Відсутня можливість безкоштовного отримання інформації з закордону

Hanna75 1 січня 2020, 13:17
Банк спочатку пропонує отримати платіжну картку в рамках спеціальних пропозицій, що клієгєнт матиме можливість перераховувати кошти з польської карти. Польська карта повинна бути відкрита у конкретному польському банку. Але якщо клієнт згахощиться на тереторії Польщі, то він не має можливості адекватного зв'язку з банком. На сайті вказано телефон для дзвінків з закордону але це просто український номер телефону згідно тарифів оператора, тож це дуже дорога послуга для отримання інформації. На питання чи є інший спосіб звернутись до банку, щоб перевірити баланс карти, або зареєструвати карту в інтернет-банкінг, або з'ясувати питання де кошти відповідь була НЕМАЄ. Тобто якщо виникли якісь питання по рахунку, то з'ясувати це клієнту дуже дорого обійдеться. В нашому конкретному випадку мій чоловік скористався пропозицією банку, відкрив картку в Ідея банку, відкрив карту в польському банку, хоча в нього є карта іншого польського банку, тобто це була додаткова витрата часу. Але після перерахунку з Гетин банку до Ідея банку виникли проблеми. З Гетинбанку кошти відправлені на картці Ідея банку їх нема. З'ясувати він нічого не може, бо треба дзвонити тільки на український номер телефону. Наразі він такої можливості немає.
Не рекомендую заробітчанам користуватись їх послугою.

1 січня 2020, 16:36
Багато польских операторів пропонують умови для дешевих дзвінків до України, наприклад Play та Plush.
1 січня 2020, 16:37
Переказ йде добу, про це сказано в умовах картки. Тобто гроші в гривневому еквіваленті будуть тільки наступного дня.
1 січня 2020, 16:42
Взагалі то пропозиція Ідеябанка не найкраща на ринку. Просто подивіться на курс конвертації на головній сторінці банку, він там внизу сторінки. Можна було обрати щось краще якщо в Польщі у вас картка іншого банку. Ця пропозиція цікава хіба що тим хто вже має картку Getin Bank.
1 січня 2020, 17:02
Для заробітчан, до слова, в Getin Bank мабуть найкращі умови, особливо якщо че саме тимчасовий заробітчанин. Але ця послуга з переказом на Transfer скоріш для тих хто не хоче або не вміє шукати: все просто, але не дуже вигідно.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку

Головна / Банки України 🏦 / Ідея Банк 💰 / Відгуки про Ідея Банку 📝 / Відсутня можливість безкоштовного отримання інформації з закордону