Відгуки про Банк Фінанси та Кредит

SergAktivnuy 20 вересня 2015, 22:38
Друзья, в конце моего предыдущего электронного письма не «влез» мой самый главный вопрос:

Насколько я понял из Публикации вопроса на сайте ФГВФЛ, близкого к моей ситуации, свои 200- я получу, ВЕРНО?

Заранее Вам благодарен за ответы.
SergAktivnuy 20 вересня 2015, 22:31
Дорогие друзья!

Необходима Ваша компетентная консультация в таком вопросе. В конце декабря 2014 г. у меня был открыт депозит «Пенсионный» в грн. на сумму 200- сроком на 370 дней. На момент открытия депозита в нашем «славном» банке, процентная ставка была 23,10 % и дополнительно + 3% как бонус за переоформление. Здесь, повторюсь, это были не индивидуальные условия, а акционные (т.е. данная информация была официально опубликована на сайте ФиК и т.д.). Итого, ставка по депозиту составила 26,10 %.

На сайте ФГВФЛ есть Раздел с названием «ВІДПОВІДІ НА НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ВКЛАДНИКІВ». Одним из вопросов есть, цитирую:

«Якщо вклади були розміщені в банку на умовах акційної програми або програми лояльності банку, чи означає це, що вкладник отримує від банку проценти на більш сприятливих умовах і тому кошти за такими вкладами не відшкодовуються?»

и ответ на сайте ФГВФЛ, цитирую:

«Відповідно до пункту 7 частини четвертої статті 26 Закону Фонд не відшкодовує кошти розміщені на вклад особою, яка на індивідуальній основі отримує від банку проценти за вкладом на більш сприятливих договірних умовах, ніж звичайні, або має інші фінансові привілеї від банку.

У визначенні пункту 51 частини першої статті 2 Закону кошти, розміщені на вклад особою, яка на індивідуальній основі отримує від банку проценти за вкладом на більш сприятливих договірних умовах, ніж звичайні, — це кошти, розміщені фізичною особою на вклад:

— що не відповідає умовам публічного договору;

— на більш сприятливих договірних умовах за рішенням окремих посадових осіб банку та/або органів управління банку, не наділених повноваженнями на встановлення таких індивідуальних умов договору.

Таким чином, якщо кошти розміщені на вклад, що не відповідає вищезазначеним ознакам, такий вклад гарантуватиметься Фондом в межах 200 тисяч гривень.»

В вопросе выше говорится об условиях акционной программы или программы лояльности банка.
А в ответе, это не подтверждается.

Т.е., свои 200-
ocenka 20 вересня 2015, 21:16
Відділення за адресою: Харків, ул. Чернышевская, 46
Во всех новостях пестрят заголовки Банк «ФиК» — неплатежеспособный. Объявлен неплатоспроможным и т д.

Это решение НБУ от 17.09.2015 является ли: «прийняттям рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку»???

Ст.26
2. Вкладник набуває право на одержання гарантованої суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок коштів Фонду в межах граничного розміру відшкодування коштів за вкладами після прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.
tanya24 20 вересня 2015, 21:15
Відділення за адресою: Полтава, ул. Фрунзе, 225
Доброе время суток!!! Может и глупый, но у меня вопрос. Возврат валютных вкладов будет происходить в валюте или в гривне в эквиваленте к валютному вкладу, а то я запуталась совсем.
Vasul 20 вересня 2015, 20:50
Доброго дня допоможіть розібратись у такій ситуації. В мене закінчився депозит в січні 2015 відповідно депозит неповертали і в травні 2015 я вирішив розмістити на півроку щоб нелижав без діла цей договір назимається додаткова угода про внесення змін до банківського строкового вкладу. Чи підпадає цей договір під виплату? Чи невизнається нікчемним ФГФО? Наперед дякую
Barakuda1 20 вересня 2015, 18:23
Знаю-знаю, що вже всіх дістали питання про те чи потрібно писати заяву на виплату гарантованої суми (200 тис. грн). Тут писали, що заяви писати не треба, АЛЕ ЧОМУ тоді на сайті ФГВФО зазначено:
Протягом 30 робочих днів з дня початку виплат вкладник може отримати свої кошти в межах гарантованої суми відшкодування безпосередньо у відділеннях банка-агента. Після закінчення зазначеного терміну виплати гарантованої суми відшкодування відбуватимуться за результатом розгляду індивідуальних письмових звернень вкладників до Фонду. Для цього вкладнику необхідно надіслати до Фонду такі документи:
· заяву довільної форми про виплату гарантованої суми відшкодування з зазначенням фактичного місця проживання, особистим підписом та датою;
· копію довідки органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера фізичної особи — платника податку (ідентифікаційний код);
· копію паспорта або документа, що замінює його (сторінки, що містять прізвище, ім'я, по батькові, інформацію про номер документу, ким виданий, дату видачі, місце проживання).
Фонд завершує виплату гарантованих сум відшкодування за вкладами в день внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

Тобто якщо 30 днів пройшло а тобі ще нічого не виплатили то треба писати заяву???
Igor77789 20 вересня 2015, 15:40
подскажите, когда мне ФГВФО выплатит? депо закончился в феврале 2015, я не продлевал.
и вообще, 1-я,2-я,3-я,4-я очереди — это в какие сроки выплачиваются?
Дякую
ольга 27 20 вересня 2015, 14:11
я в категории 200+, но большая часть суммы -полученная в наследство, все равно я получу только 200тис?
TYY04 20 вересня 2015, 13:44
Вопрос такой — надо ли писать заявление в Фонд в течении 30 дней, если из денежных средств в банке — депозит «7» и процент с него на карточке.

На сайте ФГВ — Подавати до Фонду заяву на отримання коштів в межах гарантованої суми під час тимчасової адміністрації не потрібно… Это про них написано?

Зачем рядом есть ссылка на «Бланк заяви про виплату гарантованої суми відшкодування за вкладом у банку, що ліквідується» — когда его заполнять и надо ли вообще в таком частном случае?

Відповіді на найбільш поширені питання вкладників — ФГВФО

www.fg.gov.ua/dlia-vkladnykiv/vidpovidi-na-naibilsh-poshyreni-pytannia-vkladnykiv

Що має містити заява на включення кредиторських вимог до загального реєстру акцептованих вимог кредиторів? Куди направляти цю заяву?

Заява у довільній формі з проханням включити кредиторські вимоги до загального реєстру акцептованих вимог кредиторів подається вкладником або іншим кредитором банку на адресу уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про ліквідацію банку у газеті «Голос України» або «Урядовий Кур’єр». У заяві необхідно зазначити прізвище ім’я по батькові кредитора, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та адресу проживання. До заяви додаються копії будь-яких документів, що підтверджують вимоги вкладника або іншого кредитора банку до банку щодо його майнових зобов’язань.
ольга 27 20 вересня 2015, 11:17
Добрый день в банке введена временная администрация, как же все таки получить депозит 200+не могу забрать с мая2015, когда и в какие сроки возможно забрать свои деньги?
ocenka 20 вересня 2015, 9:52
1) депозитный договор, т.н. «Текущий счет» без срока?
2) срок заканчивается в январе 2016?
Dana555 20 вересня 2015, 8:08
Подскажите, может кто знает, можно ли погасить часть кредита депозитом мамы?
Alexander1823 20 вересня 2015, 1:27
Кто знает, можно ли сейчас (20 сентября) снять деньги в банкомате.
Я в не досигаемости просто. Спасибо.
Андрей Ядров 20 вересня 2015, 0:15
в ноябре 2014 закончился депозит 60 000 грн и 16 000 дол. 30 000 грн забрал в кассе, а 30 000 грн уговорили переоформить на жену. переоформил мемориальным ордером. также оформил депо классик (без пополнения) на год на 2 000 дол под 12%, семерку на 7 000 дол, на три месяца на 7 000 дол.

в ноябре-декабре 2014 года выдали 7 000 дол. в январе-феврале 2015 выдали ещё 700 дол. в мае в течении трёх дней перекинул 1 800 отцу. перекидывали методом касса-касса. остаток 4 500 довложили на депо классик годовой у которого 12% и который не предусматривал довложение. но оформив доп. соглашение, сотрудник банка сказала, что сейчас можно всё делать.

в феврале был в так называемой банком категории — 200+.
prokopse 19 вересня 2015, 21:38
Відділення за адресою: Київ, ул. Раисы Окипной, 10
Может ли вкладчик претендовать также на какие-то проценты за период времени с момента окончания вклада до его получения? А хотя бы за период с момента ввода Временной администрации до получения вклада? Начисляется ли за эти периоды что-то по Правилам Фонда (без дополнительных обращений в суд, напр. по 625-й статье ЦК «Порушення грошових зобов'язань», и т. д.)?
Foreck.info Ломакин 19 вересня 2015, 21:38
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т. Героев, 12
Перелаживая депозит на другое лицо, было несколько депо один из них по окончанию переложил на другое лицо через кассу по 200$ в день,
Уверяли что это не разбив, второе лицо она открыла счет и открыла депозит,
У кого какие мысли?
sunrise73 19 вересня 2015, 20:57
каким образом будет производиться выплата с текущего счета 200 +. Какие есть варианты получить деньги.Заранее благодарна.
Gagarin700 19 вересня 2015, 20:30
Відділення за адресою: Київ, ул. Вадима Гетьмана, 27
а куда тепрь нужно будет платить кредит? тоже назначат другой банк, как для выплаты депозитов?
Alexander1823 19 вересня 2015, 19:55
Відділення за адресою: Київ, ул. Раисы Окипной, 1
Вопрос следующий:
Есть депозит 200+, срок которого истекает в январе,
а также есть карта с 20 000.
С депозитом все понятно: вернут 200 000 в последнюю очередь,
а что с деньгами на карте? Можно о них забыть?

Спасибо за помощь.
TRADER2011 19 вересня 2015, 16:50
Значит вопрос такой:
По договору депозит якобы заканчивается каждые семь дней. И я вроде бы как вкладываю деньги опять. Но фактически он продлевается (пролангируется) сам автоматом.
Если у меня даты окончания стоят 1.09.15...8.09.15....15.09.15....22.09.15....29.09.15… и так до 17.11.15, то после введения ВА действие договора закончится 22.09.15 или 17.11.15 в соответствии с п.1.1.13 договора?
Ну и естественно в какую очередь выплат я попадаю.

P.S О том, что я олень, сам повелся и подписал очередной депо под давлением «говнобанка» мне тут писать не надо.
Да я ОЛЕНЬ!!!
Головна / Банки України 🏦 / Банк Фінанси та Кредит 💰 / Відгуки про Банку Фінанси та Кредит 📝