Мінфін - Курси валют України

Встановити
×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
без оцінки
Мила Шев-Павлш 11 лютого 2015, 11:52
ОТФУТБОЛИЛИ до 15.02.15 — Охрана никого не пускает, по всем вопросам только после 15 февраля. Оберемка — тоже посылает. ЖДУ 15.02!!!
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
juj783887 6 січня 2015, 22:34
Не могу забрать свой депозит. С ФГВО получила письмо-отписку перед Новым Годом что нет в списках. С банка так и ничего не пришло. Наверное нужно подавать в суд. Подскажите у кого-то получилось забрать деньги которые якобы попали в стоп-списки, т.е. депозиты переоформленные в июне, если да что для этого делали? Кто-то подавал в суд после объявления ликвидации. Буду благодарна за все отзывы.
без оцінки
Zasada1 26 грудня 2014, 11:59
Только что в банке сказали, что начиная с 23 декабря согласно ст. 49 в течении 90 дней будут составлены очередные списки к выплатам по физлицам… и не факт, что опять все попадут в эти списки. как я и думала, эти аферисты будут тянуть минимум пол года
без оцінки
Lana07 23 грудня 2014, 11:07
Как забрать оставшиеся после выплаты ФГВ деньги? Ликвидация банка объявена 17.11.14г., а когда можно надеяться на выплату оставшихся денег и есть ли вообще шанс их получить? Куда обращаться и есть ли какой-то образец письма? Буду очень признательна, если выложите на сайт подобное обращение.
без оцінки
14frrfeyn 12 грудня 2014, 17:55
Станом на сьогодні формується практика подачі позовів до суду щодо визнання протиправною відмови щодо включення вкладника банку до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами публічного акціонерного товариства "Європейський газовий банк" за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб; зобов'язання включити вкладника до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами публічного акціонерного товариства "Європейський газовий банк" за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Між тим, є два рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, де суди відмовили фізичним особам із наступної причини:
реєстр вкладників які мають право на відшкодування коштів за вкладами затверджується виконавчою дирекцією Фонду відповідно до наданого уповноваженою особою Фонду переліку вкладників виключно після винесення рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку.

станом на час вирішення даної справи не відкликано банківську ліцензію та відсутнє рішення про ліквідацію банку, що свідчить про відсутність підстав для початку складання уповноваженою особою переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами Європейський газовий банк" за рахунок Фонду.

враховуючи відсутність рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації "Європейський газовий банк", суд приходить до висновку про безпідставність вимог позивача про визнання протиправною відмови щодо включення позивача до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами "Європейський газовий банк", та зокрема, включення позивача до реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, адже такий реєстр ще не формувався.

У ЗВЯЗКУ ІЗ ВИЩЕПРИВЕДЕНИМ ЗАПИТАННЯ, ЧИ ПЛАНУЄ ХТОСЬ ПОДАВАТИ ПОЗОВ ДО СУДУ ІЗ АНАЛОГІЧНИМИ ВИМОГАМИ АЛЕ ЗАРАЗ, НА ЧАС ЛІКВІДАЦІЇ?
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
Мила Шев-Павлш 11 грудня 2014, 12:12
я получила отписку с ФГВФЛ, так и написали — ехать на Московский -включать через Ликвидатора карту в выплаты(типа просто нет в направленных списках, даже НЕ ЗАБЛОКИРОВАНА). Дозвонится на Московск пр-т невозможно(никто не берет), поеду…
без оцінки
Alexmoda 9 грудня 2014, 18:31
Сьогодні 9 грудня повинні були повернути зареєстрований депозит в Тернополі в Київській Русі. В черзі було 4-5 чоловік, які мали проблеми по депозитам ЄГБ.Не повернули ні копійки, мотивую чи тим, що в касі немає грошей Попросили прийти завтра, хоча менеджер банку натякнула, що і завтра виплати всім не буди. Видають тільки вибірково, за хабаря керівництву філлі Киівської Русі в Тернополі.Остальним буцім-то не вистачає коштіву в касі.Робить висновки про Київську Русь, особливо в Тернополі.
Мила Шев-Павлш 5 грудня 2014, 14:56
я всем советовала и я не одна, писать на ФГВФО и Ликвидатору ЕГ Ковалеву. Сама тоже все написала и отправила с уведомлением. С понедельника начну звонить опять в ФГ. Это нарушение закона — ПРАВОМЕРНОСТЬ моих действий аргументирована. Пусть тогда наши «честные » суды и телевидение разбираются — КТО ОБМАНЫВАЕТ — ФГВФО или КОВАЛЕВ(ликвидатор от ФГ по Еврогазбанку)
без оцінки
druje 4 грудня 2014, 8:32
Как с нашими процентами за 4,5 месяца ва?
Вимоги кредиторів приймаються протягом 30 днів з дня опублікування в газеті «Голос України» оголошення про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку за адресою:  проспект Московський, 16, м. Київ, 04073. Контактні телефони: 38 (044) 536-92-10, 0 800-50-56-56.

Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку, в черговості, що передбачена частиною першою статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Довідкова інформація за номерами інформаційного центру АТ «ЄВРОГАЗБАНК»: 38 (044) 536-92-10, 0 800-50-56-56.
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
Мила Шев-Павлш 3 грудня 2014, 12:55
Постарайтесь дозвонится в ФГ — объясните, Вас переключат на расчетный отдел с физ лицами, свертьте с ними суммы и они Вам скажут куда направить заявление на выплату и форму. Я так сделала, форма обычная, отправлять заказным письмом.
без оцінки
juj783887 27 листопада 2014, 19:58
Добрый день. Депозит закончился в конце июня. В списках нет, ссылаются на какой-то 'стоп-лист'. Заявление в ФГВ писать будем. Дозвониться в ФГВ невозможно. Ребята отзовитесь кто столкнулся с такой же ситуацией.
без оцінки
elle119 27 листопада 2014, 11:09
Хватит нагнетать обстановку. Если Фонд доверил Крусе выплачивать уже не первый транш по Еврогазбанку, значит деньги возвращают. По поводу заявок — Киевская Русь вывесила инфо по количеству клиентов — это 10 тысяч вкладчиков. А теперь представьте, что все эти 10 тысяч стройными рядами пришли в отделение, в результате имеем очереди, нехватку налички в кассах и вагон «положительных» эмоций. Не проще ли зарегистрироваться и прийти в назначенное время в отделение и получить свои кровные — без истерик. Я уже одну выплату получила, регистрировалась через сайт банка — ответ конечно нужно подождать, мне пришел только через сутки.
без оцінки
tatiyna 27 листопада 2014, 6:45
Я уже 4-й раз получаю деньги через ФГВФЛ, но такого безобразия еще не было.Во-первых регистрация.Это самодеятельность банка.Она не прописана ни в каких нормативных документах. В принципе если ее провести по-людски, как делал Альфа банк, то это удобно: указывают время и все предельно четко. А здесь: дозвониться невозможно, при регистрации на сайте подтверждение не пришло. Я не знаю как удалось кому-то получить без регистрации.Я тоже ходила.Там заявили, что до 1 декабря выплат не будет, так как деньги не поступили.Хотя наверное врут, так как предложили мой депозит переоформить хотя бы на 1 месяц.Это значит, что деньги на выплаты есть-это подтвердит любой бухгалтер.Иначе не сложится бухгалтерская проводка. И как это все называется?
Mila007 25 листопада 2014, 16:13
Меня очень часто поражает менталитет и безграмотность украинских людей (не всех, но, увы, их большинства!)
Люди, да возьмите же Вы нормативные документы, Закон Украины и прочтите, что НЕ НУЖНО проходить никакую регистрацию, чтобы получить СВОИ же ДЕНЬГИ!
Цитирую:
ЗАКОН УКРАЇНИ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»

Стаття 28. Розрахунки з вкладниками
1. Фонд розпочинає виплату відшкодування коштів вкладникам, їх представникам та
спадкоємцям у національній валюті України в готівковій або безготівковій формі не пізніше семи днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.
2. Фонд здійснює виплату гарантованих сум відшкодування через банки-агенти.

Объясняю: По Закону Украины, вы, вкладчики приходите в банк-агент( в данном случае это киевская русь), имея при себе ТОЛЬКО паспорт и ИК (у кого нет ИК — отметка в паспорте).
Выплаты в банке начались с 25.11.2014 г., о чем ФГВ сообщил на своей странице в сети Интернет:
" У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) 18.11.2014 рішення № 121 про початок ліквідації АТ «ЄВРОГАЗБАНК» Фонд з 25.11.2014 розпочинає виплати коштів вкладникам даного банку.
Для отримання коштів вкладники АТ «ЄВРОГАЗБАНК» з 25.11.2014 по 06.01.2015 включно можуть звертатись до установ банку-агента Фонду Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» (далі – ПАТ «Банк «Київська Русь»).
ОБРАТИТЕ ВНИМАНИ НА ДАТУ! С 25.11.2014!
Банк киевская русь не имеет права Вам отказать, даже если вы пришли в первый день выплаты. Требуйте от банка письменного отказа, с которым Вы сможете обратится в суд если Вам отказываются вернуть деньги в тот день, когда Вы за ними пришли, аргументируя тем, что в кассе нет денег или что ФГВ еще не перечислил сумму или другой бред, что вы не регистрировались согласно их «внутреннему документу».
НАУЧИТЕСЬ ОТСТАИВАТЬ СВОИ ПРАВА, УВАЖАТЬ СЕБЯ И СВОЙ ТРУД! Иначе будете обесцениваться как и гривна.
rikitivi888 25 листопада 2014, 2:34
На сайті ФГВФО зазначено, що виплати вкладникам Єврогазбанку виплачуються з 25.11.14. Зателефонувавши на гарячу лінію 0 800 500 546 для реєстрації для отримання вкладів Єврогазбанку, представник банку Віктор запевнив, що реєстр починається лише з 01.12.2014, так як банк не готовий. Це як? Чому ФГВФО довіряє виплати «неготовим » банкам? Подумайте, чи варто мати співпрацю у будь-якій формі з банком " Київська Русь", якщо банк придумав причину щоб безнаказано і безкоштовно користуватися коштами вкладників?
без оцінки
olllga 24 листопада 2014, 18:50
У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) 18.11.2014 рішення № 121 про початок ліквідації АТ «ЄВРОГАЗБАНК» Фонд з 25.11.2014 розпочинає виплати коштів вкладникам даного банку. Для отримання коштів вкладники АТ «ЄВРОГАЗБАНК» з 25.11.2014 по 06.01.2015 включно можуть звертатись до установ банку-агента Фонду Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь».
без оцінки
olllga 24 листопада 2014, 12:24
коли будуть виплати… немає ніяких повідомлень… відібрало мову!!!
без оцінки
PatriotX 18 листопада 2014, 20:32
Назначили представителя, банк в стадии ликвидации, лицензию отозвали, выплаты начнутся через 7 дней!
fdj5n6 18 листопада 2014, 10:20
Сегодня уже 18.11, ВА уже не работает, а про начало ликвидации нет ни слова — нарушение ЗАКОНА!?
без оцінки
Davidoff 13 листопада 2014, 15:02
Друзья, приближается 17 ноября, и что дальше пока не известно. Если у кого то вдруг появится какая то информация по поводу выплат депозитов закончившихся после 1 августа, буду очень признателен. Как практика показывает госструктуры тупят и медлят в размещении аналогичной информации у себя на сайтах, даже фонд гарантированных выплат. Например сегодня уже полным ходом идет регистрация вкладчиков актива в укргазбанке на выплату своих депозитов, а на сайте фонда до сих пор нет никакой информации относительно этого. Давайте держать друг друга в курсе! спасибо!
Головна / Банки України 🏦 / Єврогазбанк 💰 / Відгуки про Єврогазбанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Єврогазбанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.