Багато негативних відгуків.((

kelogram 14 серпня 2019, 2:02
Я не клієнт банку. Але хочу звернутись до адміністрації банку. Рік тому гортав відгуки про ваш банк, і зараз знову. Та ж картина — дуже багато негативних відгуків. Робіть щось з цим. Я знову йду далі, дивитись інші банки, щоб розмістити там депозити…
Ідея Банк
Idea Bank 14 серпня 2019, 11:39
Дякуємо Вам за відгук. Звичайно, це ваше право і тільки вам вирішувати як раціонально розпорядитися власними коштами.
Тим не менше, за останні півроку приріст депозитів в Ідея-Банку становив +22,1% — про що йдеться в огляді Мінфіну на основі даних НБУ
Також минулого місяця незалежна агенція YouControl оприлюднила дослідження найнадійніших банків України, куди також увійшов Ідея Банк https://youcontrol.com.ua/news/ne-v-banku%2C-a-v-bank-top-13-naynadiynishykh-bankiv-ukrayiny/
Тому крім інших важливих чинників при виборі банку, варто також зважати на дані досліджень професіоналів.

Італій .
Італій .
14 серпня 2019, 9:33
Большинство негативных отзывов как раз по кредитам и кредитным картам, а не депозитам.

По депозитам негативных отзывов и не припомню, хотя вполне возможно что они есть.

То что банк очень плотно работает с должниками так что должники прибегают жаловаться на банк сюда, как по мне плюс в плане надежности депозитов: банку есть чем обеспечить высокий процент.

С дебетовой картой тоже никаких особых проблем нет. А платина это наверное это самое дешевое предложение на рынке.
kelogram
kelogram
14 серпня 2019, 15:10
Дякую за відповідь.
224ng
224ng
11 вересня 2019, 18:33
Вот я как раз и буду рассказывать всем, кто заходит в банк, о «преимуществах» депозитных вкладов! Щасти вам! (А мене ви вже дістали!).

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку