Bogdan1395, Пишіть заяву на повернення у своєму банку, а він зробить запит в Ощадбанк,і через деякий час гроші повернуться на Вашу картку, СМС сповіщення про повернення не буде, тому самі перевіряйте баланс на вашій картці.А надалі не робіть так, не знімайте за одну операцію таку сумму, знімайте по 1000грн. п'ять разів, в більшості банкоматах є таке обмеження, якщо картка іншого банку діють обмеження по кількості операцій.Наприклад у банкоматі Південий видають лише три рази по одній тисячі, з картки Ощадбанку, а потім все, пише перевищено ліміт операцій.Знімайте по одній тисячі, поки банкомат не обмежить видачу готівки.
27 серпня 2023, 11:37
Добрий день. Я не знаю чи так я зробив, я подзвонив на гарячу лінію Ощада, мені сказали почекати пару днів і якщо не повернуть, тоді йти і писати заяву, відділення у нас недалеко від банкомату, я все-таки вирішив сходити і з’ясувати, коли з’ясувалося що у мене ката Привата, то вони сказали, що в цьому випадку вони нічого зробити не можуть, і я повинен вирішувати проблеми через свій банк. Я так і зробив, зателефонував на Приват, голосовий помічник начебто оформив заяву, надійшло перше СМС повідомлення, що мені потрібно чекати 120 днів, через деякий час друге СМС, що заява прийнята в обробку і мені чекати 10 днів. Мене не влаштували ці терміни і я вирішив все-таки додзвониться до оператора, він мене заспокоїв що гроші можуть повернуться мені в найближчі години або хвилини, (бо так вийшло з моїм товаришем, він теж знімав після мене 1000 гр, і не зняв, була така сама ситуація, але йому їх повернули на картку в автоматичному режимі через 10 або 15 хвилин).
27 серпня 2023, 11:37
До кінця робочого дня мені так нічого і не повернули, тоді я поїхав до найближчого Приват Банку з’ясувати ситуацію, де отримав відповідь, що швидше за все мені потрібно чекати інкасацію банкомату, щоб виявити надлишки і повернути мені гроші, раз вони мені в автоматичному режимі не повернулися, а по термінам сказали, що це не більше 3 банківських днів, навіть може і раніше, інкасація там проходить дуже часто, що заяву мені писати не треба, що все й так уже оформлено. Грошей досі я не отримав. Ось питання Вам, як що є ця заява, мені потрібно ще раз їхати і писати чи достатньо і цього?
SergeyNina
SergeyNina
27 серпня 2023, 1:43
По срокам у ощада это месяц. Если сбой видно по логам без инкассации то могут управиться за несколько недель. Не снимайте в банкоматах ощада большие суммы с карт других банков там ограничения. У меня вообще в банкомате ощада в моем квартале более 1000 за раз с карты другого банка не снять
27 серпня 2023, 11:39
Добрый день. Я снимал именно с этого банкомата и до этого и аналогичные суммы и больше,
и не только я, и никогда никаких проблем не было. Вот только в этот раз, за мной тоже парень с моей работы с картой Приват Банка пытался снять 1000 гр. и у него таже проблема вышла, вот только через минут 10 или 15 ему вернули деньги на карточку, а мне нет. Может это и есть тот случай за который вы говорите.
27 серпня 2023, 12:10
Bogdan1395,не приятно,но бывают технические сбои банкоматов,и не только каких-то исключительно банков,а и в других.Сейчас выходные,нужно ждать и больше никуда не ездить,но хочу сказать,что инкассацию банкоматов делает не банк,в Вашем случае Ощадбанк,а специальная служба,поэтому звонки в банки,Ощад и Приват,ничего не дадут,они могут не знать,когда эта служба сделает,но деньги не пропадут,прийдётся подождать.
27 серпня 2023, 12:23
Bogdan1395,Вы пишете,что раньше было нормально,но сейчас война ,многие сотрудники мобилизованы,даже здесь нет сотрудника,который отвечал на коментарии,с января 2023,видимо в службе банкоматов тоже не хватает людей и профилактику не кому во время делать,поэтому всё-таки прислушайтесь к советам,не снимайте одной большой суммой,а снимайте по 1 тысяче.несколько раз.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Банкомат грошей не видав. А з рахунку вони списались.