JuliDu21 25 листопада 2021, 16:27
Відділення за адресою: Харків, вул. Полтавський Шлях, 148/2
Здравствуйте.
5 октября 2021 г. я пришла в это отделение в г. Харьков, так как мне нужно было отправить Свифт платёж в Польшу за учебу сына. Я пришла в банк в 9:00, пока согласовали все моменты в 9:30 начали типа работать, из сотрудников банка был только руководитель отделения, 2кассира и девочка-стажёр, которой и поручили отправлять Свифт-платёж. В процессе работы она сказала, что делает это 2-раз в жизни. Позже я это заметила. Но было уже поздно (. Я провела в банке полдня. В 11:30 ушла, и Свифт, вроде как был отправлен. В 12:30 мне позвонили из банка и попросили вернуться, так как что-то неправильно оформили, не так сняли комиссию и что-то ещё. Я вернулась, мне пришлось все переподписывать и довносить/снимать какие-то деньги… В 14:00 я ушла из банка. И вот сегодня, 25.11.21г, спустя 1,5месяца, мне звонит руководитель отделения и говорит, что у меня задолженность, что когда отправляли Свифт, я сняла 150грн. и теперь образовалась комиссия. Во-первых, я ничего не снимала сама. Я делала только то, что мне говорили сотрудники банка. Когда я вернулась в банк 2-й раз, они мне наличкой давали какие-то деньги, типа сдачу, за неправильно оформленную ранее утром комиссию, а я их потом довносила в кассу, и да, я что-то снимала через терминал в кассе, а что-то довносила, на платежках всё есть: в 13:06 внесла 250грн., и сразу сняла 150грн, в терминале в кассе, т. е. делала всё, что «компетентные» сотрудники банка говорили. Свифт в этом отделении отправляли аж 3 человека: руководитель отделения, кассир и стажёр, я только подписывала документы и вносила деньги. В начале ноября я карту закрыла, так как имея неприятный опыт работы с этим банком, не хотела иметь ничего общего, да и нашла альтернативу. И вот вопрос, какую ответственность несут сотрудники банка, за что они получают зарплату? За свой непрофессионализм? Как я могу думать, что ещё через какое-то время, они ещё что-то не обнаружат??? Ещё какие-то недочеты своей работы? И вот теперь, клиент, вернитесь в банк и доплатите неведомо откуда образовавшуюся комиссию??? Что дальше? Кто несёт ответственность? Или крайний клиент?
25 листопада 2021, 17:15
Доброго дня! Нам прикро, що Ви стикнулися із такою ситуацією. Вказану Вами інформацію ми передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання Вашої скарги Вам буде надано відповідь. З повагою, Ідея Банк
dn210883bea 23 листопада 2021, 16:55
Отделение г. Краматорск, Донецкая область, менеджер по работе с клиентами Лилия — чуткая, внимательная к потребностям клиента. Умничка просто)))
23 листопада 2021, 17:25
Доброго дня! Дякуємо за цей зворотній зв’язок. Нам приємно чути слова подяки від наших клієнтів.
Сподіваємось на тривалу та плідну співпрацю з вами.
sly777 23 листопада 2021, 11:25
Впродовж місяця кожні декілька днів телефонують з банку не дивлячись на те, що ще в першій телефонній розмові я повідомив що особу не знаю і не підтверджував що я є поручителем (обіцяли вилучити мій номер з контактів). Я не є поручителем і контактною особою, не є клієнтом банку та не надавав згоду на обробку персональних даних.
Прошу банк припинити телефонувати.
23 листопада 2021, 11:27
Доброго дня! Дякуємо за відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний номер телефону та електронну адресу. Або зареєствувати заявку тут на форумі Мінфіну.
Olepav 23 листопада 2021, 2:47
Обратился в банк за кредитом. Позвонил оператор и сказал подойти в отделение так как моряки на отделении оформляют. Пришёл, подал все документы, перед этим спросил нужна ли выписка со счета, ответили нет. Моряку нужен поручительства, хорошо жена выступила поручителем. Через час посыпались звонки с мфо с предложениями (выводы делайте сами). Ну и естественно отказ! Да кредитная история не супер, приват 10 лет назад испортил, доказать не могу что карту тогда брал не для себя. Короче, оформляем на жену, одобрено! И все равно я кредит оплачиваю. И банк видит, так как перевожу со своего счета. И если бы я был с ужасной кредитной историей, то едва ли имел 2 кредитных карты с приличными лимитами! Кстати одну карту получил после отказа вами. Банку не интересны клиенты с нормальным доходом!!! Как менеджер кредитный сказал что на мне нет недвижимости. Алле, я моряк! Конечно недвижимость на жене!
23 листопада 2021, 10:02
Доброго дня! Дякуємо за цей відгук та перепрошуємо за завдані незручності. На жаль, наданої Вами інформації недостатньо для ретельного аналізу ситуації відповідальним підрозділом банку.
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний номер телефону та електронну адресу. Або оформити заявку на форумі.
Ми зясуємо деталі та надамо відповідь за Вашим зверненням.
KidinovS 16 листопада 2021, 11:55
На каком основании банк шлет смски с предложениями кредита лицам которые не являются его клиентами? Я никогда не являлся клиентом данного банка и не давал разрешение на сбор, обработку и хранение своих персональных данных.
Tutmos90 16 листопада 2021, 10:54
Хочу подякувати Ідея-банку та його працівникам за оперативність!

У вересні я звертався з приводу роботи моб. додатку Обанку. Не можливо було додати електронну пошту — на звернення мені відповіли дзвінком у жовтні.

Також у вересні я звертався з приводу некорретного відображення самої картки у моб.додатку. На моє звернення мені відповіли вчора, 15 листопада — від сьогодні картка відображається корретно.

Щиро дякую за відповіді через 1 та 2 місяці.

Залишається без відповіді запитання двохрічної давності — прохання тисяч клієнтів Обанку \ Ідея-банку додати розділ кешбек у мобільний додаток.

Як можна було випустити картку з кешбеком і мобільним додатком до картки без розділі Кешбек. Кому прийшла така геніальна ідея у голову?
16 листопада 2021, 13:31
:) дякуємо за цей відгук! Цінуємо Ваше почуття гумору та лояльність до нас. Протягом 2 років працюємо над потрібними для клієнтів рішеннями. Запевняємо, що черга дійде і до відображення кешбек ) Спасибі за терпіння та співпрацю! З повагою, Ідея Банк.
Dartwerder 15 листопада 2021, 11:58
Працюють з «чорними» нотаріусами. Нотаріус наразі без свідоцтва). Шановний ІдеяБанк якщо у вас є проблеми з поверненням кредитів звертайтесь до суду.
15 листопада 2021, 12:17
Для надання відповіді просимо в особистих повідомленнях вказати нам Ваш контактний номер телефону та електронну адресу чи зареєствувати заявку на Мінфін.
natashaGra 14 листопада 2021, 18:23
Звонил робот в 17.52 номер телефона входящего звона +380952105963. Странный подход для поиска клиентов
15 листопада 2021, 10:27
AndreyTro 14 листопада 2021, 12:12
Відділення за адресою: Київ, вул. Попудренка, 18
Оформлял кредит наличными, сотрудник не могла озвучить реальную % ставку, говорила «Читайте в договоре- там 22%», но по сумме переплаты было видно, что за 3 года 200%, нужны были срочно деньги, взял. На вопрос, если я погашу через полгода, то сколько придетя- ответ «читайте условия»…В итоге 8 мес платежей по 4000- тело кредита уменьшилось на 1200грн…, полное погашение 65 т грн вышло 67 т грн, — хуже кредита за 15лет не брал))В приложении вообще непонятные цыфры по долгу и платежам, после пополнения карты несколько часов средства недоступны…
15 листопада 2021, 10:26
Доброго дня! Дякуємо за інформацію. Ми її передали для розгляду та прийняття рішення у профільний структурний підрозділ Банку, який об’єктивно та всебічно, наскільки це можливо, з’ясує викладені обставини та зауваження. За результатами опрацювання цієї скарги Вам буде надано відповідь.
SSSerg 12 листопада 2021, 13:38
Отличный банк!!!
На сайте банка один и тот же кредитный продукт может называться 3 разными названиями. Хотят запутать нас или сами не понимают что пишут?

Кредит «Легкий бізнес» вроде бы как выдается наличными.
Но «кредитний ліміт до 500 тис», «Відкриття рахунку безкоштовно, а також можливість безкоштовного обслуговування рахунку перші 3 місяці».

И самое интересное
Самый выгодный кредит 0,01% годовых!!!
Читаем внимательно:
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних:
Для суми 10 000 грн. на 12 міс. — 50,9%
Для суми 500 000 грн. на 36 міс. — 54,2%
Следующий продукт:
Для суми 10800 грн. на 12 міс. — 99,6%
Для суми 500 000 грн. на 30 міс. — 64,1%

Друзья, вы собираете себе в клиенты неадеквашек?
rizzagizza 9 листопада 2021, 12:59
Маю картку на 100000 грн, користуюсь нею більше 3 років. Цього року роблю ремонт у квартирі. Подзвонили з банку, запропокували готівковий кредит 50000 грн, не зважаючи на захмарну страхівку, взяв. У жовтні виникли фінансові проблеми, тому не вніс мінімальний платіж 1200 грн по кредиту. В листопаді дзвоне дівчина, по голосу розумію, що навіть не жінка, а дівчина і починає мене на підвищених тонах «вичитувати» чому я у односторонньому порядку не погасив заборгованість. Пояснив чому і пообіцяв, що у цьому місяці закрию забов’язання за листопад та жовтень. Але ж ні, дівчина починає мене далі вичитувати і це за 1200 грн протермінування!!! Просто жахливе відношення і не професіоналізм з урахуванням моєї кредитної історії, в тому числі у цьому банку. Маю однозначне рішення — закрию два кредита у цьому банку і ніколи більше не буду користуватись їхніми послугами. Подякуйте вашому експерту Олесі Василівній за мінус одного клієнта. Дзвінок відбувся 9.11.21 об 11:51. Думав спочатку написати свій номер телефону, але реально навіть не цікаво далі спілкуватись.
zbsclient 9 листопада 2021, 9:43
Відділення за адресою: Луцьк, вул. Лесі Українки, 54
Один із найкращих банків в якому мені прийшлось обслуговуватись.
Менеджери на відділені привітні і завжди готові допомогти.
При звернені на гарячу лінію приємно вражає компетентність працівників та їх готовність допомогти. Одним словом професіонали своєї справи.
Планую і в подальшому залишатись клієнтом цього чудового банку
Зовсім не розумію тих людей, які залишають негативні відгуки.
Я до цього рекомендував банк своїм друзям і дальше продовжу це робити.
9 листопада 2021, 9:49
Доброго дня! Дякуємо за цей зворотній зв’язок. Нам приємно чути слова подяки від наших Клієнтів. Сподіваємось на тривалу та плідну співпрацю з вами.
11 листопада 2021, 18:10
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 11.11.2021).
Stella73 8 листопада 2021, 15:52
Відділення за адресою: Київ, пр-т Соборності, 3
Был кредит в этой шараге, при закрытии его не предоставили документ который подтверждает закрытие кредита, на вопрос каким будет подтверждением сотрудница этого заведения сказала что Я НЕ ЗНАЮ, а кто знает? Сидит цокает, с недовольным лицом, общается как барыга. Колл центр это вообще отдельная история, там хамство, постоянные звонки, ну и конечно тоже никто ничего не знает, вечно разная информация. Приложения для Карты нет, банкоматов нет. Те кто держат эту шарагу никому не рассказывайте что эта параша — ваша! Это тупо стыдно! Это самое ***, никчемная организация с которой я когда-либо сталкивалась. Если бы можно было поставить минус, я бы с удовольствием это сделала. Тут в перечне можно выделить только три плохих момента, но если мы говорим об этом сарае то сюда применимы все минусы. Ни одного положительного отзыва на просторах я не нашла. Обходите 10 дорогой это место. Идея, я желаю вам поскорее загнить и испариться с лица земли. И не смейте называть себя БАНКОМ! Вы и понятия не имеете что это такое.
9 листопада 2021, 9:50
11 листопада 2021, 19:17
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 11.11.2021).
Vladislav Shmakov 8 листопада 2021, 12:53
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Січових Стрільців, 3-A
После написания заявления от руки об удалении личных контактных данных и контактов, указанных как близких людей, далее продолжаются приходить уведомления. Заявление, по указанию менеджеров, должно было действовать с 04.11.2021, то есть заявление было написано месяц назад от указанной даты. Сегодня, 08.11.2021, продолжают поступать сообщения от Идея Банк.
9 листопада 2021, 9:51
BankUser1 7 листопада 2021, 17:39
1. Манипуляции с кешбек, если сделали оплату с кешбек 5% и после пополнили счет то это уже 2%, а не 5% потому что закрытие карты каким то волшебным образом влияет на прошлую оплату в счет кредитных средств.

2. Обман консультантов. Нужно было отменить бронь отеля, спросил у консультанта по какому курсу мне вернутся деньги (Евро-гривна), получил консультацию, что по карточному курсу (который на порядок выше чем курс продажи). По факту деньги вернулись по курсу продажи евро. На мой вопрос как так получилось просто сказали извините… Никакой компенсации не было.
9 листопада 2021, 9:52
ns03051971 7 листопада 2021, 0:18
Працівники Ідея банку телефонують та погрожують виїзною групою третім особам, які не є поручителями і контактними особами не дивлячись на закони.
9 листопада 2021, 9:52
3806812706Alex 6 листопада 2021, 14:16
Это самый плохой банк. Никому не рекомендую, мало того что на горячую линию дозвониться нельзя, дак ещо и карточку перевыпустить 75 грн просят. скоро вход платный в отделения банка сделают
9 листопада 2021, 9:53
Gaygalina 5 листопада 2021, 13:13
05 грудня 2019 року в Калуському відділенні Ідея Банк, трапилася жахлива ситуація. Моя мама, пенсіонер 2 групи, інвалід повічно, з щомісячною пенсією в 2000 грн., Ко марніцька Н.П., стала жертвою шахраїв, які скориставшись її хворобою, частковими провалами в памяті,, дитячою наївністю, вступивши в попередній зговір з працівником Банку Притулою М. Р. оформили на неї кредит!!! (тільки вдумайтеся на суму 49999 грн, з щомісячним погашення в 3060,00 грн. на три роки) Пенсія 2000 грн, інвалід 2 групи!!! В присутності третіх осіб, а саме шахрайки Макарової О.І., яка і взяла гроші з каси. Це кричуще порушення прав людини, використання її фізичної неспроможності, регламенту видачі кредиту. Мало того, сам начальник відділення Хоміцький Р. після даної події, якій я намагалася дати найбільшого розголосу, змусив мою маму, під диктовку написати заяву, що претензій до Банку в неї немає. Шахраї та Аферисти.
5 листопада 2021, 16:07
Elidone 3 листопада 2021, 14:37
Не являюсь клиентом банка. Даже не слышал о нём. Не передавал им своё номер телефона и не подписывался на рассылки. А мне средствами SMS предлагают свои услуги.
5 листопада 2021, 16:08
dokslav75 2 листопада 2021, 18:12
Имел несчатье оформить несколько кредитных продуктов, в этом «супербанке». Много писать не буду, в случае временных трудностей клиента банк ведёт себя просто отвратительно. Не рекомендую никому этот банк.
5 листопада 2021, 9:20
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 04.11.2021).

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку