franklin0109 15 жовтня 2017, 13:03
1. Вимога передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їх майна або майна, що перебуває в їх віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці (вимагання), — караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Вимагання, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням свого службового становища, або з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або з пошкодженням чи знищенням майна, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому, — карається позбавленням волі на строк він трьох до семи років.

3. Вимагання, поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, або таке, що завдало майнову шкоду у великих розмірах, — карається позбавленням * волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.

4. Вимагання, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або вчинене організованою групою, або поєднане із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження, — карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

***

1. Вимагання чужого майна чи грошей (ст. 189 КК) полягає у вимозі передачі винному: 1) чужого майна, грошей;

2) права на майно, або

3) виконання на користь винного будь-яких дій майнового характеру під загрозою:

а) насильства над потерпілим або володарем, охоронцем майна або над близькими їм особами (погроза вбити, заподіяти тілесні ушкодження);

б) розголошення відомостей, що ганьблять потерпілого, володаря чи охоронця майна або близьких їм осіб;

в) пошкодження чи знищення майна потерпілого, володаря чи охоронця або державного або громадського майна, що перебуває в їх віданні чи під охороною.
franklin0109 14 жовтня 2017, 12:27
Чому відповідальний працівник не дав відповідь на мій запит. Дзвінки зі сторони відповідальних співробітників Банку, і колекторів здійснюються з метою надання рекомендацій і пояснень про необхідність своєчасного виконання зобов'язань перед Банком. Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку чітко дотримуються встановлених і затверджених модулів для роботи з Клієнтами Банку, у яких є прострочена заборгованість, не порушуючи норм чинного законодавства України.
В описаній ситуації рекомендуємо подати відповідну заяву на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.
Sparta1710 13 жовтня 2017, 9:21
Замкнутый круг, звонки поступают от дельта банка, продали кредиты сами себе?
franklin0109 13 жовтня 2017, 7:57
«Так звані колектори дзвонили потерпілим і повідомляли, що якщо останні не заплатять їм, то вони зґвалтують близьких, відріжуть пальці, знівечать особа тощо», — йдеться в повідомленні. Злочинці погрожували фізичною розправою педагогічним колективам шкіл і підривом будівлі.

Всього в 2017 році зловмисникам вдалося видурити у людей 7 млн грн. За вказаним фактом проводиться розслідування за ч. 4 ст. 189 (вимагання) КК України. Підозрюваним загрожує позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.
Verooka 12 жовтня 2017, 16:58
Відділення за адресою: Вінниця, вул.Івана Богуна, 2

Вот за такие разговорчики, ребяткам светит 12 лет. АУ Дельта банк в стадии ликвидации, на сколько хотите сесть?
YuraP 12 жовтня 2017, 13:52
Відділення за адресою: Київ, улица Щербакова, 53
Добрый день.

Несколько лет назад (года 3-4) мне позвонили из банка спросили некоторые данные о моем брате (работает ли, какая зп и тд), как я понимаю для получения кредита, я ответил. Звонили из киевского отделения банка. Никаких документов я не подписывал и не ручался лично (даже в телефонном разговоре за его действия — кредит).

Хотелось бы увидеть ответы на следующие вопросы:

— являюсь ли я на основании телефонного разговора «поручителем». Мне на основании того разговора в хамской форме с угрозами регулярно звонят из различных мобильных номеров (не стационарного банковский, как указано на сайте банка). И обязовывают непонятно к чему, угрожают колекторами и т. д. При этом представляются сотрудниками банка.

— являются ли эти звонки от банка?

— почему мне угрожают? (если это сотрудники банка, если нет поясните как попала к третьим лицам мои контактные данные)

— передавалась ли информация обо мне третьим лицам? Если передавалась — каким документом вам как представителям банка — я разрешил передавать свои личные данные? Не является ли это нарушением закона «О защите персональных данных»?

— даже если это представители банка, почему мне не дают даже слова сказать?

— почему сумма долга, озвученная звонящими, не совпадает с той, что приходит на бумаге?

Отделение не знаю какое ( в Киеве был несколько раз).

Думаю таких случаев достаточно по Украине. И вот нужна ваша позиция как банка. Если эти звонки не от ваших сотрудников — стоит ли обращаться в правоохранительные органы и почему?
Лана Лапа 12 жовтня 2017, 3:28
Добрых суток. Еще в начале января 2014г, был оформлен кредит на покупку быт. техники. год платила с опережением графика и вот 2015й, счета заблокированы, проплаты не проходят, в кол центре посоветовали идти в отделения банка (пошла, сидели растерянные девочки и ничего вразумительно ответить мне не смогли). посоветовали подождать, когда пришлют «рабочие» реквизиты(наверное плохо ждала, раз до сих пор не пришли). в общем за жизненной суматохой грянул октябрь 2017)) пришло письмо от «ка Фактор» на адрес прописки(проживают родители) с требованием до 19,10,17 оплатить 6000грн(хотя оставалось там не больше1500грн). и в случаи неуплаты придут по месту прописки для оценки имущества, что мне принадлежит, для дальнейшей описи и реализации Державною виконвчою службою… и в случае уклонения от встречи, будет проведена беседа с родственниками/соседями/участковым и работодателем. фухх… вот сижу думаю… я не уклонялась от оплаты, пол года гонялась за счетами… хз что делать…
OLEXANDRD 11 жовтня 2017, 15:25
Сьогодні, 11.10.2017 р., на сайті опубліковані реєстри проданих кредитних договорів, договори відступлення права вимоги підписані 06.10.2017.

Посилання на договори відступлення права вимоги від ПАТ «Дельта Банк» у стадії припинення, до фактично колекторів:

Номери кредитних договорів у 4-х файлах в архівах, із логотипом «Дельта Банку», завантажити можна за посиланням:

http://deltabank.com.ua/about/collateral/mess_credits/, це файли:

(7Z, 367,8 КБ)

(7Z, 341,1 КБ)

(7Z, 331,1 КБ)

(7Z, 338,4 КБ)
Verooka 11 жовтня 2017, 12:11

Вот ссылка, задержали коллекторов, которые угрожали физической расправой. Ребяткам светит 12 лет. Так что, неуважаемый «Дельта банк в стадии ликвидации». Поосторожней с высказываниями, а то подставите молодежь безработную под статью
tokarev15 7 жовтня 2017, 15:54
До кого приїздили ці… і чи взагалі були такі випадки!?
VARVARA07 5 жовтня 2017, 20:13
Сегодня открываю почтовый ящик и о счастье «письмо».На конверте написано «КОНФЕДЕЦИАЛЬНО». ДАЛЬШЕ ЕЩЕ ИНТЕРЕСНЕЕпотом — отпрааитель «ПРОМКОЛЕКТ».а потом бред сивой кобылы. Эта самая «Промколект», не понятно таким боком просит уплатить кредит Дельта банку.Так вот «Недоумки ДБ » вопросов у меня к вам много: 1. На каком основании какая-то левая фирма обрабатывает мои пресональные данные
2. Где договор переуступки.
3. И какого хера мне звонит Дельта.
smarton13 28 вересня 2017, 12:52
Відділення за адресою: Луцьк, улица Винниченка, 24
Ху из EADR (Европейское агенство по вщзврату долгов)? Мне начали звонить новые «трезвонители» и снова требовать выплату долга по кредиту… Это новые владельцы моего договора или просто очередные вымогаели по просьбе банка?
AntonLShc 27 вересня 2017, 18:51
«Глубоко уважаемый» Дельта-«банк» номер 050 767 39 64 — принадлежит моей супруге Латул-Щербаковой Лидии Андреевне, которая сейчас находится в положении. Никаких кредитов в вашем недо-«банке» мы не брали! Если, в течении недели, не прекратятся звонки и смс с угрозами — будет возбуждено судебное дело в отношении Вас и ваших несомненно «компетентных» сотрудников которые работают согласно установленным и предписанным модулям работы. Номер обратной связи — 0680658422
Sparta1710 23 вересня 2017, 11:29
Мне интересно, если кредиты проданы, почему звонят сотрудники дельта и что-то требуют? Вроде-бы кредиты продали сами себе
Durante Aldighiery 18 вересня 2017, 17:14
В далёком 2013 году взял кредит на машину в этом банке. В 2015 полностью выплатил кредит (без единой задержки за весь период).
Спустя 2 года в 2017 решил продать автомобиль и при обращении в сервисный центр МВД оказалось что на автомобиль до сих пор наложен арест. Обратился в банк с целью повторного получения справки о закрытии кредита. Ожидал месяц, в итоге ничего, банк даже не удосужился предоставить ответ. В отделении сообщили об отказе, в связи с неуплатой за услуги банк (при том что при подаче заявления на повторную выдачу об этом ни единого слова), предложил оплатить, отказали, письменно выдать отказ сотрудники не захотели.
В итоге теряю покупателя автомобиля, а банку по всей видимости хоть бы что. Вот и связывайся.
marina7770 15 вересня 2017, 19:06
Доброго дня!
15 вересня о 17.11, мені подзвонили з номера +38 050 421 53 26, який закріплений за вашим банком.
Коли я спробувала запитати на якій підставі мені дзвонять, мені не відповіли, продувжуючи свою промову, яку було неможливо розібрати, виділивши лише «Закрой рот и слушай меня», кінцівкою промови було, що я є поручителем якогось чоловіка.
Свій номер я активувала у кінці червня, хто їм користувався до мене я не знаю, але дівчина, з вашого колл-центру, коли я спробувала їй пояснити це сказала «Закрой рот и слушай меня», на якій підставі ваші робітники так зі мною розмовляють? Чи може треба звернутися до поліції, щоб мене не турбували і не хамили мені?
Прошу розібратися.
ellyra 15 вересня 2017, 9:01
Скажите как прошли торги? Кто купил эти кредиты? Как правильно себя вести с новыми хозяевами кредитов: что и как они должны предоставить мне как должнику и какие мои последовательные действия должны быть в рамках правового поля?
OLEXANDRD 14 вересня 2017, 13:35
Скажіть будь ласка, чи має право ТОВ «Компанія з управління активами Примоколект-капітал» нараховувати пеню та штрафні санкції за договорами, придбаними у ПАТ «Дельта Банк» у стані ліквідації? Заздалегідь дякую?
OLEXANDRD 14 вересня 2017, 0:20
Імовірно, буде створена видимість конкуренції обома потенційними учасниками — між ТОВ «Компанія з управління активами Примоколект-капітал» та ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ „КРЕДИТ-КАПІТАЛ“, як це вже було у двох попередніх продажах:
Імовірно, вони між собою вже домовилися про перебіг аукціону, й переможцем буде ТОВ „Компанія з управління активами Примоколект-капітал“.
OLEXANDRD 13 вересня 2017, 21:40
о 15:58:
на електронному майданчику:
Товарна біржа «Біржа.Онлайн»
Україна,04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, буд. 56, офіс 602
тел. (044) 390-42-88; (073) 390-42-88
Електрона почта: info@rialto.online
Графік роботи Пн-Пт з 9:00 до 18:00, консультаційна підтримка користувачів з питань, пов’язаних з функціонування ЕТС, за допомогою телефонного зв’язку та електронною поштою в робочі дні з 9:00 до 20:00.
веб сторінка:https://gov.auction/
лот № Q80526b10655 (Кредитний портфель фізичних осіб в кількості 17 964 угод за беззаставними кредитами):
Стартова ціна лоту: 3 706 693 грн. (дисконт 98,3%)
Згідно з журналом торгів, цей лот виставляється вже вп'яте.
За перебігом аукціону можна спостерігати за посиланням:

о 15:59:
на електронному майданчику:
ТБ «ПОЛОНЕКС»
з продажу лоту № Q80426b10652 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 16 454 угоди, за беззаставними кредитами): https://www.prozorro.sale/auction/UA-EA-2017-09-04-000035-a
Стартова ціна лоту: 3 406 185 грн. (дисконт 1,73%)
Згідно з журналом торгів, цей лот виставляється вже вп'яте.
За перебігом аукціону можна спостерігати за посиланням:

Усі 2 аукціони з продажу беззаставних кредитів фізичних осіб, які були призначені на 14.09.2017, не відбудуться через відсутність пропозицій від покупців (попиту від покупців).
Це аукцони:
лот № Q80426b10650 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 12 199 угод, за кредитами. Забезпечені майновими правами на майбутні доходи позичальників, без оформлення договору застави): https://www.prozorro.sale/auction/UA-EA-2017-09-04-000052-c (стартова вартість: 5 593 731 грн.)
лот № Q80426b10651 (Кредитний портфель фізичних осіб у кількості 17 447 угод, за кредитами. Забезпечені майновими правами на майбутні доходи позичальників, б
Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝