chance211 28 січня 2021, 4:40
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 63
На Web Banking Ощад24 невозможно провести элементарную операцию! В течении часа пытался пополнить свою кредитную карту, но стоит лишь войти, как тут-же, буквально через секунду всё сбрасывается и пишет: «Сесію закрито через неактивність». Снова ввожу пароль, код из смс и снова раз за разом всё повторяется. И подобные глюки у них происходят постоянно, иногда даже войти в Ощад24 невозможно… Складывается впечатление, что все адекватные айтишники давно выехали из Украины, а остались одни идиоты, большая часть которых осела в Ощадбанке.
28 січня 2021, 9:55
Доброго дня! В роботі веб-версії дійсно є тимчасові технічні складнощі.. Вже працюємо над вирішенням проблеми. Перепрошуємо за незручності. Якщо є можливість, скористайтесь мобільною версією, будь ласка.

AnnaAg 26 січня 2021, 14:37
Відділення за адресою: Київ, вул. Ентузіастів, 39
Отделение в Киеве по по адресу ул. Энтузиастов 39. В третий раз в разное время года пыталась получить перевод в евро. И каждый раз мне говорят, что отправитель перепутал местами Фамилию и имя. В фото перевода, которое показывала ранее, нет разницы и написано без разделения имя, фамилия. это стандартная форма. В других банках не было такой проблемы ни разу. То ли операционист не владеет опытом, то ли не понимает что имя не может быть Агафонова, система неверно работает (но только, а государственном Ошадбанке). Перевод на карту дебетовую другого банка также получаю без проблем. Ощадбанк выглядит проблемно. Обслуживание вежливое только тупизм и долго.
26 січня 2021, 17:12
Доброго дня! Напишіть, буудь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Ситуацію перевіримо детальніше.
serge4 26 січня 2021, 11:06
Постоянные ошибки входа и идентификации в систему клиент-банка. очень сложно подтвердить платеж. Бесконечные разрывы с сервером банка. Техподдержка не может решить проблему вообще. Скрины ошибок отправить некуда, на вопросы через окно «отзыв» не отвечают. Если отмечать «связаться со мной» — никто не свяжется. Технической службы в банке нет и физический ключ проверить нет возможности. Мобильное приложение ограничено только просмотром. Туда вход работает (и это удивительно). Для работы не советую, особенно если вам нужна мобильность и оперативность.
26 січня 2021, 15:36
Доброго дня! Для уточнення інформації написали вам в особисті повідомлення. Перевірте, будь ласка.
Не храните деньги в Ощадбанке, потому что сами работники и воруют их. Сегодня ночью в 26.01.2021 в 02.15.56 и в 02.15.57 мне на мобильный тел. пришло СМС о снятии денег в сумме 100 гр. Я позвонил на 0800210800 наконец то взяла трубку представитель горячей линии, не представившись и не назвав аккредитационного номера начала меня «гонять», спрашивая мои установочные данные. Я объяснил ситуацию и спросил сняты ли деньги? Она ответила что был несанкционированный доступ к моей карте для пополнения счета телефона и спросила подтверждали ли вы пополнение на 100 гр. Я ответил что не подтверждал. Представитель ответипа недовольным тоном что проверяет информацию включив музыкальную паузу. Что можно было там проверять так долго, минут 10 представитель снова сказала что был несанкционированный доступ. Я ответил что об этом вы мне говорили. Тогда представитель сказала что мне надо обратиться по месту жительства в банк. Я начал возмущаться насчет блокировки карты и что ее необходимо заблокировать от следующего несанкционированного доступа. Проявляя недовольство, представитель Ощадбанка снова начала отправлять меня по месту жительства и после выражения нецензурно, сказала что она заблокировала карту. Я спросил что мне делать дальше с заблокированной картой? Она преложила перевыпуск карты сказав что это стоит 40 грн. Начав у нее спрашивать почему платно? Она отключилась. Подозреваю что представитель банка и похитила мои деньги пополнив счет мобильного телефона. Решетняк.Ю. И. Луганская обл.г.Старобельск Ощадбанк номер карты
5167 ХХХХ ХХХХ 2306 Считаю что по моему счету необходимо сделать аудиторскую проверку.
26 січня 2021, 10:33
Доброго дня! Якість наданої консультації ми обов'язково перевіримо, дякуємо вам за інформацію.
Банк робить все можливе для забезпечення безпеки ваших коштів. Якщо по карті було проведено операції, які ви не підтверджуєте, відповідно можуть здійснюватись термінові заходи для уникнення списань у майбутньому. Сподіваємось на ваше розуміння.
Можемо припустити, що дані вашої картки було скомпроментовано. Рекомендуємо в даному випадку оформити перевипуск — випустити картку з новими реквізитами до цього ж рахунку. Комісію передбачено тарифами: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
MisnikYuri 25 січня 2021, 23:18
В грудні 2020 року, в процесі поповнення власного рахунку в терміналі самообслуговування, відбулася помилка. В результаті кошти залишилися в терміналі, а рахунок, на жаль, не поповнився. Термінал розташований в продуктовому магазині. Продавець, побачивши згадану сцену, сумно сказала: «Не Ви перший…» Довелося йти у відділення (Грушевського, 50). У відділенні на подив довго не могли ідентифікувати термінал (визначити його номер). Хоча терміналів у місті в межах десяти. Я звернув увагу менеджера на не поодинокі випадки некоректної роботи терміналу. Запропонували написати заяву й пообіцяли повернути кошти впродовж трьох днів. Наприкінці третього дня кошти справді надійшли. Про неприємний випадок я забув.
25 січня 2021 року я вирішив випробувати долю ще раз. В процесі поповнення власного рахунку кількома тисячами гривень, вже згаданий термінал самообслуговування образився на мене, що довго не відвідував його, й видав повідомлення: «Технічна помилка❌». Кошти на рахунок, звісно, не надійшли. А термінал, подумавши трохи, далі собі продовжив працювати у звичному режимі. Я вирішив його випробувати знову й вніс 20 грн. І чудо здійснилося! 20 грн. надійшли на рахунок. А п’ятьма хвилинами раніше термінал кілька тисяч немовби і не помітив. Що ж, довелося знову їхати в згадане відділення. Після довгого очікування, таки зустрівся з представником банку. Й все пішло по сценарію! Знову довго не могли ідентифікувати термінал! Кудись бігали… Знову запропонували написати заяву. Я знову згадав про не поодинокі випадки некоректної роботи терміналу, на що представник банку майже не обурено сказав, що про проблеми в роботі терміналу йому не відомо.
P. S. Цього разу сказали чекати 10 робочих днів.
Подзвонив на гарячу лінію. Сказали чекати до 30 днів.
P. P. S. Як гадаєте, чи випробувати термінал втретє?
26 січня 2021, 10:23
Доброго дня! Дякуємо вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Для уточнення інформації написали вам в особисті повідомлення. Перевірте, будь ласка.
Moran69alexa 25 січня 2021, 22:40
Сотрудники клиентской поддержки Ощадбанка отказались фиксировать факт мошенничества карта 5167803108272704
26 січня 2021, 10:12
Доброго дня! Якщо один із клієнтів Ощадбанку не виконав договірні зобов'язання (не відправив товар/не надав послуги) рекомендуємо звернутись до правоохоронних органів. Банк, за запитом правоохоронних органів, надасть всю необхідну інформацію для проведення розслідування.
Shyka 25 січня 2021, 20:25
4306 5300 0023 1737 карта мошенника требует деньги на доставку собаки
26 січня 2021, 10:05
Доброго дня! Рекомендуємо звернутись до правоохоронних органів для проведення розслідування.
sas1980 25 січня 2021, 16:35
Відділення за адресою: Київ, пл. Спортивна, 1-А
ШАНОВНІ!!! ДУЖЕ ЦІКАВА ІСТОРІЯ!!! Дочитайте до кінця!!!
21.01.2020р я звернувся з довіреністю до відділення Ощадбанку в м. Бородянка (Київська обл.) щодо отримання перевипущеної картки моєї родички (переселенки). Все було добре: зробили необхідні скани всіх документів, копії, внесли до бази мої дані та дані довіреності і видали картку. Після спроби в банкоматі зняти гроші, я побачив на екрані таке повідомлення «перевищено ліміт активності по карті Ощадбанка». Тоді я зателефонував до 0800210800 де мені запропонували під'їхати до відділення де відкривався рахунок. Але розуміючи, що блокує не відділення, а СБ банка, 22.01.2021р я поїхав до центрального офісу в м. Київ, вул. Володимирська 27.
Там мені пояснили, що співробітники СБ переїхали на вул. Спортивна1(ТРЦ Гулівер), зателефонували туди і сказали, що мене буде чекати людина на ім'я Вадим Іванович. Він подивився на документи та спитав, а де сама Ваша родичка, я відповів, що десь в області, але у мене точної інформації не має, мені родичи передали документи і я приїхав до вас. Він взяв документи і попросив зачекати 10хв. Потім повернувся і сказав, що цей рахунок було заблоковано через те що були якісь зловживання, якимись особами та їм треба подивиться на родичку особисто. На що у мене виникло логічне запитання: а навіщо довіреність зроблена?! Є довіреність завірена українським нотаріусом в місті Києві на всі можливі дїі щодо рахунку, карт, готівки і т.д. і т.п. в АТ ОЩАДБАНК, в тому числі розблокування, відкриття, закриття, зняття. Показав оригінали всіх документів, в тому числі нотаріально завірені копїї паспорта, ІПН-каже ні, хочемо подивиться на неї і все тут) Що це за свавілля і постановка питання: ми хочемо побачити… Це як мінімум є ЗНЕВАГА до українських інститутів влади та нотаріата, а як максимум обмеження прав громадянина України.
А якщо взагалі по цій справі, то співробітники ОЩАДБАНКа, грубо порушили статтю 1074 ЦК України, обмеження прав клієнта щодо розпорядження грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпорядження рахунком за рішенням суду або в інших випадках, встановлених законом, а також у разі зупинення фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму чи фінансування розповсюдження зброї масового знищення, передбачених законом. Таким чином, правомірність блокування карткового рахунку є можливою лише у випадку подальшого вчинення банком дій, визначених Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму», а також за умови дотримання строків зупинення фінансових операцій та блокування картки.
Згідно з частинами першою-третьою статті 1066 ЦК України за договором банківського рахунку банк зобов’язується приймати і зараховувати на рахунок, відкритий клієнтові (володільцеві рахунку), грошові кошти, що йому надходять, виконувати розпорядження клієнта про перерахування і видачу відповідних сум з рахунка та проведення інших операцій за рахунком. Банк має право використовувати грошові кошти на рахунку клієнта, гарантуючи його право безперешкодно розпоряджатися цими коштами. Банк не має права визначати та контролювати напрями використання грошових коштів клієнта та встановлювати інші, не передбачені договором або законом, обмеження його права розпоряджатися грошовими коштами на власний розсуд.
Таким чином, приходимо до висновку, що співробітники СБ АТ ОЩАДБАНК не визнають діючих Законів України, нехтують правами громадянина України, зневажають офіційні документи, видані українськими установами. Я так розумію, що наступне наше спілкування треба проводити в залі Суду України. Дуже прикро, що в нашій державній банківський системі такий безлад та свавілля.
26 січня 2021, 10:02
Доброго дня! У своїй діяльності Банк виконує всі вимоги діючого законодавства України. Довіреній особі надається певний перелік повноважень, що визначені довіреністю. У разі, якщо в банку виникає підозра щодо шахрайських дій, підтвердити операції може безпосередньо власник рахунку.
mirinda 25 січня 2021, 13:08
Відділення за адресою: Київ, вул. Червоноткацька, 35
Вітаю Вас. Ощадбанк, згідно постанови приватного виконавця наклав арешт на мої рахунки, серед яких був зарплатний. Згідно постанови від 16.01.2021 року приватним виконавцем Павлюком Назарем арешт був знятий, та було направлено ним до бек офісу відповідну постанову. Лист (трек номер 0600003284180) з постановою було отримано Ощадбанком 21.01.2021 року. На даний час рахунки арештовані.
Прошу Вас надати пояснення через, що не знімається арешт, та коли це відбудеться.
З повагою Панасюк Юрій Іванович.
ІПН 3339419491
25 січня 2021, 15:38
Доброго дня! Написали вам в особисті повідомлення. Перевірте, будь ласка.
ded68 25 січня 2021, 10:34
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Добровольського, 159
22.01.2021.
Одесса, Добровольского проспект 159, Ощадбанк
Всем кто ещё пользуется этим банком (((
Будьте внимательны когда будете оплачивать через терминалы в Ощадбанке наличными за ЖКХ там где много разных пунктов по оплате
смотрите на сумму комиссии — Теперь они за каждый пункт берут 5 грн!!!
Не за всю платёжку — А за каждый пункт!
Сегодня жена оплачивала кешом в Ощадбанке через терминал услуги ЖКХ. Придя домой обратила внимание Почему так много взяло комиссию вместо обычных 5 грн. за платёжку — 30!!! грн. (а их 4е шт. и у каждой комиссия по 30 и 25 грн.) Вечером приехали узнать почему так произошло услышали ответ что у них теперь якобы новые правила и в платежке за каждый пункт нужно платить по 5 грн. т. е. 6 пунктов — 30 грн. 10 пунктов — 50 грн итд.,
звонил на горячую линию оператор не смогла Дать внятно ответ, но сказала что с декабря ничего не поменялось — обращайтесь в отделение банка и платежка должна стоить 5 грн. как и стоила ранее или 1% от суммы если выше 500 грн.(в декабре каждая платёжка независимо от количества пунктов стоила 5 грн.)
— начал ругаться
— три тётки, в своих деб. ных цветных шарфиках «Заведите у нас карточку Установите ощад24 и будете оплачивать без комиссии "
-…
— были посланы туда куда люди не ходят вместе с ихним банком и ихними картами
25 січня 2021, 11:41
Доброго дня!
Згідно тарифів банку, сплата платежів за житлово-комунальніна користь суб’єктів господарювання, з якими укладені договори, через термінал Ощадбанку тарифікується (за одну операцію):
— готівковими коштами 0,5% від суми, але не менше 5 грн.;
— платіжною карткою АТ «Ощадбанк» — 3 грн.;
— пенсійною карткою АТ «Ощадбанк» — 1 грн.

На користь суб'єктів господарювання, з якими не укладені договори з приймання платежів:
— готівковими коштами 0,5% від суми, але не менше 10 грн.;
— платіжною карткою АТ «Ощадбанк» — 1% від суми, але не менше 7 грн.;
— пенсійною карткою АТ «Ощадбанк» — 1% від суми, але не менше 5 грн.

Рекомендуємо проводити платежі через систему Ощад 24/7. Таким чином ви маєте змогу проводити платежі не виходячи з дому, а комісія — мінімальна, або ж зовсім відсутня. Детальніше: https://www.oschadbank.ua/ua/private/web_bank_ng

Parkanec13 25 січня 2021, 0:23
Відділення за адресою: Київ, вул. Братиславська, 30
Всем здравствуйте. Хотел бы поделиться историей как эткрыл в этом чудо банке депозит. Планировал носить туда деньги и кормить их сотрудников. Перевёл свои личные на их бестолковую карту для дальнейшего пополнения счёта. И получил несанкционированный аувердрафт как мне обяснили. За какой … МОИ ЛИЧНЫЕ ДЕНЬГИ я Вам принес. Не у Вас взял. А я свои Вам принёс. Нормальных слов нет для вас. Либо Вы мне их вернёте либо это была последняя копейка в вашу песочницу.
25 січня 2021, 11:25
Доброго дня! Ситуацію з виникненням овердрафту перевіримо детальніше та надамо зворотній зв'язок.
OleksandrSh 24 січня 2021, 17:14
Відділення за адресою: Суми, вул. Горького, 32
Надзвичайно позитивні враження від роботи менеджера Чижової Олени в ТВБВ 10018/0148 м. Суми, вул. Горького 32.
9 років тому взяв кредит під іпотеку у вказаному відділенні, але зараз постійно живу та працюю в Києві, в Сумах майже не буваю. Ще на стадії отримання кредиту відзначив клієнтоорієнований підхід співробітників відділення/філії з якими спілкувався (деякі з них тут вже не працюють, на жаль). Останніми роками пощастило по поточним питанням кредиту обслуговуватись у Олени Чижової, до якої завжди можна дозвонитись по мобільному, списатись у вайбері чи через електронку, навіть в неробочий час, та отримати фахову консультацію. Серед нестандартних питань — непростий пошук мого платежу, що був неправильно проведений касиром у Харкові, а тому деякий час висів незрозуміло де, оформлення страховки майна та життя з пересиланням документів. Відчувається, що Олена переймається питаннями клієнта як своїми власними, не жаліючи на їх вирішення і особистого часу. При оформленні документів все робить своєчасно та точно, без зайвого очікування клієнта, та без зайвих повторних візитів в банк. Так від роботи однієї людини складається позитивне враження про роботу всього банку.
25 січня 2021, 11:07
Доброго дня! Приємно, що ви знайшли час залишити позитивний відгук. Дякуємо!

LiudmilaSL 24 січня 2021, 13:33
Як, маючи такі колосальні активи в вигляді безкоштовно переданих у спадок десятків тисяч відділень, 100% «розкрученість назви — Ощадбанк, колосальну підтримку держави і лояльність населення, можна залишатись самим «відстійним» банком з найгіршим обслуговуванням, з найгіршим сервісом і з найгіршим за компетентністю персоналом. Правду кажучи, дуже рідко, інколи трапляються тут «нормальні» працівник, але їх точно можна перерахувати на пальцях однієї руки, не зважаючи на те, що в установі працюють десятки тисяч працівників по всій країні. Суть своїх претензій до цього «відстою» навіть не хочу писати — немає сенсу. Я однозначно вирішила більше не мати жодної справи з цим банком. На останок, саме вражаюче про цєї відстії — дуже цікаво, що в даній установі працювати гідно на сьогодні, 24 січня 2021 року — не вміють, але списувати комісію за неіснуючі послуги по неактивному картковому рахунку наперед — 25 січням 2021 року — це запросто. Банк повних ід***ів.Більше немає слів.
25 січня 2021, 11:06
Доброго дня!
Списання комісії за обслуговування неактивного рахунку можливе в робочий операційний день — найближчий відповідно 25 січня.

Постійно проводимо роботу для покращення рівня надання банківських послуг. Були б вдячні вам за опис ситуації стосовно некомпетентності працівників або неякісного обслуговування.
Yuzu 23 січня 2021, 10:51
Пользоваться нереально, средства замораживается, а в чеке написано что платеж в обработке хотя я ложил на карту деньги через терминал, а отправка платежа моментальная. Оператор Ощадбанка сказала что деньги ещё не поступили, тогда что они делают у меня на карте, и ждать сказали 3 дня. Каких 3 дня? Мне те деньги сейчас надо. Просто признайте что у вас все через *** сделанно, у вас сервера *** потому что приложение ваше каждых два дня просто намертво ложится вместе с сайтом, у вас деньги на карту клиентам приходят, но использовать их нельзя, потому что они заморожены, а вы кормите людей ложью в 21 веке когда все операции происходит в авто режиме. Подписываюсь под всеми негативными отзывами т.к. все хорошие отзывы накрученные самим банком, вы при миллиардном бюджете не можете нормально все сделать? Не верю, воры вы и всё
25 січня 2021, 10:57
Доброго дня! Прикро, що у вас склалось подібне враження про банк. Три робочі дні — максимальний термін опрацювання операції. Як правило, кошти для зараховуються значно швидше.
lilichkakkkkk 23 січня 2021, 0:30
Сьогодні 22.01.21 р, не знайшовши вдома свою пенсійну карту, я в 20:40 я заблокувала її в автоматичному режимі, подзвонивши за номером гарячої лінії.Перевипуск карти не замовляла. Консультант повідомила, що блокування можна зняти відразу, як знайдеться карта.І я все-таки її знайшла! І буквально через хвилин 20, уже інший консультант повідомила мені, що за розблокування карти в мене спишеться з рахунку -30 грн. На моє запитання:«За що, де про це сказано відразу при блокуванні, чому інший консультант нічого не повідомила?", даний консультант запнулася і попросила зачекати, пропавши на хв.5 взагалі.І нарешті!!! повідомила, що послуга розблокування платна.
Керівництво ощадбанку!!! Ви вважаєте — це нормально?! Перерила весь інтернет і Ваш сайт, жодної інформації про 30 грн за розблокування. Розберіться по факту.І розблокуйте мені карту безкоштовно. Відповідь надати письмово на мою електронну адресу. Карта Вручинська Лілія Володимирівна
25 січня 2021, 10:44
Доброго дня! Комісію за розблокування картки передбачено тарифами. Ознайомитися рекомендуємо за посиланням: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
kleo123 22 січня 2021, 20:08
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Космонавтів, 1
Точнее, не заблокирована, а приостановлена выдача средств по карте. Деньги от государства поступают, но снять я их не могу. Отделение, где открывался счет, не дает ответа на вопрос. Дала письменный запрос, ответа нет. Вы не имеете права замораживать социальную карту! Кредитов и долгов не имею и не было никогда.
Что мне делать в такой ситуации?
Вынуждена обращаться в вышестоящие инстанции с жалобой.
25 січня 2021, 10:32
yustasch 22 січня 2021, 18:28
Відділення за адресою: Одеса, провул. Світлий, 8
Сняли всю зарплату на погашение кредитки, оставили без зарплаты семью, сейчас все военные будут переходить на другие банки, ну понимаю снимите проценты, дай как-то будем решать дальше, сняли олухи
25 січня 2021, 10:58
Доброго дня! Подібне списання можливе за наявності простроченої заборгованості за вашим рахунком. Перевірити інформацію предметно рекомендуємо через контакт-центр за номером телефону 0-800-210-800.
Stxyfycuvuvubu 22 січня 2021, 9:23
Відділення за адресою: Київ, вул. Героїв Дніпра, 53-А
Якщо Вам потрібно подзвонити на відділення, не думайте, ви не дозвонитеся на протязі всього дня! Тимошенко 12 і Героїв Дніпра 53А.
Гаряча лінія не передає інформацію на відділення (що дуже сумно).
Співробітники неадекватні.
22 січня 2021, 15:00
Доброго дня! Хотіли б зазначити, що у відділенні банку в період завантаженості пріорітет обслуговування надається клієнтам, що звернулись особисто. Сподіваємось на розуміння.
Напишіть, будь ласка, в особисті повідомлення, номери телефонів, за якими намагались зв'язатись, а також питання, яке потрібно з'ясувати. Будемо раді вам допомогти.
vokzal1952 21 січня 2021, 20:10
хотел закрыть зарплатную карту. но не тут то… с начала требовали ехеть в город в котором открывали. посылаясь на договор комплексно. обслуживания. в гл 13. этого договора -закрытие счета и карточки ничего подобного нет. в общем очень много лжи и обмана. … в конечном счете таки закрыл. не думайте что они там в банке ничего не понимают))) из 100 человек 50 не поедут в банк за 100 км. на это и рассчет. за каждый месяц обслуживания карты 100 гривен..во как!!! а здесь на сайте ни одного ответа какие приняты меры.например к хамам обманщикам и т. подобным уродам.ДЕРЖИТЕСЬ ПОДАЛЬШЕ ОТ ЭТОГО БАНКА.
22 січня 2021, 14:55
Доброго дня! Шкода, у вас склалось таке враження про банк. Зняття комісії за обслуговування відбувається лише якщо протягом року не проводилось жодної операції і при цьому не зараховується «в мінус». Для того, щоб уникнути зняття комісії, достатньо одноразово провести будь-яку операцію або поповнити рахунок на мінімальну суму.
Закрити рахунок можливо в обслуговуючому відділенні відділенні. Розуміємо, що це не зовсім зручно і плануємо це змінити. Проект потребує певного часу, сподіваємось на розуміння.

Olek008 21 січня 2021, 19:32
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Миру, 89
Здравствуйте, немного предыстории, так как это не жалоба, а просьба о помощи. 6 января через чат бот телеграмм заказал карту «Море». Отмечу, что сервис очень удобный и понятный. Как понял, в связи с рождественскими выходными, решение по карте было затянуто, но уже 11 числа было сообщение об одобрении, в том числе и по кредитному лимиту. Ровно через 2 недели карта была получена отделением 10024/012. 20 января предоставил в отделении документы на получение, но в процессе оформления выяснилось, что карту мне выдать не могут. Менеджер сообщил, что не может её активировать. Ну, ладно, оставил номер телефона, решил дождаться. Сегодня, 21.01, позвонив в отделение, я узнал, что проблема ещё не решена и когда это будет не известно. Учитывая, что с каждым днем сокращается время льготного периода, решил получить информацию лично. Побеседовал с управляющей отделением, с её слов стало понятно, что на данный момент «не подтянулся счет по карте», сотрудники отделения делают все вожможное для решения вопроса. Разумеется не вопрос, я могу войти в положение, но прочитав в данной ветке негативные отзывы о работе «Ощадбанка», меня терзают смутные сомнения, что головной офис будет быстро суетится… учитывая, что специалисты контакт центра при моем звонке, чётко и определённо заявили, что это не их проблема, а отделения.
Собственно, у меня нет претензий серьёзных на данный момент, хочется данным отзывом как мотивировать вашу систему к исполнению обязательств по отношению к клиенту. Несомненно у меня были определённые планы относительно назначенного лимита, кроме этого сроки «62 дня» льготного периода уже сокращаются в половину! Просьба разобраться и помочь.
Не обессудьте, пока 3 звезды…
22 січня 2021, 14:37
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності. Деталі обов'язково перевіримо, дякуємо за зворотній зв'язок.
Хотіли б зазначити, що пільговий період починається не з початку місяця, а від дати проведення вами операції. При цьому якщо провести операцію одразу після дня білінгу, безвідсотковий термін буде найбільшим.
Дні білінгу: 23.01., 20.02., 27.03., 24.04., 29.05.
Наприклад, якщо провести оплату в період із 24.01. по 19.02., суму потрібно буде внести однаково до 27.03.
За діючими умовами по картках More діє акційний пільговий період до 92 днів. Якщо провести розрахунок карткою із 25 грудня 2020 року по 26 березня 2021 року включно, грейс-період буде тривати довше. Акційний пільговий період поширюється на операції розрахунку карткою в мережі Інтернет.
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝