Bogord 16 лютого 2023, 11:45
При заказе с этого сайта posuda.lt дают для оплаты карту монобанка 5375 4114 0584 0583
товар не отправляют мошенники будте осторожны!
16 лютого 2023, 12:38
Нам дуже прикро, що сталася ця ситуація
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
Vetochka0308 14 лютого 2023, 14:37
Я є клієнтом банку вже дуже багато років. Жодноі просрочки чи проблеми з банком в мене не було! Кредитний ліміт банк сам мені надав 37000. В перші місяці війни я була ВПО і звичайно кошти витратились (. Проценти за користування платила вчасно! Але до осені я повернула все на карту і вийшла в пільговий період з надією користуватись коштами. Банк відразу ж зреагував на кошти на карті і кредитний ліміт знизили до нуля. Після відгуку тут мені пообіцяли з усім розібратись. І дійсно! В вайбер прилетіло вибачення! А на карту новий кредитний ліміт в 20000 гривень. Перший місяць все було нормально, коштами я скористалась і проценти заплатила. А от на другий місяць, коли я знову карту вивела в пільговий період, то реакція банку не забарилась. Карту мені обмежили на користування кредитними коштами повністю. Написали, що банк перегляне своє рішення, коли я внесу кошти на карту. І як тільки карту поповнюю- кредитний ліміт відразу ріжуть на суму поповнення! Нікому і ніколи не пораджу МОНОБАНК!
15 лютого 2023, 19:44
Приносимо вибачення за доставлені незручності
Детально перевірили інформацію
Обмеження на користування кредитними коштами знято, ліміт поновили
Dimas13 13 лютого 2023, 14:29
Розповім свою історію про зняття депозиту.Закінчився депозит 3 місяці.Вирішив зняти.Через додаток видають тільки у трьох місцях Київ, Одесса, Львів (Я з Хмельницького).Що робити зв’язався з таким «чудовим«баком прийдеться їхати у Львів.Замовив зняття на 07.02 в Універсал банку через додаток .06.02 рівно о 18.00 приходи сповіщення що ми не змогли доставити гроші на відділення куди ви замовляли тому переносимо зняття депозиту у Укргазбанк на 07.02.(теж саме число).Я пишу в підтримку і питаю якщо переноситься у Укргазбанк зняття може в мене є можливість зняти гроші у Хмельницькому? Так можно відповіли у підтримці і оформили мені зняття на 08.02 в Хмельницькому.08.02.без черг і без проблем зняв у Укргазбанку у Хмельницкому. Так нащо були ці танці з бубнами? Нащо мені втрачати цілий день на поїздку у Львів, втрачати гроші на квитки (чи це спільний проект з Львовом, Києвом і Одесою для збільшення туристичного потоку.Жартую)Висновок один- це спрямовано робиться щоб людині докласти більше зусиль щоб повернути свої гроші.Такщо нажаль раджу бути наполегливими і не нервувати.Всі хвороби від нервів.
P. S.»Совок«в цьому сенсі у нашій країні на найвищому рівні.Якісь звитяги і здобутки людина у нашому суспільстві може отримати тільки нахабністю,»йти по головам», а не розумом, вмінням.
monobankua 13 лютого 2023, 16:15
Нам дуже шкода, що виникла така ситуація під час зняття депозиту.
На поточний момент можна замовити валюту в Універсал Банк та відділення партнера А-Банк.
Ми намагаємося розширити та оптимізувати мережу партнерів для більш комфортного отримання валюти для наших клієнтів, тому додатково можна замовити валюту через звернення на підтримку також у відділення Укргазбанку.
Вибачте, що ми вас трохи розчарували.
Сподіваємось на те, що надалі наша з вами співпраця приноситиме лише позитивні емоції
Fastivskyy 12 лютого 2023, 0:55
Користувався моно с моменту запуску. Оплачував і за кордоном, і мав депозит. Одним словом — активний користувач. Навчаюсь в Австріі, перед приїздои в Україну під час війни купив декілька генераторів і електростанцій сім‘ї та друзям. Приїхав в Україну — забанили банк🤦‍♂️ Не називають причину, мовляли мають право не казати. Був депозит у банку в долларах, то замість того щоб видати мені $ в касі, дали в гривнях по курсу банку. Скам року! Прикро, що довіряєш банку, і в один день кидають тебе. Жах, не рекомендую моно нікому. Кинуть…
12 лютого 2023, 11:10
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел.
На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
KarinaRad 11 лютого 2023, 0:11
Кто-то создал клон моего аккуратно в Телеграмме и отправлял смс кругу знакомых с текстом «занять денег». Номер карты мошенники написали Монобанка.
Хорошо, что мои друзья и знакомые оказались бдительными и не отправили деньги, а позвонили мне.
Написала жалобу в поддержку. Ответа о том, заблокировали ли карту мошенников или ждут развод на бабки других пользователей- так и нет (((как можно доверять свои данные и свои деньги банку, которые не способны решить вопрос с мошенниками?
Заявление в Киберпрлицию тоже написано
11 лютого 2023, 11:00
Розуміємо, що ситуація неприємна
Інформацію передали колегам, для аналізу ситуації та вживання заходів
Повідомити статус рахунку клієнта, номер картки якого ви надали, у нас відсутня можливість, оскільки це банківська таємниця
ludmila1957 10 лютого 2023, 14:38
Сьогодні, 10.02.2023 року о 13 годині 07 хвилин, була не повністю проведена транзакція в сумі 3000 грн у місті Остер, Чернігівської області у банкоматі банку Raiffeisen за адресою вул.Незалежності 25)1, номер банкомату АО101998. В результаті на телефон у мобільний додаток прийшло повідомлення про успішне знаяття коштів та такох був виданий чек, але коли я хотіла забрати кошти вони повернулися назад в банкомат і я їх не отримала. Коли зателефонувала на гарячу лінію банку в якому знімала кошти, вони порадили звернутись на гарячу лінію монобанку, де я могла б написати заяву на повернення цих коштів. Але протягом 40 хвилин моїх безрезультатних дзвінків до вашого банку, я вирішила написати сюди.
monobankua 10 лютого 2023, 16:52
Дуже шкода, що склалась така ситуація
Через масштабну тривогу та необхідність перейти в укриття можливий ажіотаж на лінії, та тривале очікування у підтримці.
Вибачте, будь ласка.
На поточний момент ми бачимо, що колеги в підтримці прийняли ваше звернення
Заявка по транзакції від 10.02.23, знаходиться в роботі.
Ми очікуємо, що Банк зробить повернення в термін до 22.02.23. Якщо Банк не зробить повернення на вашу карту в зазначений термін — ми подамо документи в платіжну систему для оскарження транзакції. Якщо у нас будуть новини для вас за цією операцією — ми обов'язково з вами зв'яжемося.
yuliakhranovska 9 лютого 2023, 20:31
заблокували картку після поповнення в січні 2023 року. А вимагають підтвердити сумму за весь минулий 2022 рік. ЦЕ ВЗАГАЛІ ШО ЗА ТАКЕ. Яким законом то регулюється.
це жах. оператори видумують і вимагають документи просто на свою фантазію. я в шоці.
наведіть уже порядок з цим!!!
monobankua 10 лютого 2023, 16:30
Ми шкодуємо, що ситуація, що склалася, викликала у вас негативні емоції.
Банк має право перевіряти зарахування коштів у будь-якому обсязі згідно з п. 4.3.9 УІП. І також звертаємо увагу. що готівка, відноситься до Закону України від 06.12.2019 № 361-IX (зміни від 15.03.2022р.)
Тому ми запитували у вас документи.
Список документів та період, що потрібно надати буде індивідуальним для кожного клієнта і буде вказано в листі, який надсилається на електронну пошту.
Відповідь щодо поточної перевірки колеги надали вам в чаті.
Також ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
akblnr 8 лютого 2023, 19:41
Принципово вирішив написати цей відгук, щоб люди знали, з ким мають справу, якщо ще мають. А якщо не мають — то щоб навіть і не думали звертатися до цього недобанку.

Факт перший, пару років тому, коли в країні все було краще, аніж зараз, я оформив кредитну картку в Монобанку. Взагалі я дуже дисциплінована і фінансово грамотна людина, але сталося таке, що і мені кредит знадобився.

Потім сталось декілька неприємних речей в моєму житті, тому закриття кредиту розтягнулося на декілька років.

Факт другий. З мого боку жодного разу не було допущено ані натяку на прострочення мінімально необхідного платежу. В мене в житті були якісь не дуже райдужні події, в країні взагалі війна почалася. Війна, під час якої люди взагалі позбувалися всього, що завгодно, і звісно ж, ситуація з погашенням кредитів, згідно з аналітикою, була і є надто важкою. Тобто, в країні — біда. Людям немає чим погашати кредити, борги ростуть і таке інше. Але під час всього цього — я не допустив жодної просрочки платежу. Позичав поперезичав у родичів, десь підпрацьовував, щось попродав — все зробив, щоб з боку банку до мене не було ніяких претензій.

Факт третій. В якийсь момент в застосунку з’явилась цікава «фіча», не дивлячись на мою максимальну дисципліну і регулярні поповнення кредитної картки, ліміт на ній почав зменшуватися. При чому зменшуватися якось «негарно». Приклад, припустимо, в мене ліміт 10000 гривень на початок місяця. Я поповнюю на 500 гривень картку, щоб ці 500 гривень були зараховані у мінімально необхідну суму щомісячного платежу. Але на наступний день, цей ліміт автоматично змінюється до 9500 грн. Тобто, мені потрібно ще раз довнести якусь суму, щоб з картки було що списати, коли прийде час оплати відсотків (бо якщо не поповнити, то відсотки за логікою ‎будуть відмінусовані від установленого банком ліміту в 9500 грн., баланс на картці піде в мінус). А якщо баланс на картці піде в мінус, то, наскільки мені відомо, до позичальника можуть бути застосовані пені, штрафи і таке інше.

Тобто, до чого я веду. Я розрахував, що мені потрібно поповнити баланс картки на необхідну суму для сплати відсотків і тіла кредиту, але банк навмисне знижує ліміт, «зїдаючи» це поповнення і вимушуючи позичальника додавати на баланс нову порцію коштів, щоб не влетіти в мінусовий баланс на карті в кінці місяца.

Факт четвертий. Наразі в мене з’явилась можливість закрити кредит повністю. Що я і зробив. Я написав до техпідтримки з питанням, «чи немає в мене заборогованностей, чи все окей?». Тобто, мало того, що я регулярно поповнював всі платежі у цей непростий час, колі багато хто взагалі забуває про своє кредитні зобов’язання, так я ще й проявляю проактивність, сам пишу до техпідтримки «чи все в мене гаразд, чи немає ніяких претензій?». Мені відповіли, що заборгованності немає, що все окей. Я пишу «Окей, дякую, питань більше не маю, гарного дня», і закриваю чат.

Факт п’ятий. Від гріха подалі, я вже і сам налаштований був перестати користуватися послугами Монобанку, бо в принципі, всі питання у нас з ним вже начебто були закриті. Проте, я все-таки хотів почекати місяць, щоб упевнитися, що на балансі не виникне ніяких мінусів і все буде окей. Сьогодні вирішив зняти ті три копійки на балансі, що залишилися, поповнивши мобільний рахунок. Намагаюсь в один раз, в другий — ніяк. Намагаюсь перевести на свою картку — ніяк. Видається повідомлення, щось накшталт «На вашу картку накладені обмеження, тому операцію здійснити неможливо». Ну окей, нічого страшного, думаю я, 8 гривень невелика втрата, іду до техпідтримки, щоб з’ясувати це питання і поцікавитися процедурою закриття рахунку. І о диво, що я бачу: мені надіслали повідомлення, що «Ми скористувалися якоюсь там інформацією з якихось там джерел, і нажаль вимушені повідомити, що ви більше не можете бути нашим клієнтом.»

Тобто, я і так хотів закрити рахунок, а вони мене випередили, як у класичній історії стосунків — якщо ти дівчина, і знаєш, що хлопець хоче порвати з тобою, порви з ним першою. Тобто Монобанк — це така елітна установа, яка щось там дослідила, і «Ми хочемо вас повідомити, що ви більше не можете бути нашим кліентом.», бо ви «холоп, не нашого поля ягода».

Взагалі, якби не було цього повідомлення від банку, то не було б і цього відгуку. Бо, як я казав раніше, я і сам хотів закрити всі питання і рахунок також. Але, припустимо, що я, все ж таки, був би на місці людини, якій послуги Монобанку були б важливі. Нагадаю, в звичайний часи люди допускають прострочки, а в мене не було жодного разу. А тут війна в країні, час, коли люди ставлять питання погашення кредиту на останнє місце. Не дивлячись на це скрутне становище в країні, я дисципліновано погашав все, що було потрібно протягом двох років. А якраз зараз декількома платежами погасив вже все, що залишалося.

Так от, уявімо, що я, все ж таки, був би на місці людини, якій послуги Монобанка були б важливі. Чи адекватно це з боку фінансової установи писати «Ізвінітє, ви нам больше не падходітє» тому клієнту, який регулярно погашав борг і не допустив жодної просрочки? Чи можна назвати фінансову установу адекватною, якщо вона пише таке після того, як людина декількома платежами покрила весь залишок заборгованості? Тобто, адекватний банк зробив би припущення, що можливо у цього клієнта, який мені регулярно погашав заборгованість, трохи покращилось становище, раз він ось так швиденько все закрив. Можливо припиняти співпрацю з ним — не дуже розумне рішення, зважаючи на такі обставини.

Але судячи з описаної ситуації, поняття «Монобанк» і «Адекватна фінансова установа» — це антоніми. Тому всіх потенційних клієнтів, всіх нинішніх клієнтів від щирого серця закликаю задуматися, а чи варто мати справу з установою, яка:
а‎) не вміє рахувати свої прибутки
б‎) має нульовий рівень клієнторієнтованості
в‎) може одного чудового разу несподівано написати вам «Ізвінітє, ви нам больше не падходітє» з якихось невідомих причин, хоча можливо вам банківськи послуги цієї установи все ж таки важливі.

Єдиною перевагою цієї установи є вміння гарно малювати котиків. Але у нормальному діловому світі — це не дуже велике досягнення.
monobankua 9 лютого 2023, 16:02
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.
Хочемо звернути вашу увагу, що банк діє відповідно до Умов та правил, з якими ви ознайомлювались та погоджувалися під час відкриття картки.
10. Заключні положення
10.4.1. Договор може бути розірвано за ініціативою однієї із Сторін.
Hmarina01 7 лютого 2023, 22:45
В мене є кредит, який я плачу все завчасно!!! На іншу картку положила гроші, заблокували, надала підтвердження. Потім почалось, а ви цими коштами закрийте кредит і те що лишиться ми вам повернемо, коли сказала є кредит договір, через 1 хв заблокували додаток!!! Щось добитися нереально стандартні відписки!!! Тому якщо є кредит не рекомендую в цьому банку відкривати ні інші рахунки, ні депозити
8 лютого 2023, 10:18
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні
Мінфін
Відповідь адміністратора
10 лютого 2023, 13:47
Відгук не зарахований (на 10.02.2023).
Анастасия Павелко 2 лютого 2023, 15:21
Мошенническим путём было взято на меня кредит в этом банке, после того как это мною было уже известно, было решено закрывать этот кредит, но только после реструктуризации, чтобы небыло каждый месяц новых %. Банк вообще не идёт на уступки только грозиться забрать имущество всё!
monobankua 2 лютого 2023, 17:36
Ситуація, що склалася дійсно не приємна
Однак, інформація, що описана у відгуці, не повною мірою описує все, що відбулося.
На жаль, повідомити всі дані можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим.

Для уникнення таких ситуацій ми рекомендуємо клієнтам не передавати картку, доступ до застосунку навіть знайомим/друзям, не зберігати паролі та дані картки в нотатках та записках.
Також ми рекомендуємо нікому не повідомляти такі дані як: ПІН-код, пароль зі смс, CVV-код, термін дії картки

Ми розуміємо, що погашення заборгованості, що виникла, може бути важким тягарем.
На жаль, ми поки що не можемо запропонувати вам реструктуризацію.
Рекомендуємо вносити мінімальні платежі у розмірі 4% від суми заборгованості для поступового погашення боргу.
Банк не нараховує пені та штрафи, нараховує лише мінімальні відсотки 3,1% на місяць.
Игорь Осипов 2 лютого 2023, 14:18
На картинках все красиво нарисовано. 3,1% на после льготного периода. В конце месяца осталось долга на несколько тысяч, думал с них снимут 3,1%. Но нет там все по хитрому сняли 2100 гривен. Если что 3,1% у меня с кредитного лимита (60000) будет всего 1860 гривен.
Думал какая то ошибка, но нет, там просто очень хитро считается процентная ставка → Сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,1% * 12/365/100%. И выходит не 3,1% а все 31% если не больше. И еще поддержка довольно говорит вы же сами подписали договор, а там всё указано.

Вы заработали 2000 гривен, но потеряли клиента который 5 лет с вами.
monobankua 2 лютого 2023, 15:28
Після того, як починаєте користуватися кредитним лімітом. Банк надає можливість користуватися пільговим періодом, тоді буде необхідно витрачену суму цього місяця внести до кінця наступного.
Або можна користуватися кредитом. Тоді до кінця наступного місяця треба буде внести мінімальний платіж (4% від суми боргу, але не менше 100 грн) На заборгованість будуть нараховуватися відсотки за ставкою 3.1% в місяць.

Якщо ви виходите із пільгового періоду, відсотки нараховуються щодня на максимальну суму заборгованості на день.
Наприклад 1 числа протягом дня ви витратили 5000 грн, тоді буде нараховуватися на цю суму.
До 5-го числа ви не витрачали кредитний ліміт. 5 числа ви витратили 3000 грн., тоді буде 5000+3000 грн. = 8000. Буде нараховуватись на 8000 грн.
Ви внесли 20 числа 4000 грн., тоді 8000-4000 грн. = 4000 грн., відсотки нараховуються 21 числа на 4000 грн.
За формулою сумарно на місяць за ставкою 3.1%.
Сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,1 * 12/365/100
де:
• 365 – кількість днів на рік;
• 3,1% – щомісячна відсоткова ставка згідно з тарифами;
• 12 – кількість місяців на рік.

Таким чином відсоток що нараховано за 1 день це буде:
сума боргу того дня помножена на ~0,001

Якщо почали користуватися пільговим періодом в грудні, то суму боргу, яка була на 31/12 потрібно було внести до 31/01
У разі якщо клієнт не вносить до останнього дня місяця суму заборгованості минулого місяця повністю, пільговий період не діє, і на всю суму заборгованості нараховуються відсотки від дати початку використання кредитних коштів (не на залишок заборгованості).
Тоді відсоток буде списаний за грудень та січень.
У розшифровці, вказується як це відбувається (на яку суму заборгованості, який відсоток був нараховано і за який період)

Написали вам в особистому повідомленні, для перевірки інформації
peterzelenskyy 2 лютого 2023, 14:13
Листав відгуки про монобанк і тільки радів тому, що пішов звідти. Повернувся до мого звичного банку, де трохи дорожче, але куди більш передбачувано та стабільно. В розрізі власного досвіду та відгуків нижче, зрозумів, що найкраще, що мені дав монобанк — це можливість забрати кошти закрити усі рахунки там.
Другий момент, вже смішний. Долистав до свого минулого коменту та посміхнувся — монобанк позначив його як… «проблему вирішино» :-) Ось так підганяють статистику. Проблему не тільки не було вирішино, але я через цих не дуже приємних та компетентних людей втратив кошти.
Справедливості заради, мушу сказати, що у моно реально прикольна аплікуха та є інтеграція із Payoneer. Кошти із пайоніра до моно «йдуть» 15 хвилин, а до мого старого-нового банку — майже 3 дні.
monobankua 2 лютого 2023, 15:14
Дуже шкода, що ви вирішили не користуватися продуктами банку.
Будемо раді бачити вас знову серед клієнтів банку в майбутньому.
І сподіваємось на те, що надалі наша з вами співпраця приноситиме лише позитивні емоції
Holodokit 2 лютого 2023, 2:58
В приложении банка у меня стоит кредитный лимит 9тысяч гривен, но когда я пытаюсь что-то оплатить (продукты или интернет покупки) мне выдаёт ошибки, когда я пишу в бот помощи я не получаю никакого толкового ответа или они не понимают чего я хочу или им без разницы
monobankua 2 лютого 2023, 11:42
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації
AmbasadorForbea 1 лютого 2023, 21:02
Столкнулся с проблемой зачисления денег на рассчетный счет ФОП
Мне перечислили деньги которые так и небыли зачислены
Банк запросил документы, все предоставил, сказали ожидайте решения
На вопрос сколько ожидать отвечают скриптами что больше всего бесит 😡
Этот банк никогда не говорит сколько времени займут какие либо ваши проверки
Готовьтесь к тому что при сотрудничестве с ними вы будете нести убытки в связи с их халатностью и потребительским отношением к клиентам. Вторые сутки у меня 2 миллиона гривен не понятно где, и никто не может сказать сколько нужно времени ждать когда этот «недобанк» закончит мучать меня.
На требование разорвать с ними сотрудничество и вернуть деньги моего бизнеса банк категорически отказался
Все что они могут сказать ждите
Впервые столкнулся с таким халатным отношениям к клиенту
Никому не рекомендую быть их клиентом, тем кто пользуется советую сменить банк, во избежании подобных ситуаций.
monobankua 2 лютого 2023, 12:35
Відповідно до вимог чинного законодавства АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» здійснює аналіз операцій, що проводяться по рахунках клієнтів.
Дозвольте звернути вашу увагу на те, що відповідно до статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» Банк зобов’язаний відмовитися від підтримання ділових відносин/відмовити клієнту у відкритті рахунка (обслуговуванні), у тому числі шляхом розірвання ділових відносин, закриття рахунка/відмовитися від проведення фінансової операції у разі ненадання клієнтом необхідних для здійснення належної перевірки клієнта документів чи відомостей.
Ми передали колегам прохання прискорити перевірку даних
Просимо у вас ще трохи часу
Сделайте пожалуйста как в других банках, чтобы можно было пользоваться платиновой картой бесплатно в случае выполнения определенных условий (например: траты на определенную сумму / среднедневной остаток 70к грн). Во всем остальном банк на высоте 🔥
31 січня 2023, 13:36
Вдячні за ваш відгук!
Обов'язково розглянемо вашу пропозицію!
Изначально пользовался монобанком долго, года 2, выполнял достижения, был лучше чем 99 % пользователей, даже 9 тыс кредитного лимита дали, было все хорошо!
Но потом началось непонятное с момента как я продал свой телефон которым пользовался! Я взял себе другой и при попытке зайти в свой монобанк меня просто без причины заблокировали (расторгли договор) и на горячей линии ничего не объясняют, вот я уже месяца 4 без моно! При этом у меня был незакрытый лимит 9 тыс, закрывал я его уже на заблокированную карту, поддержка начала со мной по хамски общаться, потому что я им стал не нужен! Вывод таков что у них плохая система безопасности, не меняйте телефон если хотите сохранить свой банк!
Я больше такого нигде не видел как тут, все банки нормально зашел с нового телефона, а этот ***банк вот так вот решил сделать. При этом считал нормальным банком изначально
30 січня 2023, 19:57
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо.
Діалоги зі співробітниками обов'язково перевіримо та проведемо роботу над помилками.
Приносимо бачення за негативний досвід при зверненні до підтримки
Chestnut777 29 січня 2023, 21:20
Взломали аккаунт и обьявили сбор денег, из-за якобы того что ребенок попал в аварию, чего слава богу не произошло.
30 січня 2023, 10:26
Дякуємо за інформацію
Передали інформацію колегам, для вживання заходів
allark 29 січня 2023, 5:19
Протягом 3х місяців монобанк не може вирішити проблему з виводом коштів з міжнародних банкіі на їх карти. Кожно разу оператори відповідають темплейтами, обіцяючи вирішити проблему і нічого не змінюється. В останніх розмовах, просто намагались поскоріше завершити чат, навіть не вникаючи в прохання клієнта.
monobankua 29 січня 2023, 19:33
Написали вам в чат, для надання відповіді
Grosbery 28 січня 2023, 19:11
Проблема з’явилась ще в Серпні 2022. При знятті коштів за кордоном, в моно постійно плигила сумма комісії, та постійно скидцвались спроби зняття. Тех підтримка відповідала шаблонно кожні 5ть днів що питання в процесі вирішення.
На протязі пів року я почув різні версії від моно:
— комісія банкомату. Після того як показав фото єкрану банкомату з комісією, питання знялось.
— комісія банку в якому знімаю, після того, як показав точно таку ж операцію цій же картці в цьому ж банку але на день раніше, також ця версія моно відпала.
— подвійна конвертація Visa (картка була їх) При чому мені доводили це з піною у рота, приводили якісь розрахунки і по декілька разів розповідали, що це не вони, а Visa. Коли показав «спеціалістам» моно офіційгу відповідь Visa, щодо відсутності конвертації, то моно як в кращих традиціях СРСР оголосив догану як усь єфімерному «співробітнику».
В кінці послали на… Сказали, що всі відповіді вони надали. Через пів року ситуація з комісією, канцелярією операцій, та відповіддю на питання та ж сама. Історія постійно повторюється, моно відповіді дати не може, або не хоче до чого я більше схиляюсь. З іншими банками, навіть державним і забюрокротизованим приватом, питань немає взагалі.
monobankua 29 січня 2023, 13:16
Комісія монобанк за зняття особових коштів у банкоматах за кордоном 2% від суми зняття (кредитних коштів 4% від суми зняття).
Але хочемо звернути вашу увагу, що при знятті коштів у банкоматах зарубіжних банків, крім комісії монобанку, може стягуватися комісія банкомату, в якому ви знімаєте кошти. Вона може залежати і від тарифів банку, в якому зняття, суми, кількості операцій, типу валюти та інших факторів.
Додатково написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації
Oksana1993206 28 січня 2023, 16:19
Из-за несоответствия указанных процентов (пишут одно, снимают намного больше) собрался долг в Монобанке. Был суд. По решению суда сумма долга была уменьшена почти в 3 раза. В приложении эта сумма почему-то не поменялась, решила пообщаться с поддержкой:
— Почему после завершения судового процесса, сумма долга не уменьшилась? Хотя по решению суда сумма должна быть намного меньше
— Згідно з рішенням суду банк має право звертатись до виконавчої служби або приватного нотаріуса для відкриття виконавчого провадження. Згідно з яким кошти з боржника можуть бути примусово стягнуті.
Але рішення суду не скасовує поточну заборгованість. Рішення суду не зобов’язує позивача зменшити заборгованість.
— То есть решение суда для вас абсолютно ни на что не влияет?
— Рішення суду не зменшує заборгованість за карткою. Рішення суду дозволяє примусово стягувати кошти відповідно до рішення.

То есть решение суда меня обязывает выполнять это решение, а их ни к чему не обязывает.
Буду подавать второй иск в суд
monobankua 28 січня 2023, 18:42
Дійсно згідно з рішенням суду банк має право звертатись до виконавчої служби або приватного нотаріуса для відкриття виконавчого провадження для примусового стягнення вказаної суми.
Але рішення суду не зменшує заборгованість за карткою, тому сума боргу в додатку не змінилась
Зараз у вас по карті числиться прострочена заборгованість
Рекомендуємо вам якомога швидше погасити прострочену заборгованість.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank