Відгуки про Банк Фінанси та Кредит

Maximka112 18 вересня 2015, 11:49
Значит ли это, то что наши вклады еще не в ФГВ а в банке… и по какому курсу валютные вклады???
andrey1021 18 вересня 2015, 11:46
Відділення за адресою: Луцьк, пр-т. Воли, 29
Для вкладчиков 200+ какие вариати получить больше гарантированих сум
AAAZZZ 18 вересня 2015, 10:58
Мать продлила депозит на семерку.подскажите попадает ли под фонд етот случай.заранее благодарен.
Torika 18 вересня 2015, 10:46
какие действия могут назвать как дробление вклада?
maxk 18 вересня 2015, 9:47
В банк ФиК вводят временную администрацию.
Новость bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=21722548&cat_id=55838
giraf 18 вересня 2015, 9:25
Друзья, подскажите пожалуйста, если валютный депозит был на моей матери (200+), после срока окончания был разбит на 2 части (до 200 тыс.) на двух людей (ее и меня) и мы переложили их (2 депозита) на новый срок, который не закончился до момента признания банка неплатежеспособным, то:
1. Выдадут ли нам депозиты в полном объеме
2. В какую очередь выплат мы попадаем
3. Через сколько времени начнутся выплаты
4. По какому курсу будут выданы деньги
Заранее благодарен за Ваши ответы
treasurer 18 вересня 2015, 9:11
Відділення за адресою: Харків, пер. Театральный, 4
Данная система пока пропускает платежи с карт ФиК. пришло подтверждение от МТС и Киевстарр, что деньги прошли))) и списалось выше установленного банком лимита 5 тыс грн в месяц.
infopolit 18 вересня 2015, 9:07
В ноябре заканчивается срок по вкладу в российских рублях (100т.р. или 30т.грн). То, что вернут в гривнах я уже понял, а вот по какому курсу? Ведь финики курс рубля неадекватный устанавливают. И какая процедура? Когда обращаться и куда, учитывая, что срок вклада закончится только через полтора месяца?
Murkin 18 вересня 2015, 8:12
По какому курсу будут считать средства, которые остались на карте? Проверил остаток на счету — сегодня на 1214 гривен меньше, чем было на карте вчера вечером. Счет долларовый.

Курс НБУ вчера был 21, 7, сегодня — 21, 59, выше чем в банке.
321721 18 вересня 2015, 7:10
Депозит в валюте, заканчивается в декабре, что необходимо делать, что будет с суммой которая превышает 200, по какому курсу будут производить расчет.

Как обидно....., деньги собирали всю жизнь.
gorytsvit77 18 вересня 2015, 1:36
Будь ласка, хто розбирається, поясніть дохідливо такі речі:
1) фізособа, є гроші на поточному рахунку, менше 200 тис. (не продовжувала депозит, який завершився місяць тому). Видадуть усе. Так?
2) який імовірний термін початку видачі Фондом цих грошей?
3) у яку — першу, другу, третю, четверту — чергу можна сподіватися їх отримати?
Прохання: відповідайте без крутячого сарказму (не всі такі розумні й дотепні, як оце ви — ті, кому по приколу похамити), а дохідливо і тільки в разі, якщо Ви розумієтеся на справі. Наперед дякую! :)
oksi2015 18 вересня 2015, 0:01
согласилась на продление депо на 7мес.10сентября.но договор сразу не сделали сказали в банке что когда сделают мне карточку под%, тогда и подпишите.сегодня ва.договор если не подписан действителен? так обидно с февраля на текущем, а тут дёрнуло…
zampred 17 вересня 2015, 22:47
Видача коштів вкладникам у рамках такого цільового кредиту повинна відбутися не пізніше першого місяця після дати введення тимчасової адміністрації, а у великих банках, важливих для системи — не пізніше двох місяців. Чіткі рамки визначені статтею 36 закону «Про систему гарантування вкладів фізосіб».

Дані про початок виплат та порядку їх публікують на сайтах ФГВФО і неплатоспроможного банку, а також у відділеннях цієї установи.
gorytsvit77 17 вересня 2015, 20:57
НБУ відніс банк Жеваго до категорії неплатоспроможних
Четвер, 17 вересня 2015, 20:35

Нацбанк прийняв постанову «Про віднесення ПАТ „Банк “Фінанси та Кредит» до категорії неплатоспроможних".

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Як зазначається, НБУ наголошує, що 93,2% (234 тисячі осіб) усіх вкладників ПАТ «Банк „Фінанси та Кредит“ отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізосіб суму 200 тис. грн.

Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом, йдеться у повідомленні.

»Ми дуже довго працювали над програмою фіноздоровлення як з менеджментом цього банку, так і з мажоритарним акціонером – Костянтином Жеваго. Банк сім місяців перебував у проблемному стані. Із 17 серпня зазначений банк перейшов на звичайний режим роботи", – заявила голова Нацбанку Валерія Гонтарева.

За її словами, Нацбанк продовжував у щоденному режимі здійснювати моніторинг ситуації в банку.

«Коли акціонер не виконав свої зобов’язання — ми швидко відреагували. Сьогодні банк був визнаний неплатоспроможним та переданий до Фонду», — зазначила вона.

За словами Гонтаревої, левова частка активів банку була пов'язана з кредитуванням бізнесу самого акціонера.

«Коли довелося розраховуватися з боргами та продавати активи — акціонер у встановлений термін цього не зробив. Хочу вас запевнити, що цей банк не є системним, а його віднесення до категорії неплатоспроможних не становить загрози стабільності банківському сектору країни», — зауважила Гонтарева.

Як відомо, Київський апеляційний господарський суд зобов'язав банк «Фінанси та Кредит» повернути Аграрній біржі незаконно акумульовані 32,5 млн гривень.

Економічна правда
www.epravda.com.ua/news/2015/09/17/560006/
Irinkina 17 вересня 2015, 20:54
Подскажите если кто уже сталкивался. Какие наши дальнейшие действия. Куда обращаться дальше и нужно ли писать каие либо заявления. Я думаю многие сейчас в растерянности.
Irinkina 17 вересня 2015, 20:52
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т. Юбилейный, 33
Знатоки и товарищи по банку. Какие наши дальнейшие действия. Куда обращаться дальше и нужно ли писать каие либо заявления. Я думаю многие сейчас в растерянности.
myakov 17 вересня 2015, 20:23
Відділення за адресою: Одеса, ул. Армейская, 18-Б
Правління Національного банку України визнало банк «Фінанси та Кредит», який входив до категорії найбільших банків України, неплатоспроможним.

Відповідну постанову № 612 прийняло Правління НБУ у четвер, 17 вересня, повідомляє прес-служба фінансового регулятора.

«Ми дуже довго працювали над програмою фінансового оздоровлення як з менеджментом цього банку, так і з мажоритарним акціонером — Костянтином Жеваго. Банк сім місяців перебував у проблемному стані. Протягом цього періоду акціонер виконував усі рекомендації Національного банку щодо фінансового оздоровлення. Після цього ПАТ „Банк “Фінанси та Кредит» взяло на себе зобов’язання щодо підтримки ліквідності банку за рахунок надходжень від продажу непрофільних активів акціонера та з дотримання обов’язкових резервів та інших нормативів… Коли акціонер не виконав свої зобов’язання — ми швидко відреагували. Сьогодні банк був визнаний неплатоспроможним", — пояснила ситуацію голова НБУ Валерія Гонтарева.

За словами Голови НБУ, значна частка активів банку була пов'язана з кредитуванням бізнесу самого акціонера.

«Коли довелося розраховуватися з боргами та продавати активи — акціонер у встановлений термін цього не зробив. Хочу вас запевнити, що цей банк не є системним, а його віднесення до категорії неплатоспроможних не становить загрози стабільності банківському сектору країни», — наголосила Валерія Гонтарева.

Водночас у Нацбанку підкреслили, що 93,2% (234 тисячі осіб) усіх вкладників банку «Фінанси та Кредит» отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тисяч гривень. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом.

Нагадаємо, раніше Гонтарева вже заявляла, що майбутнє банку «Фінанси та кредит»залежить від дій його власника.
KIHO3IPKA 17 вересня 2015, 20:10
Відділення за адресою: Київ, ул. Маршала Малиновского, 34
Вы можете мне не верить, но на этой неделе в банке ВА.
nika9 16 вересня 2015, 10:00
При вынужденном (невозврат денежных средств) оформлении депозитного договора, мною было написано заявление об отмене лонгации. Банк Финансы и Кредит благополучно проигнорировал данное заявление и продлил мой договор. А с суммы, находящейся на текущем счету без движения более 6 или 7 месяцев, начали снимать комиссию. Отзыв написан как информативный, в советах не нуждаюсь.
Barakuda1 15 вересня 2015, 16:21
В банку пропонували перекинути відсотки на депозит на 7 днів, щоб хоч якось частинами знімати їх. Але хіба якщо банк проблемний цей депозит і решта суми, яка просто лежить на поточному рахунку (тобто депозит який давно закінчився і відсотки по ньому) не буде потім у випадку введення ТА визнані нікчемними?
Головна / Банки України 🏦 / Банк Фінанси та Кредит 💰 / Відгуки про Банку Фінанси та Кредит 📝