Відгуки про Райффайзен Банк

petrov03 29 грудня 2022, 11:53
Переводил 10 тыс своей девушке, на карточку этого недобанка «Райффайзен»
Ее карту заблокировали с причиной «подозрение в мошенничестве». Т. е., если человек получил деньги — он мошенник? Обратились в отделение банка. Некомпетентные сотрудники не могли толком обьяснить, что делать. Написали заявление на закрытие счета. В итоге деньги пообещали вернуть через 3 банковских дня. Позже выясниллсь, что нужно снова идти в отделение и писать заявление по новой, так как «нужно заявление другого образца'. А сразу нельзя было сказать? В итоге счет закрыли, а деньги сказали, что вернут «когда подтвердят факт отсутствия мошенничества». Что за презумпция виновности? Нам надо ДОКАЗЫВАТЬ банку, что мы не мошенники? Я переводил деньги своей девушке. Где тут факт мошенничества??? Что здесь проверять??? Возврат денег ждем уже половину месяца, новогодние праздники испорченны. Будем жаловаться на этот банк в соответствующие органы. Знайте, если в этом банке откроете счет — будете должны доказывать банку, что вы не мошенник. Уникальный банк с уникальными правилами
29 грудня 2022, 11:56
Доброго дня!
Нам прикро, що Ви отримали негативний досвід.
Для можливості аналізу ситуації ми написали Вам у приватні повідомлення із запитом необхідних даних.
SergeyYurkov 28 грудня 2022, 17:28
Була проблема з списання абонплати. Все вирішено, кошти повернули на картку. Дякую.
28 грудня 2022, 17:30
Доброго дня!
Дякуємо Вам за зворотній зв'язок! Ми завжди готові до вирішення питань у індивідуальному форматі.
@RaifHelp
Переказую на свою картку в Монобанку 20000 грн, вводжу код підтвердження з смс. Платіж висить годину, потім дзвінок від банку — але мене не було, телефон узяв хлопець. Заблокували доступ до банку. Зателефонувала в банк, сказали що це був мій платіж (особистість ніяк не підтверджували). Розблокували.

Намагаюся провести платіж ще раз. Про всяк випадок переказую ще й на рахунок, а не на картку. За рахунком одразу переказ пройшов. За годину дзвонять, щоб підтвердити платіж по картці. Але мене знову не було, знову взяв хлопець, і знову заблокували доступ.

Питання:
— Навіщо потрібен код із смс для підтвердження, якщо потім телефонують на цей самий номер, щоб знову підтвердити операцію?
— Чому я не можу переказати на свою картку в іншому банку 20000 грн без проблем?
— Чому операції за карткою на таку суму обробляють годину?
— Чому після розблокування, підтвердження операції, потім повторної тієї ж самої операції, вона не проходить автоматично? У приваті так — ваша наступна така сама операція пройде автоматично

Навіть не буду починати описувати про бізнес рахунок — постійні вимоги надати різні документи. Хоча операції абсолютно ті ж самі. Контрагент взагалі один.

Дуже шкодую, що вчасно не змінила банк і доводиться зберігати гроші тут
28 грудня 2022, 14:38
Доброго дня!
Зазвичай, переказ з карти на карту може бути виконано впродовж 15 хвилин. Проте, якщо операції потрапляють на перевірку до профільного підрозділу, то Вам можуть зателефонувати для підтвердження його здійснення на Ваш фінансовий номер телефону. Надати підтвердження на здійснення платежу може лише власник рахунку.
Ми дбаємо про безпеку та приносимо вибачення, якщо могли завдати Вам незручностей.
nchvn 28 грудня 2022, 10:56
Дуже не зрозуміло, чому в такий час, як зараз, коли кожна хвилина важлива, працівники дозволяють собі відкривати банк на 10 хвилин пізніше, та закривати на 10 хвилин раніше. Стояв в касі рівно в 17:30, а мені кажуть, що вже не можемо тебе прийняти. Ну думаю добре, раз не змогли обслугувати за пару хвилин, то прийду наступного дня рівно в 9:00. Приходжу за 10 хвилин раніше, люди стоять вже ждуть відкриття, на годиннику 9:05, а банк ще закритий. За пару хвилин виходять працівники з кофєйком і відкривають банк, в 9:10 заходжу в касу, а мені говорять, що потрібно ждати ще 10 хвилин, тому що система ще не запустилася. Так якого ви не прийшли за 10 хвилин раніше і не ввімкнули її, щоб рівно в 9:00 вже обслуговувати клієнтів??? Чому працівники проиходять пізніше клієнтів і відкривають банк пізніше, чим потрібно, бачучи, що люди вже стоять??? Як закривати касу, так рівно в 17:30 вже готові, справилися, і не можуть виділити 5 хвилин, щоб видати той клятий депозит, а як відкриватися, так потрібно ждати пів години. Як результат, маємо тривогу в 9:12, і якщо б вони відкрилися вчасно і вчасно була запущена система, то хоча б частина клієнтів були б обслуговані, а я вже третій раз не можу зняти депозит. Дякую Райффайзен!
28 грудня 2022, 11:00
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що Ви отримали негативне враження від обслуговування.
Ми хотіли б проаналізувати дану ситуацію та провести роботу над покращенням надання сервісу, тому написали Вам у приватні повідомлення для запиту необхідних даних.
Sergey Babich 27 грудня 2022, 21:31
Более 10 лет уде сотрудничаю с банком. И зарплатный проэкт и депозитные программы и кредитные, плюс валютные операции, понятное и функциональное приложение! Но самое главное в этом банке, это его сотрудники! Приходишь в отделение не с чувством, что ты что-то должен, а с пониманием, что тебе помогут. Я очень благодарен и начальнику и кассиру-операционисту и всем сотрудникам отделения в г. Ахтырка, Сумской обл. за их человечность, понимание и профессионализм! Спокоен не только за збередения, но и получаешь уверенность в помощи. Спасибо!
28 грудня 2022, 8:55
Доброго дня!
Розчулені Вашим відгуком, нам дуже приємно отримати такий теплий зворотній зв'язок!
Ми завжди готові допомогти наших клієнтам та надати кваліфіковану консультацію.
Ми цінуємо те, що Ви з нами і дякуємо за вибір Райфу!
Олександр Степенко 26 грудня 2022, 10:50
Отримав листа від чоловіка з ніком RaiffaizenAlex він типу каже надайте всої дані (індифікаційний код)щоб він міг щось пояснити, ви чого там подуріли? я від вас тут не хочу пояснень, я написав для людей щоб вас обходили десятою дорогою. Попутно звернувся з заявкою у банк через офіційний номер.
26 грудня 2022, 10:55
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що склалась така ситуація та Ви отримали негативні емоції. Проте, ми дійсно, хочемо розібратися у ситуації, так як виходячи з Вашого відгуку, на жаль, не отримали повної інформації раніше.
Ми Вам написали у приватні повідомленні та попрохали надати дані для можливості перевірки. Нам дуже важливо проаналізувати звернення та його вирішити. Будемо вдячні за відповідь у приватних повідомленнях.
@RaifHelp
Доброго дня. Сьогодні сталась прикра ситуація, хочу про неї розповісти щоб інші були більш обережні при виборі банку для кредитування. Я користувався послугами райфайзен банку, конкретніше кридитною картою «прозора». Тепер по суті проблеми, мав кредит у районі 20000 тис грн, 21.12.2022 погасив кредит повністю та заблокував карту, при цьому рахунок не закривав (на всяк випадок). Сьогодні отримую смс про списання коштів 38грн з зарплатної карти ну типу сума не значна тому думаю що все ок. Потім відкриваю додаток і бачу що на моїй кридитній карті -760 грн. при тому що кошти присутні на зарплатній карті 1500грн. Виходить таким чином що банк 5 років брав кошти з зарплатної карти для погашення відсотків, а но момент коли я вирішив закрити кредит вони мене знову у нього вігнали. Тепер делема якщо я зараз знову закриваю цей мінус, на наступний місяць знову буде списання по тілу кредиту бо вони мене в нього вігнали. Зателефонував оператору, нажаль не зміг отримати логічної відповіді чому так сталось. Ще цікава річ якби я не мав можливості глянути у додаток то за пару місяців мав би велику проблему. Я відчуваю себе обманутим, та рекомендую для кредитивування обирати інший банк. Ще оде, навіть якщо все скласти до кучі та вважати що типу це норм (нажаль), банк мав надіслати смс про списання коштів з кредитного рахунку, та повідомити що мій кредитний ліміт зміненно. На даний час роблю виключно для себе вивід що банк Райф що Манівео і типу подібні, наче всі від одніеї мами. Біда…
26 грудня 2022, 10:21
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні питанні, написали Вам у приватні повідомлення для уточнення.
ilyamsts 23 грудня 2022, 17:16
На улице 21 век, а у них по прежнему есть актуализация данных и по прежнему «едь в банк свети лицом перед менеджером» и подстраивайся под их работу в будние, воздушные тревоги и блекауты. Уже даже государство реализовало шаринг документов, электронные подписи в Дие и т. п. Но нет, есть особый банк который застрял в 18 веке. Позор
23 грудня 2022, 17:19
Zhmunya 22 грудня 2022, 21:15
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Європейська, 7-А
Супруга хотела открыть карту АТБ, чтобы разместить депозит и обратилась в отделение, так как онлайн отказали в открытии карты.
В отделении супругой был предоставлен действующий паспорт и ИНН, но после проверки сотрудница отказала открывать карту так как ей понадобилось свидетельство о разводе, так как ФИО в базе банка отличалось от данных паспорта нового клиента.
На каком основании ваши сотрудники нарушают инструкцию НБУ и требуют документы, которые не предусмотрены для открытия счета? То что супруга когда-то была вашим клиентом не даёт вам право нарушать постановление НБУ, куда будет направлена жалоба на ваше финансовое учреждение.
Жалобу на действия сотрудника отделения, поданную на горячую линию банка 05.12.22 рассматривали до сегодняшнего дня, хотя регламент три рабочих дня.
Не судьба открыть депозит в этом банке из-за самоуправства его сотрудников и тупых процессов в банке. Колцентр трижды ускорял заявку и обещал, что перезвонят в тот же день, но каждый раз супруга звонила сама в банк и очередному сотруднику объясняла заново ситуацию. Куча потраченного времени на элементарный процесс.
23 грудня 2022, 9:12
Доброго дня!
Для можливості проведення індивідуального аналізу ситуації та надання відповіді ми написали Вам у приватні повідомлення для запиту необхідних даних.
Inimitable777 22 грудня 2022, 20:13
Відділення за адресою: Харків, вул. Молочна, 6
Открыть депозит легко, но никто не предупреждает, что деньги не выдадут.
Хотя я перед открытием спрашивал будет ли валюта. Но кто ж мне правду скажет. Харьков типо в красной зоне. Прошу скинуть карту зон — не могут. Вы или работайте или закрывайтесь. На мне вы уже заработали, а услугу так и не оказали. Крайне не рекомендую. И не надо писать что вы разбиретесь. Это все вранье. Деньги не выдают! Четыре депозита, теперь думаю все расторгнуть и забрать в гривне. И больше никогда о райфайзене не слышать. Надежный банк, как же. Сильных сторон у банка нет совсем. Закрывайтесь и с глаз долой.
23 грудня 2022, 9:03
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що склалась така ситуація та Ви отримали негативні емоції.
На жаль, відділення у м. Харкові, дійсно, працюють у червоній зоні, а тому здійснити замовлення валюти завчасно неможливо. Ви можете звернутись до відділення Банку у робочий день на зняти кошти у доступній сумі на дату звернення.
Розуміємо, що це може спричинити незручності та приносимо вибачення за це, однак у цей непростий час ми продовжуємо роботу, забезпечуємо обслуговування рахунку, надійне зберігання коштів.
Ви можете також обміняти валюту на гривні у «Райф Онлайн» у зручний момент.
DDR74 22 грудня 2022, 19:59
У кого с начала войны заблокирована кредитная карта, т. е. не доступен лимит, а деньги на проценты тупо списываются, знайте, это пересмотр в одностороннем порядке банком условий договора и не выполнение обязательств перед клиентом! В суде все проценты что насчитаны с момента незаконной блокировки, банку простят!
22 грудня 2022, 20:02
Доброго дня!
Нам прикро, що Ви отримали негативне враження від обслуговування та вимушене рішення обмеження кредитного ліміту завдало Вам незручностей.
Проте, Банк підтримав своїх клієнтів надавши кредитні канікули у березні.
Зокрема, відсотки нараховуються за умовами договору, та Національний Банк України зазначав, що нові правила по кредитам, які було введено при військовому стані, не передбачають скасування відсотків за кредитами. Кредитні канікули-це лише відстрочка оплати боргу, а не його прощення. Деталі Ви можете переглянути за посиланням https://bank.gov.ua/ua/news/all/novi-pravila-roboti-bankiv-i-nebankivskih-finansovih-ustanov-scho-zaymayutsya-kredituvannyam-pid-chas-viyni
gennady1971 20 грудня 2022, 12:26
Очень странно, что банк не разработал функцию онлайн переводов. Ситуация патовая. Закончился депозит в валюте и я находясь за границей не могу перевести деньги с карточного счета банка на мой иностранный банк. Деньги вроде есть, но воспользоваться ими не представляется возможным.
Практически во всех банках Европы, США и других стран есть функция в мобильном приложении банка и в один клик можно средства отправить в любой банк в любой точке мира, но вот в Райфайзен банке Аваль такого нет и нет также возможности вернуться в Украину из-за отсутствия авиарейсов. И вопрос, что делать и как перевести деньги остаётся загадкой
20 грудня 2022, 12:32
Доброго дня!
На даний час виконання переказів закордон можна виконати дистанціно за запитом на електронну пошту профільного підрозділу за обмеженої мети згідно постанови НБУ № 18.
Ви можете здійснити оплату навчання, лікування, оплату товарів критичної інфраструктури.
Рекомендуємо створити запит на електронну пошту swift.send@raiffeisen.ua із зазначенням теми листа «СВІФТ_ІПН_ПІБ» та необхідно долучити підтвердні документи (сканокопії, що додаються у вигляді вкладень), на підставі яких буде здійснюватися переказ.
Вадим Бондар 19 грудня 2022, 23:29
Відділення за адресою: Одеса, пл. Соборна, 4
Я, Бондар Вадим Миколайович, 1964 р.н. користуюсь додатком Райфайзен. Сьогодні у вечорі зайшов в додаток. Маю кредитну картку на 40 тисяч гривень. Дивлюсь, а в мінусі за моєю кредитною карткою 77 мильонів гривень. Телефоную до банку, питають — чи подавав я заявку на кредитні канікули, відповідаю — подавав. І що? Пояснюють що такий збій може бути, але зателефонувати до цього відділу банку зараз неможливо. Тому чекайте до завтра.
Я інвалід, в мене хворе серце. Банк що не розуміє що таки помилки, не тільки шкодять імеджу банку, але шкодять здоров’ю ваших клієнтів та іноді можуть вбити, стресів зараз і так забагато. Якщо є таки збої в системі не використовуйте її. Це нелюдено.
20 грудня 2022, 8:56
Доброго дня!
Нам прикро, що така ситуація сталась із Вами. Для можливості проведення аанлізу обставин написали Вам у приватні повідомлення.
Serg2908 16 грудня 2022, 14:57
по фин мониторингу заблокировали карту. в переписке предлагают явиться в отделение банка, написать заявление на закрытие счета и перевода средств в другой банк. неужели нельзя онлайн принять заявление? сейчас в стране постоянные угрозы бомбежек, многие отделения закрыты, ближайшее от меня отделение находится за 150 км. я после операции на сердце, даже на улицу выхожу с трудом. сказали что супруга может по доверенности представить мои интересы в банке и написать заявление. в чате супруга спросила как правильно оформить доверенность, чтобы правильно прописать полномочия, на что сотрудник в чате ответил, что вопрос нужно задать нотариусу. нотариус сказала что такие тонкости вам должны сказать в банке. как связаться с вашими юристами и правильно прописать полномочия. может все-таки банк примет заявление на эл.почту? а по вэбзвонку сверить то что это именно я обращаюсь в банк с заявлением
16 грудня 2022, 14:59
Доброго дня!
Для можливості аналізу ситуації написали Вам у приватні повідомлення.
Nataly1711 14 грудня 2022, 18:40
Доброго дня!
28.11.22 року на моє ім'я був відправлений переказ в сумі 6000 доларів.
Банк-відправник, як з’ясувалось, допустив помилку в імені. Переказ висів на нерозяснених.
Я звернулася до банку-відправника з цим питанням.
01.12.2022 року банк-відправник вислав уточнення щодо переказу.
Я в чаті надала цю інформацію у вигляді фото з уточненням від банку-відправника. Сьогодні 14.12.22 переказ так і не зарахований на мій рахунок.
В чаті та на гарячій лінії питання вирішити неможливе. Просто ніхто нічого не знає.
Дуже сумно, що банк з такою репутацією, не виконує своїх зобовязать перед клієнтами.
На мою вимогу надати адресу для оформлення скарги, мені відповили що це неможливо.
14 грудня 2022, 18:49
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою та дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Ми хотіли б розібратись, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону).

Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 16 грудня 2022, 13:28
Доброго дня!
Питання було вирішено у приватних повідомленнях.
Дякуємо за терпіння.
З повагою та турботою,
utqpth 13 грудня 2022, 17:39
Обмеження послуг всупереч Закону України Про правовий режим воєнного стану, відверта демонстрація повного нерозуміння процедур і термінів.
Після 15 років користування послугами банку прикро і глибоко розчарований.
13 грудня 2022, 17:42
Доброго дня!
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або ЄДРПОУ компанії) та яким саме чином Ви звертались до Банку (телефонним дзвінком, у чаті або у відділенні?

lana0210 12 грудня 2022, 18:22
Здравствуйте. пользуюсь Райфом уже довольно давно (лет 5), меня многое возмущало в этом банке, но все было решаемо. А сейчас они перешли все границы. у меня открыт счет и выданы дебетовые карты + я оформила еще и виртуальные. И вот пользуюсь своими деньгами как мне удобно (делаю покупки в интернете) и тут мне приходит письмо о том, что я должна им дать какие то документы подтверждения денег которые я перевожу на свой счет в банке и подтвердить документами на что я трачу свои деньги. Честно, меня это письмо повергло в шок, это с каких делов я должна перед ними отсчитываться, тем более куда я трачу деньги они прекрасно видят, я делаю покупки в интернет магазине. В общем написала я им письмо о том, попросила мне конкретно разъяснить в чем я не права и что мне нужно сделать что-бы от меня отстали. в ответ я получила такое же шаблонное письмо…После проходит еще 2 дня и мне блокируют счет с моими деньгами, причем блокируют в момент когда я ложу на него деньги…это как вообще назвать? я пишу снова письмо, на что они мне говорят, что мне нужно лично прийти закрыть счет и предоставить счет куда отправить деньги, но разблокировать счет не хотят. По моему банк просто обнаглел до ужаса, в момент войны решил заблочить и денежки себе подгребсти, ведь знает что сейчас не так то и легко попасть в банк. На контакт они не идут и отвечают шаблонными фразами. У меня несколько дебетовых карт в разных банках, но такого безобразия я нигде и никогда не видела. Однозначно не рекомендую, горите в аду с моими деньгами
12 грудня 2022, 18:25
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою та дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо написати нам в особистих повідомленнях Ваші дані: ідентифікаційний код або номер телефону, до якого прив'язано рахунок. Дякуємо.

43064855 11 грудня 2022, 17:50
Без проблем і легко в додатку можна купити валюту з розміщенням на депозит. Отримати в касі не має проблем але бажано передзвонити й запитати чи є в наявності, якщо не має то замовити на наступний день.
Булоб добре щоб ще зробили можливість купляти ОВДП чи акції подібно як в додатку «sense» чи «mono invest», й вихід на українську біржу простим людям, допомогти і нашому бізнесу й собі. Тепер це довгий процес і ліміти від 200 000грн та комісія не мала.
11 грудня 2022, 18:07
Доброго дня!
Наразі отримати кошти з депозитного рахунку Ви можете без комісії у валюті у касі нашого Банку за попереднім замовленням. Замовити можливо за зверненням до Інформаційного центру за номером: 0-800-500-500 або створити запит у Чаті додатку «Райффайзен Онлайн».
Купівля військових облігацій доступна дистанційно за зверненням до преміум менеджера або ж у відділенні.

Тетяна Оленіч 11 грудня 2022, 10:12
25.11.22р., я звернулася на гарячу лінію Райффайзен банку з проблемою, що при знятті готівки на АЗС WOG в сумі 5027грн., на терміналі вибило:«немає зв’язку з банком"., відповідно транзакція була неуспішна.Приїхавши додому в додатку Райффайзен Онлайн побачила, що кошти зняті, але відповідно, я їх не отримувала!!!
Оператор Райффайзен банку зафіксував звернення: Shanovnyi Kliient vashu zaiavu na spirnu tranzaktsiiu zareestrovano #447501. Raiffeisen Bank, повідомивши про те, що на протязі 3−10 банківських днів кошти повернуться на мій рахунок, працівник банку зі мною зв’яжеться і хвилюватися немає причини.В цей же день я залишила звернення на гарячій лінії АЗС WOG .І почала чекати зворотній зв’язок з банком.
І ось вже 11.12.22р., пройшло 10 БАНКІВСЬКИХ днів, як мене все «годують обіцянками»!!! При цьому,інша сторона, повідомила, що їх бухгалтерія направила лист до банку на повернення коштів, ще 29.11.22р.
З Райффайзен банку до мене жодного разу не зателефонували ні спеціаліст, ні менеджер, а ні будь хто інший, весь час зв’язуюсь тільки Я, а оператори говорять різні версії, щодо мого звернення.
На сьогоднішній день оператор повідомив, що розгляд звернення відтягується до 15.01.2023р., причину не назвав!!! В додатку Райффайзен Онлайн, в чаті теж ігнорують мої запитання, зокрема, щодо оформлення скарги чи чарджбек!
Після 15.01.23.мені щось нове скажуть?!
Жахливе відношення до клієнтів!!!
Буду писати скаргу в НБУ.
11 грудня 2022, 10:16
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою та дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Ми хочемо розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, тому вже проводимо аналіз та менеджер з обслуговування клієнтів, котрий взяв її під свій контроль – з’єднається з Вами в месенджері, який на фінансовому номері (якщо на іншому – просимо написати нам в особисті, будь ласка), дякуємо.

SergeyYurkov 10 грудня 2022, 17:35
Доброго дня. Необхідно було відкрити картку для кількох операцій. У відділені при оформленні сказав що не буду користуватися постійно карткою, тому попросив щоб не було абонплати. Все добре мені відкрили картку, але яке було погане враження про банк коли через певний час зайшов в їх додаток та побачив що мені нараховують плату за користування карткою. Подзвонив на гарячу лінію так мені відкрили картку з абонплатою, але в них є картки без абонплати. Тому перевіряйте при оформленні картки Ваші умови
10 грудня 2022, 17:45
Доброго дня! Дуже прикро, що у Вас склалось про наш Банк таке враженняд Для детального аналізу ситуації просимо написати нам в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код або номер телефону, що прив'язано до рахунку.
З повагою та турботою, @Raifhelp
Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝