Шахрайські дії та обманювання клієнтів Ідея банку

0504040671 13 липня 2021, 12:55
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 12
Користувався кредитною карткою Ідея банку в пільговому періоді. були тільки безготівкові розрахунки. Щоб не платити зайві відсотки погасив кредит в термін дії пільгового періоду. І яке було моє здивування що через деякий час прийшло смс з банку про мій залишок кредиту банку і термін погашення до кінця місяця. Перезвонив на гарячу лінію співробітник банку заявив що я знімав готівкові кошти я попросив його вказати дату і сумму яку і нібито зняв. Після безперспективних пошуків він мене перенаправив у відділ карток де співробітниця заявила що за знаття безготівкових коштів нараховуються відсотки. Я попросив скинути документи де таке прописано і також пояснити чому ці відсотки начислили після погашення кредиту, а не після здійснення операції(клієнт погасив кредит значить гроші є чому ж не взути його) Буду звертатися до спільноти через засоби масової інформації про обманювання клієнтів Ідея банку і обходити стороною шахрайський Ідеал банк.

Idea Bank
Idea Bank
13 липня 2021, 13:49
Доброго дня!
Дякуємо за відгук. На жаль, наданої інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати Ваш контактний номер телефону та електронну адресу.
з повагою,
Ідея Банк
13 липня 2021, 15:05
Стандартна відповідь Ви навіть не прочитали скаргу тому що там вся інформація та контактні дані. Просто нажали кнопку стандартної відповіді. Хто ми для вас — істоти з яких потрібно скачати чим більш бабла. І оце вся правда.

Курс валют в Ідея Банку

EUR 43 43.6

Курс валют в Ідея Банку

EUR 43 43.6
Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Шахрайські дії та обманювання клієнтів Ідея банку