pogorilaalla 28 квітня 2020, 22:41
28.04.20 при оплате коммунальных платежей, кассир отделения Мегабанка, расположенного по адресу Харьков, пр.Победы 64А, находилась во время карантина без маски и перчаток, обслуживая клиентов и приняв один платеж из двух закрыла окно, но до завершения работы ещё оставалось 3 минуты и мне пришлось, совершить платеж в другом отделении в 10км от дома и это во время карантина и отсутствии транспортного сообщения, очень жаль, что такие сотрудники снижают рейтинг банка, надо более требовательно подходить к выбору персонала
29 квітня 2020, 15:49

Golomisuk 28 квітня 2020, 9:26
Гірший банк, з яким я мав справу!!!
З власної вини зіпсував конверт з пін-кодом та не зміг активувати банківську картку, після чого звернувся до Красноградського відділення Мегабанку з відповідною заявою, оператор відділення банку призначила дату, коли мені прийти за новою карткою.
Коли 01.04.2020, у призначений день, я прийшов до відділення банку оператор повідомив, що картку ще не виготовили, карантин, робочі накладки, збої — все розумію… Далі цікавіше, того ж дня о 14:59 я зателефонував оператору колл-центру, який запропонував звернутися у відділення № 150 міста Харкова. Додзвонитися на телефон відділення № 150 я не зміг.
02.04.2020 о 11:50 я ще раз зателефонував оператору колл-центру, який повідомив, що моя банківська картка зараз знаходиться у відділенні № 150 міста Харкова та що я зможу там її забрати, під час розмови я та оператор уточнювали, що саме я буду забирати картку саме у відділенні № 150 міста Харкова, про те, що я повинен будь-кому дзвонити, ставити когось ще до відома мені сказано не було.
06.04.2020 о 11:15 я прибув у відділення Мегабанку № 150, де оператор мене проінформував, що моєї банківської картки у них немає та запропонував звернутися до колл-центру. Не виходячи з відділення банку 0 11:33 я зателефонував до колл-центру, розказав свою сумну історію спілкування з Мегабанком, далі оператор почав говорити, що це я винен у ситуації яка склалася тому, що повинен був зв’язатися з відділенням № 150 та проінформувати що буду забирати картку там. Телефонна розмова закінчилася тим, що 07.04.2020 я зможу забрати картку у Красноградському відділенні банку.
07.04.2020, як я і очікував, у Красноградському відділенні Мегабанку банківську картку мені так і не видали тому, що зі слів його працівнику її там немає. Наступного дня картку нарешті віддали.
До 28.04.2020 я знімав готівку в банкомату декілька разів та останні 2 тижні знов почалося… банкомати готівку не видають. Оператори колл-центру кожного разу запевняють, що наступного дня все буде працювати, однак до 28.04.2020 користуватися карткою я не можу.
Будь-яким чином на відгуки на сайті Мегабанк не реагує, у відділеннях банку постійні черги, а співробітники нікуди не поспішають.
29 квітня 2020, 15:49

94723785 27 квітня 2020, 16:03
Відділення за адресою: Харків, вул. Алчевських, 30
22 та 23 квітня з банку надходили СМС-повідомлення про списання коштів з моєї банківської картки. На мої питання співробітники coll-центру повідомляли, що на даний час проводяться роботи з переходу на іншу систему, на ці повідомлення не потрібно звертати увагу.Дійшло до того, що на даний час на картці мінусовий баланс (наголошую-картка зарплатна, кредитів не маю), а горяча лінія-не відповідає. МЕГАБАНК, дуже вдячна!!!
27 квітня 2020, 16:20
Шановний клієнт!

Для оперативного вирішення Вашого питання, просимо надати контактний номер в особисті повідомлення.

Наталья Титова 24 квітня 2020, 22:20
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Шевченка, 59
22.04 закончился валютный депозит. Заранее созвонилась с отделением и уведомила о намерении его забрать. Ответили, что закажут и можно будет забрать в любое время в течение дня. Но накануне перезвонили и предупредили, что возможно с утра денег не будет, и попросили прийти после двух. Пришла в четыре — денег нет. Менеджер растерянно пожимал плечами и блеяла, что не знает, почему не подвезли, попросила прийти завтра. Завтра ситуация повторилась. Забрала 500 уе в гривневом эквиваленте. Менеджер заверяла, что наверняка завтра валюту купят. Сегодня в очередной раз валюты не оказалось. Менеджер рассказала, что почему-то в этот день ни один банк не продавал валюту, но они постоянно пытаются ее купить. Пришлось еще 500 забрать в гривне. Потом прочитала в СМИ, что сегодня на межбанке был очень низкий спрос на валюту, только Креди Агриколь немного купил… Где же был в это время мой ММегабанк? Почему не захотел для меня ее купить? Может им не за что ее покупать или они считают, что долги отдают только трусы? Написала жалобу в НБУ. Может они разберутся и внесут ясность… Или введут к ним временную администрацию.
24 квітня 2020, 23:12
Шановний клієнт!

Просимо надати в особисті повідомлення Ваш контактний номер для оперативного вирішення цього питання.

AnatoliyVol 24 квітня 2020, 10:47
Информация с сайта банка: Міграція обслуговування платіжних карт запланована на наступні дати:
з 19:00 22.04.2020 до 19:00 23.04.2020 – міжнародна платіжна система Mastercard;
23.04.2020, 24.04.2020, операции по карте заблокированы, в банке очередь человек 50, на гарячую линию 0-800-50-44-00 дозвониться не возможно (только за 24.04.2020 6 звонков длительностью по 10 минут).
24 квітня 2020, 17:36
Шановний, AnatoliyVol!

Наразі відбувається перехід «МЕГАБАНКУ» на власний процесинг.

Міграція карток відбулась за графіком. Тепер до цього процесу поступово долучились банкомати мережі банку. У зв’язку з цим, зняття готівки у банкоматах мережі «МЕГАБАНКУ» з карток MasterCard від МЕГАБАНКУ активується поступово.

До уваги користувачів карток MasterCard від «МЕГАБАНКУ»:
Ви можете зняти гроші без комісії в банкоматах будь-яких банків. Для вас ми тимчасово відмінили нарахування відсотку за надання цієї послуги.
Решта послуг за карткою доступні стандартно: ви можете розплачуватися карткою в Інтернеті, за товари та послуги у торговельній мережі, робити перекази.
Ці зміни є тимчасовими. Ми надалі інформуватимемо вас щодо переходу банківської системи на власний процесинг.

Перепрошуємо за незручності. Робимо це для подальшого покращення надання наших послуг.

Дякуємо за розуміння.

masi4kamasya 20 березня 2020, 16:37
Брала здесь как-то кредит. Помню, что сотрудник был вежливый и компетентен. Ну в общем, долг погасила, все дела решила, осталась довольна и работой банка, и поведением сотрудников.
31 березня 2020, 17:10

23 березня 2020, 18:00
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 23.03.2020).
soloveyka 4 березня 2020, 18:44
Планую в Мегабанку відкрити депозит. Поки що лише «прицинювалася». Звернулася до відділення у моєму місті, щоб мене проконсультували з приводу депозитів, які у них є. І тут просто не могла не написати відгук. Співробітник банку дуже компетентний, чемний, на всі питання мені було надана конструктивна відповідь, та допомога у виборі депозиту. Отже, я вже майже на фінішній прямій.
4 березня 2020, 20:59

Vitok 3 березня 2020, 18:41
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Руська, 17
На днях хотів поставити на 10-місяців солідну суму грошей в Мегабанку. Все влаштовувало і % і умови, вже не перший рік в банку обслуговуюсь. Но вот помінялось керівництво в Тернопільському відділі і почались проблеми. Раніше я брав витяг із ДКБО про форс мажорні обставини із датьором ( що на час відкриття є іменно такі умови а не інші ) і проблем в цьому не було і цього разу попросив таке. На що мені керівник Войциховський Б. В відповів що вони таке зараз не роблять і мені треба звертатись в головний офіс за свій рахунок (заказним листом) і звідтам мені можуть надати відповідь то що я хочу і вся ця писанина може затягнутись до місяця часу. На що я відповів що за цей період % впадуть, а в іншому банку я отримаю за цей період % і гроші тупо лежати не будуть. І за виниклої проблеми на рівному місці я забрав свої гроші і заніс в інші банки де нічого не втратив по % і мені зробили так як я хотів. Чому в інших банках адекватно ставляться до клієнтів а у вашому ні??? Ви там для самих себе працюєте чи для клієнтів??? І якщо хочете бачити мене як клієнта вашого банку то поміняйте підхід і не робіть з доброго зле!!!
4 березня 2020, 18:32

lyalyaya 28 лютого 2020, 17:18
Услугами банка пользуюсь так наверно года 3-4. Это депозиты в основном.
Ни много, ни мало, но за все время я открыла уже 3 депозита. Что нравится, это четкие выплаты, это стабильность, даже не сомневаюсь, что что-то случится и мои деньги пропадут. Хорошее обслуживание, персонал вежливый. Минус, конечно это очереди. Но стараюсь приходить не в «час пик». Деньги по окончанию депозита всегда возвращали вовремя.
В общем, банк нравится. Желаю им процветания и дальнейшего развития!
28 лютого 2020, 17:21

pripevo4ka 21 лютого 2020, 18:53
Відділення за адресою: Харків, пр-т Гагаріна, 244
Пока еще не являюсь полноценным клиентом банка, но планирую открыть депозит. По этому поводу обращалась в отделение Мегабанка. Первое впечатление хорошее. Отлично проконсультировали, просчитали идеальный вариант для меня, то есть уже имею понимание о том, какие есть депозиты и собственно что нужно и подходит именно мне. Информация была получена доступно, консультант был вежливым и компетентным.
21 лютого 2020, 18:58

Evgeniyq 15 лютого 2020, 16:57
Харьков, отделение 126 (м.Академика Павлова), кассир Мутеремова В.В. вместо приема платежей от клиентов занимается на рабочем месте своими делами (на которое у ней отведен технологический перерыв, от которого она конечно не отказывается), пакует купюры в пачки, монеты в конверты, режет, клеит, просто смотрит в монитор, ничего не говоря и не поясняя офигевшим клиентам, которые вынуждены наблюдать такую картину по 10 минут ДО непосредственного обслуживания, которое так-же занимает в 3-4 раза больше времени, чем в любой другой кассе МЕГАБАНКА! Такая же ситуация и с инвалидами (при мне абсолютно незрячий клиент стоял и не понимал, почему у него не принимают квитанцию и деньги (он же не видит что г-жа Мутеремова В.В. не делает исключений ни для кого и занимается ПРЕЖДЕ всего своими делами, а клиенты подождут). В результате очередь из 10 человек стоит по 2 часа!!! На справедливое замечание заниматься побочными задачами в отведенное для этого нормативами время — демонстративно ЗАКРЫВАЕТ кассу на 5 минут: мол не нравится — не приходите! В колл-центре при фразе «могу я оставить жалобу заготовлен речевой модуль :»Я вас не слышу, перезвоните", который используется снова и снова до тех пор, пока их прямо не предупредишь, что уже знаешь их методы «морозиться» — тогда сразу слух у них появляется и проблемы со связью исчезают! Тем не менее на жалобу по состоянию на сегодня никак не отреагировали! Не банк а «Шарашкина-контора» злоупотребляющая монопольным положением в сфере приема коммунальных платежей от населения! Надеюсь НБУ заинтересуется таким перманентным нарушением прав клиентов и законодательства Украины!
17 лютого 2020, 18:43

nurofen16 13 лютого 2020, 18:41
Відділення за адресою: Харків, вул. Алчевських, 46
Недавно посетил Мегабанк по вопросу денежного перевода за границу.
Обслуживание было нормальное, сотрудники вежливые.
Очереди есть, но в каком банке их нет.
Все прошло норм, перевод отправлен.
14 лютого 2020, 9:53

0938874707 5 лютого 2020, 0:10
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Пирогова, 47-А
Сьогодні близько 11 години 04.02.2020 я вирішив зайти у відділення «Мегабанку», розташоване в місті Вінниці, по вулиці Пирогова, щоб заплатити квитанції за користування електроенергією. І у цьому відділенні я побачив дуже сумну картину, а саме як я зромзумів керівниця цього відділення підняла крик на персонал відділення в присутності клієнтів банку, виражаючись не коректно по відношенню до своїх співробітників. Такою поведінкою керівника я був дуже здивований та шокований,- вона просто відлякує клієнтів від свого ж банку, створюючи погану моральну атмосферу у відділенні. Тому я не став далі на це дивитись і слухати та пішов до другого банку, де атмосфера спокійніша. В таких установах, я вважаю керівник має вести себе більш коректно і адекватно по відношенню як до персоналу так і до клієнтів.
6 лютого 2020, 11:31

Levovka 28 січня 2020, 14:33
Достойный банк. На достаточно хорошем уровне. Сам пользуюсь и всем советую.
30 січня 2020, 12:36

30 січня 2020, 16:14
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 30.01.2020).
Duda2 28 січня 2020, 11:40
Відділення за адресою: Львів, пл. Міцкевича, 8
Я вперше отримула гроші закордону, їх помилково заблокували. В банку мені допогли, на місці подали заявку на розблокування. Все поянили детально. Зрештою, гроші я таки отримала. Хочу сказати, що обслуговування на високому рівні. Все розкажуть, пояснять, роз'яснять по поличках. Працівники уважливі та ввічливі.
30 січня 2020, 12:35

30 січня 2020, 16:14
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 30.01.2020).
robertheorh 21 січня 2020, 15:29
Відділення за адресою: Львів, вул. Виговського, 34
Продають особисті дані користувачів. Постійні дзвінки с пропонуванням кредитів і викупу кредиту мегабанку, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЩО МЕНІ 16 РОКІВ!

Це ще гірша шарашкіна контора, чим приватбанк. Не рекомендую
21 січня 2020, 16:51
Шановний клієнт!

Для детального розгляду ситуації та її вирішення, просимо Вас уточнити інформацію щодо послуг, якими Ви користувались в Мегабанку. А також Ваш номер телефону, по якому надходять дзвінки.

korvin29 17 січня 2020, 12:04
Відділення за адресою: Харків, вул. Алчевських, 46
На сегодняшний день имею 4 депозита в Мегабанке, по вопросам переклыдывания денег приходится отстаивать в очереди более 1.5 часов, так как специалистов всего 2 на все отделение по улице Алчевских в Харькове. Совет для новичков: обходите стороной это отделение.
17 січня 2020, 13:30

Ariraner 13 січня 2020, 14:04
Не компетентность сотрудников отделения и контакт-центра 0800504400

У меня есть два действующих депозита в гривне на 12 месяцев с возможностью пополнения.
Сегодня в отделении №67 попытался узнать «возможно ли пополнять депозиты безналичными средствами с другого банка по реквизитам? „
Получил однозначны ответ, что НЕТ, только наличными.
Звоню в контакт-центр 0800504400 отвечает оператор, который вообще не может понять о чём речь… но отвечает что можно, спрашиваю почему мне в отделении сказали что только наличными.
Реквизиты оператор не знает, получить реквизиты нет возможности.
Оформил заявку на разбирательство, перезвонил сотрудник контакт-центра, который не понимает разницу в карточного счёта и депозитного счёта.
Итог: Компетентность сотрудников кране низкая, при том что банк вообще не имеет интернет-банкинга.
14 січня 2020, 9:42
Шановний клієнт!

Дякуємо за Ваше звернення! Просимо надати нам номер телефону, з якого було здійснено дзвінок до контакт-центру, для детального аналізу та вирішення даного питання.

Luka Ostrogskiy 26 грудня 2019, 20:29
Відділення за адресою: Харків, пр-т Гагаріна, 244
Висловлюю подяку працівникам відділення№89 за хороше відношення, професійне обслуговування. Дякую.
2 січня 2020, 17:35

Qwertzx 23 грудня 2019, 12:13
Простоял 2 часа в очереди заплатить за газ. Через одного работники банка ведут своих знакомых без очереди. Работает одна касса
23 грудня 2019, 20:41
Шановний клієнт!

Дякуємо за відгук! Просимо Вас уточнити інформацію щодо відділення, аби ми могли розібратися в даній ситуації.

Головна / Банки України 🏦 / Мегабанк 💰 / Відгуки про Мегабанку 📝