Банк порушник договорів

criminal2 29 травня 2014, 17:21
Це ж який дибілізм, щоб зняти свої 50 грн. з карткового сьогодні здирають 15 грн. комісії. І можна брати тільки в інших банкоматах, бо свої не працюють, укркарт не виплачує. Це злочинний зговір. В нашій країні люди сидять у вязниці за вкрадену пляшку мінеральної води 3,5 роки в Тернопільській області. А пан Івченко щодня користаючи з мільонів гривень крутить наші гроші і заробляє сотні тисяч, а нас людей баранами роблять, то інформації немає, то грошей немає. Гроші є, дорогі вкладники вони ще є, але вони в руках шахрая Івченка і директорів регіональних відділень, які зробивши людей козлами і баранами вішають їм макарони про кризу в державі. Держава в кризі, але ми свої гроші давали не державі і не державному банку, а в руки злодіїв, які за те, що людина збирала роками, то тепер хтось на цьому гріє руки і пє коньячки! Хто з Києва, дорогі пишіть до Олега Ляшка, Віталія Кличка, вони мають право законодавчої ініціативи і звернення до держаних органів з вимогою про дотримання законності. Є посилання на сайт Олега Ляшка чи інших нардепів, їх чемно слухають в різних правоохоронних органах і вони ще можуть якось допомогти