volodymir 30 травня 2014, 18:47
Шановний АТ «ЄВРОГАЗБАНК». Скільки можна пафосу, на моє звернення яке я посилаю через день Ви не відповіли АНІ РАЗУ. Ви напевне там обробляєте що і як зробити з коштами, які просто заморозили без жодного права на це і займаєтесь обманом і шахрайством. Ви приносите вибачення, так нехай і ті які мають кредити споживчі, дрібні, попросять це у Вас, я думаю Ви також їм простите все і без штрафних. Що за дибільна політика, прикриватися за банківською ліцензією і вчиняти злочини. Наступне які зусилля Ви доклали, щоб поновити роботу якісну, як тільки що зменшили ліміт до 50 грн. і ще комісію майже 10 грн. маємо віддати. До пана Івченка готується журналістське інтерв'ю (але без ідіотичних пояснень, що криза в країні) питання будуть конкретні і прямі. Мітинги протесту ми передбачаємо вже з наступного тижня біля стін відділень у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Києві за умови написання заяв і звернень до ГПУ і будемо стояти до того часу поки принаймні не зможемо по 1000 грн. через картки отримувати в день.Зустрічатися з вкладниками це одне, а їх почути, принаймні тих, в яких закінчилися депозити це зовсім інше. І останнє, Ви тут пафосно стверджуєте, що коментарі ніхто не стирає, але ви помиоляєтеся, бо вчора з нашої ініціативної групи власне жінка, яка має горе, 52 річний чоловік раптово помер і вона не мала змоги як тільки нещасні 50 грн. хіба на 3 трояндочки купити ходила по сусідах і зичила на похорон і місце на цвинтарі купити, хоча на картковому в неї понад 15 тис. гривень зависло через Івченка. Цей коментар дуже швидко прибрали… Ось такі ми українці… напевне жити добре скоро не будемо поки такі як Курченки, Фірташі, Івченки будуть тримати чуже і просити почекайте… якось буде… а воно нічого доброго не буде… манни з небес не буде. Держава сама не може вилізти з боргів і кризи. Повертайте людські гроші і не грайте на нервах і так зневіреному народові. Як пишете, то хоч правду пишіть, народ сьогодні вже здебільшого не темний. В нашій ініціативній групі є люди які мають навіть по 4 вищі освіти, адвокати, депутати місцевого самоврядування, а Ви тут всяку чужь втираєте, що хочете поновити якісне обслуговування… Ініціативна група Івано-Франківськ.
EUROGASBANK 30 травня 2014, 17:51
Шановні користувачі форуму, клієнти АТ «ЄВРОГАЗБАНК»
Звертаємо Вашу увагу, що жодне звернення не залишається без уваги. Коментарі ніхто не забирає, всі вони передаються у відповідний підрозділ Банку для обробки та надання відповідей.
Приносимо вибачення за незручності, які виникли при обслуговуванні в нашому Банку. Правління та Акціонери Банку прикладають максимум зусиль для стабілізації роботи та поновлення якісного обслуговування. Все керівництво, включаючи Голову Спостережної Ради – Івченко О.Г. знаходиться на своїх робочих місцях кожного дня, проводить зустрічі з вкладниками та вирішує питання залучення ресурсів для виконання зобов’язань перед клієнтами.
Переконливо просимо Вас не поширювати неперевірену інформацію.
Заздалегідь вдячні за розуміння.
regina28 30 травня 2014, 16:01
И МЕЖДУ ПРОЧИМ КТО ВЫТИРАЕТ КОМЕНТАРИИ. ВКЛАДЧИКОМ ЕВРОГАЗ ИМЕЕТ ОКОЛО 20 ТИС.ЧЕЛОВЕК. ВЧЕРАШНИЕ КОМЕНТАРИИ УЖЕ ВЫТЕРЛИ. НИЧЕГО, ДОРОГОЙ ИВЧЕНКО НЕ СБЕЖИШ КАК ЯНУКОВИЧ, ЗА ВСЕ ОТВЕТИШ. ВОР И МОШЕННИК, ПРОКУРАТУРЕ ОБЕЩАЛИ РОЗОБРАТСЯ, А ТАМ СВОИ ЛЮДИ РАБОТАЮТ.
advokat12 30 травня 2014, 14:28
И ничего Вы толком от Кубива не услышете, он даже не дипломат, йому в Раде надо было сидеть а не братся за НБУ. А Митинг Протеста — 2-4 палатки и постоять несколько дней это да, это даст, даст то что приедет телевидение и снимут все на страну, чтобы эти мошенники из Еврогаза увидели реальную протест акцию. Кубив вам точно не поможет, только митинг, несколько активистов, заявления в прокуратуру пишет каждый о мошеничестве и злодейских деяниях ОБЯЗАТЕЛЬНО
taras2 30 травня 2014, 14:12
Жарти жартами, а тут не до жартів… Все ж треба бути оптимістами… Якщо б я їм був винен 100 грн. це був би суд і стягнення, а коли вони мені винні 170 тис. грн. це нічого і ніхто навіть не думає повертати. Люди не пишіть дурних листів в НБУ і Єврогаз це нічого не дасть, треба збиратися і як Майдан брати активістів і забирати свої кошти в злодіїв. Фонд Гарантування не безрозмірний, Кабмін не може годувати таких олігархів скільки, треба будувати державу, дороги, платити зарплати і укріплювати кордони, щоб жоден злодій не втік з чемоданами. Івченко вже втік, тепер хай реалізують майно банку і повертають вклади, але як ми будемо сидіти то нічого не буде. І ОБОВЯЗКОВО НАПИШУ НА ПРОГРАМУ ДІСТАЛО, ДЯКУЮ всім за пораду.
taras2 30 травня 2014, 14:03
Я вчора отримав відповідь з НБУ. Це просто фарс і казочка для чебурашки.Я вкладник Єврогазбанку в Івано-Франківську, вул. Грушевського. Там працівники просто людей за баранів мають, як можна переоформити депозит з банком, який навіть не виплатив 100 грн. з попереднього. Це дійсно шахраї і злодії. В нас люди сидять в тюрмах за крадену курку до 5 років, а ось відкрите злодійство, бо Івченко користаючи з наших грошей кожного дня не одну гуску зїдає, а ви ходіть і пишіть листи. А коли введуть адміністрацію, то з держказни будуть покривати, а такі як Івченко, Сулятицький, Дичик будуть їсти кури і гуси, а ваші борги по кредитах в інших банках нехай стоять і процентують, вам відповідати… Ось і казочка про злодійську курочку і золоте телятко
Мила Шев-Павлш 30 травня 2014, 13:39
Я обслуживалась в течении 2х лет в отделении на Саксаганского — проблем не было. Все — приветливые и хорошо, внимательно тебя обслуживали.
!!! Но сегодня, я не могу прийти в себя, пришла за % по депозитам — денег «никаких» и нисколько нет. Ответ банка — ждем рефинансирования, в ближайшие 2 недели гривны не будет. Я уточнила — Вы, сотрудники отделения, — альтруисты?
Ответили — зарплату все получают во время. Я не работающий человек, собирала средства для сына, приобрела в кредит квартиру — выплачиваю с %-ов депозита кредит. Депозит заканчивается через неделю- пообещала погасить кредит… И что дальше? Никакой валюты в банке нет, ничего выплатить не могут.
Куда смотрят компетентные органы? Что произошло с Правлением банка, почему такой занавес, где «правда»?
НЕУЖЕЛИ ОПЯТЬ ПРИДЕТСЯ «ПОДКЛЮЧАТЬ» СВЯЗИ
конт. 063 6305964 Людмила
jurist123 30 травня 2014, 13:37
ЯК МОЖНА ПІДПИСУВАТИ НОВИЙ ДЕПОЗИТ З БАНКОМ КОЛИ ВІН НЕ ВИКОНАВ ВСІ УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОГО? ТАК ЦЕ ВІДКРИТЕ ШАХРАЙСТВО, ЦЕ МЕТОД МММ. Проблеми в банку не через кризову ситуацію в економічно-політичній системі держави, а через ситуацію з метою заволодіння коштами вкладників в особливо великих розмірах сімєю Івченків і накивання пятами. Це переоформлення дасть тільки те, що пізніше на плечі Фонду гарантування ляже повертати ці кошти, тобто з державної казни. Не даймо українці, щоб такі як Курченко спочатку, а тепер Івченко спродавши майно залишили державу боржником перед населенням. Не даймо далі грабити нашу казну через олігархів, які за декілька днів вже будуть з нашими грошима «недоторкані» бо втечуть закордон. Стабілізувати ситуацію в банку чи повернути довіру до банку вже не вдасться, коли люди які довіряли тепер платячи комісію в інших банках в сумі 5 грн. отримують кровні 50 грн. на день. Встид і позор, а ще працівники звинувачують тяжку ситацію в державі. Гроші які ми несли до Єврогазбанку зовсім не державі ми несли, а Івченку, який кредитуючи вузьке коло не отримав очікуваного та й плюс до того накивав пятами
druje 29 травня 2014, 20:27
1.Начинаем писать жалобы в нбу.
2.Обмениваемся здесь и на других сайтах ссылками где вкладчики еврогазбанка.
Так мы сможем более эффективно и организовано проводить протесты.Возможно также присоединение к вкладчикам других банков, которые ходят к нбу еженедельно.Милиция заниматьсч этим не будет.Суд вы выиграете но деньги навряд ли подучите от банка. Только нбу только фонд гарантирования нам поможет при условии что будем напоминать о себе как можно чаще.Терять уже нечего закон за нами.
Zasada1 29 травня 2014, 19:10
Что сказать, кидалово и афера на лицо. Из достоверных источников сегодня узнала, что временной администрации там не будет, в конце лета введут ликвидатора. Юр лица пострадают все безвозмездно, а физики будут ходить за своими кровными годами, даже в фгв. У кого депозит по акции там вообще жопа, получат после всех. Вопрос, куда смотрел нбу? Ведь они мониторят все банки на предмет таких чудес. Думаю банальный сговор и дерибан между ивченко и ???? Гребли депозиты, истекшие вклады не возвращались- где же бабло? В Австрии? людей кинули, а возвращать будет государство из бюджета который пустой, так на кого работает нбу и все остальные? Опять на карман ворюгам и себе? Кстати, из банка уволились все толковые спецы, остальные ни фига не знают. Даже сотрудникам не говорят, что отвечать клиентам и что делать, их просто бросили на произвол. Семейка владельцев чкурнула в другие страны прихватив с собой наши кровные. Короче, готовимся к долгим тяжбам, нервотрепке, потерям материальным и моральным. Всем удачи в нелегкой борьбе, как ни парадоксально это звучит, за свое
criminal2 29 травня 2014, 17:21
Це ж який дибілізм, щоб зняти свої 50 грн. з карткового сьогодні здирають 15 грн. комісії. І можна брати тільки в інших банкоматах, бо свої не працюють, укркарт не виплачує. Це злочинний зговір. В нашій країні люди сидять у вязниці за вкрадену пляшку мінеральної води 3,5 роки в Тернопільській області. А пан Івченко щодня користаючи з мільонів гривень крутить наші гроші і заробляє сотні тисяч, а нас людей баранами роблять, то інформації немає, то грошей немає. Гроші є, дорогі вкладники вони ще є, але вони в руках шахрая Івченка і директорів регіональних відділень, які зробивши людей козлами і баранами вішають їм макарони про кризу в державі. Держава в кризі, але ми свої гроші давали не державі і не державному банку, а в руки злодіїв, які за те, що людина збирала роками, то тепер хтось на цьому гріє руки і пє коньячки! Хто з Києва, дорогі пишіть до Олега Ляшка, Віталія Кличка, вони мають право законодавчої ініціативи і звернення до держаних органів з вимогою про дотримання законності. Є посилання на сайт Олега Ляшка чи інших нардепів, їх чемно слухають в різних правоохоронних органах і вони ще можуть якось допомогти
Lana07 29 травня 2014, 16:45
Я тоже отправила уже 2 письма в НБУ. Но здесь на форуме кто-то писал уже, что даже ответ из НБУ уже получили, но суть этого ответа — формальная отписка.
Писать заявление в прокуратуру? Но что это даст? Деньги от этого не появятся, т.к. уже все вывели, на счетах банка денег нет.
Один шанс — если зайдет какой-то инвестор, есть кулуарная информация, что есть желающие выкупить активы ЕГБ, но это процесс долгий. Опять же — если НБУ не примет какие-то меры, то мы так и будем писать письма и получать формальные ответы на них.
Выйти коллективно под НБУ — хорошая инициатива, для тех кто в Киеве…
NWO 29 травня 2014, 13:25
Верно пишут, что ситуация в Еврогазбанке не из-за банковской системы Украины, а из-за руководства банка и его противоправных действиях.
На сегодня денег не выдают в кассе отделения Машиностроительной уже 2 недели — ни гривен, ни валюты… Говорят не привезли наличку в кассу и завтра наверно не будет. Платежи в другие банки разбитые на мелкие суммы в гривне и в валюте — Еврогазбанк вообще не проводит.

Благодарен всем кто откликается и дает советы, особенно criminal2 — статьями расширил свои письмах.
Сбросьте пожалуйста ссылку в Контакте на группу пострадавших вкладчиков Еврогазбанка, может есть группа пострадавших вкладчиков Украины или общественная организация и там уже представлены наши коллеги?
Если будет проводится какое-то коллективное мероприятие, то я только «за» поучаствовать — заранее дату только передайте и место встречи.
criminal2 28 травня 2014, 13:34
Відповідно до ст.1058 ЦК України, за договором банківського вкладу (депозиту) одна сторона (банк), що прийняла від другої сторони (вкладника) або для неї грошову суму (вклад), що надійшла, зобов'язується виплачувати вкладникові таку суму та проценти на неї або дохід в іншій формі на умовах та в порядку, встановлених договором. Договір банківського вкладу, в якому вкладником є фізична особа, є публічним договором. До відносин банку та вкладника за рахунком, на який внесений вклад, застосовуються положення про договір банківського рахунка, якщо інше не встановлено цією главою або не випливає із суті договору банківського вкладу.

Відповідно до ч.1,2 ст.1060 ЦК України, договір банківського вкладу укладається на умовах видачі вкладу на першу вимогу (вклад на вимогу) або на умовах повернення вкладу зі спливом встановленого договором строку (строковий вклад). Договором може бути передбачено внесення грошової суми на інших умовах її повернення. За договором банківського вкладу незалежно від його виду банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника, крім вкладів, зроблених юридичними особами на інших умовах повернення, які встановлені договором. Умова договору про відмову від права на одержання вкладу на першу вимогу є нікчемною.

Відповідно до ч.1 ст.1075 ЦК України, договір банківського рахунка розривається за заявою клієнта у будь-який час.

Відповідно до ст.526 ЦК України, зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог ЦК України.

Згідно ч.1 ст.625 ЦК України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.

Відповідно до ст. 611 ЦК України, у разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема: 1) припинення зобов'язання внаслідок односторонньої відмови від зобов'язання, якщо це встановлено договором або законом, або розірвання договору; 2) зміна умов зобов'язання; 3) сплата неустойки; 4) відшкодування збитків та моральної шкоди.

Відповідно до ч.1 ст. 23 ЦК України, особа має право на відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок порушення її прав.

Відповідно до п.2 ч.2 ст. 23 ЦК України, моральна шкода полягає у душевних стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв'язку з противоправною поведінкою щодо неї самої, членів її сім'ї чи близьких родичів.
criminal2 28 травня 2014, 13:17
Проблема не в кризі яка є в державі, а в невмілих руках Єврогазбанку і пана Івченка з сімєю які крутили гроші вкладників як могли, а тепер вимагають переоформлювати депозити. Як можна заключати договір з стороною коли вона не виконала попереднього? Проблеми в банку не через кризову ситуацію в економічно-політичній системі держави, а через ситуацію з метою заволодіння коштами вкладників в особливо великих розмірах сімєю Івченків і накивання пятами. Це переоформлення дасть тільки те, що пізніше на плечі Фонду гарантування ляже повертати ці кошти, тобто з державної казни. Не даймо українці, щоб такі як Курченко спочатку, а тепер Івченко спродавши майно залишили державу боржником перед населенням. Не даймо далі грабити нашу казну через олігархів, які за декілька днів вже будуть з нашими грошима «недоторкані» бо втечуть закордон. Стабілізувати ситуацію в банку чи повернути довіру до банку вже не вдасться, коли люди які довіряли тепер платячи комісію в інших банках в сумі 5 грн. отримують кровні 50 грн. на день. Встид і позор, а ще працівники звинувачують тяжку ситацію в державі. Гроші які ми несли до Єврогазбанку зовсім не державі ми несли, а Івченку, який кредитуючи вузьке коло не отримав очікуваного та й плюс до того накивав пятами
criminal2 28 травня 2014, 13:02
Шановні вкладники! Єврогазбанк взагалі не повертає коштів по депозитам. Скарги в НБУ чи листи в банк нічого не дадуть, треба писати в Генеральну Прокуратуру України по вул.Різницькій так як тут є склад кримінального правопорушення шахрайство і обман. Порушення цивільно-правових договорів і суд нічого не дасть, тут треба відкривати кримінальні провадження. Пан Івченко накивав пятами і гроші з собою всі прихопив, тепер ті невинні працівники банків не можуть нічого відповісти. А Івченка судити треба за шахрайство з НАК Нафтогазом і за обман вкладників. Банк треба визнавати неплатоспроможним вже, бо майно Івченко відчужує за декільканадцять днів і всім не вистарчить.Не дай Боже щоб хтось ще відкривав депозити, бо держава не має чим повертати всім. А те, що ще є а це копійки вистарчить на 2 тижні, тому вже по 50 грн. дають.Треба Майдан збирати біля відділень і вимагати введення тимчасової адміністрації в банк. Треба акцію протесту біля кожного відділення робити і арештовувати майно банку поки Івченко не вивів всі гроші закордон.
probank 28 травня 2014, 12:12
С каждым месяцем и днем ситуация в еврогазбанке ухудшаеться.На сегодня это единственный банк в Украине что не выдает даже проценты.Надо конечно массово писать жалобы в нбу.А если хотим чтоб деньги вернули через фонд гарантирования хотя бы в течении года обязательно нужно собраться под стены нбу хотя бы по 50 чел на пол часа в месяц.Киевляне собираемся в 10.00 в июне.День митинга будет сообщен дополнительно.Контактный тел 068.-119-74-34.Если будем ждать и верить обещаниям могу точно сказать что не видать денег годами.С своего опыта знаю.
NWO 27 травня 2014, 16:06
Предвидя обострение ситуации я с начала года стремился вывести все деньги из банковской системы Украины. Депозиты размещал до этого мелкими суммами. Удачно проведены операции в УкрсибБанке и ПИБ-е — деньги были выведены и вложены в МЦ избежав обесценивания.
В Еврогазбанке закрылось 2 депозита в валюте и гривне еще марте и я хотел тогда забрать досрочно еще 2 депозита, но сотрудники отделения мне объяснили, что быстрее не будет и частями мне с марта выдавали закрытые 2 депозита. Выдавали с ограничениями в суммах валюты и гривны и не каждый день, что растянуло срок выдачи. Перед закрытием по выдаче мне денег 2-х депозитов, я досрочно расторгнул существующие 2.
На тот момент банк выдавал всего 100 валюты или 1000 грн. в один день на одни руки — на сегодня банк выдает по 1-2,5 тыщ. грн. в неделю, а валюту не выдает вообще. Банк не проводит платежи в другие банки в гривне и в валюте разбитые на мелкие суммы.
Собственно как мне прямо сказали в отделении банка — в главном отделении на Петровке главный бухгалтер видит, что вы не хотите размещать в банке новый депозит, а хотите вывести деньги из банка и не проводит набранные отделением платежи в другой банк.

Несмотря на все мои стремления заранее вывести гривну и вложить ее в МЦ — благодаря Еврогазбанку я потерял курсовую разницу в 1,5 раза и до сих пор не могу получить назад свои деньги, где банк на сегодня не может предоставить даже сроки их возврата.

Сегодня гривны и валюты в банке опять нет, как и вчера и в пт., ни один платеж в гривне или валюте банком не проведен опять и завтра ничего не обещают.
NATA5555 27 травня 2014, 14:41
Если вначале апреля Еврогазбанк возвращал частично сумму по депозиту (приходила ежедневно), то с 05 мая 2014 г.не могу забрать даже смешные сумы. Не выдают НИЧЕГО!!! Хочу забрать % по депозиту, прошу дать хотя бы что-то, но ни 100 грн. ни 10$(отделение на Петровке) не дает. Ответ один — «НЕТ ДЕНЕГ!!!». Когда ситуация в банке поменяется сотрудники не знают, письмо от меня приняли, теперь буду ждать месяц, наверное пришлют очередную отписку про кризис в стране. На телефон гарячей линии НБУ звонила 05 мая, к сведенью приняли.
Но мне от этого не легче. Кто что слышал — пишите!!!
Предлагаю объедениться и что-то делать, или продолжать писать письма в НБУ.
yamos 27 травня 2014, 11:49
Сегодня 27.05.2014 обратился в отделение на ул. Машиностроительной в Киеве, хотел получить проценты по валютному депозиту. Очень неприятно был удивлен отказом в выплате процентов, еще более неприятным стал отказ в принятии письменного обращения в адрес банка — отсылают в отделение на Петровке. Я понимаю, что у трудности могут быть у всех, но согласитесь, принятая банком модель работы с обращениями клиентов отбивает у этих клиентов желание иметь отношения с таким банком. Еврогазбанк сам себе наносит вред, подрывая такими действиями свою репутацию, не говоря уже об имидже. Впрочем, наверно этому банку теперь уже не до имиджа.
Головна / Банки України 🏦 / Єврогазбанк 💰 / Відгуки про Єврогазбанку 📝